PDA

View Full Version : My?lisz ,?e dosta?e? bana? Nie sprzeczaj sie!



Melekx17
30-10-2008, 09:19
Jeżeli dostałeś bana niesłusznie to dostałeś go na pewno słusznie.

Gmowie mają na swoich serwerach programy które wykrywają na serwerach obecność botów. Załóżmy ,że jest to nasz program "X". Gdy Gm podejrzewa kogoś kto ma jakiegoś bota odpala program "X" i sprawdza to tak:

- Na ekranie wyświetla mu się jakie wykonuje działania na klawiaturze jest to coś w stylu GMowiego keyloggera działającego na wybranym serwerze.
Gdy Gm widzi ,że gracz naciska np ciągle klawisz F5 a leci runa SD to wie ,że posiada bota.

- Gdy graczowi leci dajmy na to jakiś czar np . "exori max erex" a widzi ,że użytkownik nie wpisuje tego czaru to też widać ,że posiada bota.

- To samo z różnymi typami Mf,Runek itd itp dużo by tu wymieniać.

Z tego co mi się udało ustalić , porozmawiać taki system działa na APO wiec po co się sprzeczać jak chyba nikomu jeszcze GM nie cofną bana za Boty?

Sorry za błędy ort jak się znajdują i Pozdrawiam.

:)

Daaron
30-10-2008, 10:33
Jednak pojawiają się wpadki które są banami za free bo gdyby tak nie było nie upominałoby się tylu graczy, jestem pewny a sam w takiego bana wpadłem że, nie wszystkie bany są słuszne patrze na swój przykład. Tacy Sieka i Adios bardzo słabo przywiązują uwage do tego komu i za co dają bana według mnie są najgorszymi Tutorami/Game Masterami.



Jeżeli dostałeś bana niesłusznie to dostałeś go na pewno słusznie.

Dobry tekst :P taki... bezsensowny.

Domerus3
30-10-2008, 14:02
Chciał się dzieciak przylizać...spoko Wyjdź i zamknij za sobą drzwi....

Peps
30-10-2008, 14:32
lol NIE wszystkie bany są słuszne

Coś ci się pojebało.

kovatenko
30-10-2008, 14:52
A po co ma wpysiwac czar np: exori max erex? przeciez pod hotem kazdy ma debilku --.--

Wiec pomysl co piszesz i wyjdz.

PA

True
30-10-2008, 15:13
Są niesłuszne bany ale rzadko... Jak myślicie jeżeli GM banuje dziennie po 30osob+ to ma już taką wprawe ze wie kto ma bota a kto go nie ma.. Chyba sie na tym zna ;|

Mabra
30-10-2008, 15:17
Niewszystkie bany sa sluszne...-.- i watpie zeby ktos ciagle pisal 'Exori Max Erex' zamiast naciskac np.F12.

Scylla xD
30-10-2008, 15:24
Wszystkie bany są z jakiejs przyczyny zdarzaja sie nie to że BANY ZA FREE
Tylko POMYŁKI nie ma banow za freee.


/\ moje pismo Muj STLL \/

Son Pall
30-10-2008, 15:25
A po co ma wpysiwac czar np: exori max erex? przeciez pod hotem kazdy ma debilku --.--

Wiec pomysl co piszesz i wyjdz.

PA


Mu chodziło o np. Uhy pod hotkeyem Cepie..-.-

Boże.. ^

Poradnik dobry , za tematy o nie słusznych banach powinny być warny...

Autor bardzo dobrze powiedział .. ; d

Kiedyś grałem na jakimś tam serwerze nazwy nie pamiętam -.-' i dostałem bana za boty.. po krótkiej chwili napisałem raport , że nie słusznie a Gm powiedział mi na jakich hotkeyach miałem sd i uhy .. ; d

GrulixBaned
30-10-2008, 15:47
@up
Ni jest to poradnik, ale porada

@Topic
Nie ma banów za free są tylko nie udane pomyłki. Nie wiem z tym systemem co gm widzi co my robimy. Myślę, że to nieprawda (bujda). Podeśle Tygrysowi link do tematu i zobaczymy jak jest na prawdę.

CC Squad
30-10-2008, 15:58
co do tego niby programu co wykrywa boty to jedynym takim programem jest Game Guard (min. Mu Online) ale żeby to działało tibia musiała by być
GRĄ a nie pixelem więc opowiesci o tym ze gm skanuje serwer i banuje boty są tylko bajką. Te bany to 75% przypadek że się udało Gm'owi reszta jest nie słuszna

kovatenko
30-10-2008, 15:59
Mu chodziło o np. Uhy pod hotkeyem Cepie..-.-

Tak ?

- Gdy graczowi leci dajmy na to jakiś czar np . "exori max erex" a widzi ,że użytkownik nie wpisuje tego czaru to też widać ,że posiada bota.

Czytac chlopczyku widac nie zabardzo umiesz x[

Pisze wyraznie ? to raczej tak...

Wyjdz.

