Zaloguj się

View Full Version : Po?egnanie ~Johny.



~Johny Knoxville~
29-09-2008, 10:21
Witam,

Niektórzy powiedzą że i tak wróce, niektórzy powiedzą 'Spierdalaj na droge'.

Po 2,5-3 roku gry, gra staje się nudna, powoli nie mam po co grać...

Miałem w planie dobic 800 i wykonać pandemoniom armor, dobije i skończe gre.

Niekiedy będe odwiedział gre, na forum pozostane.:)

Teraz czas na pozdrowienia, które będą się troche ciągnęł, bo znałem tutaj naprawde dużą ilość znajomych dla których będe tu czasem wbijał:)

A więc kolejność nie ma znaczenia:
-Paulina(aj wiedziałem że o kimś zapomniałem, ale nie zczaiłem że o Tobie^^ No więc co teraz^^? Tylko prosze nie bij tak mocno;* Pozdro;*(cod miód bez orzeszków^^))
-Dede Lionheart(zjebista kumpela:*Zawsze mi pomagałaś, warto było Cie poznać)
- Aziel Vara/styler (Nie zapomne o tych nieprzespanych nocach)
-Loordzix(Tak, do dzisiaj mam w wyobraźni nasz pierwszy hunt na MS ^^)
-Gladeq(oj jebaka, teraz bede bocil z Toba na RL)
-Dementis 2.0(Poszedłem w twoje slady, mysle ze było warto)
-Viki( oj Vikusiowata, z Tobą były zawsze zlewki ;*)
-Maciuś(zapomniałem o Tobie)
-Graydon(to juz koks, kiedys sie przejade do polic i Cie w noge skopie ^^ Cód miód)
-Ser@fin(chodź kłucilśmy się, doszlismy do porozumienia, życze Ci powodzenia na Vanie)
-Nolia Levin(chodź kończe czasem będzie trzeba porozmawiać na Skype, ostatnio była zlewka ^^ ;*)
-Citko(zajebisty kolega, z Tobą to sie siekało...)
-Rilisek( ja pier... Rilisek, dla tego Co ostatnio odpierdzielilsmy, wróce! pzdro)
-Exeqter(naprawde podziwiam Cie.. Lec do tego 1000)
-ByOuT(z toba zawsze rozmawiałem z Toba zawsze było lepiej^^)
-^Crayon(mordo Ty moja ;*)
-Nixon(No i nie pójde na twojego SS 500:( (Jak wbijesz)).
-Baczeq(Chodź nie chciałes, masz)
-Chojrak(ty mój Chuju ty^^)
-Lethorn(obiecaj że będziesz mi pilnować Shin!)
-Leon Zawodowiedz(z Tobą się noob'ów siekało)
-Turderuss(krótka znajomość można porozmwiać)
-Shin(najwazniejsza dla mnie Osoba na Tym otsie... Dla Ciebie będe tu wchodził kiedy Tylko będziesz chciała... Misiaczku;*)

Jeżeli kogoś ominąłem bo naprawde lista mogła się jeszcze ciągnać, prosze napisac mi na "PW na forum" lub w grze do Cold Macie zostaje tylko do 800 lvl.:)

Miałem jedno marzenie zeby mnie jakoś zapamiętano... Prosze pamiętajcie czasem od Dżonym Knoksfillu!

Cold was Żegna, pa;*

Splaxor
29-09-2008, 10:26
-Baczeq(Chodź nie chciałes, masz)
Po tym co mi zrobiłeś nie zasługujesz, abym był w Twoich pozdrowieniach.
Wywal mnie z pozdrowień!

Wyjdź i nie wracaj.
Niby Shin najważniejsza osoba na OTS, a kręciłeś z inną, a idź - facet za pięć groszy!

Shin najważniejsza osoba na OTS, a jest na samym końcu, żałosne!

@Quiters
Widzę, że zazdrość działa. Dorośnij...

Seviper 2.0
29-09-2008, 10:31
Af.. szkoda, że odchodzisz. Powodzenia w rl i trzymaj się ^^

nic więcej nie powiem xd

Orzeszek
29-09-2008, 11:34
Shin smoczyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyca.


yo. powodzenia.

