PDA

View Full Version : ?al... Mortiis looknij -.-



Shyne
28-09-2008, 14:18
Napisałem już to samo w dziale "zgłoszenia" i pisałem na e-mial Mortiisa, dałem już z 30 raportów a żaden GM dalej nie odpowiada...

http://i36.tinypic.com/2cig09l.jpg

Nie da się wyjść z tego domku w żaden sposób, relog, "alana sio" itp. nie pomaga psy mnie zamknęły i siedzę już w tym zasranym "depo" 2 dni -.-...

@Hogart: Naab to se mów do ojca pedale ;)... Chuj mnie to obchodzi i będę tyrał tego jebanego psa bo Arcoon to pies.

Aiwaho 2.0
28-09-2008, 14:48
Zapłać mu to Cie wypuści, HAHA. Twoja wina, że dałeś się zamknąć. ;P

Czekoladowy
28-09-2008, 14:51
bushemushe można tylko się śmiać.czekaj do następnego crash'a sera żebyś się mógł lognąć w temple:P

Hogart 5.0
28-09-2008, 14:54
hahaha ale polewka ;d

zanim gm cos zrobi, hohoho poczekasz sobie troche.. :D


14:54 Arcon Shooter: siedzi juz

14:54 Arcon Shooter: 3 dzien

14:54 Hogart: czemu?

14:54 Arcon Shooter: bo tyral mnie

14:55 Arcon Shooter: xd

14:55 Hogart: haha dobre ;d;d

14:55 Arcon Shooter: wiem ; >

jezeli go wyzywales to siedz tam jeszcze z 2 tygodnie naabie ;d

Bondi
28-09-2008, 15:24
Buhaha, to coś im podpadłeś Xd Dawaj haracz!! XD A tak poważnie to chyba nikt Ci nie pomoże tylko oni (ci co Cię zamknęli) ; dd

Vi$eko
28-09-2008, 15:27
Dobre x]
Pech, i tyle.Teraz musisz tylko prosić, albo opierdziel mu chate, jak możesz po niej chodzić x[

Gpiotras
28-09-2008, 15:47
troche pecha masz ale nic na to nie poradzisz

P.S napisz w dziale PACC to odrazu dostaniesz odpowiedź bo mortiis pewnie tylko tam zagląda

PewienTaki
28-09-2008, 16:28
Ojej maleńki, nie zesraj się tylko. Napisałbyś normalnie to by Ci Mortiis pomógł, a nie pieprzysz 'psy mnie zamknęły'. Jak Mortiis znajdzie czas i przypomni sobie to zapewne Cię wypuści :)

ÓnDet
28-09-2008, 16:32
Dobre x]
Pech, i tyle.Teraz musisz tylko prosić, albo opierdziel mu chate, jak możesz po niej chodzić x[




ty chyba debilu nie rozumiesz... jak by mogl chodzic to by wszedl do strefy domku i alana sio ... i by wyszedl...


@topic zenada... wez zaloguj sie kolo godziny 23 wtedy mortis najwiecej banuje



Arcoon nie jest swiety... sam pewnie wyzywal Ps. biega pod dp swoim 200 druidem z pk i wyzywa wszystkich dookola jak sie go zatlucze to reloga i spamuje msg slowem "Hunted"

Pro ivól Mastah
28-09-2008, 16:44
Uhashahshahshahshahshahsa Xd Dobre,placze Ze Smiechu Xdxd

Ser@fin
28-09-2008, 17:02
HAHAHAHAHA Dlatego na swoim otsie zrobilem ze i w depo jest domek ^.^ Haha >.< Bylo Arcona nie wyzywac, teraz masz problem :o Ktos tam napisal ze najlepiej napisac do mortiisa w pacc bo tam zaglada, to powiem temu komus ze to nie prawda. :<<

Osecik
28-09-2008, 17:11
No serio zamkneli cie jak psa ;>
Pisz ile sie da e-mail do Mortiisa napewno odpisze...
Chyba nie jest taki i pomoze = )

Jasny xD
28-09-2008, 17:49
kolo tez mnie zamknał i niemoge wyjsc mortiis pomoz moój nick Jasny knight

Shyne
28-09-2008, 18:23
Prawie wszystkie psy up ^...

