Zaloguj się

View Full Version : Czy to mozliwe?? Tak... Undead odchodzi drugi raz... :)



ÓnDet
12-10-2008, 22:47
Tym razem pier.. to i odchodze na zawsze ;] i z 4um i z APO (jako serva) gra jest nudna... a kretynskie dzieci takie jak np Master Lucas ktore nawet nie umieja zapamietac ze koncowki "ow, owka , owna" piszemy przez "ó" to juz naprawde zal... :) fajnie sie gralo... poswiecilem za duzo czasu temu serwowi xD no i to chyba na tyle ;d tera pozdrowie kogos moze xd hmm ale kogo ;] o juz chyba wiem ;>

Pozdrawiam:
Nevil Knight(od samego poczatku do samego konca prawdziwy przyjaciel ;])
Royal Boonek(Moj kuzynek xD)
Speed Pallek(Skrzacik :**)
Sargo Pall (Pokemaster!!!;o)
Evil Sonic(Kur** pisze sie przez u a nie przez ó xDD)
Darkrose (kiedys wrog nr 1! xD teraz koles :))
Samer Ahmed... (tak se dluga znajomosc)
Royal Back ;****
I wszystkich z guild N L N ;*********

A tera te mniej mile pozdrowienia xd
1. Shin (Lepiej zacznij uprawiac sport jakis czy cos bo zeby zchudnac nie wystarczy ze sie pocisz przy tibi jak ktos cie zabija ;])


2.Cold Macie (noob pies... mogl bym tak do rana.. ale po co?? styka tyle ze jestes ostatnim thiefem ;> i probujesz okradac kazdego dookola niestety jestes na co za glupi ;])


3. Serafin... (Glupszego dzieciaka to ja chyba nie widzialem... jak bym mial arhiw na gg to bym pokazal co to dziecko ma z glowa...:|)


4. Master Lucas (Idz lepiej do szkoly kretynie ;])


5. Assil (jak piszesz ze odchodzisz to odejdz a nie grasz dalej ;] bocie ;] )

6. Kinght (kretyn... te twoje dziecinne teksty... jezu.. idiota )

7.Scix ;] (Mysle ze jak wbijesz 2000lv (co niedlugo nastapi) to skoczysz z okna ;] bo jak juz mowilem jestes dziwnym przypadkiem lv+ = Glupota + ;]

I tam jeszcze pare glupich osob...



A teraz cos specjalnie dla was ;] cieszcie sie wyzywajcie do woli :) nareszcie mozecie w tym temacie na dowidzenia mnie zbluzgac !! Tak!!


http://i37.tinypic.com/10igcvt.jpg







papapapappapapappapapapappapapapp :**********************



http://i34.tinypic.com/16k51ky.jpg

14:17 Undead Palladin [399]: ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** *****

[13/10/2008 14:17] Adios -> Undead Palladin was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie

Bysiek
12-10-2008, 22:55
HeHeHe znów robisz sobie siare z botami a pewnie wrócisz xD Dało się z Tobą pogadać ale są mądrzejsi od Ciebie!! Żegnam,ta siara jest niepotrzebna.Bye

Selrien
12-10-2008, 22:58
Kiedys byles zajebist.. kumplem. Pózniej sie zmieniles na gorsze...

BB Ja tez nie gram juz na apo rl life rox ;>

Ser@fin
12-10-2008, 23:16
Mimo ze jestes psem nad psami... Bedzie mi Ciebie brakowalo... :( Nie wiem co powiedziec... Szkoda :( Szkoda... :( Dobilbys ten 500... Ale cóz... Powodzenia w real zyciu... Tak. To mozliwe. :(

Speedek
12-10-2008, 23:20
no Thx za pozdrowionka GejQ xD teraz rl AHGSuhAUshAUhsuAHsuHA i znow boooty ... nie no ale bedzie dobrze xP koniec z otsami !!! ...