Quiters
29-09-2008, 11:48
No tak shin misiaczek a ciekawe kto jej cipsko lizal ; ] ale to juz sie dowiesz w swoim czasie widze ze jestes dwulicowym skurwielem ;) Karolina jestes szmata ze dalas sie tak zruchac typowi ;]
Hmmm w olawie bylo calkiem milo ; ) Tylko ze karolina jest dziwka loleq nie : x? Ciekawe komu sie dala przelizac jak szmata Johny ; ) Ciekawe kiedy ja "przelecisz" HłeHłeHłe O ile juz nie jest rozjebana ; ) a raczej jest ;* Pozdro Dwulicowcu a na skype ja wyzywales od szmat Pozdro, pocwicz nie zaslugujesz na miejsce w old family. nie byles nie jestes i nie bedziesz psie

Whisperek
29-09-2008, 13:22
Qwa jakbyscie Znali troche blizej Shin Tak jak ja lub Cold To byscie wiedzieli dlaczego jest Fajna i zamknac kur** Mordy bo takie Kozaki w ryju all jestescie
Wszyscy tylko zal.pl zal.pl a nad soba nikt sie qwa nie zastanowi.... Taka prawda Nikt nie jest doskonaly ..'...:eek:

Hogart 5.0
29-09-2008, 13:24
Papa, misiu. : * : *: * : * : * : * : * : * : * : *

Sir Doktor
29-09-2008, 13:57
Żegnaj Johny ;(
Bedzie mnie ciebie brakowało i pewnie nie tylko mnie
Powodzenia w RL.

Duffenzho_bżdonc
29-09-2008, 14:09
Bez pozdrowien dla Duffa..
Powodzenia w rl zyciu i obys nie wrócil do tego "Zóa" xD

@Edit
Zmienilem zdanie. Jestes psem. ; )

Drako o.o
29-09-2008, 14:22
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=32119

po co tamto pisales jak znowu "niby" odchodzisz

ja was ludzie nie rozumiem po co wy to piszecie jak i tak gracie
jak odchodzisz z gry a bedziesz logal to mogles sobie oszczedzic tego pozegnania...

Bye

SedaN*
29-09-2008, 14:59
Qwa jakbyscie Znali troche blizej Shin Tak jak ja lub Cold To byscie wiedzieli dlaczego jest Fajna i zamknac kur** Mordy bo takie Kozaki w ryju all jestescie
Wszyscy tylko zal.pl zal.pl a nad soba nikt sie qwa nie zastanowi.... Taka prawda Nikt nie jest doskonaly ..'...:eek:

http://i38.tinypic.com/a46qg.jpg

Chlopie, ale od kiedy każda pierwsza litera w wyrazie jest pisana wielką literą? Wez Ty sie sam nad sobą ***** zastanów... Chcesz, aby wyglądało 'słitaśnie'? Wygląda jakbyś był jakimś analfabetą. 'Kozaki w ryju'... Tu mi banie rozjebaleś Xd Pewnie pierwszy na klapsa leci ;< A w ogóle pownieneś dostać warna, bo Twoj post nie nawiązuje do tematu. :> Cu.

@Topic
Hmm... Nie znałem Cie, ale moj brat Cie zna i coś tam mi gadał, ze jesteś spoko xd Wiec powodzenia w rl zyciu ; ).

Paulina
29-09-2008, 15:00
Ej!
Nooo... daje Ci 3 sekundy na poprawienie błędu. Dziękuje.

A mi tam to obojętne, bo i tak rozmawiamy tylko na gadu. Pozdraaawiam ;*

ÓnDet
29-09-2008, 15:56
;] nie bede ukrywal ze sie ciesze ;] z poczatku byles spox ziomek ;] ale kiedy zaczoles sie prosic o pande juz wiedzialem ze chodzi ci o itemki ;] ja nie jestem taki glupi jak ci sie wydaje :> mimo tego dalej sie z toba kolegowalem mimo tego ze jako twoj kolega mialem 2x wiecej wrogow niz mialem :) potem juz wiesz jak bylo Shin to osoba ktorej nienawidze ;] jest to dla mnie pusta idiotka + 0 pvp ;] a ty zamiast zostawic ta sprawe miedzy mna a shin sie wjebales i tak skonczyl sie szacunek ;]...

zycze ci powodzenia w rl zyciu :)

Plener123
29-09-2008, 15:59
Szkoda,że odchodzisz.Za dobrze Ciebie nie poznałem.Pozdrawiam!

