PDA

View Full Version : [armia 7.6] Nowe potworki



Night
23-09-2008, 07:15
Witam! Chciałbym dać dziś propozycję (jeżeli była już wcześniej taka,to przepraszam,ponieważ nie czytam działu propozycje legularnie) na nowe potworki. Expienie na Podkarpackim bywa monotonne,każdy 800 lvl ma do wyboru tylko 3 potowry - Bally/MS/OTS Kingi,inne też można takie jak MSC czy UM,ale expienie tam jest mało wydajne,wiem,że Mortiis już na ostatnim update dał potwory takie jak Firewoman,ale ten potwór nadaje się do expienia na 1200+ aby mieć fajny exp i loot,chiałbym aby na apo powstały potwory,na dużych (nie pojedyńczych) respach. Potwory powinny dawać od 160-300 k exp,byłby to dobry punkt exp'a dla mniejszych i większych lvli (wreście można byłoby oderwać wzrok od monotonnych bally). Więc proszę wypowiadać się na ten temat,zrobiłbym sonde,ale nie wiem w jaki sposób.

Jan
23-09-2008, 15:14
"zrobiłbym sonde,ale nie wiem w jaki sposób."
bo jesteś głupi
@topic
a może frytki do tego? potworów jest dużo na OTSie i bez przesady znowu.. na dzisiejszej armi wbijesz 800-1200 w nie ciągłym expie w jakiś miesiąc. Tyle chyba możesz przejść na tych ballych czy pozostałych potworkach.
Temat bez sensu, bo jeśli Mortiis da nowe potworki, to zaraz będzie nowe questy etc. zresztą i tak nie będzie nic, bo Mortiis ma forum (szczególnie) w czterech literkach.
Poza tym, to że nie przeglądasz regularnie działu "Propozycje" nie daje Ci możliwości nabijania postów bez sensownych. Opcja "szukaj" naprawdę nie gryzie (grr). Zamknąć ten temat, bo i tak bez skutków będzie..

I jeśli mogę prosić zrób ktoś poradnik
"Możliwości forumowicza" i opiszcie tam, jak szukać czy też zakładać sondę.

Matii Knight
23-09-2008, 15:47
legularnie Rox !

Najpierw naucz się pisać, następnie pomyśl nad tym co piszesz. Za niedługo zostanie wprowadzony nowy update, nie pomyślałeś, że zostaną dodane nowe potwory? Nawet jakby ich nie wprowadzili, to jest dużo możliwości expienia...

Aha, po przecinku naciśnij magiczny klawisz "spacja".

ÓnDet
23-09-2008, 15:56
Up a co ma pisanie do tego czy powstana new monstery czy nie?:| wez czlowieku pomysl czasem..


@topic racja.. to zenada ja na 400 lv expie na np. kingach a tu przybiega taki 1k lv i biega razem ze mna to jest dopiero zenada

Night
23-09-2008, 16:51
@up

Właśnie o to mi chodzi. Przykładowo na rl Tibii 80 knight zasuwa na tortoisy,jak ma kase to dragi itd,a 200 lvl knight na frost dragonach/dlach(taki lvl może expic na wszystkim!) co jest OGROMNĄ różnicą,a teraz APO - 400 lvl - ots kingi,1000 lvl-ots kingi/bally/ więc jest chyba różnica.

Daaron
23-09-2008, 22:39
"zrobiłbym sonde,ale nie wiem w jaki sposób."
bo jesteś głupi
@topic
a może frytki do tego? potworów jest dużo na OTSie i bez przesady znowu.. na dzisiejszej armi wbijesz 800-1200 w nie ciągłym expie w jakiś miesiąc. Tyle chyba możesz przejść na tych ballych czy pozostałych potworkach.
Temat bez sensu, bo jeśli Mortiis da nowe potworki, to zaraz będzie nowe questy etc. zresztą i tak nie będzie nic, bo Mortiis ma forum (szczególnie) w czterech literkach.
Poza tym, to że nie przeglądasz regularnie działu "Propozycje" nie daje Ci możliwości nabijania postów bez sensownych. Opcja "szukaj" naprawdę nie gryzie (grr). Zamknąć ten temat, bo i tak bez skutków będzie..

I jeśli mogę prosić zrób ktoś poradnik
"Możliwości forumowicza" i opiszcie tam, jak szukać czy też zakładać sondę.


Mówisz tylko o monotonnym expieniu gra ma polegać nie na wbiciu super mega hiper lvla i zabijaniu wszystkich tylko na przyjemności z grania a nie ma przyjemności z gry gdy ma się wszystko pomyśl. Nie chciałbym mieć 1k bo zaraz miałbym całą grupe "dupolizów" wszyscy próbowaliby mnie ubić tylko dla tego żeby sprawdzić czy jestem fajny bo mam pvp i chooy ja mam słabe pvp dlatego przyjemność sprawia mi zabijanie potworków ale póki co (310lvl) byłbym skazany na tułaczke po tunelach Monster Skeletonów gdzieś przez 200 lvli więc dzięki...

Pozdro
Daaron


@Edit
No tak... zgadzam się z autorem.

