PDA

View Full Version : Anihilator 2 by Dogixeh.



Dogixeh
22-09-2008, 23:51
Oto filmik z Anihilator 2... ;]

http://www.speedyshare.com/571535332.html

Ser@fin
23-09-2008, 12:38
Bashaushuahsuhaushauhsauhsuahsuahsuahsuahushau

Zrobiles Ani 2 na 455 poziomie XDDD Ja robilem na 200 z ekip± rp, 2 x sorc. Rp na fraga, sorci padly. Buahahahahahahaha ^.^ ciota jestes wiesz? xd

A tak poza tym, gz :D Maniaczysz z levelem. Czemu wogule nie biles w roomie? :>

Dogixeh
23-09-2008, 14:00
Bashaushuahsuhaushauhsauhsuahsuahsuahsuahushau

Zrobiles Ani 2 na 455 poziomie XDDD Ja robilem na 200 z ekip± rp, 2 x sorc. Rp na fraga, sorci padly. Buahahahahahahaha ^.^ ciota jestes wiesz? xd

A tak poza tym, gz :D Maniaczysz z levelem. Czemu wogule nie biles w roomie? :>

Lol ja ani robię już chyba 10 raz ;] bo nie brałem nagrody tylko chciałem innym pokazać co jeszcze nie byli jak to jest.
Zal Cie widać ze jeste¶ głupi i nie wiem co chce pokazać na filmiku drutem Ani robiłem na 200 lvlu bez problemu to tak dla ciebie. Go¶ć jak inni zobacz± twoja wypowiedĽ to padn± <shahshas>

Ser@fin
23-09-2008, 14:25
Po Twoim nicku, po Twoim języku, po Twoich wypowiedziach, normalnie jebłem rotfla. XD Mam dla Ciebie szacun ze nie jeste¶ allegro kidem, ale zero szacunku za Twój charakter. n/c

ÓnDet
23-09-2008, 16:03
ja kiedys chodzilem pare razy na ani 1 tez nie bralem nagrody za to zabijalem za kazdym razem jedna osobe XD ale smiechowo bylo :D kiedys nie mialem fraga powiedzialem ze maja sie pozabijac miedzy soba bo ja wybiore kto ma przezyc i sie pozabijali hhahahhaha XD