.Viseko.
29-09-2008, 16:09
Jak było tak było, ale powodzenia w rl życiu.

۞۩ΩEvilΩ۞۩
29-09-2008, 16:33
dwulicowy frajer -.-
chodzilo mu tylko o itemki pierdol sie frajerze wyjdz i nie wracaj
Btw. thx za 200kcc ;<

Ser@fin
29-09-2008, 16:33
A jednak i Ciebie p******o :<<< Dlatego pytales czy chce kcc kupic... Bo odchodzisz... :( Kurde, zawsze taki wyadany, a teraz poprostu nie wiem co napisac... Zatkalo mnie... ;/ ... ... ... [...] A kto bedzie ze mna tepil nooby? Hmm? Kto rozwali w LiS, Guild Team PK? Hmm? Kto chcial sprawdzic PvP Dogixeha? ... Trzy litery:

Ż A L

Dziekuje za pozdro...


-Ser@fin(chodź kłucilśmy się, doszlismy do porozumienia, życze Ci powodzenia na Vanie)

Co teraz bedzie z Coldem? Allegro? A i co bedzie z... Shin? Hyh. Radze Ci czlowieku usun te pierwsze pozdrowienia dla Pauliny, a daj 1 Shin... -.- Wracaj bo Cie zabije, rozumiemy sie? :<<<

Szkielko w noge na droge. :<

funnyx ^.-
29-09-2008, 17:32
Dobra idz stad, nikt nie bedzie płakał za takim noobem co okrada z itemów. Opierdoliłeś z itemów pół OTSa i nagle odchodzisz ^^, bardzo ciekawe. Nie życze Ci powodzenia, idz i nie wracaj.

Oxidosis**
29-09-2008, 17:43
nie dzwoń do mnie , nie pisz, ani nic w tym stylu, za to że mnie nie pozdrowiłeś..........................o Shin mówiłeś mi kiedyś co innego na skype ;]]

Royal back xD
29-09-2008, 17:47
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=32119

po co tamto pisales jak znowu "niby" odchodzisz

ja was ludzie nie rozumiem po co wy to piszecie jak i tak gracie
jak odchodzisz z gry a bedziesz logal to mogles sobie oszczedzic tego pozegnania...

Bye

ehhh Drako ja rozumiem ze pragniesz sie dowartosciowac poprzez forum i tibie;) Z tego co widze do kazdego masz cos! CO nowy temat ktos zalozy to odrazu widze ze Drako to kogos sie spierdala! Ogarnij sie! Albo przynajmniej jak juz masz sie zwalac to do tych, ktorych znasz (np do mnie cos sapales w moim watku, choc mnie nie znasz!).

@topic
Hmm odchodzisz zostawiajac za soba sprawy z przeszlosci... Nie uslyszalem przeprosin, wyjasnienia na forum (wiesz o co chodzi). zegnaj, chodz i tak wiem, ze wrocisz.

~Johny Knoxville~
29-09-2008, 19:18
nie dzwoń do mnie , nie pisz, ani nic w tym stylu, za to że mnie nie pozdrowiłeś..........................o Shin mówiłeś mi kiedyś co innego na skype ;]]


Pozdrawiam Oxidissa znałem go w h*j długo ale zapomniałem no cóz^^.



Hmm odchodzisz zostawiajac za soba sprawy z przeszlosci... Nie uslyszalem przeprosin, wyjasnienia na forum (wiesz o co chodzi). zegnaj, chodz i tak wiem, ze wrocisz

Nom, ważne że my wiemy jak było.;)

Przepraszam Cie... I pozdrawiam.... Bo gdyby nie to... To bylibysmy dalej kumplami, lecz mam wyjebane na tą gre....



