PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Kultura na Rookgardzie....



Triko
18-09-2008, 16:12
Witam.

Dlatego iz jest 0 kultury na rooku, duzo chamow , zlodziei , noobow , wpadlem na pewien pomysl a mianowicie tyczy on sie kultury na rooku.

Wiec tak:

Wpadlem na pomysl , zeby za przeklinanie odejmowalo hp np. 50 albo 100 za kazde slowo bedzie odejmowac X hp np . jak w zdaniu bedzie:

-Twoj Stary to ku.rwa , piz.da , niemyta szm.ata[przyklad]( czyli w zdaniu sa 3 przeklenstwa czyli odejmnie 300gp / 150hp...)


Drugi pomysl:

Wprowadzenie takich GUARDOW mianowicie chodzi o , jezeli ktos przeklnie np w dp(bedzie tam stal np. 1-2 GUARDY) leci od niego hit , ale nie tylko w dp i w miastach byly by te guardy np. na respach gdzie jest wlasnie najwiecej ludzi(na rooku) , gdyby ktos przeklnol kilka razy dostal by np combo ;p.


Napiszcie co sadzicie... To jest moj first pomysl dot. apo wiec prosze ostro niekrytykowac ;p typu . zal idz sie schow noobie , musku niemasz?!?1/1?1?!!?1 itd ;p


Pozdrawiam.


edit:
Albo moglo by powstac wiezienie ;) automatyczne tp za 3 przeklenstwm paka... np na 24h i mozna byc wylogowanym :D

GiGaNt ArMi
18-09-2008, 16:27
Sam przekaz, czyli brak kultury na rookgardzie, który spostrzegłeś dość trafnie, jest słuszny. Tylko nie wiem czy takie formy, jakie zaproponowałeś nie skomplikują zbytnio życia, bo przecież każdemu zdarzają się chwilę porywczości i gniewu. Bardzo ważny problem poruszyłeś - gratuluję.

Triko
18-09-2008, 16:32
@up.

No zdarzaja sie chwile porywczosci , ale te guardy ich naucza zeby byc spokojnym ;D olac to co pieprza(glupoty) i tyle.... ;>

@Matii Knight.

Tez wlasnie myslalem o tych hitach proporcjonalncyh co do lvl , ale nie napisalem bo wiadomo ze to trudne do zrobienia

Zieniu
18-09-2008, 17:01
POmysl bardzo mi sie spodobal, tylko pewnie beda klopoty z wykonanien co i tak pewnie nie wejdzie w zycie otsa, te guardy mnie zaciekawily fajnie by to wygladalo, pozdrawiam

Matii Knight
18-09-2008, 17:10
@up

Pomysł z guardami na pewno znasz tylko pod inną nazwą, może npc policjant?, itd.

@topic

Bardziej spodobał mi się pomysł z tym skryptem. Tylko, z tą kasą nie bardzo (co by było, jakby gość nie miał kasy w bp?), ale zabranie hp jak najbardziej. Można by też wprowadzić coś takiego na main, z tym, że zadawane obrażenia byłby by większe (proporcjonalnie do lvl). Byłby to dosyć trudny skrypt, ale co to dla Mortiisa ;)

zico
18-09-2008, 17:12
Heh DObre :p Podoba mi sie ten pomysl nie bylo by tekstów twoja "stara" no i ten npc palkarz hahah;d

Hue Hue ... ?
18-09-2008, 17:16
Taaa? " Cio Ta Kobieta robi ?? :D" I slap od guarda...

Mo$uke
18-09-2008, 17:23
No dobry pomysl.
Wkoncu ludzie by sie nauczyli pisac i nie wyzywac.
Pomysl fajny ale i tak bardzo watpie ze cos takiego powstanie...
Pozdro.

Miasekk
18-09-2008, 17:33
No mi też się podoba ten pomysł ;) Możliwe, że niektórzy by się nauczyli kultury -.-

Lost Girl
18-09-2008, 17:41
Z tymi hp to nie wypali bo nooby tylko beda caly czas przeklinac aby dojsc do 0hp. Z kasa to tez raczej nie wypali bo z soba kasy nie beda brac i juz. A z tymi guardami to tez lipa bo za duzo roboty. I jak ktos na kogos zechce naklnac to moze na priva.

MasterQ
18-09-2008, 17:57
Jestem za!
Na mainie raczej by to nie wypaliło, ale na rooku jak najbardziej.
Nie jestem powien co do tych pomysłów.Tak jak koleżanka powiedziała up to dużo roboty, ale może GM'owie się tym zajmą.
Pozdrawiam.

Heroes Rooker
18-09-2008, 18:33
Ogólnie kultura na rooku jest zerowa..
Każdy siebie wyzywa ??
Dziecinni sa niektórzy rookslayerzy i zadawają głupie pytania np Mtx..
Jestem za Tak
Wykonanie jest bardzo proste..

dran frek 3
18-09-2008, 18:35
Z jednym co się zgadzam to z brakiem kultury na rooku. Co do tych guardów to już nie bardzo. Po 1 wszyscy będą spamować 1lvl charami przekleństwa aż do deda, po 2 wystarczy dać zamiast "ciota" "cio.ta" i już przechodzi. Po 3 pomysł na pewno nie wejdzie w życie dlatego szkoda pitolenia, najlepiej zamknąć temat i myśleć nad czymś rozsądniejszym...Takie moje zdanie Pozdrawiam

Osecik
18-09-2008, 18:40
Brak kultury OK sie zgadzam jest jej 0 na rooku ale zeby hp odebralo za 1 przeklenstwo :confused: Moim zdaniem powinni wprowadzic zalozmy NPC Swat ktory za przeklenstwo przenosil by do miejsca gdzie sa zombie i zabijaja gracza :)
Pozdrawiam

Techniks
18-09-2008, 19:13
Co to zmieni ?
I tak będą przeklinać i tak :<
A taki np. 50 lvl to jak padnie to ile może mu spaść lvl?
Co to takie 2 lvl chwila i odrobione.
Niech Mortiis dorobi jakieś questy a nie będzie marnować czas na jakiś policiantow :<
Jestem na nie.

Ps. Na calym servie nie ma kultury ;>

Malffoy
20-09-2008, 11:41
Po 1. Jestes idiotą
Po 2. Za łamanie regulaminu są bany
po 3. Prosze o zamkniecie kolejnego śmiesznego tematu dziecka neo ktore sie obrazilo bo ktos mu powiedzial ze "Jego Stary To Pedał"

Silkroad
20-09-2008, 18:02
A myślisz że na main jest taka sama? No może na main jest troszke większa bo na rook 1 levele biegają. Ale wszędzie nie ma kultury, mogli by zrobić takiego policjanta na niewidce na terenie rook'u i main'u mozna było postawić przeklniesz to padasz 2 raz padasz 3 raz padasz 4 raz ban za Ip na 3 dni

Clizz
26-09-2008, 20:02
nubski pomysł ponieważ na mainie kultura nie jest wcale leprza to czemu tylko rook ma byc leprzy a po 2 to jest bez sensu bo co 2 zdanie kazdy bedzie tracil caly hajs

Marcelllo
26-09-2008, 20:06
@Clizz - nabijanie postów? xddddddd

@topic ja bym postawił tam ze 2 GM'ów co by dawali delete za please items czy podobne teksty xd do tego za przeklinanie ban na 1-2h żeby ktoś się uspokoił :)