Zaloguj się

View Full Version : 25 dist by Griwelda i nie tylko



Griwelda
17-10-2008, 14:17
http://i36.tinypic.com/2guxnvr.jpg
Zrobiony tylko na Gs od 85 lvl :p

http://i38.tinypic.com/11k864x.jpg
A oto moje solo quest na G arma :)

Arhain
17-10-2008, 14:31
No gratuluje, czekam na 30. :D

znaczki

Gogeta SsJ2
17-10-2008, 14:59
Oczywiście gz lvl'a i solo Golden armor'a.
Grałem marikem od 146 do 154 ,chyba mnie jeszcze pamiętasz ? :)

Osecik
17-10-2008, 15:16
Gratulacje 25 distu....
Gogo 30
Co do eq...
Boskie :)
Pozdro

Rook.Men.Mariusz.
17-10-2008, 15:48
A nie mówiłem,że dasz rade solo :D !

Niedługo ja wbije 150 lvl :).

Pozdro.

ps sell crown armor.

Un... cos tam..
17-10-2008, 15:55
:Z|::|:|::|:I co ***** stanol ci pierdolona pizdo??

Gosiunia
17-10-2008, 15:55
Gratz dista i solo g armora teraz to tylko 200 lvl wbijaj

Arhain
17-10-2008, 15:56
:Z|::|:|::|:I co ***** stanol ci pierdolona pizdo??

Warnika dla tego pana prosze ;D

@down
Zal mi ciebie :P, powiedzialbym abys uzywal opcji edytuj ale i tak nie zrozumiesz.
Szkoda ze takie niektore nooby ktore maja po 10lat udzielaja sie na forum

Un... cos tam..
17-10-2008, 15:58
liz mi kurwo jaja warnika to ci stara moze dac na pierdolenie sie z tatą

Jullka
17-10-2008, 16:27
Gratuluje :P ale rozbroił mnie Twoj podpis na ss'ie xD ~| Slime |~ jeszcze raz wielkie GZ !! ;]
@up żal mi cie dziecko ile masz lat ? max.12 widać ... jakby twoja matka to zobaczyła to byś dostał paskiem po dupie gówniarzu ja również prosze o warna dla dziecka up ;]

Heroes Rooker
17-10-2008, 16:30
No udało ci się a nie mówiłem jak na TS ja przeszłem z 10 razy.
I ci pomogłem mino lvl.Ale pomogłem.
No Shiled też ładny i secik widać.
Chyba też bedę chodził w goldence.
Jeszcze raz gratulacjie dla ciebie.

DannRook
17-10-2008, 19:32
No udało ci się a nie mówiłem jak na TS ja przeszłem z 10 razy.
I ci pomogłem mino lvl.Ale pomogłem.
No Shiled też ładny i secik widać.
Chyba też bedę chodził w goldence.
Jeszcze raz gratulacjie dla ciebie.

Jak już do przeszedłeś a nie "przeszłeś"
Jak jej niby pomogłeś, jak pomóc mogłeś jej tylko przy zabiciu paru banshee, crypt shamblerów i 2 czy 3 dark lordów...Ten quest jest tak banalny, że nawet człowiek z chorobą downa by go zrobił bo założenie energy ringa na palec i przebiegnięcie kilku kratek nie jest trudne...
Co do 25 w discie to gratuluje tego, że chciało Ci się to wbijac wiedząc, że skill nic nie daje;)

Orange CooL
17-10-2008, 21:20
No udało ci się a nie mówiłem jak na TS ja przeszłem z 10 razy.
I ci pomogłem mino lvl.Ale pomogłem.
No Shiled też ładny i secik widać.
Chyba też bedę chodził w goldence.
Jeszcze raz gratulacjie dla ciebie.

O rany gdy widze twoje wypowiedzi to mi sie rzygac chce...

@topic gz dista i questu

Marik
17-10-2008, 21:44
Oczywiście gz lvl'a i solo Golden armor'a.
Grałem marikem od 146 do 154 ,chyba mnie jeszcze pamiętasz ? :)

heheh xD

zalozylem ta postac ;p ... ehh co ja bym dal zeby ja odzyskac.. (moglem pomyslec zanim sie zamienilem )

@Topic

no no no Gz 25 dista.. malo kto go posiada ..

Gz solo G armora ..

a eq tylko zazdroscic :)

Capitan Rook
17-10-2008, 22:20
Powiem tak gz postaci ;) i eq masz takie same jak ja WIec Wielkie GZ!:)

Nolia
18-10-2008, 10:43
BRAWO!! jedziesz dalej! przegon nas wszystkich bo jestes najlepsza :D

Griwelda
18-10-2008, 13:01
Chce bardzo podziekowac wszyskim dobrze mi zyczacym przyjacielom,a wszczegole mojej najlepszej kumpeli KROLOWEJ ROOKA NOLI :) Dzieki rownierz moim zle zyczacym bo tacy sa , ale jaki bylby swiat bez POPAPRANCOW . Teraz bende wklejac czesciej ss . Jeszcze raz THX :)

Bondi
18-10-2008, 19:27
Gratuluję. Byłem z Tobą na steelach, nie wiem czy pamiętasz jak miałem wtedy ~108 a Ty ~109 Xd. I kto by pomyślał, że tak polecisz z lvl ; d.

Lechista92
18-10-2008, 19:29
Gratulacje :)
Jedziesz dalej z lvl :)
( coś tam o znakach )

Aztexoholik
18-10-2008, 21:51
Ładny awans, nieźle mósiałęś się na tyrać jeśli chodzi o ten distans, albo bot za ciebie ale nie myśle że na tym levelu byś ryzykował banem.

Rook.Men.Mariusz.
19-10-2008, 09:41
Ładny awans, nieźle mósiałęś się na tyrać jeśli chodzi o ten distans, albo bot za ciebie ale nie myśle że na tym levelu byś ryzykował banem.

1.MÓSIAŁAS A NIE MUSIAŁES NIE ODRÓŻNIASZ PŁCI.
2.RYZYKOWAŁA A NIE RYZYKOWAŁ.
3.CO TY CIAGŁE Z TYM BOTEM.?

@top.

Wieże,że szybko wbijesz ten 200 lvl bo co patrze na staty zawsze lvl w góre :),może Cie jeszcze dogonie :P.

Pozdro.

BroxiQ
19-10-2008, 13:07
Gz :) Chociaż jak nie było trainerów to był lekko większy wyczyn wbić bo teraz to tylko ustawiasz bota i samo sieka :) Prawie jak na rl.

Griwelda
21-10-2008, 13:30
Co chodzi o dist który posiadam zrobilam go nie w trainerach tylko na GS-ch,
ci którzy mnie dobrze znaja wiedza że tak bylo . Nierobilam go celowo tylko biegalam tam z mysla o lotach ( knight legs ) dlatego że to jedyny resp gdzie potrzebna jest minimalna ilosc lf żeby je zdobyć .

Roftl Master
21-10-2008, 16:02
dlatego że to jedyny resp gdzie potrzebna jest minimalna ilosc lf żeby je zdobyć .
takie jedno pytanie :
Jakim cudem? ! 0o

Griwelda
21-10-2008, 18:32
takie jedno pytanie :
Jakim cudem? ! 0o
Pomysl troche.Dista robi sie na odleglość.Wiec gs niema kontaktu z tobą a zarazem nie odbiera hp (tyle co ze strzal trujacych po 20 hp.)

