PDA

View Full Version : Wszystko sie kiedys konczy...



Ser@fin
12-10-2008, 09:52
Tak wlasciwie nie bede sie rozpisywal :C :(

Tras <3
12-10-2008, 09:59
Eh zal ;/ moj best friend odchodzi ;( no coz kazdy odejdzie :) ja tez zaniedlugo ;] odejde :)
Heh to zyce Ci wszystkiego najlepszego w rl zyciu :) niech Ci sie powodzi :D z ta panna co sie spotkales niech ulozy itd :)
Pozdro Ziom :)
jak cos to kontakt GG pamietaj :D

Shiva
12-10-2008, 10:06
powiem krótko

jesteś pozerem co myśli że jest fajny jak pisze na środku i pogrubieniem, wmawia tygrysowi że będzie dobrym moderatorem a na "noobie" odpowiada "psie" ;] to jest właśnie kultura ludzi na apo. a co do kcc i showteka.. nie masz z kogo odgapiać ? mam na myśli właśnie tą kasę i rsa..
nie pozdrawiam dzieciaczka

Ser@fin
12-10-2008, 10:08
powiem krótko

jesteś pozerem co myśli że jest fajny jak pisze na środku i pogrubieniem, wmawia tygrysowi że będzie dobrym moderatorem a na "noobie" odpowiada "psie" ;] to jest właśnie kultura ludzi na apo. a co do kcc i showteka.. nie masz z kogo odgapiać ? mam na myśli właśnie tą kasę i rsa..
nie pozdrawiam dzieciaczka

Chetnie bym cie dzieciaku styral, ale nie wypada mi jako że chce zostac na forum. :] 3/4 apo mnie nienawidzi, nie bedziesz jedyny, wiec nie kozacz.

Ave Nithersson
12-10-2008, 11:01
O stary;<
Nie dość, że zapomniałeś to jeszcze odchodzisz?!xd A tak się ubiegałeś o mm. _._
No, ale masz rację, nie marnuj czasu na grę, tylko się bierz za fizyke, biologie i matme. XD (Ale Cię podnoszę na duchu, nie? x.X)

btw. Teraz zamiast bić lvli zaczniesz napierdzielać postami? x_o
xd

Edit:
.l. ;<

Ser@fin
12-10-2008, 11:03
btw. Teraz zamiast bić lvli zaczniesz napierdzielać postami? x_o
xd

Nie, mam zamiar nabijac, a nie napierdzielać. :( A Ty daj mi wkoncu te fotki xd

GladeQ
12-10-2008, 11:12
@Shiva
Kto tu dzieciakiem hej hej...
btw. dlaczego na profilu wiek ukryłeś :>
@Topic
Jak grałeś Serafinem to byliśmy dobrymi kumplami :) nie wiem czy mnie jeszcze pamietasz :P Gladzio here ;o Później jakoś kontakt sie urwał :<

Powodzonka w życiu :> no i tyle :<

@down
5456443 napisz :P

Ser@fin
12-10-2008, 11:13
Jak grałeś Serafinem to byliśmy dobrymi kumplami :) nie wiem czy mnie jeszcze pamietasz :P Gladzio here ;o Później jakoś kontakt sie urwał :<

Chcialem pisac ale nie bylem pewien czy to ty. xd Wiec nie kombinowalem ;p Grasz nadal? Jaki lvl? No dzieki :) Dopisze Cie do pozdro.

~Johny Knoxville~
12-10-2008, 11:25
Witam,

Tibia jest jak nałog tak jak marycha, moge Ci potwierdzić że zaczniesz grać gdzie indziej. (Z johnym na Guardi^^).

