PDA

View Full Version : ?egnam....Blacksmith odchodzi....



Blacksmith on Tour
21-10-2008, 15:07
Wiem ze zaraz zaczna sie komentarze typu "wypier***dalaj noobie" "jeb*c NLN"
ale szczerze nie interesuje mnie to :) Poznalem tu paru spoko ziomkow wymienie paru:
-Khuram Shazad (Kuba najlepszy ziomek)
-Galilee (Old Rebel :D :*)
-Pereleczka (:*)
-Scix (Szkoda ze tak sie to skonczylo :) ale widac nie mozna ufac nikomu w tibii)
-Friterr (Sysek)
-Cleberinio :D
-Arni Pogromca (Moze sie gdzies kiedys spotkamy przypadkiem w K-ce)
-Rock of Golden
-Duffenzo
-Pazdzioszek
-Brox :D (Old Ownerzy)

I cała gildia NLN :D

Nie bede wymienial moich wrogow bo musialbym wymienic 3/4 serwera :D chociaz nigdy nie zapomne o Piance ktorej musze podziekowac ze dała mi tyle radochy kiedy ja wkurzalem :D


Trzymajcie sie i powodzenia w Rl zyciu wszystkim :)

Ostatni ss jaki zrobilem :)
http://i33.tinypic.com/2uswi2h.jpg

Freddie Mercury
21-10-2008, 15:09
Szkoda, szkoda ;> Powodzenia w rl życiu! :)

Sys3k
21-10-2008, 15:10
No kowal odchodzisz ; /
Szkoda : /
Ale masz wrocic bo cie dogonie i ch**
Zobaczysz jeszcze wrocisz

a teraz Papa <3

*MiszczÓ*
21-10-2008, 15:12
Zapomniałeś albo mnie dopisać albo zapomniałeś o mnie :/. Ehh w koncu zawsze miałem tlyko 300 lvl :D. Masz racje ze odchodzisz, szkoda czasu na tibie. Pozdrów Ekipe z Katowic.

Duffenzho_bżdonc
21-10-2008, 15:13
ÓaÓ Thx za pozdro... ;=o
Powodzenia w rl zyciu ;]
Best lvl z nln own3d? a to szkoda :<

@EDIT!1111111
Jak juz "wspomniales" cos o mnie to moze sie więcej wypowiem : ).
Fajnie się Ciebie siohalo, gdy orka Cię biła wraz z pieskami.
Nie wiem jak bylo z tobą i Scixem. Nie wiem nawet ocb? ;]
Nie bede się wtrącać. Co tu by pisać.. Pozdrow ekipe katowicka :D

*^Fran3q^*
21-10-2008, 15:14
Nie napisze "Wkoncu odszedl!!11" bo i tak tu nie gram, ale ciesze sie ze o 1 nooba na apo bedzie jednak mniej =] Co do Scix'a to Ty go ojebales (czego sie spodziewam) czy to on Ciebie (czego bym chcial)? : > Chyba ze zle zrozumialem ta aluzje w pozdrowieniach xd

Blacksmith on Tour
21-10-2008, 15:15
Nie napisze "Wkoncu odszedl!!11" bo i tak tu nie gram, ale ciesze sie ze o 1 nooba na apo bedzie jednak mniej =] Co do Scix'a to Ty go ojebales (czego sie spodziewam) czy to on Ciebie (czego bym chcial)? : > Chyba ze zle zrozumialem ta aluzje w pozdrowieniach xd

Nie bede pisal jak to bylo ja tu nikogo nie okradlem i nie mam takiego zamiaru :)
Zapytaj Scixa niech ci opowie :D

Scix
21-10-2008, 15:16
Trudno wyszlo jak wyszlo Ja osobiscie wam ufalem ale nie moglem juz tego sluchac jak kazdego wyzywaliscie itd. Pozdro W rl Zyciu

Maff
21-10-2008, 15:20
@ up

Wypier... do pianeczki llizac dupke

Papap kowciu ;* mmua

Rebel 2.0
21-10-2008, 15:20
Trudno wyszlo jak wyszlo Ja osobiscie wam ufalem ale nie moglem juz tego sluchac jak kazdego wyzywaliscie itd. Pozdro W rl Zyciu


idz w chuj frajerze liz dupe orce buahahahaha jebie mniie to eq co ukradles pierdole Cibeie i pianke:)

@Topic

Szkoda Kowciu ze odchodzisz zajebisty ziomek z Ciebie;*;*;*;*;*;*;*

Blacksmith on Tour
21-10-2008, 15:21
Trudno wyszlo jak wyszlo Ja osobiscie wam ufalem ale nie moglem juz tego sluchac jak kazdego wyzywaliscie itd. Pozdro W rl Zyciu

Czlowieku ty wogole wiesz co ty piszesz?
Omamiła cie pianka i tyle taka jest prawda.....Dała ci 3k cc na zlikwidowanie rsa i juz jestes jej kolejnym psem....