Dlatego nie zurzywasz duzo lf :)

H5N1
21-10-2008, 18:45
Co chodzi o dist który posiadam zrobilam go nie w trainerach tylko na GS-ch,
ci którzy mnie dobrze znaja wiedza że tak bylo . Nierobilam go celowo tylko biegalam tam z mysla o lotach ( knight legs ) dlatego że to jedyny resp gdzie potrzebna jest minimalna ilosc lf żeby je zdobyć .

Dobrze powiedziane, ci którzy Cię dobrze znaja :)
Praktycznie przezemnie znasz ten sposób na gs:D
Pokazałem twojemu bratu a Ty szybko zaczaiłaś :p

@topic
ogólnie Gz, moze zwiedzimy cala wyspe dark lordów...
Wiesz tylko ja i Ty :D:D:D

Moody Raxx
21-10-2008, 19:17
Ladnie,ladnie oby tak dalej...
a teraz 200 ;p

Griwelda
21-10-2008, 19:23
To prawda że Tobie zawdzieczam ten sposób expienia i jestem Ci wdzieczna zato. Ja tylko starm sie uświadomić tych którzy mówią że dista takiego robi sie za pomocą bota. Jak widac bot w tym przypadku niebyl urzywany a nawet takiego nieposiadam. H lvl wiedzą jak sie to robi wiec niewypowiadam sie naten temat :rolleyes: .

DannRook
21-10-2008, 20:20
A co ty tak teraz nie ujawniasz tego sposobu, który wymyślili inni przed Tobą?
Ktoś na to wpadł a ty się tym szczycisz...
Do chara nie mam zastrzeżeń ale mogłabyś kupic słownik.
To tyle

Capitan Rook
21-10-2008, 22:10
A co ty tak teraz nie ujawniasz tego sposobu, który wymyślili inni przed Tobą?
Ktoś na to wpadł a ty się tym szczycisz...
Do chara nie mam zastrzeżeń ale mogłabyś kupic słownik.
To tyle

Powiem tak ty jestes noobem i zamknij ryj :)

@topic Griwelda :-) gralutuje ci postaci i lvl-u :)

Griwelda
22-10-2008, 15:54
http://i34.tinypic.com/jrbbmc.jpg
Pozdrowienia dla:
Nolia,Gosia, Przystojniaczek, Mista Man, Rook Men Mariusz, Dziadek Zabujca, Heroes Rooker, Ponury Zniwiarz, i wszystkich innych przyjaciół :)

Niedługo nastepne ss-y.:p

Heroes Rooker
22-10-2008, 16:41
Gratulacje lvla ;-) bij bij 200 lvl ;-) i dsm ;)

Heroes Rooker III
22-10-2008, 16:51
Hakerze oddawaj moje konto.
Jedynie podszywasz się do mnie.
Widać jaki jesteś dziecko
Proszę o zbanowanie Heroes Rookera to tylko ja jestem.

@Heroes Rooker - Moja postać.

Ja do Griweldy mówię Griwcia nawet na forum.

Heroes Rooker
22-10-2008, 16:55
Co noob podszywa sie podemnie omg... co dzieci nie maja co robić kradna nicki i wyzywaja :) sorki griwelda ze musiałem to tutaj napisać poprostu widzisz co ludzie potrafia wyrabiać ;P

Marik
22-10-2008, 17:09
Hakerze oddawaj moje konto.
Jedynie podszywasz się do mnie.
Widać jaki jesteś dziecko
Proszę o zbanowanie Heroes Rookera to tylko ja jestem.

znam heroesa i wiem jakiego typu on wypoiedzi on zamieszcza na forum ..
jestes orginal ;]


Co noob podszywa sie podemnie omg... co dzieci nie maja co robić kradna nicki i wyzywaja :) sorki griwelda ze musiałem to tutaj napisać poprostu widzisz co ludzie potrafia wyrabiać ;P

a ty nie podszywaj sie pod niego ... bo wszyscy wiedza ze wszystko od Heroesa zostalo shackowane (postacie, forum, gg)
wiec spadaj ;]


@topic

No wielkie gratulacje :)
szkda ze tak malo osob na ssie jest
bo jak wiem .. a wiem dobrze to masz duzy
szacunek na rooku i wiele osob by chcialo byc
na twoim ssie :)

Powodzenia i GoGo 170 :) a nawet wiecej :)

Griwelda
22-10-2008, 17:57
Hakerze oddawaj moje konto.
Jedynie podszywasz się do mnie.
Widać jaki jesteś dziecko
Proszę o zbanowanie Heroes Rookera to tylko ja jestem.


Co noob podszywa sie podemnie omg... co dzieci nie maja co robić kradna nicki i wyzywaja :) sorki griwelda ze musiałem to tutaj napisać poprostu widzisz co ludzie potrafia wyrabiać ;P

Powiem tak na to jest jedno tylko powiedzenie staropolskie :
Wyciągnełam Grzesia z dziury teraz niewiem który który :confused:

Heroes Rooker III
22-10-2008, 18:02
To ja na naszej klasie jestem.
Hacker się podszywa podemnie.
Moje prawdziwe dane :
Grzegorz Nowacki
Lat 17
Mieckiewicza 35/7
86-300 Grudziądz.
Postać Heroes Rooker mam od 1.01.2008 rooku.
Areksandrę od 9.08.2008 roku.

Bondi
22-10-2008, 18:06
Co noob podszywa sie podemnie omg... co dzieci nie maja co robić kradna nicki i wyzywaja :) sorki griwelda ze musiałem to tutaj napisać poprostu widzisz co ludzie potrafia wyrabiać ;P

Piszemy do moderatora jakiegoś by sprawdził IP? Chyba z tym nie będzie problemu ;) Wtedy zobaczymy kto jest kto...

@topic
Kurde, nieźle ciśniesz z tym lvl leć do 200 ;) Ja pamiętam jak miałaś ~109 i razem byliśmy na steelach :]

DannRook
22-10-2008, 18:12
Powiem tak ty jestes noobem i zamknij ryj :)

@topic Griwelda :-) gralutuje ci postaci i lvl-u :)

Zacznijmy od tego, że nie pozwalaj sobie na zbyt wiele dzieciaku z przedszkola...
Nie pozwalam ci na to abyś cytował moje posty bo nie chcę miec nic wspólnego z jakimś jebanym złodziejem.
Kk?

Heroes Rooker III
22-10-2008, 18:21
Przyjaciele jak nie odzyskam Areksandry to będe grał Heroes Arts.
Ma 17 lvl.
Eq tylko potrzebuje warrior helmet i jest git.
Pozdrawiam wszystkich przyjaciól z Never Alone byłego oraz Friends :)

Rook.Men.Mariusz.
22-10-2008, 18:26
Przyjaciele jak nie odzyskam Areksandry to będe grał Heroes Arts.
Ma 17 lvl.
Eq tylko potrzebuje warrior helmet i jest git.
Pozdrawiam wszystkich przyjaciól z Never Alone byłego oraz Friends :)

Heroes odpale Ci tego warrior helmeta za free.Napisz do mnie po 19.
@topic.

Wielkie gratz dla Ciebie ja pamietam jak sie meczyłem na mainie wbic 160 poziom a Ty go wbiłaś szybciej na rooku :),goł goł 200 i dzieki za pozdrowienia :*.

Gosiunia
22-10-2008, 19:04
Gratz lvla niezle Ci idzie wbijaj 200 lefel teraz :D

ps. Fajny loot :D

Nazwa użytkownika
22-10-2008, 19:52
#Rook.Men.Mariusz.