Ja z APO również skończyłem, lecz został mi charek :P

Dzięki za pozdro, lecz wydaje mi się że zapomniałeś o Verticasie.:PP


Graj ze mną na rl'u

~Johny

GladeQ
12-10-2008, 11:28
Graj ze mną na rl'u

~Johny

Hah! chyba zartujesz! ze mna bedzie grac na rlu :> ty grasz na nuubskim no-pvp xD



musiałem nabić :<

Criss
12-10-2008, 11:40
Nareszcie, moje największe marzenie się spełniło. Nie pozdrawiam. :>
A tu coś z forum.

Wszystkich postów: 109

Zarejestrowany: 22-09-2008
Wiesz inni tyle postów biją w pól roku, a Ty spamowałeś w 21 dni.



Criss i Shiva utopcie się. ;x
Hmm... a nie napisałem prawdy ?

Sepacz <3
12-10-2008, 11:42
E tam, ja też sprzedaje chara xdd a, i dopisz mnie do pozdrowien Xd

*Tanuki*
12-10-2008, 12:21
No dopisałeś to mogę skomentować ^^, Dobra to tak :D W sumie dobrze że konczysz z tym gownem :p Ja tez chyba niedlugo odchodze bo to i tak tu nie ma sensu bo i tak nie bede 1st :) No to pozdro & powodzenia w rl życiu :) C'u ;*

Ser@fin
12-10-2008, 12:31
E tam, ja też sprzedaje chara xdd a, i dopisz mnie do pozdrowien Xd

Oki, Assilq :< Plasiam :o

<$>Up:
xd Jakbym nie dopisal to bys nie skomentowal? Foch :C

Plener123
12-10-2008, 12:40
Szkoda,że odchodzisz.Za dobrze Ciebie nie poznałem.Na każdego przyjdzie pora.:(
Pozdrawiam! 3maj sie!

Patrol
12-10-2008, 13:03
Na każdego przyjdzie pora prędzej, lub później. Na Ciebie przyszła... później.
No cóż, kontakt mamy na gg, więc nic się nie stało. Jedynie zyskałeś jakieś 360 zł. :P
Criss i Shiva utopcie się. ;x

motionblur
12-10-2008, 13:11
Serdecznie wypierdalaj i nie wracaj ;* Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka. Prosze wydłużyć swoją wypowiedź do przynajmniej 40 znaków.

ÓnDet
12-10-2008, 13:13
Idz w hu... tepy naabsie :D smierdzisz qpom xD nareszcie noob odchodzi jezu jak sie ciesze :|...

motionblur
12-10-2008, 13:19
@up Óndet swieta racja idz pan w chuj lapsie i nie wracaj :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):mad::mad::m ad::mad::p:p:o:o:D:D:cool::cool::eek::eek::eek::ro lleyes::rolleyes:;);):confused::confused::confused ::):(:(:p:p:p:p:p:p:o:):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):mad::mad::mad::mad::p:p:o:o:D:D:cool::co ol::eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes:;);):confuse d::confused::confused::):(:(:p:p:p:p:p:p:o:):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):mad::mad::mad::mad: :p:p:o:o:D:D:cool::cool::eek::eek::eek::rolleyes:: rolleyes:;);):confused::confused::confused::):(:(: p:p:p:p:p:p:o:):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):mad::mad::mad::mad::p:p:o:o:D:D:cool::cool::eek: :eek::eek::rolleyes::rolleyes:;);):confused::confu sed::confused::):(:(:p:p:p:p:p:p:o:):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):mad::mad::mad::mad::p:p:o:o :D:D:cool::cool::eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes :;);):confused::confused::confused::):(:(:p:p:p:p: p:p:o:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):mad::m ad::mad::mad::p:p:o:o:D:D:cool::cool::eek::eek::ee k::rolleyes::rolleyes:;);):confused::confused::con fused::):(:(:p:p:p:p:p:p:o:):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):mad::mad::mad::mad::p:p:o:o:D:D:coo l::cool::eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes:;);):co nfused::confused::confused::):(:(:p:p:p:p:p:p:o:): ):):):):):):):):):):):):):):):):):):mad::mad::mad: :mad::p:p:o:o:D:D:cool::cool::eek::eek::eek::rolle yes::rolleyes:;);):confused::confused::confused::) :(:(:p:p:p:p:p:p:o

RoZpIeRdAlAcZ
12-10-2008, 13:23
trzymaj się, powodzenia ; )
żeby Ci się zwróciło z hajsem za zmarnowany czas na APO.