GrulixBaned
21-10-2008, 15:25
Czlowieku ty wogole wiesz co ty piszesz?
Omamiła cie pianka i tyle taka jest prawda.....Dała ci 3k cc na zlikwidowanie rsa i juz jestes jej kolejnym psem....

No to prawda. Pianka kupuje sobie przyjaciół.

@topic
Black żegnam sprzedaj sobie postać będziesz miał na malucha chociaż.

Scix
21-10-2008, 15:25
Czlowieku ty wogole wiesz co ty piszesz?
Omamiła cie pianka i tyle taka jest prawda.....Dała ci 3k cc na zlikwidowanie rsa i juz jestes jej kolejnym psem....
Drodzy koledzy tak jak myslalem.. Umiecie tylko wyzywac a zeby napisac cos porzadnego to ni ch***ja No jedynie cos Kowciu Napisal. Pozdro

Osecik
21-10-2008, 15:29
Szkoda ze odchodzisz...
Powodzenia w rl zyciu...
Papa :P

Un... cos tam..
21-10-2008, 15:31
to juz wiem ;o scix sie wczoraj chwalil ze komus hate opierdolil to byles ty ;o wspolczucia scix to pizda jest :o szkoda ze odchodzisz bo na to wyglada ze nln niedlugo sie rozpadnie :<

Scix
21-10-2008, 15:37
to juz wiem ;o scix sie wczoraj chwalil ze komus hate opierdolil to byles ty ;o wspolczucia scix to pizda jest :o szkoda ze odchodzisz bo na to wyglada ze nln niedlugo sie rozpadnie :<

Ty tez zostales ukarany za swoje wyczyny miales wieksze niz Galilee. Okradles mi 2 kolegów wiec ... I nie placz o ta pande ;/

Tras <3
21-10-2008, 15:38
zal mnie nie pozdrowiles ;/
ale kolega z cb:)
pzdr w rl zyciu 3m sie :) pzdr

Un... cos tam..
21-10-2008, 15:40
@scix ja placze?? hahahah na twoich przyglupich kolegach zarobilem 30kcc+ i mam plakac o glupia pande??:| lol rotfl zong jak pies sie zachowales bo ja i ty znalismy sie w huj czasu tak samo ty i black ;] a ja znalem tego twojego przyglupiego koleszke 5 min po czym dal mi swoje klapy c arrow i wh to juz jego sprawa ze jest taka ciota i daje nieznajomym itemki :)

@down nawet jak bys wszedl to po 2 minutach od chwili w ktorej bym sie o tym dowiedzial by cie nie bylo... pozatym ja nic do viki nie mam :) do groma tez nic nie mam ale ich piesek cineq to ciota :) i ta jebana shin :o

~Johny Knoxville~
21-10-2008, 15:41
Trudno wyszlo jak wyszlo Ja osobiscie wam ufalem ale nie moglem juz tego sluchac jak kazdego wyzywaliscie itd. Pozdro W rl Zyciu

Wyobraź sobie... Że podzielam Twoje zdanie, tym bardziej że wyzywali moich Przyjaciół .

Hmm, nie będe cie zegnał bo i tak powrócisz, bo tibia to twoje 'życie'.

No nic... Jaka szkoda że pod koniec mej gry tutaj nie udało mi się wejść do NLN pod pretekstem że nie lubie Viki(;*) i nie zniszczyłem jej : (

No cóż...

sebaa1994
21-10-2008, 15:44
Zedgnaj powodzenia w Real zyciu moze wrucisz....
NLN 4EVER!!!!

sebo14_92
21-10-2008, 15:57
Szkoda ze odchodzisz... ;/ Mozna bylo z toba pogadac ;] ogolnie byles spoko ;] powodzenia w rl cya

Kapitan Alkohol
21-10-2008, 15:59
Jak powiedziałeś zaraz zaczna sie komentaze typu "WYPIERDALAJ NOOBIE" wiec ja takie oto dam :D

Won szmato -.- Chociaz pewnie jutro bedzie temat "Blacksmith powraca" -.- Ale cóż - z prochu powstałes, w proche sie obrócisz - Postac na allegro kupiona na allegro zostanie sprzedana.

Jeszcze raz NARA NOOBIE !

Nie powodzenia w rl zyciu, bo sadze ze po grze na apo takiego juz nie masz.

Un... cos tam..
21-10-2008, 16:00
up obrocisz bo obracac ;d ugabugabuga nie chce warna za nabijanie postow ;oo


@down zadna praca nie hanbi (nie wiem przez jakie "H" xD) twoi starzy pewnie w kfc zapierdalaja wiec.. :o sapiesz do niego bo to konkurencja twoich starych?? shAUshUAs

Amedine
21-10-2008, 16:06
Bardzo Dobrze Że Taka Lama Odchodzi z APO.Oby Cale NLN Wypier**** stąd.

po 1. Tyrać to sobie mame możesz a nie orke.
po 2. musisz mieć jakiś kompleks ze nazywasz pianke orką, może ktoś z twojej rodziny tak wygląda i się tego wstydzisz?
po 3. wypier**** i nie wracaj
po 4. życzę udanej pracy w Mc Donalds

Idz Wpierd**** Hamburgery.