1.MÓSIAŁAS A NIE MUSIAŁES NIE ODRÓŻNIASZ PŁCI.
2.RYZYKOWAŁA A NIE RYZYKOWAŁ.
3.CO TY CIAGŁE Z TYM BOTEM.?

@top.

Wieże,że szybko wbijesz ten 200 lvl bo co patrze na staty zawsze lvl w góre ,może Cie jeszcze dogonie :P.

Pozdro.

Po co poprawiasz kogos, skoro sam pisac nie umiesz? "MÓSIAŁAS" he? Pisze sie "musialas", a drugi blad "Wieże" pisze sie "wierze" bo "wiara". Napisales tez " NIE ODRÓŻNIASZ PŁCI" jak ma odrozniac skoro nie wie czy to dziewczyna czy chlopak, moze sie podawac za dziewczyne, a byc chlopakiem.


#topic
Nie gratuluje bo teraz z trainerami i dark lordami latwo jest wbic.

#down
Nick: Duza Maskotka, lvl 160 skile 24 cluba jedyny taki skill na rooku w clubie. :) Postacia wyszedlem na maina bo nie bylo po co dalej grac na rooku przez questy typu golden armor dsm itp.

#Rook.Men.Mariusz.
Ale i tak napisales z bledem. lol

Griwelda
22-10-2008, 20:05
#topic
Nie gratuluje bo teraz z trainerami i dark lordami latwo jest wbic.

Wcale nie oczekuje od Ciebie gratulacji.Ale skoro tak latwo jest wbic lvl to mam nadzieje ze pochwalisz sie swoim harem na rooku i skillami.Z poważaniem.

Rook.Men.Mariusz.
22-10-2008, 20:26
#Rook.Men.Mariusz.



Po co poprawiasz kogos, skoro sam pisac nie umiesz? "MÓSIAŁAS" he? Pisze sie "musialas", a drugi blad "Wieże" pisze sie "wierze" bo "wiara". Napisales tez " NIE ODRÓŻNIASZ PŁCI" jak ma odrozniac skoro nie wie czy to dziewczyna czy chlopak, moze sie podawac za dziewczyne, a byc chlopakiem.


#topic
Nie gratuluje bo teraz z trainerami i dark lordami latwo jest wbic.

Nie poprawiałem go po błędach ortograficznych pacaanie.

Griwelda
23-10-2008, 06:40
#down
Nick: Duza Maskotka, lvl 160 skile 24 cluba jedyny taki skill na rooku w clubie. :) Postacia wyszedlem na maina bo nie bylo po co dalej grac na rooku przez questy typu golden armor dsm itp.

-Po pierwsze Postać Duza Maskotka nie istnieje!
-Po drugie jak taką postacią z takim lvl wyszłes z rooka to na myśli mam tylko jedno słowo ZAL.
-A po trzecie wątpie zebyś taką postać wogóle kiedyś posiadał.

P.S.
Nie jestem żadnym chłopakiem. Uważasz że w Tibie grają tylko chłopaki ?
Jak tak to się wielce mylisz.:mad:

Bondi
23-10-2008, 07:37
-Po pierwsze Postać Duza Maskotka nie istnieje!


Była taka postać kiedyś, jak zaczynałem grę na APO pamiętam nick w stylu Maskota czy Duża Maskota i mogę potwierdzić, że grał na rooku. nie pamiętam lvl, ale jeden z lepszych był z Atticusem na rooku. Nie pamiętam dokładnie.


@topic
Gz.

@down
Kasie the killer też pamiętam xP

Sunrise Hope
23-10-2008, 07:54
-Po pierwsze Postać Duza Maskotka nie istnieje!
-Po drugie jak taką postacią z takim lvl wyszłes z rooka to na myśli mam tylko jedno słowo ZAL.
-A po trzecie wątpie zebyś taką postać wogóle kiedyś posiadał.


Posiadał i mam na płycie jakiejś stare ss'y z nim...

Mine old char... (http://armia.toproste.pl/search.php?name=Kasia%20the%20killer&)

Nie był jedyny, ale i tak dobrze zrobił za duże przedszkole na rooku już było.

DannRook
23-10-2008, 09:09
Kiedyś na rooku grali normalni gracze, z porządną orotgrafią, pomagali i nie byli takimi dziecmi jak wy, to, że ty nie kojarzysz Dużej Maskotki to znaczy, że jesteś tu nowa i chuja wiesz o rooku bo Maskot to był jeden z najlepszych rookstayerów na całym rooku...
Do maskota Ci brakuje tyle, że w życiu byś się do tego nie doliczyła, podobnie by było z Atticusem, Hedsonem, Wicepsem czy właśnie Kasią the Killer.
Wbij 100 level na slimach na facc w małym cavie bez golden armów aoli i całego tego shitu.

Griwelda
23-10-2008, 11:15
Kiedyś na rooku grali normalni gracze, z porządną orotgrafią, pomagali i nie byli takimi dziecmi jak wy, to, że ty nie kojarzysz Dużej Maskotki to znaczy, że jesteś tu nowa i chuja wiesz o rooku bo Maskot to był jeden z najlepszych rookstayerów na całym rooku...
Do maskota Ci brakuje tyle, że w życiu byś się do tego nie doliczyła, podobnie by było z Atticusem, Hedsonem, Wicepsem czy właśnie Kasią the Killer.
Wbij 100 level na slimach na facc w małym cavie bez golden armów aoli i całego tego shitu.

Daan Rook do Ciebie - niejest sztuką czytac posty ale ZROZUMIEC co się czyta. To że ja jestem nowa, to prawda i mam prawo nieznać hara (Dużej Maskotki) ale Bondi i Sunrise Hope potwierdzili to wsposób kulturalny (wielki szacunek dlawas) ze taka postać istniała, w przeciwięstwie do Ciebie.Moje posty w najmniejszym stopniu niesą skierowane na własciciela hara (Dużej Maskotki ) tylko na człowieka który sie podszywa pod tego hara . A dowodem tego jest fakt że wlaściciel takiego hara 160 lvl niepisałby takich bzdetów w postaci : ( nieoplaca się bić dalszych lvl dla 2-ch qestów g arma i dsm ) po pierwsze natym lvl zostaje tylko jeden qest i niesądze żeby Duża Mskotka g arma niezrobila i kto przy zdrowych zmysłach przechodzi dobrowolnie na takim lvl na Main, mam cichą nadzieje tylko że jeszcze niepochwalił sie City swoim skilem (club 24 ) bo by większego spustoszenia dokonal niż niejeden najazd Mortiisa padli by wszyscy ze śmiechu od hita, musisz się zemną zgodzić. Toby bylo na tyle tego tematu. Jeszcze raz ukłony dla prawdziwych obecnych i byłych wlaścicieli H- LVL .

Nazwa użytkownika
23-10-2008, 12:32
Tak! Tak! Podszywam sie pod swojego old chara! Jestem oszustem. (lol2) Nie mam co robic tylko sie za kogos podszywac... Mówisz ze nie mialem takiego chara bo wyszedlem nim na maina przez 2 glupie questy, tak? A Atticus tez wyszedl na maina i gdyby teraz napisal ze to on nim gral tez bys mówil/a ze to oszust? I mówisz ze Dann nie umie czytac postów ze zrozumieniem? Raczej Ty nie umiesz... Bo pisalem "Postacia wyszedlem na maina bo nie bylo po co dalej grac na rooku przez questy typu golden armor dsm itp.". Wiec przestalem grac na rooku przez zrobienie 2 pojebanych questów jakimi sa dsm i g arm. elo


#ps
Pisze sie "chara".

