PDA

View Full Version : 1430 ek vs 1230 ed FILMIK warto obejrze? XD



GlemexorII
22-10-2008, 14:07
http://www.speedyshare.com/371770700.html

3:1 dla mnie i nie zaprzeczaj Misiu :* pozdro.

btw, wyzywajcie mnie i tak tego nie bd czytał dzyndza mi to, papa

Viki
22-10-2008, 14:19
Tak jak juz pisalam skomentuje pierwsza....
Alee jestes fajnyy ze Ja zabiles o boshe <3 -.-
Nie warto obejrzec... ;/
Nic specjalnego;)
Dodaj jak ja zabiles... Wrzucajac na pvp jak byla na afk;) Ojaj tez mi wyczyn;)

Fast Rall
22-10-2008, 14:41
#Pinokio
Ty nie broń jej bo taka jest prawda że ma 0 pvn.

#Topic
Chociaż cie nie trawie to i gratuluje chociaż zabić orke to nie trudne wyznanie..

#Down
Jak byś był na miejscu Pianki to od tego zacznij że byś tam nie poszedł..
Nie warte obejrzenia? A jak wy coś wygracie to zaraz filmiki i brecha z gościa..
Takich to tylko jebać..

PS down : I nie udawaj mastacha bo nim nie jesteś :* Nikt nie jest idealny ; )

Old Dzolo/Seba :)
22-10-2008, 14:41
Jaki ty jesteś przy*ebany : | Jakbym był na miejscu Panki to złożyłbyś się jak pies ... Tak jak Moniś napisała - nie warte obejrzenia.

Ero Senin
22-10-2008, 14:48
Jaki cep omg
Co w tym takiego ze Ja zabiles
Pliks nie rob wiecej takich tematow :)

Techniks
22-10-2008, 15:16
Każdy wię ,że Monika nie ma pru ,ifól pvp..
Padła od Ciebie 3 razu ta ?
I tak się tym podjarałeś ,że aż dałeś film na forum ;(
Idz solo z innym 1,4ek ;(

:<
14:17 Glemexor: masz mozhg ,pmoa
14:18 Glemexor: jzu run14:18 Glemexor: ahah
Dość ciekawe teksty ^ Szczególnie to .. jak sam uciekałeś przed połowę filmu..

pianka
22-10-2008, 15:38
Dokładnie to padłam raz.A zabic kogos na afku to żaden problem jak Ty to zrobiłeś pierwszym razem wiedzac ,że mnie nie ma wepchnąłeś na pvp i zabiłeś heh ale trudna sprawa.
Złożyłeś sie także czemu się tym nie chwalisz ?
Mogę mieć -100 pvp i tak się tym nie martwie nie gram od początku knightem.
Mogą się śmiać i tak mam na to wywalone bledzizno:p

freszuII
22-10-2008, 16:15
Rozpierdol ta pianke ile wlezie :):):):):):) ty jestes mastaaaaaaahh!!! :eek::eek::eek::eek::eek::eek: POKLONY DLA GLEME <frendzlu xd >

*^Fran3q^*
22-10-2008, 21:28
Nawet tego nie obejze bo nie ma po co : / Nie wiem dlaczego cieszysz sie tak jakbys dostal lizaka od mamy ; o Raz ze zabiles ja na afk, a dwa to za przeproszeniem chuj Ci do tego jakie ona ma pvp. Zapewniam ze lepsze od Ciebie. Btw. pvp nie czyni czlowieka lepszym ani gorszym ; o

P.S Jakies ciekawe oferty na allegro? <3

Labeletti
22-10-2008, 22:27
Glemexor jesteś żałosny. Na pvp to jesteś "może" dobry w co wątpie.
Najlepsze jest to Twoje pk'owanie w City, ostatnio przed 700 ek uciekałeś klikając na mapkę :eek: . Wiec tutaj nie ma czego gratulować noob'ku.
Lecz najlepsza jest Twoja ortografia:
Glemexor: masz mozhg ,pmoa

Krul szamanuw
23-10-2008, 13:39
Nie bij orek bo są zagrożone przecież -.- nie oglądałeś uwolnić orkę?



#Edit
Sry pomyliło mi się miałem otwarte dwie karty i na jednej przeglądałem forum wędkarzy a drugą tą sryyy...

.O.S.T.R.
23-10-2008, 15:40
@Glemexor

Może Monika nie ma nadzwyczajnych umiejętności knightem, ale ty o pvp wiesz dużo mniej niż ci się wydaje.