Sea Ranger
21-10-2008, 17:06
Kowal no nie... szkoda że odchodzisz, ja też mam z resztą taki zamiar ;P No cóż... dzięki za wszystko (pożyczenie eq na sapphire armor quest, wspólną grę na APO, a co najważniejsze że mogłem być razem z Tobą w nln), ale widze że już o mnie zapomniałeś bo mnie w pozdrowieniach nie wymieniłeś nawet :/
Powodzenia w życiu itd. :)

Scix
21-10-2008, 17:44
Ty Kowciu sie nie osmieszaj a kto z Rebelem Owalil Pianki domki kiedys ? I niby nikogo nie okradles ;] Pozdro

Royal back xD
21-10-2008, 18:25
Wyobraź sobie... Że podzielam Twoje zdanie, tym bardziej że wyzywali moich Przyjaciół .

Hmm, nie będe cie zegnał bo i tak powrócisz, bo tibia to twoje 'życie'.

No nic... Jaka szkoda że pod koniec mej gry tutaj nie udało mi się wejść do NLN pod pretekstem że nie lubie Viki(;*) i nie zniszczyłem jej : (

No cóż...

hmm no tak wyzywali Twoich przyjaciol, ale przynajmniej nie okradal swoich kumpli;)DO NLN bys nie wszedl sam wiesz dlaczego...;]

No coz Kowal na kazdego czas przyjdzie. Na mnie juz nadszedl wczesniej. A co do Scix. Okazal sie chujem i tyle;) Teraz scix powodzenia w okradaniu morswina;)

*MiszczÓ*
21-10-2008, 19:06
Lols robi się taki temat zażaleń :D, to ja tez!!!
W ogóle nie pamiętacie o mnie i świeca powinna sie palić ch*j kwiaty jakieś :D
Ja pier*ole ale akcje zal tego Sicx cos tam ;d

Jorgu$
21-10-2008, 21:22
BlackSmith nie lubie cie bo wyzywacie all z calym NLN. Bylem kiedys w tej guild ale doszedl Maffer odeszlo wtedy polowa guild zostali tylko ci co wyzywaja kozacza do all. Coz Narka ;* :):):):):):):):):):):):)
@Scix
nooby zazdroszcza ze ty ojebales nie oni...Nie przejmuj sie Mały xDDDDD

Aztexoholik
21-10-2008, 21:26
Nawet dobrze że kończysz, bendziesz miał więcej czasu na prywatne sprawy i dużo ludzi cię nie lubiało to myśle że dobrze, że konczysz.

Plener123
21-10-2008, 21:28
Fajny char.Szkoda,że odchodzisz.Wiele osób już odeszło.;o Powodzenia w RL życiu.
Pozdrawiam!

Blacksmith on Tour
21-10-2008, 21:33
@Scix
nooby zazdroszcza ze ty ojebales nie oni...Nie przejmuj sie Mały xDDDDD

Ja mu niby zazdroszcze ze ojebal kumpla?? :eek: Czlowieku nigdy bym nie owalil takiego kumpla jak on nigdy w zyciu nawet serca bym nie mial zeby takie cos zrobic tylko on zapomnial ile razy nie mial na sle i mu pomagalem o tym nie pamieta :) no ale trudno widac wybrał inna droge ja koncze i sie ciesze bo nie mam zamiaru wiecej aby kumpel opierdalal kumpla.....

Jorgu$
21-10-2008, 21:38
no wiesz jego zycie jego droga. ale inni myslisz ze by cie nie ojebali? podejrzewam ze tylko ci z RL . pozdro
ps. ciekawe z kim teraz nln beda kozaczyc :) ?

Rembik
21-10-2008, 21:38
No wbiłeś ten 1000 lvl, więcej sensu nie ma grać, przy takich ludziach jakie tu graja :p

"nie jeden ciul swe kompleksy za klawiaturą chowa..."

Ero Senin
21-10-2008, 22:36
Ja pierdole teraz na apo kazdy kazdego opierdala to chore jest :P
Nie nawidze psów ktorzy udaja qmpli po to by Cie kiedys ojebac :X

@powodzenia w RL zyciu ;P

Beczus
21-10-2008, 23:20
mam nadzieje z ejeszczewrucisz i pomozesz nam tepic Qrke
Pozdro dla calej NLN

Scix
22-10-2008, 01:20
Ja tam juz sie nie wypowiadam wiecej na ten temat bo nie mam do was sily. Kowal Ty mi przytaczasz ze jak mi brakowalo na sle a czy Ci kazalem pozyczac ale coz pozyczyles chcialem Ci oddac to nie nie daj spokoj poza tym to nie Tobie zabralem te items. Pozdro.