PDA

View Full Version : Azeff(Old zico) odchodzi z Apo



zico
29-10-2008, 21:17
W ciagu niecalego miesiaca grania nabilem 520 level na postaci o nicku Grass ,nastepnie zamienilem sie z moim rl za Azeff w ktorym rowniez dobilem troche levelu :) Postac i rooklevel oddalem best kumplowi Maseku lacznie z itemkami typu panda klapy itp ...Ci co mnie znaja wiedza jaki jestem ,Jesli chodzi o wrogów hmm...z pewnoscia Woder Bone ...bo ma zero pvp i bije tylko z kolegami bo sam nie daje rady,nie wazne...Powodzenia Ziomalu! Teraz przejde do pozdrowien ,kolejnosc nie ma znaczenia :

->Maseku (Best kumpel ,za to ze moge na Ciebie liczyc w kazdej sytuacji nawet jak jestes zajety i za bezgraniczne zaufanie)
->Amedine (No no obalamy flaszeczke i male "co nieco" juz ..w Grudniu hehe ,tez odszedles ,dzieki za te wszystki invite Sensey ,oj a moze Transik? ;p;d)
->Assasin Knight ( ..Stare czasy apo ?;p ..troche sie znamy ,byle do Lutego ?:p Dziekuje za pomoc w quest i trudnych sytuacjach )
->Pomfrey Knight ( Za te buziaczki ...mhmm prawie je poczulem ,czy na nich sie skonczy ? hmm ...moze mi powiesz nie no swiruje:) )
->Chomiczkoff ( Polubilem Cie ,masz wlasne zdanie i szereg racji:p Powodzenia w rl zyciu heh)
->Cold Macie ( No a gdzie to moje 10 gramófff? ...juz czuje te mgielke z wiadra ha)
->Kingusia (...leje sie teqila ..hmm a moze to drin? )
->Kruszon ( Stary wyjadacz sera ,mistrz pvp w swoim levelu ...kiedy przewieziesz mnie na komarku ? a moze to nowe fonero z salonu z gola dupa:p
->Evil Knight ( Dzieki za inva ,sliczna Villa ,jakby nie bylo 1/2 moja ,Pozdro;p)
->Styler ,Tras Lowe ,Leonidaas (Trójca swieta ,trzej wspaniali ,pyszne trojkaciki czy jak tam wolicie ...gz pvp:< )
->Thauron (Old zbuj ...juz niedlugo mnie odwiedzisz z Absyntem 80% i kuzynem)
->Exeqter ( za pomoc w tepieniu naabkóf ,oj oj ktos tu chce byc najlepszy ,go go maniaku)
->Bulmaa( za te sliczne oczka ...jedziemy do Augustowa xD)
->Emma Pati ( za te czule slowa i za pinezki z moimi inicjalami na NK )
-> Ketrab ( za te hunty kiedys na Grass w Evulu haha)
->Old Psyhol ( To rozumiem ze dzialasz ze mna i Amedine w Sylwestra? ..ihaaa patataj wichta wio ajdaleee ha)
->Adasik ( Skype ,za zaufanie ,pomoc w hunceniu )
->Old Seviper ( zawsze moglem na Tobie polegac)
->Old Leonidaas ( za te 14 k cc i zachete do gry ;p;d)
->Monis( bo w Tobie jest sexxxx:*) hah Dziekuje
->Tomash Mag(ojebales mnie na 22 zl ..zapominam o wszystkim ,powodzenia asie)
->Leon Zawodowiedz (Mmmm Czarna wdowa ,spoko ziomek)
->Mevisto Morgul (Milosz,dluugo nawijalismy na rozne tematy odezwij sie czasem)
->Michcio (Gdansk ...moze kiedys wpadne na browarka ..to tylko 90 km)
->Shin ( Juz mnie nie lubisz Karolinko?:( )
->Master Lucas ( Ahh ten styl sie ma tylko jeden ,analfabetQu haaa;p)


Przepraszam najmocniej tych o których zapomnialem ...Pozdrawiam cala Gildie "Bracia " reloaded której jestem zalozycielem i wszystkich jej czlonków!