ÓnDet
24-09-2008, 00:34
Mówisz tylko o monotonnym expieniu gra ma polegać nie na wbiciu super mega hiper lvla i zabijaniu wszystkich tylko na przyjemności z grania a nie ma przyjemności z gry gdy ma się wszystko pomyśl. Nie chciałbym mieć 1k bo zaraz miałbym całą grupe "dupolizów" wszyscy próbowaliby mnie ubić tylko dla tego żeby sprawdzić czy jestem fajny bo mam pvp i chooy ja mam słabe pvp dlatego przyjemność sprawia mi zabijanie potworków ale póki co (310lvl) byłbym skazany na tułaczke po tunelach Monster Skeletonów gdzieś przez 200 lvli więc dzięki...

Pozdro
Daaron


@Edit
No tak... zgadzam się z autorem.



tak zgadzam sie gra ma byc przyjemnoscia... ale gra nie jest przyjemnoscia jesli nie expisz bo cie psy w city tlucza ;> a jak expisz to jest to stypa w hooy i tez gra nie jest przyjemnoscia wec nalezy cos z tym zrobic ;]

a pvp to bez kitu nie masz ^^ ;>

Bysiek
24-09-2008, 10:01
@2 UP. to po co grasz, skoro nie chcesz mieć jak największego lvla?? ( w tibii o to właśnie chodzi)

Zgadzam sie z wami, gra powinna być przyjemnością ale mi największą przyjemność sprawia PVP po dp !! Więc im większy lvl tym PVP jest ciekawsze ;]


@TOPIC. Zgadzam sie z Tobą. Ale Ja bym proponował zrobić respy z potworami które już są,tylko na 1 respie. Np. 2-3 MSC ponieważ są tylko w 1 miejscu na mapie i tylko 1 na klate ;s a uważam że powinno być ich więcej ponieważ są to dobre potworki do expienia. (MSC to tylko przykład są jeszcze Flubbery,Omnibyitp)

Dawidsoni
24-09-2008, 14:35
Zgadzam się więcej potworów po 300k expa+ Tylko czy Gm to wougle przeczyta?

Szkoti
24-09-2008, 15:36
Tylko czy Gm to wougle przeczyta?

Odpowiedź : Nie ;) Bo to normalne ;)

No tak gra ma być przyjemnością a na takim lvl'u nie jest :/

Nawet ja (250 druid) nie mam zbytnio gdzie expić bez pacca. Tak powiecie kup se pacca. Kupuje bo nie mam innej możliwości. No a tak nie powinno być. Pacc powinien być dla tych co chcą szybciej expic od tych bez pacca ale nie w takim stopniu jak to jest teraz ;/

Jan
24-09-2008, 16:19
Mówisz tylko o monotonnym expieniu gra ma polegać nie na wbiciu super mega hiper lvla i zabijaniu wszystkich tylko na przyjemności z grania a nie ma przyjemności z gry gdy ma się wszystko pomyśl. Nie chciałbym mieć 1k bo zaraz miałbym całą grupe "dupolizów" wszyscy próbowaliby mnie ubić tylko dla tego żeby sprawdzić czy jestem fajny bo mam pvp i chooy ja mam słabe pvp dlatego przyjemność sprawia mi zabijanie potworków ale póki co (310lvl) byłbym skazany na tułaczke po tunelach Monster Skeletonów gdzieś przez 200 lvli więc dzięki...

Pozdro
Daaron


@Edit
No tak... zgadzam się z autorem.

Chyba niedokładnie wczytałeś się w mój poprzedni post, więc przeczytaj go jeszcze raz.

@up
Ten server został założony przede wszystkim, żeby Mortiis miał dodatkowe źródło zysku. Gracze z facc zmuszeni są do zakupienia PACC'a, ponieważ nie wbiją bez niego zadowalającego poziomu.
@kilka razy up
Tibia jest tylko grą w której liczy się level? Chyba dla Ciebie i pozostałej zgraji dzieci UPC Chello.
@topic
Bez sensu pomysł, jak i autor, który nawet nie posunął się po słownik i jego wypowiedź jest NIECZYTELNA. Wciskaj te magiczne klawisze interpunkcji, bo w niektórych zdaniach naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Przeczytajcie sobię jego wypowiedź z dokładnością. Jeśli pisze "isc" to czytajcie "isc", a nie poprawiajcie na "iść". Śmiechu warte.

Quik
24-09-2008, 17:03
Nie mam zadania na ten temat..nie znam sytuacji dzisiejszej na APO,a nie chcę się wymądrzać,wątpie by Mortiis nawet na ten dział wszedł.

Armia Fansite
24-09-2008, 17:05
Tak... nowego potwora się robi tydzień? Zamiast zrobić nowe potwory i lokacje to najlepiej dać bally/ms i niech expią...
Nowy potwór + czary do niego to 10minut roboty... loot to też nie jest taki trudny..

GrendFader
07-10-2008, 18:47
JESTEM NA TAK

Nowe potworki Takie jak np Woody Scraft silniejsze od kinga ale troszeczke slabsze od qeena to by było coś


Brawo za pomysł

Peps
07-10-2008, 19:31
JESTEM NA TAK i się od niego odpier******, pewnie pisał szybko na klawiaturze i stąd te błędy!!!
Powtarzam jestem jak najbardziej na TAK.

PS
MOŻNA BY FAKTYCZNIE ZROBIĆ ANKIETĘ, JEŻELI NP.BĘDZIE bardzo DUŻO GŁOSÓW NA TAK I mało NA NIE TO KTO WIE może MORTIIS TO ROZPATRZY!!!