Zaloguj się

View Full Version : Nortius Mowi bye bye



Pall Posion
20-10-2008, 21:33
Fajnie sie grało ale odchodze same noobki graj± na tym Apo czasem będe wchodził jakim¶ noob harem żeby zobaczyć czy co¶ sie zmieniło.Nie tylko odchodze z tego powodu ale też odchodze ponieważ Mortiis mnie Ľle traktuje a tak wogóle nuda grać wole se poćwiczyć na siłce niż mam siedzieć przed kompem i grać w ten noobowski OTS.
Pozdro dla:
-Tomex Pall
-Shadow Sorcer
-Hogart
i innych moich kumpli z Apo
Grę zacz±łem na jesieni 2007 roku pierwsz± moj± postaci± był Hugo Hunter a drug± Czeczen Hunter.Po jakim¶ czasie kupiłem saviole 255knight dużo na niej nie grałem na 3 dzień kupiłem Falluxa 296 dobiłem do 377lvl i hack był najpierw na savioli dostałem roka do 30lvl ale dobiłem potem do 118 a potem na Fallux do 5lvl Falluxa i dużo forsy straciłem przy tych hackach ponad 55kcc.Wkurzyłem sie i nie grałem przez pół roku potem dostałem 70Palladyna gralem do 115 potem w czerwcu tego roku kupiłem Nortiusa 307lvl doexpiłem do 520.To wszystko żegnam wszyskich!!

..Sallen..
20-10-2008, 21:58
Hahha xD Hugo jestes kox.. ; PPP I tak nie odejdziesz z APO. ; PP Ale bajka z ta silka :DDD Hah XD Elo.

Pall Posion
20-10-2008, 22:03
lol ciekawe jaka bajka odchodze z apo na 90%

Ser@fin
20-10-2008, 22:13
lol ciekawe jaka bajka odchodze z apo na 90%
Tak. A te 10% to to ze na pewno nie odejdziesz. No ale jezeli to cóż. Szkoda. Zegnam :( Zycze powodzenia w real zyciu. Coraz więcej forumowiczów i graczów odchodzi... ;/

lemoneek
20-10-2008, 22:37
Fajnie sie grało ale odchodze same noobki graj± na tym Apo czasem będe wchodził jakim¶ noob harem żeby zobaczyć czy co¶ sie zmieniło.Nie tylko odchodze z tego powodu ale też odchodze ponieważ Mortiis mnie Ľle traktuje a tak wogóle nuda grać wole se poćwiczyć na siłce niż mam siedzieć przed kompem i grać w ten noobowski OTS.
Pozdro dla:
-Tomex Pall
-Shadow Sorcer
-Hogart
i innych moich kumpli z Apo
Grę zacz±łem na jesieni 2007 roku pierwsz± moj± postaci± był Hugo Hunter a drug± Czeczen Hunter.Po jakim¶ czasie kupiłem saviole 255knight dużo na niej nie grałem na 3 dzień kupiłem Falluxa 296 dobiłem do 377lvl i hack był najpierw na savioli dostałem roka do 30lvl ale dobiłem potem do 118 a potem na Fallux do 5lvl Falluxa i dużo forsy straciłem przy tych hackach ponad 55kcc.Wkurzyłem sie i nie grałem przez pół roku potem dostałem 70Palladyna gralem do 115 potem w czerwcu tego roku kupiłem Nortiusa 307lvl doexpiłem do 520.To wszystko żegnam wszyskich!!


A miałe¶ jakiego¶ chara od zera?( w miarę normalny lvl?) Ale je$ać to wali mnie to czy kto¶ kupuje chary czy nie wasza kasa...


spierdalaj z apo za czym jest jeszcze od czego uciekać...

Osecik
21-10-2008, 09:56
Szkoda ze odchodzisz ;/
Na kazdego przyjdzie czas...
Powodzenia w rl zyciu i w nauce...
Papa ;P

Pall Posion
28-10-2008, 19:28
te 10% przeważyło jednak zostaje na Apo grę zaczynam w czwartek my¶le że fajnie bedzie sie grało i nie bedzie tych sporów z Mortiisem będe grał bez żadnych pomocnych programów sam potrafie sie szybko uhac i manasować bez tych programów myszkę kupiłem now± specjaln± do gier wiec bedzie mniej Dead :):)Pozdro dla wszyskich i GM Mortiisa i innych GM:):)

Kreweta
28-10-2008, 19:58
Heh miło że wracasz jedank te 10% przważyło a można wiedzieć jak± postaci± będziesz grać(nick chocziasz) i życze ci wysokiego lvla :):):):)

Shadow Sorcer
28-10-2008, 22:41
szkoda ze odchodzisz :(:(:(:( powodzenia w rl zyciu
Pozdro 600

Laki
28-10-2008, 22:46
wroc kiedys cie zabije i dam ss na 4um ;sss shAUsHAUsSA cu pi... i nie wracaj jak ja ofc ;s a zapomnialem nie masz kolegow do ktorych mogl bys wracac ;s

Hjubert
29-10-2008, 14:50
:S a idz w pizdu:o Twoje PvP jest jeszcze gorsze od mojego:o pamietam na 480 lvlu a Ty mialem 476 7x padles na arenie i chciales na PvP Island isc, ale wolalem nie ryzykowac, bo facc bylem :O

Bez pozdrowien

@down

Tak tak, nie miales humoru do walczenia, ale na PvP chciales isc:o n/c szkoda, ze facc bylem;(

Pall Posion
29-10-2008, 19:37
Jak by¶cie nie wiedziali zostaje na Apo trzeba czytać wszystkie moje wypowiedzi co napisałem Prosze Moderlatora aby zakończył ten w±tek żeby nikt sie nie wypowiadał Hjubert jakie znów 7 razy wtedy nie miałem humoru do walczenia chodz na Pvp to na 100% padniesz na arenie przegrywam bo nie trace sl my¶lisz że jak wskocze na arene to chce mi sie z tob± lać traktuje jako noobowsk± walkę tak jak był się z mało latem Moderlator zamknij W±tek

SallenBanned
29-10-2008, 19:55
@laki leszczu jeba**
powiedz mi po co mu koledzy w tych pixelach? ; OO moze ma jeszcze laske sobie znalezc w tibii? Gz madrosci..

Scylla xD
30-10-2008, 07:07
Pozdrowienie w RL życiu oby ci się..... dobrze żyło powodzenia



Muj styl \/