Dobra idz stad, nikt nie bedzie płakał za takim noobem co okrada z itemów. Opierdoliłeś z itemów pół OTSa i nagle odchodzisz ^^, bardzo ciekawe. Nie życze Ci powodzenia, idz i nie wracaj.

Jest pare osób które by płakało;)

Nie nagle, od 2x tygodni mówie ze ide stąd... Nie jestem noobem;)

Scix
29-09-2008, 21:29
Widze ze ja odszedlem to i teraz all po kolei beda odchodzic :< Ja tak nie chce pauy !! :(

Heroes Rooker
03-10-2008, 01:10
Powodzenia w tym dalszym okrutnym tak powiem :)
Za bardzo cię nie znałem ponieważ na mainie mało grywam a dużo na rooku.
Chodż zaczołem też na mainie.
Jeszcze raz powodzenia w RL Życiu :)
PS:Proszę aby nie uważano to za spam.
Pozdrawiam :)

Quiters
03-10-2008, 15:08
***** mac baczeq zamknij ryj psie dobra ?
ja zazdrosny o ta kurwe ; ]? przeczytaj moj podpis 3x i pomysl co piszesz...
Tak ja przelizalem i tak jakby karolina sie puscila ze mna ;] ze dala dupy dac ci archiwum dac ci ssy smieciu? przeze mnie? karolinie tak to ja w olawie zrobilem na 1 spotkaniu z jej zjebanym kuzynem malahada astinem taak to ja jestem ten zly psy wiec zamknij morde bo normalna kobieta sie nie puszcza ; ) WIEC ZAMKNIJ MORDE PLEBSIE WIEZIENNY Peace .,I,.

RayKion
05-10-2008, 14:04
A pozdro dla mnie to gdzie kur*a?

Kur*a odchodzisz już 123912038912 raz i ani razu nie pamiętałeś żeby mnie pozdrowić. >(


^ Topic

See You.



\/ Down

Wow, beznadziejny jesteś tak jak te twoje dane w profilu.


Miasto: Wieś: Miasto: Wieś: Miasto: Wieś Hmmmmmmmmmmmmmm jednak nie wiem ale raczej moze to miasto ale nie:/

Jak dla mnie nie masz tych 18 lat tylko jakieś 13-15.

۞۩ΩEvilΩ۞۩
05-10-2008, 21:02
Pierdolony oszust. Zrobi sobie nowe konto i dalej będzie grał. Bodajże ma 900 rp+ uważac na niego bo was oszuka!

GrendFader
07-10-2008, 15:21
Powodzenia w rl nie daj sie schanbic nikomu badz twardy

Dobrze że zostajesz na forum


ALE NIENAWIDZE CIEBIE OSZUKALES MNIE A TE SLOWA KTORE NAPISALEM SA PUSTE TAK JAK I TY

~Johny Knoxville~
07-10-2008, 15:39
Pierdolony oszust. Zrobi sobie nowe konto i dalej będzie grał. Bodajże ma 900 rp+ uważac na niego bo was oszuka!

Gówno prawda:(

900 rpp poszedł za 450 zł.

Teraz tylko villa do sprzedania, i bye bye apo welcome rl Tibia.;*

btw.

Ja naprawde koncze juz nie ma po co odwiedzac APO.

Takich zer jak Evil itp.

۞۩ΩEvilΩ۞۩
07-10-2008, 15:52
Gówno prawda:(

900 rpp poszedł za 450 zł.

Teraz tylko villa do sprzedania, i bye bye apo welcome rl Tibia.;*

btw.

Ja naprawde koncze juz nie ma po co odwiedzac APO.

Takich zer jak Evil itp.

Taaakk.... kończysz apo bo cię nikt tu nie lubi.
Idź sie utop w kiblu :o

~Johny Knoxville~
08-10-2008, 14:56
Evil o Rly?:D

Wiesz, zaczynam z kolegami gre na Guardii zeby stworzyc dobry team..

Człowieku juz ci mówiłem, z twoimi problemami to do psychiatry.

Nie jestem twoim ojcem zebys mówił do mnie w ten sposób.

