PDA

View Full Version : Nieprawid?owa interpretacja moderatora.



JoVEKRoVeK
21-09-2008, 18:40
Witaj JoVEKRoVeK,

Złamałeś(aś) regulamin forum ARMIA Podkarpacki OTS.

Powód: Obraza innych użytkowników
-------

-------

Przyznane punkty karne: 1
Punkty karne nigdy nie są kasowane.

Oryginalny Post:
http://www.toproste.pl/forum/showthread.php?p=295120
Cytat:
@Cituś
Nie wiesz o co chodzi? Oni chcieli pokazać nam jak bardzo się kochają i że są gejami xD
@topic
Żal...
Pozdrawiamy,
ARMIA Podkarpacki OTS

To była ironia. Powiedziałem tylko co sądzę o tym forumowiczu, dał mi dużo do myślenia swoim durnym tematem ja go tylko podsumowałem :C
Drogi Arhadusie, długo czekałem na to byś mi dał warna. Za 5 minut pojawi się tutaj ss jak obrażasz innego użytkownika. Te 5 minut daję Ci na zdjęcie warna...

Crayon
21-09-2008, 18:45
Widocznie nie rozbawiła Go Twoja ironia.
A z tego co widzę do tematu napisałeś tylko 'żal...' więc mógł to zinterpretować jako nabijanie postów.

@Brain
Gej, czy nie Gej - to słowo obraża.

BlackdOWN
21-09-2008, 18:46
@up
O nabijanie postów to popatrz na siebie
Wszystkich postów: 563

@topic
To wy........... ; ) Jeśli ci coś nie pasuje i tak gówno zrobisz , warna i tak ci nie sciągną takie jest apo ;* ; ) nawet ze gm się pomyli i da bana np. zamiast na 12h a da ci na 12 dni to i tak ci nie ściągnie ;*

Brain :)
21-09-2008, 18:47
Ale to jest warn za to słowo "Geju". Jest to normalne słowo. Może powinieneś użyc słowa Homosexualisto?

Mc Maciek
21-09-2008, 18:47
@^Crayon
To był dział Screeny.

@topic
Nie mogłeś napisać na PW do Niego? Po co ten temat? To nie są skargi na Moderatorów, od tego jest osobny temat, w którym Arhadus by Ci odpowiedział...

Beren
21-09-2008, 18:48
Czyli mamy rozumieć, że reszta osób też dostała warny (no tam ktoś chyba napisał coś mądrego). A jak nie, to Gratulacje.

Arhadus
21-09-2008, 21:44
Ironia?
Człowieku, o czym Ty mówisz? Miło by Ci było, gdyby ktoś poszedł do Ciebie na ulicy i powiedział, że jesteś gejem tylko dlatego, że idziesz z kolegą przez miasto? wiem, gra/forum to nie to, co realne życie, ale też nie znaczy to, że możesz sobie tutaj wyzywać wszystkich na prawo i lewo.

Każdy kto napisał post typu: 'geje!' został ukarany.

Busst
21-09-2008, 22:59
Arhadusie, w jednym temacie obraziłeś użytkownika, nawet powstał o tym temat, a teraz sam przyznajesz za to warny?
Dlaczego nie traktujesz wszystkich tak samo?
Jeżeli jednemu dajesz za to warna, to poproś o niego także dla siebie!


#Down
Gasze się w Twoim przekonaniu, to po pierwsze, po drugie pytanie "czy biją Cię w domu" jest równoznaczne z obrazą rodziców, ponieważ jeżeli zadajesz takie pytania, to w pewnym sensie jeździsz po jego rodzicach, bo kto normalny bije swoje dzieci?
Po trzecie, w jakimś tam poście napisałeś, że Twoje pytanie było ironią, pytanie Pana, który stworzył temat też był ironią, nawet sam to napisał. Jeszcze dodam czwarte, mianowicie użytkownik, którego zapytałeś się, czy biją go w domu poczuł się urażony, więc niestety tą "batalię" przegrałeś. Jakbym nie kasował wiadomości, które zapychają mi skrzynkę, dostał byś potwierdzenie tego, co napisałem. To tyle "inteligencie".

Arhadus
21-09-2008, 23:18
Arhadusie, w jednym temacie obraziłeś użytkownika, nawet powstał o tym temat, a teraz sam przyznajesz za to warny?
Dlaczego nie traktujesz wszystkich tak samo?
Jeżeli jednemu dajesz za to warna, to poproś o niego także dla siebie!

w moim poście ja się po prostu go [na dodatek ironicznie] zapytałem, czy go biją w domu.
tak samo Ciebie mogę teraz zapytać, czy Cię przezywają w szkole?
to jest obraza? jeśli uważasz, że tak to na prawdę Twój poziom inteligencji jest na niskim poziomie.

tak bardzo chcesz się zemścić za tamten temat? powodzenia życzę, bo na chwilę obecną się tylko gasisz.