PDA

View Full Version : [STRONA APO] Propozycja na temat strony Apo 2 pomysly



GrendFader
27-09-2008, 20:07
Witam.

Wielu jest oszustów na armi chodzi mi tu o grę czyli o otsa. Jest na to jeden
sposób a mianowicie ktoś zaklada sobie naprzykład ,,noob chara 15 level'' i pisze ,,sprzedam pacc za kcc 500 cc teraz 1,5 kcc pozniej" i 75% osob którzy
tak piszą to poprostu Thiefy,zlodzieje,oszusci.


Proponuje zrobic na stronie apo żecz która widzialem juz na niejednym otsie
iż, gdy ktos ma ten przykładowy 15 level zrobic mianowicie w wyszukiwarce wpisac jego nick i pokaze się jego postac ten 15 level i na dole bedzie zakladka np: inne postacie gracze i gdy wejdziemy w to bedziemy mogli wiedziec czy gościu ma innego chara czy nie ,ale w czym nam to pomaga mianowicie

Po 1. Gdy mamy h level taki jak np: Sarumar, Neko, Abu możemy zrokować jego wiekszy level
Po 2. Gdy on wyloguje sie z tego przykladowego 15 levela bedziemy mogli napisac na jakis jego inny char na tym koncie.

Negatywne skutki tego mojego tematu:

Po 1. Bedziemy mieli wzglad do jego innych charow nawet jak nas niekt nie oszukal

2 POMYSL

Na Apo Jest Wielu złodzieji można zatem wprowadzic umowy naprzyklad wchodzimy na strone apo bedzie tam przykladowa rubryka umowy czyli np: napisze przykladowa rubryke umowy.




Nick: np: Git Majonez

Czym chcesz sie wymienić/sprzedać: Sprzedarz Pacc

Za ile chesz to sprzedać / Wymienic: 500 cc teraz 500 cc po udanej tranzakcji

Nick gracza ktoremu chcesz to sprzedać : np: buahsuahs jujuka

Dobra przypuscmy że nick Git Majonez go oszukal i wziął 500 cc i nie wyslal pacc. Wtedy wchodzimy w rubrykę np: finalizacja umowy: i pisze tam tak


Nick: shaushaus jujuka

Czy gracz oszukał cie ze sprzedarza: tak

Nick gracza Git majonez

Na ile kasy / itemow cie oszukal :500 cc

z jaką sprawą cie oszukał : sprzedarz pacc

Do tych rubryk mają wzgląd tylko gm`owie i oni osądzaja czy dac bana czy nie

To jest tylko moja opinia na temat poprawienia stanu na Apo piszcie co o tym sądzicie

Aristes
27-09-2008, 20:25
Popieram, bardzo dobry pomysł. Był by to dobry sposób na złodzieji/oszustów.
Według mnie coś takiego powinno funkcjonować, chociaż nie wolno sellać pacc za kcc itp.

Leon Rookslayers
27-09-2008, 20:41
Ale pomysl :Koles zalozy sobie 2 konto z innym acc i tam bedzie robil te noob chary....wiec to nie ma sensu gdyby to weszlo to nooby by robily inne acc

Babus
28-09-2008, 09:47
Witam.

Wielu jest oszustów na armi chodzi mi tu o grę czyli o otsa. Jest na to jeden
sposób a mianowicie ktoś zaklada sobie naprzykład ,,noob chara 15 level'' i pisze ,,sprzedam pacc za kcc 500 cc teraz 1,5 kcc pozniej" i 75% osob którzy
tak piszą to poprostu Thiefy,zlodzieje,oszusci.

Nie chcesz - nie kupuj. Wyslij 10 zl do Mortiisa i bedzieszmiał na 100%. >.<



Proponuje zrobic na stronie apo żecz która widzialem juz na niejednym otsie
iż, gdy ktos ma ten przykładowy 15 level zrobic mianowicie w wyszukiwarce wpisac jego nick i pokaze się jego postac ten 15 level i na dole bedzie zakladka np: inne postacie gracze i gdy wejdziemy w to bedziemy mogli wiedziec czy gościu ma innego chara czy nie ,ale w czym nam to pomaga mianowicie

Czy tak trudno zalorzyc nowe konto? :|


Po 1. Gdy mamy h level taki jak np: Sarumar, Neko, Abu możemy zrokować jego wiekszy level

Zrokuj Abu albo Neka to wypłace Ci milion w setkach..


Po 2. Gdy on wyloguje sie z tego przykladowego 15 levela bedziemy mogli napisac na jakis jego inny char na tym koncie.

I co z tego, że napiszesz? Postraszysz go kolegami?


Negatywne skutki tego mojego tematu:

Po 1. Bedziemy mieli wzglad do jego innych charow nawet jak nas niekt nie oszukal

To chyba dobrze..?


2 POMYSL

Na Apo Jest Wielu złodzieji można zatem wprowadzic umowy naprzyklad wchodzimy na strone apo bedzie tam przykladowa rubryka umowy czyli np: napisze przykladowa rubryke umowy.