DannRook
23-10-2008, 14:11
Co zazdrościsz, że miał taki skill?
Nie wiesz to nie mów, grałem wtedy i wiem.
A to że wyszedł na maina to bardzo dobra decyzja...

Griwelda
23-10-2008, 14:41
Co zazdrościsz, że miał taki skill?
Nie wiesz to nie mów, grałem wtedy i wiem.
A to że wyszedł na maina to bardzo dobra decyzja...

Nie mam czego zazdrościć bo skill 24 na cluba to żadne cudo nie jest.
A co do wyjścia na main to rzeczywiście bardzo dobra decyzja.Dosłownie tylko pogratulować.Dla mnie liczy się to co mówią dzisiejsze statystyki a nie co było kiedyś.

Jeżeli chcecie ze mną podyskutować to podajcie swoje dzisiejsze nicki charów
i pochwalcie się co osiągneliście.A nie zabawiajcie się w historyków sztuki Tibijskiej.

Capitan Rook
23-10-2008, 16:30
Dla mnie griwelda jestes spoko gracz i niech sie odpier... od ciebie :) pzdr wbijaj 200 :D

Gosiunia
23-10-2008, 18:43
Interwencja

Wy jestescie nie powiem co wezcie sie od Griweldy odwalcie zazdroscicie??
Wbijcie taki lvl to pogadamy pozdro 600.


ps. Wyjsc z rook na 160 lvl buahsuahs nób zal.pl

Nazwa użytkownika
23-10-2008, 18:49
#up
Hehe, jestem "nóbem" bo wyszedlem na maina. :< Gdybys Ty mial wyjsc na maina to dla Ciebie lepszym rozwiazaniem bylo by wypasc przez okno w bloku 20 pietrowym.

#Griwelda
Masz racje, nie jest to zadne cudo bo sa trainery. :< To co bylo kiedys bylo 100x lepsze niz jest teraz.

Gosiunia
23-10-2008, 18:51
Hmmm gram na rooku i wiem jak jest wbij taki lvl teraz z masa nobów thiefów itp pogadamy a i tak niezmieniam zdania nóp zal i 0 szacunku do ludzi idz najlepiej sam skacz bloku bo zal mi Twoich rodziców ....[inaczej nie mozna]

Marik
23-10-2008, 18:57
#up
Hehe, jestem "nóbem" bo wyszedlem na maina. :< Gdybys Ty mial wyjsc na maina to dla Ciebie lepszym rozwiazaniem bylo by wypasc przez okno w bloku 20 pietrowym.

#Griwelda
Masz racje, nie jest to zadne cudo bo sa trainery. :< To co bylo kiedys bylo 100x lepsze niz jest teraz.

co do trainerow to sie z toba nie zgodze ...
jak ja gralem jeszcze Marikem Powerem to wolalem spedzic te 2h na skillowaniu na gsach i wpadlo troche % a nawet duzo ...
na trainerach siedzac 2h wbijesz 2? moze 4 % skilla ... a na gsach jakies 30%+

twoja sprawa ze wyszedles na main takim rookslayerem ...
znudzila mu sie gra .. jak pisal wyzej nie gra bo wprowadzili g arm i dsm, sl

GZ postaci :)

Armia Fansite
23-10-2008, 19:10
http://img70.imageshack.us/img70/2204/140lvlva6.jpg

Wbija taki poziom na slime/ghost/black knight to pogratuluję...

150 poziom można wbić w miesiąc na rooku...

@do tych co mówią że ktoś wyszedł 160lvl z rooka
Niektórzy uważają tibie za zabawę i dla nich takie coś nie jest straszne.

Griwelda
23-10-2008, 20:00
A ty myslisz ze teraz kazdy z 140 lvl i wyrzszym expi tylko na darkach? Ja osobiscie expie w szczególnosci na black knightach bo zeby isc expic na darki to trzeba miec za co expic a to nie jest proste.A co chodzi o wyjscie ze 160 lvl na main to nie jest zabawa tylko glupota

H5N1
23-10-2008, 20:20
Wbija taki poziom na slime/ghost/black knight to pogratuluję...

150 poziom można wbić w miesiąc na rooku...

@do tych co mówią że ktoś wyszedł 160lvl z rooka
Niektórzy uważają tibie za zabawę i dla nich takie coś nie jest straszne.

Powiem Ci ze ja expilem Przystojniaczkiem od 139 do grubo ponad 160 na slime
a czasami na bk. Mogę dac ssy

Heroes Rooker III
23-10-2008, 20:22
@Topic.
Co do mnie do sprubuję odzyskać Areksandrę.
Obym miał taką nadzieję.
Pozdro :)

DannRook
23-10-2008, 20:23
A ty myslisz ze teraz kazdy z 140 lvl i wyrzszym (OMG kup słownik)expi tylko na darkach? Ja osobiscie expie w szczególnosci na black knightach bo zeby isc expic na darki to trzeba miec za co expic a to nie jest proste.A co chodzi o wyjscie ze 160 lvl na main to nie jest zabawa tylko glupota

Dziecko, wbij 200 level na slimach w małym cavie na facc, powtórzę 2 raz w MAŁYM cavie a nie na big respie...
W małej jaskini ze slimami expi się z 6-8 razy wolniej niż na big cavie, a dodaj jeszcze do tego mały resp ghostów, przez co nie ma dużo stealth ringów oraz ograniczony później cap do 600 :)
Możesz dodać jeszcze najlepsze eq plate legs, noble armor, devil helmet, leather boots, dwarfish axe, dragon shield zdobyta nielegalnie z smoka do którego nie było dojścia, nieliczni mogli wykorzystać buga ze skrzynkami.
Więc możesz się schować z tym twoim levelem...
A jeśli chodzi o moją postać to mam tutaj jeszcze 109 rookstayera:)
Spokojnie mógłbym mieć większy ale nie zajmuje się tibią.
Pozdro analfabeto.
@Przystojny
Ale ty expiłeś na big cavie a oni na małym cavie.
Z resztą ty i tak dość długo grasz na rooku więc do Ciebie nic nie mam bo na ten level zasłużyłeś ;)

Heroes Rooker III
23-10-2008, 20:28
@DanRook

Oprócz Przystojnego ja też gram bardzo długo Tak samo jak Przystojniaczek.
Nie pamiętam jaki miałem lvl ale największy wtedy 65 albo 75.
A to były 2006 rok.
Wtedy nie było tych darków tylko slime , ghosty i smok - to było coś.
Pozdrawiam :)

Arhain
23-10-2008, 20:29
DannRook, niewiem czy wiesz ale na facc jest wiekszy resp slimow niz na pacc... na Rooku.

Nazwa użytkownika
23-10-2008, 20:35
#Arhain
Nie wiem czy wiesz, ale tego kiedys nie bylo.