Mo$uke
12-10-2008, 13:24
Bye bye/...
Co moge wiecej napisac...powodzenia w rl...
Pozdro...

Kapitan Alkohol
12-10-2008, 13:47
Ja pier*** i nastepnej osobie mówimy bye bye :<
Byłes spoko ziom (i jestes :D), ale szkoda ze odchodzisz :<
Thx za pozdro ;] Powodzenia w rl zyciu ;*

Shin
12-10-2008, 16:26
Szkoda żeodchodzisz ale cóż na każdego przyjdzie wkońcu pora predzej czy pózniej.Na Ciebie przyszła wkońcu ta pora :( No cóż, kontakt mamy na gg i na skype zawsze możemy pogadać :P powodzenia w rl życiu. :)

Selrien
12-10-2008, 21:59
All kumple odchodzą Drako i pare innych osob ja tez odszedlem i teraz Ty szkoda;]

Powodzenia w rl zyciu;>

Ser@fin
12-10-2008, 22:07
All kumple odchodzą Drako i pare innych osob ja tez odszedlem i teraz Ty szkoda;]

Powodzenia w rl zyciu;>

Znamy sie? Hmm ;p Co do tematu, to 30 osob zaspamilo mi gg ze nie mam odchodzic... Zastanawiam sie nad powrotem... Ale nie chce grac od zera xd Nie! Skonczylem gre to koniec! Nie bedzie powrotu ;o

.Viseko.
12-10-2008, 22:31
Baj.
.................................................. ......

Ser@fin
12-10-2008, 23:18
Splace ten dlug. Obiecuje. Ja nie jestem thiefem. :(

.Viseko.
13-10-2008, 09:35
Splace ten dlug. Obiecuje. Ja nie jestem thiefem. :(

Obiecujesz już 2 miesiąc.

Narazie na to wychodzi, że jesteś.Też mi smutno, bo myślałem że można Ci zaufać, że jesteś kumplem, jak narazie okazało się że chciałeś mnie tylko wyjebać.

Ale się zobaczy.

Ser@fin
17-10-2008, 17:48
No i to juz bylo takie totalne odejscie. Nie mam nic do powiedzenia. Pa

http://i35.tinypic.com/28vqcl1.jpg

Arcik
17-10-2008, 17:54
ehh... juz 2 raz Xds no ale cóż bywa i tak... nie lubie się żegnać więc... narq...


P.S.
pamietaj od czego masz gg jak cos... :p i o długu u viseka tez pamietaj ;p

Beny Knight
17-10-2008, 17:59
Ej no ;/ :( szkoda ze odchodzisz. Mam nadzieje ze nadal bedziemy kumplami :)

Osecik
17-10-2008, 18:14
Powodzenia w rl zyciu...
Szkoda ze odchodzisz... Aha i dzieki ze mi gs pokazales :)

BroxiQ
17-10-2008, 18:17
Nie wracaj i powodzenia w rl tibi... Od pixeli każdy musi się oderwać xD
3maj się...

pogromcaszczurow II
17-10-2008, 19:12
COOO?! Nawet mi nie napisałeś na GG że odchodzisz pało !!
Jaki żal xdd
Baj baj....

Un... cos tam..
17-10-2008, 19:52
jak ostatnio wbilem to jakos ***** siedziales ;] hihi widac jak ***** odchodzisz pizda jestes i nie odejdziesz to wiadome

sebaa1994
17-10-2008, 20:03
Tez z APo odchodze tego "szitu" zaduzo noobow i za pare miesciecy bedzie grało 100 osob a nie jak kiedys 500+