Jeżeli możesz to nie odzywaj się już w tym temacie, bo nikt cie tu nie chce.

Masz racje nie mam kolegów na apo, mam tam przyjaciół...

LeoO
09-10-2008, 18:01
<jebaka>
kiedyś i tak wrócisz z nałogiem nie idzie wygrać ;]

Malffoy
09-10-2008, 18:31
Sandalaz odchodzi z APO MUhahhahah kłamca, oszust, złodziej wy*ierdalaj z tad!!!!!!! sprzedales cold macie bo twoja stara juz nie miala dla Ciebei na sandały? <hahahahhaha> <rotfol>

RayKion
09-10-2008, 21:33
^ Evil


Ja go lubię i choj, a to, ze to ciebie nikt nie lubi ale próbujesz to jakoś zamaskować przez to, ze wyzwiesz tym innych nic ci nie da.

Pozdrów mamę. >)


^ Up


Ale ty beznadziejny jesteś, wahahahaha!!1111


btw. masz coś do sandałów?

>Jak kraść to miliony, jak jebać to takich jak ty<



# Topic


Ja ciągle czekam na pozdro. .__.

~Johny Knoxville~
10-10-2008, 14:14
Sandalaz odchodzi z APO MUhahhahah kłamca, oszust, złodziej wy*ierdalaj z tad!!!!!!! sprzedales cold macie bo twoja stara juz nie miala dla Ciebei na sandały? <hahahahhaha> <rotfol>

O rly? Ty 'Z tad' wypier*alaj. Oszustem ty jestes piesku ;p Nie ma to jak ojebac na dobre 5kcc;p Ale mam wyjebane na takich pojebów jak ty ;*

No więc pozdro dla mojego misiaczka Darth Wawa ;*

BroxiQ
10-10-2008, 18:45
Dla mnie odkąd cię znam byleś debilem... Niestety wiem że i tak wrócisz bo całe twoje życie to te pixele... :)
Pozdro.

RayKion
10-10-2008, 19:12
^ Up

I kto to mówi. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

~Johny Knoxville~
11-10-2008, 10:51
Dla mnie odkąd cię znam byleś debilem... Niestety wiem że i tak wrócisz bo całe twoje życie to te pixele... :)
Pozdro.

Moje całe Zycie to pixele:O?

O Rly : O ?

Moje całe zycie to Marycha deska i dziewczyna... Tyle powiem ci bez mózgi stworze.

Gambo
13-10-2008, 19:41
Dobra idź stąd leszczu napisales juz 2 pozegnanie, więc Wypier***** okradłeś wielu ludzi, co do Evila sie zgadzam dziecinnie sie tlumaczysz a nie chcesz powiedziec wprost ze ich okradles wyjdz zamknij przegladarke i graj na RL lub czym chcesz ;)

Bysiek
13-10-2008, 21:03
Hmmm APO SUXX, dobrze, że nie marnujesz czasu... Witaj na Guardii!!;**

silver ghostek
13-10-2008, 21:29
Wiesz co? Mialem cie za zajebistego ziomka dopoki nie pozyczylem ci kasy... Ciagle obiecales ze oddasz, ze musisz zarobic. Czekalem i czekalem... Az wkoncu stwierdzilem ze tej kasy nigdy nie odzyskam... I wiesz co? Mam to gleboko w dupie. Mam na ciebie tak wyjebane ze hej. Mozesz isc i nie wracac bo widze ze dla ciebie tylko pixele sie licza...

Malffoy
16-10-2008, 13:32
Moje całe zycie to Marycha deska i dziewczyna... Tyle powiem ci bez mózgi stworze.

HAHAHHA ROTFL!!!!!!!!! nie dodałes sandałów piesku, ty i marycha? pff chyba na zdjęciu, deska? jak Ci ją stary wystruga o ile go masz. Dziewczyna? ktora by Cie chciala, jak bys ją miał to pewnie byś ją okradł <hahahah> <rotfl> tak jak to robiles z kumplami w tibii.

~Johny Knoxville~
16-10-2008, 22:02
Z kumplami ?