Griwelda
24-10-2008, 05:38
Dziecko, wbij 200 level na slimach w małym cavie na facc, powtórzę 2 raz w MAŁYM cavie a nie na big respie...
W małej jaskini ze slimami expi się z 6-8 razy wolniej niż na big cavie, a dodaj jeszcze do tego mały resp ghostów, przez co nie ma dużo stealth ringów oraz ograniczony później cap do 600 :)
Możesz dodać jeszcze najlepsze eq plate legs, noble armor, devil helmet, leather boots, dwarfish axe, dragon shield zdobyta nielegalnie z smoka do którego nie było dojścia, nieliczni mogli wykorzystać buga ze skrzynkami.
Więc możesz się schować z tym twoim levelem...
A jeśli chodzi o moją postać to mam tutaj jeszcze 109 rookstayera:)
Spokojnie mógłbym mieć większy ale nie zajmuje się tibią.
Pozdro analfabeto.


To dlaczego nie masz na rooku juz z 300 lvl jak tak leci? Przecież według ciebie to dziennie robi się po 3-4 lvl. Co to dla takiego kozaka jak ty wbić 300 lvl albo chociaż 160.:confused:

Nazwa użytkownika
24-10-2008, 15:17
#up
Odpowiem Ci na to pytanie. A wiec on nie jest maniakiem, nie gra na apo, po co ma wbijac jak sa dzieci takie jak Ty i to one to robia? xd

#down

Jak nie gra na apo i nie zamierza tam grac to nich się nie wypowiada na forum na tematy o których niema zielonego pojęcia.
Czemu uwazasz ze nie ma o tym zielonego pojecia?


Takich osób co nie graja i nic tutaj nie osiągneli
n/c


A mają dużo do powiedzenia nie potrzebujemy na forum
Mowiac "nie potrzebujemy" mowisz o kim? O calym forum czy tylko o sobie i twoich kumplach?


Nie jest sztuka mądrzyć się i wszystkich obrażać.
Mnie nie obrazil, wiec nie mow ze wszystkich.

Griwelda
24-10-2008, 15:44
Jak nie gra na apo i nie zamierza tam grac to nich się nie wypowiada na forum na tematy o których niema zielonego pojęcia.Takich osób co nie graja i nic tutaj nie osiągneli a mają dużo do powiedzenia nie potrzebujemy na forum.Nie jest sztuka mądrzyć się i wszystkich obrażać.

DannRook
25-10-2008, 15:06
Jestem na apo od przeszło 1,5 roku i wiem o APO więcej od Ciebie a to, że osiągnąłem "tylko" 109 lvl to powinno Ci uświadomić, że nie jestem maniakiem tak jak wielu z nowych rookstayerów. Zapraszam do lektury poradnika dla rookstayera w dziale poradniki napisanego przeze mnie--->Dann a potem możesz się wypowiadać o tym, że o niczym nie mam bladego pojęcia...
Jeżeli 109 level to dla ciebie mało to mogę wspomnieć, że grałem Pogromcą Noobów ~~150 level...Dzieci jeśli mówie, że wbił level na małym respie slimów na facc to chyba mówie o mały respie a nie o takim wielkim co jest teraz...
@Heroes
Podaj nick, może Cię będę kojarzył?

Rook.Men.Mariusz.
25-10-2008, 15:07
Poco te kłótnie Griwelda tutaj miała wklejać zdjęcia prawda ?
A są już 3 strony i tylko 3-4 zdjęcia ?

Armia Fansite
25-10-2008, 15:12
Bo zamiast expic gada tutaj głupoty... ja mając na rooku poziom 130 i na mainie mój najwyższy to 550 zarobiłem z 150kcc...
Zamieniłem to na ok. 1kk + 2x pacc 90 dni , 1x pacc 360 dni ;) oczywiście na rl tibia

Gosiunia
25-10-2008, 15:37
@up
i co podnieciles sie ?? To nie twój dzial wiec po co tu to piszesz zaloz sobie wlasny i tam sie chwal swoimi dokonaniami ....

A co do Griweldy zgadzam sie z Rook Men Mariuszem

Griwelda
03-11-2008, 19:15
http://i33.tinypic.com/1r5760.jpg

Mały awansik wyskoczył mi na gs po dłuższej przerwie :)
Niedługo następne :p

Marik
03-11-2008, 20:51
No i widac ze Griwielda dlugo nie expila
a tu taka niespodzianka :)

jedz teraz do tej 170 no i oczywiscie jak najwyzej :)

Gratz :)

Heroes Rooker III
04-11-2008, 00:35
Z czasem all was wszystkich przegonię.
Tym samym Rook Men Mariusz.
Oby nie był następny hack.
@Dann.
Nie pamiętam.Od stycznia miałem Heroes Rookera.
Może Wicpes wie bo mówiłem mu.
Pozdro :)

Griwelda
04-11-2008, 14:55
http://i33.tinypic.com/2zocaav.jpg

A tutaj wyskoczył awansik w obronie i amulecik na pocieszenie :p
Pozdrawiam : Nolie , Marika , Przystojniaczka , Rook Men Mariusza , Gosiunie ,
Bondiego i wielu moich przyjaciół .;)

Rook.Men.Mariusz.
04-11-2008, 15:12
Gz 37 shieldingu taka obrona to jest cos :)

pozdro.

Vimpex Drut
04-11-2008, 17:05
Go Go 38 shielda :) i 200 lvl :)
Ja też musze zacząść expic bo kurde jaieś nooby mnie zaczynają ścigać ;/
Jak dalej tak bedziesz expic to na rooku za 1 rok bedzie około 300 lvl :cool:
Mnie jak by sie chcialo bym mial juz z 50 lvl ale ja nie expie z tydzien ;/
PZDR dla : Griweldy,Rodzynciastek,Essam al ridi itp

Bondi
04-11-2008, 17:22
O nawet pozdrowienia dostałem ^^. Dziękuję i też pozdrawiam :) Gratulację i lecisz do 200, ja wczoraj wbiłem 118 :rolleyes:.

Marik
04-11-2008, 17:47
No gratulacje avansu i Amulecika :)

jestem w pozdro :)

no i pozdrawiam Ciebie tez :)

Gosiunia
05-11-2008, 11:13
No no no niezle taki shield trudno wbic. Teraz lec 200 lvl i 40 shield :D

Dzieki za pozdro:D


ps.To ten sam amulet co lotnelas ze mna ?? :D

Griwelda
05-11-2008, 12:58
http://i38.tinypic.com/nl7ghi.jpg

A teraz następny okrągły awansik :rolleyes:

Tal
05-11-2008, 18:14
GzGzGzGzGzGz!! Jedziesz ostro z tym lvlem. Eq piękne. No nie mogę xDD
Goń Nolie :P

Hogart 2.0
07-11-2008, 17:05
Nie no gz gz 25 dist na roocku to nie lada wyczyn ;]Jedziesz teraz 30 dist i 200lvl ;]Gz;p

Elite Swood III
07-11-2008, 17:36
No no GZ 170 lev widze kolejna dziewczyna co pch sie do elity :D

@edit
Gosciu ma zamiar cie przegonic
18:05 Ghubilon: mam zamiar wbic 40~dist

XDDDDD

Griwelda
09-11-2008, 16:03
http://i35.tinypic.com/2a91o39.jpg

http://i35.tinypic.com/ndn2c8.jpg

Daje 2 awansiki , jak widać npc nadal na urlopie sklepik nieczynny :D
Pozdrawiam all Przyjaciół :p

Elfozord
09-11-2008, 17:19
I oby npc byl na urlopie jak najdluzej :)
jak zobaczylem bp bohow to mi szczena opadla, tak samo z 37 shieldem, wiec gz

Marik
09-11-2008, 17:49
No gratulacje .. trzymaj te boszki bo npc nadchodzi ... ale nie wiadomo kiedy Tygrys upora sie z cenami ;pp

gratz 171 lvla ;d jedz do 200 i gon czowlowke ;]

Griwelda
20-11-2008, 14:50
http://i37.tinypic.com/10hllhk.jpg

Pozdrowienia dla:
-Noli
-Gosiuni
-Przystojniaczka
-Marika
-Rook Men Mariusza
-Tal Mastera
-Heroesa Rookera
-Bondiego
-Zlota Maska
i wielu innych moich przyjaciół :)

Rook.Men.Mariusz.
20-11-2008, 15:12
No Griwcia jeszce tylko 20 lvli i ogrooomny sukces będzie :).