Ach to twoje pvp... Stare dobre czasy jak mi płakałeś na priv... Xd !

http://img122.imageshack.us/img122/4784/rabbit0008qm3.jpg (http://imageshack.us)
http://img122.imageshack.us/img122/rabbit0008qm3.jpg/1/w1276.png (http://g.imageshack.us/img122/rabbit0008qm3.jpg/1/)

Leszcz, leszcz ! 1 ! 1

GlemexorII
23-10-2008, 16:20
@up

kiedy to było? bo ja glemexorem gram od 4 pazdziernika [1092 lvl] wiec na pewno nie ty mnie ubiłeś. :)

Orzeszek
23-10-2008, 16:55
Chciałem się nie udzialać ale nie moge po prostu strzelam smiechem :D:D:D

Glemexor - maniak w 3 dupy jak jeszcze grałem CL to pisał do mnie "jebany maniuaku skończ expic" "ty jestes no lifer non stop przed kompem" "i tak cie dogonie".. plakałeś i spamowałeś mi jak expiłem, jak powiedzialem ze bd grał na RL to powiedziałeś "To dobrze to nie będziesz tutaj maniaczył, ja sobie tu jeszcze pomaniacze i sprzedaje też konto".. teraz ja Ci powiem . IDZ troszke na dwór "na siłownie", na "pole" (jak mi to pisałeś:) ) bo czuje że w takim natłoku hemoroidów i wrzodów żołądka dostaniesz jak pianka przez granie non stop w Tibie : >

pianka - dosłownie ZERO PVP umiejętności knightem tzn. wszystkimi postaciami co kupowała/grała miała zero PVP ale najlepsze co pamietam to bylo na piance bo można się leczyć z hot-keya :) Assasin knight postać kupiona za pierwszą wypłate brata pianki chyba twój kuzyn mi to pisal albo brat nie chce wkopywać go aczkolwiek potem oddany piance jak widać chujstwo z nim robisz bez "swojego przydupasa" sunrise hope to boisz sie skull odpalić albo co w ogóle expić . .

a Ty zarexoholik po jakiego ch*ja wklejasz ss jak ubiłeś OLD OWNERA glemexora -> budzoka ? : >


@down

BŁYSZCZYSZ TY na chó** sie wtrącasz jak nie wiesz? ja pierd*** nie wiesz to się nie odzywaj. wiem co pisze przecież wiem że 1 owner wbil taki lvl wiem co bylo jak nie pierd mi tu

masiro
23-10-2008, 17:19
@orzeszek

Jak już tak bardzo chciałeś błysnąć, to ci powiem, że co do Glemexora to nie masz racji ;)

To już jest 3 owner Glemexora.

Prawdziwy PGer, pierwszy owner - w 2 miesiące wbił 1000 lvl, następnie grał do 1066, w między czasie kupił za kcc budzoka. Później afera i musiał oddać Glemexora, nie chce pisać jak to było, bo nie wiem czy on sobie tego życzy :).


budzok został wymieniony za postać + dopłatę. Kasa sprzedana, teraz ma 770 ek. I znudziła mu się gra na APO, tak jak większości :D

@Zarexoholik
Jaki miałeś lvl? A jaki on? ty jesteś jakiś pojebany, wiem, że pewnie tego nie przeczytasz, ale uważałeś się za bosa apo, pvp miszczó, każdego wyzywałeś od no-liferów, a sam siedziałeś w chuj czasu dziennie, tylko niektórzy czyt. Glemexor, wykorzystywał ten czas na expienie, a nie tak jak ty na lizanie dupy Viki etc

A co do tego, że każdy jest noobem, to zapraszam na stare forum APO (http://armiatoprostefansite.fora.pl) i przeczytajcie sobie posty Szczuro. Teraz udajesz kozaka, a wtedy pisałeś jak przeciętny 12 latek i biegałeś ze swoim utani hur "swizdu, gwizdu lece wpizdu.. Chcesz być spoko, ale nie bardzo ci wychodzi, nara kox

BroxiQ
09-11-2008, 10:30
Ojejq zabiłeś morswina :) Ale to żadna sztuka nie jest bo ona nie umie wklejać skryptów do scara :). A jak była na afk to już serio cwel jesteś xD

Sys3k
09-11-2008, 10:42
Bardzo dobrze Gleme, ze wstawiles ten filmik na 4um ...
Pianka zawsze taki kox tylko, ze z uherami/sioherami ; (
Kiedy ja ja widzialem ostatnio z kims na pvp .. Czasy dinqow ?
No ale ... Ja tego nie rozumiem tyle hp miec i pasc od takiego druida jeszcze 200 lvl mniejszego -,-


n/c

Justin
09-11-2008, 18:07
Może miała lagi albo coś?
Wiadomo że (prawie zawsze)babki mają słabsze pvp od włochatych:D

Tyriusz 2.0
09-11-2008, 20:46
Pfff... ci co się wypowiadali tutaj to same lizo dupy pianki, padła i tyle temat do zamknięcia -.-

Laluś
10-11-2008, 09:06
Zamiast komentować filmik to wyzywacie się nawzajem. Zamykam temat.