Nick: np: Git Majonez

Czym chcesz sie wymienić/sprzedać: Sprzedarz Pacc

Za ile chesz to sprzedać / Wymienic: 500 cc teraz 500 cc po udanej tranzakcji

Nick gracza ktoremu chcesz to sprzedać : np: buahsuahs jujuka



Dobra przypuscmy że nick Git Majonez go oszukal i wziął 500 cc i nie wyslal pacc. Wtedy wchodzimy w rubrykę np: finalizacja umowy: i pisze tam tak


Nick: shaushaus jujuka

Czy gracz oszukał cie ze sprzedarza: tak

Nick gracza Git majonez

Na ile kasy / itemow cie oszukal :500 cc

z jaką sprawą cie oszukał : sprzedarz pacc

Do tych rubryk mają wzgląd tylko gm`owie i oni osądzaja czy dac bana czy nie

To jest tylko moja opinia na temat poprawienia stanu na Apo piszcie co o tym sądzicie

Czy tak trudno zrobić noob konto i przelorzyc sobie te 500cc na 2 hara? -.^

Grajcz
28-09-2008, 11:33
Na początku zauważyłem że nie czytałeś postu po jego napisaniu...pomijając błędy typu "żecz" to ogólnie ciężko się czyta, źle zbudowane zdania...
A co do tematu to popieram pomysł z wyszukiwarką innych charów ale nie pomoże to ci w sprawie oszustów bo noob chary można na innych kontach robić a co do pisania na innego chara to ci wiele nie pomoże...jak oszukał to i tak ci kasy nie zwróci a gdyby ktoś miał np. 500 lvl to by nie był tak głupi żeby robić oszustwa własnym kontem.
I napisałeś że negatywnym skutkiem będzie wgląd bez powodu do naszej listy postaci i to akurat dobra rzecz bo będzie wiadomo czy jak ktoś pisze "mój drugi char ma 800 lvl" to mówi prawdę.
A co do drugiego pomysłu to dam przykład - ty gościowi kupisz pacc a on ci kasy nie da i wtedy ty piszesz skargę a gość se może napisać że ci dał kasę i jak udowodnisz GM że to on kłamie?
A tak pozatym to czytaj regulamin...
5 - Game Master/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie transakcje dokonywane przez graczy. Gracz nie może prosić o pomoc w przypadku oszustwa.

@down
Używaj opcji edytuj...

GrendFader
28-09-2008, 13:19
Dla tego własnie prosze o zmiane tego punktu w regulaminie ludzie czy nie możecie tego pojąc i tak wiem że nikt tego nie wprowadzi ale warto coś takiego napisać


Czy tak trudno zrobić noob konto i przelorzyc sobie te 500cc na 2 hara? -.^

No Ale już noobek char banned xD proste <40 znakow>

silver ghostek
28-09-2008, 13:50
1. Propozycja
Jestem na tak.
2. Propozycja
Tak jak powiedzial Grajcz
"Game Master/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie transakcje dokonywane przez graczy. Gracz nie może prosić o pomoc w przypadku oszustwa."
Po prostu trzeba uwazac...

Naiczer
29-09-2008, 17:40
1.
Tak byloby mniej oszustow
2.
Czemu nie? Tylko ciekawe jak by bylo wiadomo ze gracz np.Git Majonez oszukal tego: buahsuahs jujuka? Samo uzupelnienie pzrez gracza kupujacego odpada bo jak bedzie:
Czy gracz oszukał cie ze sprzedarza: nie
Wymiana zakonczona pomyslnie.
To ten gracz: buahsuahs jujuka w tej rubryce napisze:
Czy gracz oszukał cie ze sprzedarza: tak
mimo ze nie zostal oszukany
Ten 2 pomysl raczej niemozliwy

GrendFader
07-10-2008, 14:25
Ale Duzo wejsc

Nie no prosze was o wiecej kometow na temat tego

szalony kowboj
08-10-2008, 15:58
2 pomysl fajny!! Jestem za!!<znaqi><znaqi><znaqi><znaqi><znaqi><znaqi>

Silkroad
08-10-2008, 19:56
2 Propozycje denne
1. Weź żal a czy to taki problem zrobić 2 konto?
2. To wogle bezsensu tylko robota dla ekipy co i tak nie jest potrzebne
Wnioski
1. Weź sobie człowieku słownik do ręki i napisz temat...
2. 2 propozycje są denne.

Oceniam twoją propozycje 0/10 Jestem na nie

kaktus
08-10-2008, 20:37
Kupy to się to raczej nie trzyma.... Co do "paka" za tibijska walute to zapraszam do lektury tego tematu: http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=35881 Jest to propozycja dotycząca "pac za kcc" która powinna wyeliminować problem oszustów..

Daaron
08-10-2008, 22:20
A jeżeli ja dostane ten PACC za 500cc przed i 500cc po transakcji ale i tak wstawie że, mnie oszukał gdzie szukać dowodów? Przecież to bez sensu głupia ankieta nie pomoże oszuści będą zawsze jedyny sposób żeby ich powstrzymać nie ufać w tego typu propozycje. Pierwszy pomysł to zwykłe powtórzenie ile to raz już była tego typu propozycja? Możesz skorzystać z opcji szukaj wpisując Tagi któe mogą Cię doprowadzić do tego tematu.

Pozdro
Daaron