Pozdro.

Nakomi takahata
20-11-2008, 15:42
gz postaci i gon najlepszych ;P

http://www.graffitigen.com/temp-images/7/906/graffiti-tag-me-121914271126665.gif (http://www.GraffitiGen.com/)










http://img.userbars.pl/137/27374.png (http://userbars.pl/Sport/Userbar/27374,Robert,kubica,tomelo.htm)


http://img.userbars.pl/109/21715.jpg (http://userbars.pl/Sport/Userbar/21715,Zaglebie,sosnowiec.htm)


http://img.userbars.pl/120/23826.png (http://userbars.pl/Gry/Userbar/23826,Armia,podkarpacki,ots.htm)


http://img.userbars.pl/104/20683.jpg (http://userbars.pl/Gry/Userbar/20683,Paladin,tibia.htm)

Marik
20-11-2008, 19:08
Haah wiekie gratulacje 180 lvl ;o

jedz do 200 a moze bedziesz 1 ktora wbije 260 ? :D powodzenia :)

Heroes Rooker III
20-11-2008, 19:27
No ja 200 wbije marzec/kwiecień 2009 roku.
Pozdro i thx za pozdrowienka :)
Oby tak dalej jedż do 200 i rzucaj wszystko jak ja wbije 200 i też to samo.
Pozdro :)

Roftl Master
20-11-2008, 19:48
hi >pg > yes >bye
zajefajna kolekcja itp
gou gou 200 and don't give up

Dnes
20-11-2008, 19:59
no gz bardzo dobre skile oby tak dalej pzdro

Kate a.k.a Kisse
20-11-2008, 21:02
o lol ;d gzzz i na brak kasy tez nie narzekasz :p nie dlugo kolejny 200 :d in rookagrd gl

Zlota Maska
27-11-2008, 06:56
Gratulacje 25 distu....
Gogo 30
Co do eq...
Boskie :)
Pozdro
Gz Gz sollo quest i 25 distance :)) go go 200 lvl

Zlota Maska
27-11-2008, 07:16
No no gz 25 distance go go 200 lvl :)) i 30 distance :))

Sebol Wielki
27-11-2008, 14:59
Wielkie Gratki!!!Tak jak to Mati pisze GO,GO 200 lvl!!!

Best Friends:
Griwelda - Kumpela z RL
Grebonix - Kumpel z RL
Zlota Maska - Kumpel z RL

Griwelda
27-11-2008, 20:04
Z okazji 100 post-u pozdrawiam all przyjaciół :p
Niedługo następne ss-y z awansami ;)
No i wreszcie najważniejszy quest w zasięgu ręki :)
Postaram się pokazać ss-y z tego questu !!! :D

Gosiunia
27-11-2008, 21:04
Gz lvli lec do 200 i zrob duuuuzo ss :D



ps. Fajne ceny u nowego NPC?

Roftl Master
28-11-2008, 10:26
Postaram się pokazać ss-y z tego questu !!! :D
Jak możesz to zrób jakis cennik albo cos takiego :P
co do screenow : gz

Griwelda
02-12-2008, 07:05
http://i35.tinypic.com/rrm6ap.jpg

Awans wpadł po drodze na necromante :p
Już tylko 10 lvl dzieli mnie od najważniejszego questu na rooku :D

Zlota Maska
02-12-2008, 07:09
Gz Gz Chyba Cie Nie Dogonie Xdd Jak Juz Powtażałem Go Go 200 Lvl :)

PS. Sell Knight Legs i 2x Knight Armor

Gosiunia
02-12-2008, 07:27
Gratki gratki i jeszcze raz gratki tylko 10 left :D

Roftl Master
02-12-2008, 08:28
Gzgz ladne eq (wierzysz w rotsa w miejscu strzal? 0o) szkoda tylko, że teraz jak sobie bije darki 2h po Tobie to muszę zuzywać calą mane na odlurowanie :p

Heroes Rooker III
02-12-2008, 16:50
Jedż ja zacznę niedługo grać i wbiję ten 100.
Chodż mam dosyć tych szantarzy więc postanowiłem odpoczać te dwa dni :)
Pozdro dla ciebie :)

Marik
02-12-2008, 17:27
jeszcze te 10 lvli ... no i co potem ? gonisz czolowke ? bo questow juz nie ma po 200 lvlu i zabardzo po co grac nie ma

no ale wiekie Gratulacje sie naleza :) GoGoGo 200+:)

Griwelda
02-12-2008, 17:48
Moja przygoda pomaleńku się kończy :cool:
Nie mam najmniejszego zamiaru gonić czołówkę . Nolia (Pozdrawiam serdecznie) jest poza moim zasięgiem i niech tak zostanie :p

Gosiunia
02-12-2008, 17:56
Jeszcze z 10 lvli i czekam na Ciebie na mainie Griwciu :D

Griwelda
03-12-2008, 06:33
Ze względu na ciekawość nowymi cenami wstawiam ss z nowego sklepiku :)

Miecze
http://i35.tinypic.com/34o6dyf.jpg

Maczugi
http://i34.tinypic.com/zlorpl.jpg

Topory
http://i36.tinypic.com/2nkphdz.jpg

Hełmy
http://i35.tinypic.com/23w90up.jpg

Zbroje
http://i33.tinypic.com/2ajdele.jpg

Nogawice
http://i36.tinypic.com/x3dfkw.jpg

Buty
http://i36.tinypic.com/r26vlc.jpg

Tarcze
http://i35.tinypic.com/sd39mp.jpg

Proszę jeszcze wszystkich h lvl żeby ustalili ceny na trade jakie będą obowiązywały.

Marik
03-12-2008, 16:43
az mi sie zachcialo grac na rooku ... ale jak juz pisalem Mariuszowi wracam od nowego roku ;p

mysle ze nie bedzie trzeba ustalac nowych cen na trade ... bo ceny same sie ustatkuja :)

Dziekuje za cennik :)

Roftl Master
03-12-2008, 17:40
@Griwelda
Zrób oddzielny temat z tymi cenami, bo nie wszyscy muszą wejsc do twojego tematu :P
@Marik
Wracaj, wracaj! :)

Elfozord
04-12-2008, 19:00
Dzieki Griwelda ze ceny
a tak z innej beczki... skąd wzięłaś pomysł na nick, bo jakos mi sie z jakąś postacią z bajki kojarzy 0o

Sebol Wielki
06-12-2008, 10:56
Gratz!!!Oby tak dalej!I jak wbijesz ten 200 to dajesz na maina to razem pogramy!POZDRO