RoZpIeRdAlAcZ
12-10-2008, 23:51
Nie wiem po chuj posklejałeś te pseudo boty w 1 ss skoro każdy doskonale wiedział, że jechałeś na wszystkim tym co dostępne pod protokół Tibii 7.6 dla mnie byłeś skończoną pałą i taką zostaniesz ; ) dzieckiem z autyzmem i to by było na tyle, żeby Cię samochód pierdolnął na pasach, nie pozdrawiam.

Techniks
13-10-2008, 04:35
Ej ja też chce być pink :<
Papa pinku ;D
Pokiłoki xd
Wiele nocek przegadaliśmy przy expie xd
Jak coś to daj gg na prv. ;]
Elo i powodzeniu w real życiu ;]

ÓnDet
13-10-2008, 10:47
No co jest nikt tylko jedna ciota co wyzywa??:/// no kurde

silver ghostek
13-10-2008, 13:26
BB :o

P.S. Zapomniales o Anarchy ;<<<...................

Royal back xD
13-10-2008, 15:28
no zegnaj piczko;p ALe wiesz co?! Jak mogles o mnie zapomniec w pozdro??????!!!!!! Jak to Kuba mowi: <foh_s_psytópem_i_melopdyjkom> :<

Sepacz <3
13-10-2008, 16:04
Nonono dzieki za pozdro ; ] Dobrze ze odchodzisz, spi*** i nie wracaj

Pelson 2
13-10-2008, 16:06
Dzieki ze mnie nie pozdrowiles a juz myslalem :)
Mozesz uciekac z forum i z gry ale i tak zostales ochrzczony Zombiakiem na wieki :):):):):):)


Aha... takimi czynami nie zostaniesz gwiazda, mogles poprosic pomogl bym ci.
I tak wrocisz, troche cyrku zrobisz i wrocisz ;>

ÓnDet
13-10-2008, 16:11
no zegnaj piczko;p ALe wiesz co?! Jak mogles o mnie zapomniec w pozdro??????!!!!!! Jak to Kuba mowi: <foh_s_psytópem_i_melopdyjkom> :<



JESTES W NLN ;| xd

@pelson & ten wyzej ;d ssajcie waca :D:D:D

@serafin ;> ja nie ty ze sie zale nad soba i robie tematy ze odchodze a tak czy siak gram dalej... pfff

Criss
13-10-2008, 16:24
Nie znałem Cię, ale nie lubisz Ser@fina, to tak jak ja. Dlatego uważam Cię za spoko kolesia, więc 3maj się i powodzenia w rl życiu.

Ser@fin
13-10-2008, 16:26
Nie znałem Cię, ale nie lubisz Ser@fina, to tak jak ja. Dlatego uważam Cię za spoko kolesia, więc 3maj się i powodzenia w rl życiu.

A idź ty psie ty. xd Ciagle sie do mnie srasz a nic o mnie nie wiesz. Undecik juz mnie zna dlugo wiec mu sie nie dziwie :] Unded wracaj 2 x!!! Oneoneoneoenoe!!#!#

Criss
13-10-2008, 16:38
A idź ty psie ty. xd Ciagle sie do mnie srasz a nic o mnie nie wiesz. Undecik juz mnie zna dlugo wiec mu sie nie dziwie :] Unded wracaj 2 x!!! Oneoneoneoenoe!!#!#
Tak, teraz liż mu dupę. Wiem tyle że jesteś z pewnego miasta, którego nie lubi 3/4 Polski a w tym ja! Już nawet nie chodzi o to, tylko o Twoje wywyższanie się na forum.

Ktoś
13-10-2008, 22:15
Serdeczne Wypierdalaj, wkurwiałeś mnie ostro :)

Viki
14-10-2008, 19:53
E tam:p slabe boty;<
I tak wrocisz wiec nie zegnam;p

Osecik
14-10-2008, 19:57
Szkoda ze odchodzisz ; (((
Moze kiedys jeszcze wrocisz :D
Powodzenia w rl zyciu no i w nauce :P
Pozdrawiam....

