Zaloguj się

View Full Version : Co z banami dla postaci magicznych?



Duffenzho_bżdonc
27-10-2008, 17:44
Czemu postacie magiczne nie są wogóle banowane? Na postaciach magicznych można bocić ile się chce, tj. bot manas, sio/vita auto attack itd.. Mój kolega długo już boci na druidzie i 0 skanów (przyjście Sieki czy tam kogoś i sprawdzenie ;d) a włączył na knighta i od razu Sieka wbija i mówi, żeby wyłączał.

Chcę dodać, że Sieka jest najlepszym gmem co do banów. Wszyscy co piszą, że ban jest nie słuszny po prostu ściemniają.

Wniosek: Czemu postacie magiczne nie są banowane za boty?

@Lu$hOoOoOfy Cineq
Jak to się nazywa.. Korupcja? :)

Dark Pajdochleb
27-10-2008, 17:48
No jest w tym trochę prawdy rzadko widzę żeby jakiś drut/sorc dostał bana za botu a moim zdaniem to właśnie oni powinni dostawać najwięcej banów z powodu wielkiej ilości many :). Pozdrawiam

Lu$hOoOoOfy Cineq
27-10-2008, 17:49
Tak bywa, jak ja grałem wszyscy wiedzieli, że jestem największym bociarzem ja APO, jak Paulistihna na rl i nikt nawet mnie nie odwiedzał. <3

Ser@fin
27-10-2008, 17:55
Wniosek: Czemu postacie magiczne nie są banowane za boty?


Yes, nabq. Ja w 2 dni wbilem 200 msa na bocie, i ni bana, ni ostrzezenia. Rox, nie? N/c Poprostu GMi nie umieją banowac. :) Co do Sieki, prawda. Szi Is Gud.

Duffenzho_bżdonc
27-10-2008, 18:09
Nje muf na mnje nóp kiti kató! Od kiedy serafin ma damskie dlonie? :D Twoj podpis koks :D

Spy Massive
27-10-2008, 18:18
No jest w tym trochę prawdy rzadko widzę żeby jakiś drut/sorc dostał bana za botu a moim zdaniem to właśnie oni powinni dostawać najwięcej banów z powodu wielkiej ilości many :). Pozdrawiam


haha jesteś zajebisty ;] mamy dostawać bana za to ze mam np 31k many?? oMg
to lepiej niech każdy sorc/druid uważa żeby nie dostał bana za mane.

@Topic. U profy magicznej trudniej wykryć bota np. Knight nie da rady w tym samym czasie sie uhnać i manasnac.Jeżeli da rade jest to podejrzane a Sorc/Druid wciska hota i może sie manasować.

Dark Pajdochleb
27-10-2008, 19:23
@Spy Massive
Chodziło mi o to że mają w choy many i dlatego używają botów bo im się nie chce manasować ;<.

Demrumrus
27-10-2008, 19:57
A ja mam bot papierkowy wkładam papier pod klawisz co ma hotkeja i mi sobie mlvluje pod hotkeyem. Czy to jest legalne?

Armia Fansite
27-10-2008, 21:03
Kiedyś grałem z taskerem na drak lordach. 6x life fluid w 1 sekundę ;)
Jeżeli dobrze się zrobi taskera lub coś innego to da radę 2x manas w 1 sekundę.

Scylla xD
30-10-2008, 07:12
@up

Nie przyznawaj się chociarz ;p;p;p

@topic

Tak jest w tym troche prawdy a raczej wiekszosc tak jak napisała Lost Girl
ich system nie wykryje manasa tylko uha

@koniec

moJ stYl \/

FanNaruto :D
27-12-2008, 23:40
Takie samo pytanie moge zadać dlaczego ;] bo to troche nie fair bo wtedy wszystko na drucie/sorcu jest zbyt łatwe :0 ja bym banował takich bo bot to bot.Nieważne jak sie go używa to zawsze będzie bot...

PIH
28-12-2008, 11:27
Ja dostałem bana na druta za boty na kina też, nie wiem ocb