Nolia
09-12-2008, 22:57
hej malenka! ciagle ci kibicuje i widze ze niezle lecisz z lvlkiem :) jestes jedyna osoba ktora mnie jeszcze na tym rooku interesuje a raczej jej losy :) mam nadzieje ze wytrwasz i uda ci sie wbic 300 lvl!!!!!!!!!! dziewczyny gora!! :D hihi powodzenia i bede dalej sledzic twoje postepy :) buziaki :*

Sanibel
11-12-2008, 09:03
gz 25 dist i mam małe pytanko mogła byś powiedziec ile kasy wydałaś na wbicie 25 dista :D

Griwelda
11-12-2008, 18:04
Trudno powiedzieć ile kaski poszło na lf-y:confused:
Ale powiem tak ja na gs-y zaczęłam chodzić 87 lvl i biłam z dista w sumie do prawie 150 lvl to był mój jedyny główny resp i właśnie w ten sposób dist taki wykonałam :p

Manti
11-12-2008, 21:07
Ogladajac te all screany to az sie zyc chce bym se pogral na roku szybko wbil 100 ale lipa nie da rady do nowego roku do puki neta mi nie naprawia ;/;(
Nie Gram Juz na Apo chociaz to jest najlepszy ots w polsce jest zajebisty ale nie Moge z powodów techniczynch internetu podobno ma Byc tak do konica roko Bye : Manti Kiedys Wroce :d



Przepraszam za pisownie

Griwelda
14-12-2008, 12:37
Tutaj mój najważniejszy awans na rooku :) z moimi najlepszymi przyjaciółmi których serdecznie pozdrawiam.
http://i35.tinypic.com/9fxt1g.jpg
I tutaj jeszcze jeden ss :)
http://i35.tinypic.com/2i0u6pk.jpg

Pozdrawiam również:
Nolie, Tal Mastera, Gosiunie, Show Mana,Marika i wielu innych :p

-Kwas-
14-12-2008, 12:41
Gratulacje ^^ ;DD Lecisz po Sl'a i wbijasz na czołówke :D

Sebol Wielki
14-12-2008, 13:12
Gratz!Wkoncu ten twój (WYMARZONY) Level,naprawde wielkie gratz!

Rook.Men.Mariusz.
14-12-2008, 13:23
Gz leć po Dsma % sla ! :)).Mnie też to czeka za 28 lvli ;).

nesta12
14-12-2008, 13:40
Nieźle nieźle.Gz tego distance.Go go 300 lvl!!! ;p

Mioo
14-12-2008, 13:42
szczere gratulacje Griweldo =]] GoGoGo 250 :)

Marik
14-12-2008, 13:49
Postac jest normalnie piekna :)
a te EQ ;O
juz w grze gratulowalem ale nie odpisalas <foch> xD

gon Czolowke i po DSM i SLa lec :)

Kornas Pall
14-12-2008, 14:18
Gratz ;]

Piękny char ;P
Jeszcze 142 lvle i Cie dogonie uehhe xD

Skalarq
14-12-2008, 14:27
Hehe...
Nareszcie ta 200 lvl heh tak dlugo na niego czekalas hehe pozdro i gon czolowke
czyli wladce rooka i Nolie xD:):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;);););)

J@zz
14-12-2008, 15:11
Brawo !!!!!!!!!!!!!
kolejny 200 lvl ;p wykonaj jak najszybciej questy ;p i lec do 300 !

H5N1
14-12-2008, 15:43
Dzieki za podzrowienia (czuje sie przyjacielem), ale my przy Tobie to takie kurduple xD.
Zgwałć Miste jak bedziecie robic dsm i sl quest...:D:D:D:D:D
i nie kończ jeszcze, z okazji św[I]ąt życzę Ci levelów jeszcze 100... tak.. expic expic to jest mottto :P. Może zrobimy u mnie jakies CoCo Jumbo :confused:

Tal
14-12-2008, 16:37
<płacze> ;( :( ;(
Nie ma mnie na screenie ;( <płacze>

Dobra nie można się za długo mazać !

Brawoo ! Gz ! :D
Zazdroszczę Ci tych chęci do gry. Tak czy inaczej jesteś wielka ! Eq cudowne, mlv i skille wspaniałe. A lv, co tu dużo mówić... doskonały.
Nie często wbija ktoś 200lv na rooku i tym bardziej miło, że wbiła go koleżanka. :) Dziękuję za pozdrowienia i czuje się też Twoim przyjacielem. :)

Osecik
14-12-2008, 17:10
Gratuluje wbicia 200 lvl na rooku :) Teraz ci pozostaje tylko smigac na 2 questy dsm i sl xD
Powodzenia!

Manti
14-12-2008, 17:40
Ogladajac Twoje all Ss'y to az lzy mi poszly bo chce tez wkoncu zaczac od nowa gractylko nie moge Kurw.... nie moge :mad: Je....internet chce ***** wrucic juz na apo .... Pozdrawiam ciebie gogogo 300 Dasz rade i cos czuje ze szybko ci to pujdzie


Przepraszam Za Pisownie

Zlota Maska
15-12-2008, 15:45
Gratz Szkoda ze Mnie Tam Nie Bylo {Jebany Ban} \;

Heroes Rooker III
15-12-2008, 17:17
Nom Gz przyjaciółko szkoda że ja nie mam tego 200 lvl ale to przejdzie i to szybko !!.
Niedlugo też sie znajdę i pokażę noobkom nie mówie o przyjaciołach tylko noobkom kto rządzi na rooku

Bondi
15-12-2008, 19:06
No Griwelda gratulacje dla Ciebie ; ) A ja ciągle pamiętam jak szliśmy razem na steele, ja miałem 108 a Ty 109, tym bardziej gratuluję wytrwałości. Jeszcze raz Gz = ]

@down
Ponury, Nolia, Griwelda i ja taka była ekipa, nikt nie padł, quest dobrze wykonany xPP

Marik
15-12-2008, 20:45
No Griwelda gratulacje dla Ciebie ; ) A ja ciągle pamiętam jak szliśmy razem na steele, ja miałem 108 a Ty 109, tym bardziej gratuluję wytrwałości. Jeszcze raz Gz = ]

haah i jak to wtedy bylo ? griwielda padla nie ?(nieiwme czy dobrze pamietam ;p)
ale chbya ja Wladca i bodget czyscilismy ;p

jeszcze raz Gz :*

@down
no to mi sie pomieszalo ;p

Griwelda
16-12-2008, 08:32
Nie Marik coś pomyliłeś:)
Nam tego questa czyściła Nolia i Ponury Żniwiarz i nikt nie padł:p
Można powiedzieć mały spacerek za nimi :D

kumor15
18-12-2008, 08:20
Gratulacje :P dawaj 250++
możne kiedyś tez będę mieć 200 lvl....
a na razie mam.......widać w sygnaturce

Jorgu$
21-12-2008, 12:47
Brakuje Ci na ssie Nolii ale i tak wielkie GZZZZZZZZZZ :)

Griwelda
21-12-2008, 16:21
Mój ostatni quest został wykonany.

http://i44.tinypic.com/2u7rfw9.jpg

Teraz opisze wam jak to wyglądało. Poszłam tam razem z Miste Manem.
Z powodu mojego wielkiego błędu czyli braku capa moje nagrody zostały obok skrzynek:( Poszłam tam drugi raz i udało mi się zabrać dsm bez deda.Za trzecim razem padłam bo za dużo już było stworzonych elfów. Pobiegłam tam po raz czwarty z Nolią. Ja padłam ale Nolia zdążyła zabrać sl i uciec w tp. I oto takim sposobem z mojej głupoty 1 quest robiłam 4 razy:) Ale wszystko dobrze się skończyło:D

Wielkie THX dla Ciebie Nolia.