Sepacz <3
29-10-2008, 21:20
Szkoda że odchodzisz ;d, zrobisz prawko i wrócisz ;p

Miasekk
29-10-2008, 21:22
Wielkie dzięki za pozdro czuje sie zaszczycony że jestem na pierwszym miejscu ale gra już straciła sens bo odszedłeś!! Dziękuje za chara zaopiekuje się nim i obiecuje że Ci oddam :*:* I to że skończyłeś gre nie ma znaczenia zawsze będziesz moim best kumplem na apo!! Też zawsze mogłem na Ciebie liczyć w trudnych sytuacjach!! Szczerze mówiąc osiągnalem to tylko dzieki tobie to wszystko bo na 400lvl miałem zamiar zakończyć gre ale właśnie wtedy Cie poznałem i podniosłeś mnie na duchu!!!
według mnie:

zico the best ! Jak było tak jest !
zico rządził, zico rządzi, i będzie rządził na zawsze ! zico the best 4ever !


Pozdro i wracaj jak najszybciej bo nie wytrzymam bez Ciebie :*

silver ghostek
29-10-2008, 21:24
->Styler ,Tras Lowe ,Leonidaas (Trójca swieta ,trzej wspaniali ,pyszne trojkaciki czy jak tam wolicie ...gz pvp:< )

To Ło mnje? :>>

Szkoda ze odchodzisz... Nie znalem Cie dlugo ale domyslam sie ze i tak wrocisz xd

Apocaliptiqs
29-10-2008, 21:27
Dobrze, że odszedłeś to już nie to samo apo co kiedys.
Zawsze pomagałeś jeszcze jak miałeś Zico.
Spoko z Ciebie gość powodzenia w rl życiu :)

Kapitan Alkohol
29-10-2008, 21:40
:< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :< :<
Next osoba odchodzi :< :< :< :<
Ale cóz powodzenia w rl zyciu : )
Pozdro :*

A gdzie pozdro dla mnie ? :> :> :>

Amedine
29-10-2008, 21:45
no ja dopiero odejdę za 3 miesiące ale muszę oddać dług... dziękuje za pozdro. no mam nadzieję że przyjedziesz do mnie jak obiecałeś na sylwka. Zostaje ponieważ kilka osób mnie tutaj trzyma...

Adasik
29-10-2008, 21:47
Szkoda, że odchodzisz :(
Będzie nam Ciebie brakować
Dziękuje za każdą pomoc... :(

Bysiek
29-10-2008, 21:57
Nie no, Dziekuje, że mnie pozdrowiłeś !!!! Nie grałem chwile a Ty już o Mnie zapomniałeś ;<;<:( Szkoda. Ale Dobrze, że odchodzisz APO to Gówno!! Pozdro w RL życiu :*

<Vetebcio>
29-10-2008, 22:11
Szkoda że odchodzisz :( Skim Ja sobie teraz pogadam ? Mag Magikk tylko mi został ech :(

۞۩ΩEvilΩ۞۩
29-10-2008, 22:30
->Evil Knight ( Dzieki za inva ,sliczna Villa ,jakby nie bylo 1/2 moja ,Pozdro;p)


Dzięki za pozdro ;p
jeden z lepszych graczy odchodzi:d, ale gra na apo toczy sie dalej ;p
pozdro i powodzenia : )

Ser@fin
29-10-2008, 22:45
Dzięki ze o mnie zapomniales... ;/ Szkoda ze odchodzisz ;( Papasie, powodzenia w rl. :(

Maks
29-10-2008, 23:19
Jesteś jedną z osób którą szanuję tu na tym forum, szczerze żałuję, że odchodzisz, ale z drugiej strony życie ważniejszen iż kingi :) każdy kiedyś przejrzy na oczy :D i tak wiem, że pewnie tu nie zajrzysz już ale co tam cya :)