ÓnDet
14-10-2008, 21:39
@viki hihi .. i tak z nich nie korzystalem... :| czy dostalem chociaz raz bana za bota??;| tylko na kompie to mialem po1 koles chcial to mu zaltwilemi i zostalo po 2 noob charami sie bawilem :)

Brandswe
16-10-2008, 20:49
To narka, fajnie sie z toba tępiło noobow :D ale znajac ciebie to i tak wrocisz.

Un... cos tam..
17-10-2008, 23:37
Chcialem jeszcze dodac jedna kochana zajebista osobe na tym tepym servie jest to Kingusia;**

Fraelek <3
19-10-2008, 12:50
Ta.. nie ma to jak pvp Undiego.. Solo z Assil'em na dachu, i 3 psy z NlN.. Nie wiem co wedlug Ciebie znaczy "solo"... Ale raczej nie 1 vs 1... Nawet te boty Ci nie pomagaly. Ale mniejsza. Wrocisz do gry za 2 tygodnie, pod jeszcze bardziej inteligentnym nickiem.. np.: Immortal Palladin.

Powodzenia w rl zyciu. Ktorego i tak nie masz...

Aztexoholik
21-10-2008, 22:43
I takich h*ji powinno się wypie*da*ać z Apo bociarzy jeban*ch nie bany tylko delety postaci!!!

Daaron
21-10-2008, 23:15
@Up
Właśnie ;D.


@Topic
Ile razy będziesz odchodził i wracał?? Chcesz robić dookoła siebie tyle szumu myślisz że, sławny jesteś? Jedyna Twoja sława to to że, jesteś największym botem na APO po Viseko któy pewnie życzyłby sobie być na 1 miejscu :]. Wiem że, wrócisz bo jesteś na tyle opętany Tibią że, nie wypuści Cię tak szybko jak Ci się wydaje, i następnym razem się nei wypowiem w twoim pożegnaniu/powitaniu żeby nei robić Ci tej satysfakcji że, ktoś się Tobą interesuje jesteś płytkim zerem. Nara i nie wracaj.

@btw
Ciekawi mnie jeszcze ile masz lat? Nigdy się tym specjalnie nie chwaliłeś :).

Beczus
21-10-2008, 23:18
NIe poddawaj sie tak latwo bo nigdy daleko nie zajdziesz

Niebieski Irys :*
21-10-2008, 23:22
Ta.. nie ma to jak pvp Undiego.. Solo z Assil'em na dachu, i 3 psy z NlN.. Nie wiem co wedlug Ciebie znaczy "solo"... Ale raczej nie 1 vs 1... Nawet te boty Ci nie pomagaly. Ale mniejsza. Wrocisz do gry za 2 tygodnie, pod jeszcze bardziej inteligentnym nickiem.. np.: Immortal Palladin.

Powodzenia w rl zyciu. Ktorego i tak nie masz...
Być może w przeciwieństwie do Ciebie on ma normalne życie : > Bo nie spędza czasu na kompie i 4um jak inni z tąd ; >
Cya. Może wrócisz może nie, mam nadzieję że taaaaa. =** Powodzenia w RL życiu ; )

Rixoz
21-10-2008, 23:44
@up

Ty widać też spędziłeś za dużo czasu na 4um/tibii

"z tąd" Gratz czopie.

Dopierdalasz się do innych a sam źle robisz.

@topic

Elo.

Taki se pazdzioszek
22-10-2008, 21:30
Jednego nooba mniej, jeszcze trochę i będzie normalnie, choć ja na apo nie gram.
Nie wracaj do tibii, to nie jest nakaz Twojego wroga tylko dobra rada xd
To żegnaj powodzenia w rl i wróć tu jak najpóźniej, bo to nieuniknione :<

Pall Posion
22-10-2008, 22:49
Wcale mi nie będzie cie brakować chociarz jeden noob odchodzi z Apo