Roftl Master
21-12-2008, 16:31
Ciesz sie ze nie bylo cleana xddd Anyway gz
Grasz dalej po tym?
Mista padł przy pierwszym podejściu?

Nolia
21-12-2008, 17:31
ten quest jest przewalony :/ ale 2 dedy to i tak dobry wynik :) gratuluje wykonania i nastepnym razem pamietaj o capie! :D

ss nad demonami? a tu Griwelda plum do demonow bez aola xd ale by bylo hihih :)

ps. ja tam nie wracam :| a w dedach i tak prowadze (3 dedy na dsm i sl quescie) powodzenia niech ktos mnie przegoni xd

Amedine
21-12-2008, 17:41
gou gou 250 ale i tak królowa rooka jest tylko jedna :) ofc Nolia =*
Nolia mówiła mi o tej "rzeźni" :D wielkie gz adv i questów ;>

Sebol Wielki
22-12-2008, 11:06
Wielkie GRATZ!!!Wkońcu zrobiłaś tego DSM i SL.

H5N1
22-12-2008, 11:11
Wielka szkoda ze Mista padł... tak na niego liczyłem... Teraz chłopak ma załamanie nerwowe <lol>

@Griwelda
Wielkie gz, ale jak by nie Nolia to po nagrodach by było-można powiedzieć.
Nolii też gratuluje odwagi i ogromnego zaangażowania, oraz gorliwości w przyjaźni...
Chyba naprawdę "Kobiety Rządzą Światem", ale tylko na rooku <lol6>:D

Griwelda
24-12-2008, 11:16
http://i42.tinypic.com/n4ck5i.jpg

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim dużo szczęścia, masa prezentów pod choinką, dalszych przygód i dobrej zabawy na APO :)

Bondi
24-12-2008, 11:25
Dziękujemy, wzajemnie ; ) Ile dałaś za dom?

Marik
24-12-2008, 11:31
Domek jest bardzo Ladny :)
jedz z tymi lvlami i razem z Nolia panujcie na rookgardzie ;p
no ale Mariusz nie da wam porzadzic dlugo na rooku ;D


Pozdrawiam :)

Wesołych Świąt :)

Capitan Rook
24-12-2008, 12:45
Gratuluje domka i życze ci wesołych świat:)

Khuramek
24-12-2008, 13:33
Ehhh... zacznę od tego że no co jak co ale pogratulować trzeba. Nie mi ciebie oceniać ile masz lat jak sie zachowujesz itp..

*Ale trzeba przyznać że kiedyś było o wiele trudniej sam miałem 35 rookstayera i latałem z only p setem; ]

Na apo gram długo różnymi postaciami.

Ale czasów Hedsona i później Atticusa nie da sie zapomnieć


Tylko te DSM;// Około 8 miechów temu [nie jestem co do tego pewien] była sonda
I większości starych rookstayerów takich jak np: Wiceps[Biceps ;p], Atti i t d.
Dsm było złym wyborem przez Mortiisa, no ale trzeba zrozumieć że chce on żeby dobrze sie tutaj grało i stara się urozmaicać wraz z resztą APOSoftu .
Ja ogolnie mało gram teraz ; ] Ale pozdrawiam wszystkich którzy mnie pamiętają bo dawno tutaj nie grałem . Ale chyba bede was odwiedzał.

Zlota Maska
01-01-2009, 11:35
No No Ładnie Gz Czekam Na 250lvl Gz House I Pamiętaj O Cap Bo Bedzie Nie Dobrze xD :)

Razer Rookslayer
01-01-2009, 12:33
Wielkie gratulacje magiczna bariera 200 lvl :D.Zeby na takim quescie zapomniec o capie xD?Eg i itemek moge tylko pozazdroscic ja na to musze jesscze duzo popracowac no i domek tez ladny.

PIH
01-01-2009, 20:19
Kozacki Skill dawaj teraz wbij na 50 ;D pozdro

Helek
02-01-2009, 17:14
GZ Awans :)

Dawaj Dalej ...

Pozdro Helek !!!

Pampalini
02-01-2009, 19:05
Gratulowac Ci juz nie bede bo gratulowalem wczesniej ;* nic jedynie moge Ci pozazdroscic takiej postaci .. lvla skilli itp a o itemach nie przypomne :) przegon nolie i wbij jako pierwsza 300 lvl tego Ci zycze :)

Sebol Wielki
03-01-2009, 22:08
No SPOXIK domek,ale czemu nie dasz inva przecież znamy się RL?:/

Marik
08-01-2009, 19:00
@up

gdybys gral na rooku to bys zrozumial dlaczego ...

w tej grze nie mozna juz nikomu ufac ;s

ja osobiscie ufam 6 osoba

a z tego co wiem to Griwelda ufa tylko Noli niech tak lepiej trzyma :)

Spaślak
08-01-2009, 19:19
Noobiara wbiła 25 skill :<
GZ, daj 1 g armor bo widze ze drugiego nie masz gdzie włozyc :D
GoGo 30 dist...

Griwelda
13-01-2009, 17:46
Chcę się pożegnać z rookiem
Fajnie się z wami grało ale już swoje tutaj zrobiłam :) dlatego teraz postanowiłam zacząć swoją przygodę na main :p
Z tego powodu mam na sprzedaż za kase na main:
-2x G Armor
-Key
-3x F axe
-Brigth Sword
-Domek na facc 28 sqm (posiada 2 łóżka)

Wszystkie oferty proszę składać na priv. Pisać do: Griwelda lub Griwelda Main.

Marik
13-01-2009, 17:52
Chcę się pożegnać z rookiem
Fajnie się z wami grało ale już swoje tutaj zrobiłam :) dlatego teraz postanowiłam zacząć swoją przygodę na main :p
Z tego powodu mam na sprzedaż za kase na main:
-2x G Armor
-Key
-3x F axe
-Brigth Sword
-Domek na facc 28 sqm (posiada 2 łóżka)

Wszystkie oferty proszę składać na priv. Pisać do: Griwelda lub Griwelda Main.

buuu ;(
szkoda ze odchodzisz z rookgardu :(
no coz ... zycze duzych avansow na
main :) Powodzenia i Pozdrawiam :)

Rook.Men.Mariusz.
13-01-2009, 18:00
Griwelda napisz mi na gg chcę jeszce pogadać.Dałem Ci numer chyba zapisałaś jak coś pw.

Zlota Maska
13-01-2009, 18:55
Szkoda Ze Odchodzisz :( Mam Nadzieje Ze Pograsz Dluzej Na Main A Co Do Rook To Moglas Dobic Jakis 250 Ale Nic To Ode Mnie Nie Zalezy Powodzenia Na Main:)

Pozdro :)

Bysio
14-01-2009, 21:06
Nie wiem co sie dzieje z tym rookiem all ,,wielcy,, z niego odchodzą :(

Martin16
15-01-2009, 09:32
No tak.. Ale powiem szczerze, że sie nie dziwie.. Co On/Ona ma robic na rooku po wbiciu 200+ ? Tłuc Dark Lordy... Gdyby był jakiś quest typu Demon shield na 235lvl podejrzewam, iż by więcej ludzi 200 poziomowych grało dalej..

~GrulixBaned
15-01-2009, 10:23
No no gratuluje. Zajebista postać jednym zdaniem.