Fajne pozdrowienia, szczególnie podoba mi się w nich że widać, że póki grałeś to głównym tematem nie była tibia, tylko miałeś innego zaiteresowania, powodzenia na prawku :))

Maks:))

Scylla xD
30-10-2008, 07:02
Lubilem Grassa oddales go szkoda ale jak masz takiego zioma za kolege to oczywiscie mozesz jak bedziesz chciał wrócić odzyskać postać. Pozdro
RL życie


muj StYlLL \/

Miasekk
30-10-2008, 14:35
Lubilem Grassa oddales go szkoda ale jak masz takiego zioma za kolege to oczywiscie mozesz jak bedziesz chciał wrócić odzyskać postać. Pozdro
RL życie


Pewnie że mu oddam postać :) Czekam na niego cały czas! ale teraz to już nie będzie tak samo jak wtedy tzn. expienie nie będzie mi już robiło takiej frajdy jak kiedyś bo miałem nabić lvl i mieliśmy razem po Peczyć :D:D:D i jak wróci oddam mu postać :)

Aha i sorry za double post ale jak daje edit to mnie przekierowywuje na strone główną forum ;/(miał już ktoś z was tak??)

Selrien
30-10-2008, 19:12
Szkoda że odchodzisz :(
No ale trudno, każdy kiedyś odejdzie.

Dzięki za pozdro :) Mam nadzieje że wpadniesz ^^

Napisz do mnie na PW podam Ci gg.

3maj sie tam :*

Laki
30-10-2008, 19:14
Looooooooool myslalem ze dalej bedziesz gral ://// trudno sie mowi :/ ale pauo why mnie nie ma w pozdro (Undead Palladin) ;s

Steve-O
31-10-2008, 13:36
Nie no, Dziekuje, że mnie pozdrowiłeś !!!! Nie grałem chwile a Ty już o Mnie zapomniałeś ;<;<:( Szkoda. Ale Dobrze, że odchodzisz APO to Gówno!! Pozdro w RL życiu :*


Kamilku ... Nasz Kochany Tomus o nas zapomnialem FOCH :<

Osecik
31-10-2008, 14:37
Szkoda ze odchodzisz...
Powodzenia w rl zyciu

JoKe
01-11-2008, 10:17
;<;< APO ;/ juz wszyscy powoli odchodza ;// neidlugo 100 ludzi bedzie gralo na APO. Mniejwiecej 2 lata temu APO bylo Zajefajne :D

cham
01-11-2008, 19:28
->Thauron (Old zbuj ...juz niedlugo mnie odwiedzisz z Absyntem 80% i kuzynem)

Ta Zico odwiedzę... a tą postacią już nie gram :P
Ja wiem że Ty i tak wrócisz 3m sie bracie i do zoba... :*

Tal
05-11-2008, 17:53
Nie mieliśmy wiele okazji do rozmowy. Poznaliśmy się przez wspólnego kolegę Maseku :]
No cóż powodzenia w rl życiu. Idę w Twoje ślady i też kończę karierę na Apo. Wszystkiego Naj!...
Pzdr...
Tal

Plener123
05-11-2008, 17:55
Powodzenia w RL życiu.APO powoli się rozpada nie ma dobrej atmosfery.
Pozdrawiam!

Rubin
13-11-2008, 19:09
Ja też już nie gram od miecha ale byleś spoko i będziesz spoko koleś takich gości brakuje na APO jak Azeff. Azeff jesteś zajebisty xD.

Zobaczysz jeszcze będzie cie ciągło do APO tak jak mnie.
Pozdro dla jednego z najlepszych graczy APO

To chyba tyle. :D:D:D:D:D

Delta
13-11-2008, 20:08
Powodzenia w rl życiu

Apo schodzi na psy na każdego przyjdzie pora ..