Zaloguj się

View Full Version : Perihis zostaje zmuszony do odejscia



Perihis
19-10-2008, 12:05
Witam i chcialbym powiedziec ze wczoraj okolo godziny 16 zostal shackowany moj ek 475 lvl i zostal wbity rs ukradziono eq i wiele razy go zabito jest teraz 399 lvl . Wydaje mi sie ze pora sie zegnac . Kto wie moze i wroce ale nie bedzie to latwe .
Chcialbym specjalnie podziekowac :
Tracer Bez Nogi (zawsze byles kiedy tego trzeba i okazales sie najlepszym przyjacielem)
Dark gandalaf (wspierales mnie w trudnych chwilach nie zawiodlem sie na Tobie)
Hello Kitty (zawsze swietnie mi sie z Toba rozmawialo i nie zapomnie Cie)
Don gibon (spoko ziomek licze ze sie spotkamy )
Teovil (dzieki za wszystko i nie dogonilem Cie ;/)
Lord Angar (nasz Hiszpanin :) Dzieki na wszystko )
Gala zeph i trioxriu (kumple z rl)
listonosz (maly natret ale tez rl ;p)

oraz tych wszystkich ktorych nie wymienilem .
Czesc kochani zostaje nam gg

Poprostu nie sadzilem ze tak bedzie ale sami widzicie jak wszystko jest nieprzewidywalne

BroxiQ
19-10-2008, 12:36
Z tym Hackiem to nikt ci nie pomoże, ale dobrze wiesz że sam jesteś sobie winny i to tylko i wyłącznie twoja wina :)
Pozdrawiam.

Selrien
19-10-2008, 22:51
Papa szkoda, że odchodzisz;<
Powodzenia w rl życiu.

old Don Mateo
19-10-2008, 22:54
ty to masz jakiegoś pecha z tymi postaciami ale cóż stało się powodzenia w rl życiu xD

Sepacz <3
19-10-2008, 23:14
E tam sie przejmujesz ;p tibia to tylko gra, ;d Nie martw sie o głupie pixele, a jak juz odchodzisz, to powodzenia w rl zyciu :)

Guer Revoltado
20-10-2008, 05:12
W takim razie powodzenia w Rl Życiu, ale i tak większość osób nawet po hacku się podnosi i wraca. Stara lub nową postacią ;). Jeszcze raz powodzenia w Rl życiu. ;)

CIemny
20-10-2008, 19:20
Macie racje tibia to jakas beznadzieja tylk owzciaga a tym hakerom chuj w dupe i tyle.. per powodzenia w zyciu ^^.. nie zapomne cie jak ty mnie xD mamy gg do siebie jak cos pisz ..



elo


Pzdr
-Goku paladin ( ***** najlepszy kumpel z ots... )
Teovil ( tez dobry koleszka )
Tracek ( dzieki za sio itp )
Vienio ---ktorgego haknieto ;(
alexx..
hello ( prosze prosze co nie co wiem o niej xD )
i kogos tam jeszcze alle nie pamietam pozniewaz bo nie gralem tu 5 miechy i sie zapomnialo xD pa elo

Aztexoholik
21-10-2008, 21:42
Wielkie wspólczucie co jak co ale po hacku to się dostaje kurwi*y i nioema się już sił na ostrą gre.

Ser@fin
21-10-2008, 21:59
Zegnaj, mam nadzieje ze wrocisz. Mnie tez wiele razy hakli, ale ja sie podnosilem... ;/ Powodzenia w real zyciu. :D Mam nadzieje ze Ci sie wiedzie :)

Scylla xD
31-10-2008, 08:10
Hack to jeszcze nie powód do zawijania się z APO

@Tak jak powiedział serafin

że to nie powód do odejścia z APO on też był kilka razy hacked

Drake
31-10-2008, 09:17
Szkoda, że już sie rozstajesz z forum i Tibią. Z powodu tego hacka, przecież możesz grać dalej. To nie jest Tibia na oficjalu gdzie 100 lvl bije sie pół roku.

Ps. Dziś jest Halloween:D:D