PDA

View Full Version : [Armia 7.6]



Ernim
21-09-2008, 22:26
Moim zdaniem jak sie wychodz z temple w city w prawo to sa schody na gorze jest NPC ktory skupuje itemki. Raczej wiecie o co mi chodzi. Moja propozycja jest taka zeby te schodzy mialy PZ!!! Poniewaz podczas walk pvp w miscie noobki uciekaja w gore i robia metode up/down co jest bardzo uciazliwe. Wiec prosze rozwazyc i komentowac moja mysl. Wiem ze juz byly apele o to ale nic sie niezmienilo wiec odswiezam to :).

EsSaY
22-09-2008, 03:04
Popieram.
--
"To nie dowiary, to czary mary"

Techniks
22-09-2008, 03:51
Według mnie każde schody i sqm w okół nich powinny mieć pz.
Chociaż może lepiej jak nie ma.
Może dla Ciebie jest to uciążliwe ,ale dla takiego rp/ed/ms to 'sposób na życie' : ).

Dawidsoni
22-09-2008, 10:40
Zdecydowanie powinno tak być! Wougle powiększyć obszar NPC, bo zamało miejsca.

Silkroad
22-09-2008, 15:22
Jak up powiększyć tam mniejsca zmniejszyć jego mniejsce na skup i powiększyć na sprzedaż. Na każdych schodasz walnąć pz i tyle. Jestem na tak!

Ernim
22-09-2008, 16:03
Wiecie chodzi mi o to ze zamiast uciekac to sie p**rd*la tam gora,dol... i nie da sie zabic "ale dla takiego rp/ed/ms to 'sposób na życie' : )." no ale ja sam jestem rp i wlcale tak nierobie. Albo walcze do upadlego jak mezczyzna albo uciekam a nie bawie sie w kotka i myszke. I popieram Techniks w tym ze kazde schody w miescie powinny miec pz.

Osecik
22-09-2008, 17:51
Mi to wszystko jedno ;) Chodz jakis kolo z pk bedzie chodzil gora dol i nie da sie go ujebac ;)
Pozdrawiam :)

Ero Senin
23-09-2008, 23:37
Powinno byc pz ;/ Mam pk leja mnie we 2 jakies nooby 1 pada to 2 spierdala na schody -.-

@Osecik
Jak ci wszystko jedno to po co posta nabijasz ;s

MasterQ
23-09-2008, 23:58
Tak, świetny pomyśł.

Ale jak to powiedział Techniks "to sposób na życie".
Chciałbym zobaczyć jak sobie radząludzie bez up and down ;d
Mogłeś zrobić sonde, ale to już inną drogą ;p

Tal
24-09-2008, 18:57
To dobre pomysły zarówno z pz na schodach jak i powiększeniem miejsca na sprzedaż itemów u mada. Jestem oczywiście na tak.
Sądze jednak, że gm'owie nic w związku z tymi propozycjami nie zrobią. ;/

DranFrek4
24-09-2008, 23:50
Kiepski pomysł, wiadomo że zawszę będzie góra/dół na schodach, nie możesz na każdych schodach dać pz ... A po 2 jak już na tych w city chcesz dać to już musisz w całym "budynku", nie może być że ktoś w środku wbije pz i co...nie wyjdzie?

ÓnDet
25-09-2008, 08:24
schody sa koxowe xd kiedy 400 pallem lejesz sie z 700ek to schody sie przydaja szczegolnie kiedy lapiesz red i nie mozesz sie wyleczyc.. a nawet jak dacie tam pz to bedzie map click i dzida na inne schody xd a to chyba gorsze

Daaron
25-09-2008, 13:00
@Up
Jeżeli pz będzie W schodach to nie wejdą ;s.

@Topic
Dobry pomysł ale powtarzam to od nie dawna w każdym temacie z propozycją. Mortiis nawet tu nie wejdzie co dopiero wprowadzić w życie ;o.
To przydałoby się ostatnio na 311 lvlu miałem problem ubić 200 rsa palla który sobie latał w góre i w dół ...