Rzeczywiście śmieszne debile ;)... Arcon to jebana szmata i zasługuje na takie słowa to noob który ma h-lvl i kozaczy a wy jesteście zwykłymi dupolizami (fri itans arkon blx)... On tam wiele osób zamyka i karze im płacić.

Wg. powinien być ostry ban (Destruktywne zachowanie BLX?) -.- Mortiis pewnie zobaczy dopiero jak się już mi pacc skończy :)

Master Sio
28-09-2008, 19:16
Powiem tak jak Mortiis z tym nic nie zrobi to zrób w dziale bugi bo jak w domku dziać się coś takiego . Powodzenia iks DE

lemoneek
29-09-2008, 15:25
arcon od początku był noobem gada tylko ze swoimi pedalami czyt.Hogart i inne dzieweczki.Spamuj raportami do adiosa albo do sieki:P oni ci pomogą:P

Thus Astud 2.0
29-09-2008, 15:29
Uhashahshahshahshahshahsa Xd Dobre,placze Ze Smiechu Xdxd

Hhahah "Dojebales" Poplaczmy Razem:>Rzal i Bul.Hhahaha

Labeletti
29-09-2008, 17:52
I bardzo dobrze Arcon, że Ciebie tyrał bo Ci sie należało :)
Arcon idź sobie kup inna postać. Na Sarumarze Cię zabijali to sobie kupiłeś palka? :cool:. Moim zdaniem Twoje zachowanie jest żałosne, a Tobie Bankotsu Druid współczuje.

Daaron
29-09-2008, 18:41
Ale liżecie dupe Arconowi to że, Go zamknął w domu oznacza tylko że On sam jest kretynem i jak to mówią dzieci Tibii "psem". Pisz tematy nie zwracając się do Mortiisa tylko np." Proszę o pomoc GMa" zauważyłem że, Mortiis widząc takie tematy po prostu je ignoruje i szczerze mówiąc na jego miejscu też bym nie reagował gdyby ktoś ciągle pisał "Mortiis to, Mortiis tamto". Spróbój napisać PW do Tygrysa jak nie pomoże do innego Modka o ile mi wiadomo Moderatorzy mogą pisać między sobą jeśli ktoś ma zablokowane PW.

GrulixBaned
29-09-2008, 21:20
Krok 1. Weź itemki z domu poniszcz all. Będziesz miał capa bo możesz bp sobie wysłać z innego chara albo od kolegi. Zepsujesz mu domek on Cię powinien wypuścić. A i ja Ci powiedziałem o "alana sio" więc powinno działać. Jesteś trochę dziwny oskarżasz ludzi o to, że wajchę złą pociągneli.

master kallhi
29-09-2008, 21:45
Krok 1. Weź itemki z domu poniszcz all. Będziesz miał capa bo możesz bp sobie wysłać z innego chara albo od kolegi. Zepsujesz mu domek on Cię powinien wypuścić. A i ja Ci powiedziałem o "alana sio" więc powinno działać. Jesteś trochę dziwny oskarżasz ludzi o to, że wajchę złą pociągneli.

Nie udzielaj sie plz -.-
Nie widzisz Tumanie że ma napisane no invited?
że dp to nie jest już teren domku i niemoże wejść do domku... Jak mógł napisałby alana sio i by wywaliło z domku....

@Topic
Błąd Tygrysa... Na villi też tak jest że dp nie jest domkiem ale tam naszczęśćie da sie wyjść trainerem...

Kinght 2.0
02-10-2008, 20:08
Boże co za kretyn...
wyjdz z strefy chronionej a mianowicie z depo i napisz "alana sio" musi zadziałać bo miałem inv do tego house... i wiem ;d

Gm dobrze zrobił że nikt z domku nie może cie wyrzucić z domku jak siedzisz w dp , przynajmniej wniektórych domkach "villach" tak jest..

Zbuntowany
02-10-2008, 20:17
omg. on nie może wyjśc z tego depo bo depota nie objeli strefa domku.

takie niewidzialne drzwi.
przerypanie masz, troche pewnie poczekasz.

i wy przestancie gadac ze Mortiis ignoruje wszytsko oprocz PACC.
i zadnych tektow ze dupe lize bo naprawde zajoba mozna dostac.