Jebią mnie pixele i pixelowi kumple...

Ci którzy mnie wspierali, Ci nimi są.

Deske?

Jeżdże....

Laske?

Jeżeli ty wybrałeś hip hop zamiast laski, to jestes szczerze mocno pojebany.

Ja wybrałem laske...

Myślisz że jesteś gangterem, nom w chuj jak sobie namalujesz.

I nie pierdol, bo sam ojebałeś Lethorna i Mnie, chuj wi jeszcze kogo, mam na to wyjebane.

n/c nie wypowiadaj się w Tym temacie...

Triko
17-10-2008, 07:20
Buahahahahahahahaha, ale cie w tym temacie wycwelaja uahsuahs widac jestes jebanym cwelem i tyle . Zreszta nikt cie juz niewspiera noobsie.
z forum tez mogles odejsc bylo by dobrze dla ciebie i dla wszystkich.

Malffoy
17-10-2008, 17:05
Z kumplami ?

Jebią mnie pixele i pixelowi kumple...

Ci którzy mnie wspierali, Ci nimi są.

Deske?

Jeżdże....

Laske?

Jeżeli ty wybrałeś hip hop zamiast laski, to jestes szczerze mocno pojebany.

Ja wybrałem laske...

Myślisz że jesteś gangterem, nom w chuj jak sobie namalujesz.

I nie pierdol, bo sam ojebałeś Lethorna i Mnie, chuj wi jeszcze kogo, mam na to wyjebane.

n/c nie wypowiadaj się w Tym temacie...

Tak idz sie rotflni, moze i jezdzisz ale na sandałach wybrałes laske? byles w zakopanym pewnie stary Ci kupil a lethorna nie ojebalem nigdy?
Jestes jednym wielkich zawszonym psem, piszesz tematy ze odchodzisz, myslisz ze beda za tobą płakac? i Cie blagac zebys nie odchodzi? TO SIE POMYLILES JE**NY PSIE! i jak podobno odszedles to po ch*j nadal pier**lisz glupoty na tym forum?

sebaa1994
17-10-2008, 17:22
BB W RL zyciu musisz wrucic masz POZDROWIENIA OD CALEJ GILDI NLN!!!!!!!

Fraelek <3
19-10-2008, 12:53
Nie poznalem Cie zbyt dobrze. W tepieniu NlN wydawales sie spoko. Ale cos slysze ze jestes thief :< Zalozmy fun club thiefuff... I boteruff... I spameruff... I shareruff...

I tak wrocisz.. Kazdy wraca... :*

~Johny Knoxville~
19-10-2008, 13:34
BB W RL zyciu musisz wrucic masz POZDROWIENIA OD CALEJ GILDI NLN!!!!!!!

Pozdrowienia od NLN : OOO?

Malffoy.

Ależ ty jestes żałosnym frajerem. n/c czytanie ze zrozumieniem.


Triko.

Jest paru...:)

Wycwelili mnie tutaj? O Rly :O ? Prawdopobonie ciebie w więzieniu.

Oxidosis**
19-10-2008, 13:40
Pozdrowienia od NLN : OOO?

Malffoy.

Ależ ty jestes żałosnym frajerem. n/c czytanie ze zrozumieniem.


Triko.

Jest paru...:)

Wycwelili mnie tutaj? O Rly :O ? Prawdopobonie ciebie w więzieniu.

zmienilem znowu zdanie co do Ciebie, z reszta nie zaprzeczasz jak mowia ze okradasz kazdego z tych pixeli, nawet Silver Ghosta okradles.. a mowi ze byles dobrym ziomkiem.. dziwne bo ode mnie kase tez chciales, ofc bys jej nie oddal, mowisz ze bys oddal ale po komentarzach ktore widze to watpie.

Chociaz mam ciagle do Ciebie szacunek, bo byles spoko wobec mnie, lecz nie trawie zlodziejstwa, a czytajac posty ojebales tutaj wielu ludzi.

۞۩ΩEvilΩ۞۩
19-10-2008, 13:50
jak już mówilem wypier......
nikt cie tu nie lubi to po co tu jeszcze sie udzielasz ::<<?