BiałyDaroBanned
30-10-2008, 15:59
HAHAHAHAHHAHAHA exori max erex da sie ustawic na hota zal noobaaaaaa ahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahah

True
30-10-2008, 16:15
up*

Poprosze warna dla tego pana! Wypowiedz powinna informowac z zrobil zle itp a nie ze wysmiejesz i banan .. ;/

Lost Girl
30-10-2008, 17:57
Dobrze, że to napisałeś może mniej będzie takich naciągaczy ktorzy myślą, że się uratują od bana jeżeli gm mu dał słusznie. Tylko jestem ciekawa skąd masz takie informacje, bo coś mi się nie wierzy, że ten system działa na takiej metodzie.
P.S Już więcej nic nie napisze bo znów usuną mi posta hehe.

@up dla Ciebie też warn bo wypowiedz nie na temat ;P

DobraForma
30-10-2008, 18:04
to powiem tak;)
sam dostałem takiego bana ^^
Od Pani Sieka ;)
Mianowicie skilowalem sobie nacisnąłem dźwignię i ban ^^
obrazu zalogowałem się i pisze raport za co dostałem bana i otrzymałem wiadomość ze za używanie bota ^^ jeszcze mówiła ze napisała mi na czerwono czy jestem i nie odpisałem i za to dostałem bana a 20 sekund później z 2 konta właśnie ten raport wysłałem ze dostałem bana wiec dziwne ze tak szybko bym wrócił ;) i sie zalogował
Pozdrawiam;)

Sadze ze dostałem bana za to ze mam 41 level i jestem 4 w rankingu skila Club ;)
bo pewnie sadziła ze jak mam takie skile to muszę bota używać ;)
ależ nie ponieważ siedzę cały czas i handluje itemami na czym zarobiłem w ten sposób ponad 6k cc zaczynałem od 3cc czyli sami stwierdzicie ze to jest możliwe ;)

Splaxor
30-10-2008, 21:58
Otóż wczoraj dostałem bana, więc dopiero teraz wierzę w bany za free.
Zawsze sobie powtarzałem, że nie wierzę w bany za free dopóki sam nie dostanę. Człowiek jest omylny, a jak My- gracze możemy udowodnić, że nie mamy bota? Robić co sekundę SS? Może kręcić zawsze filmik podczas gry?
Jak dla mnie to jest śmieszne, że GM zbanuje i nie ma szans na odkręcenie sprawy. Jak już ktoś kiedyś wspomniał. To GM powinien mieć dowody, aby dać bana, ale z drugiej strony gracz to tylko koleś co płaci za PACC, aby Mortiis miał za co wyjechać na wakacje.

Wczoraj dostałem bana i już nie ma sensu wyjaśniać bo mortiisek wie lepiej.
Powiedział mi, że może mi wysłać SS widoku mojego pulpitu zrobionego poprzez gniazdo telefoniczne (jak to przeczytałem to parsknąłem śmiechem), poprosilem o screen. Odpowiedział, że zaraz mi wyśle na meila. Po 10 minutach oczekiwania na meila napisałem mu report, a oto jego treść.


00:11 Active Rookslayer: Mortiis co z tym screenem? Domniemam, ze bedzie on wyslany na adres meilowy z Baczeq.
00:11 Please wait patiently for a counsellor to reply.
00:12 Mortiis: zartowalem z tym screenem
00:12 Mortiis: cya
00:12 Your request has been closed.

Chcecie to mogę zamieścić SS.

Jest to dowód, że mortiis i reszta ekipy nie mają żadnych programów. Tylko oczy, które mogą mieć wadę wzroku, dlatego polecam Vision Express (ile masz lat tyle % zniżki).
Prawda jest taka, że GM'owie nie doceniają prawdziwych, dobrych graczy.
Przykład? Scix, Kruszon, Adasik, Bart.
Sami nie osiągnęli wiele w Tibii i każdy ma wg nich bota.
To tyle na ten temat. Jestem święcie przekonany, że mój post zostanie usunięty, ale wystarczy, że jeden użytkownik przeczyta moją wypowiedź i już będzie sukces.

Cielak Friistajler
31-10-2008, 14:08
Baczeq.. przykra prawda, to taka, że to co napisałeś jest kłamstwem. :(. Może niewielu wie, ale miałem GameMastera na TS'ie i wiem jakie funkcje ma to 'gówno'. Jest taka fajna zakładka.. więc autor tematu ma racje w 90%tach.


pzdr

Metalsider
31-10-2008, 18:10
"Jeżeli dostałeś bana niesłusznie to dostałeś go na pewno słusznie."
Dobre to ^ ^^
Ale czasami zdazy sie ban nieslusznie :P ale i tak z gmem nie ma sie co klucic bo tylko jeszce gozej sobie robisz :)
GM ZAWSZE WYGRYWA ;P ;/ takie jest zycie - Life Is Brutal :D


Kliknijcie na tego linka nakarmicie mojego zwiezaczka Pleasee Kliknij na : Nakarm Zwieza a potem click here.
http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/829114.gif
Nakarm Zwieza! (http://www.pokeplushies.com/feed/829114)

Melekx17
01-11-2008, 11:30
Za boty ZAWSZE BAN JEST SŁUSZNY!! Nie ma nie słusznych banów z boty :)

Clizz
03-11-2008, 15:28
ja raz napisałem na game chat
''Chce ktoś kupić golden helma,great axe chyba 150cc(odpowiedzialem na pytanie)''2min póżniej ban na 3dni lol a ja w śmiech banishied za niepisanie na temat na kanałach by sieka shauhshash wogóle jak bym napisał noob jestes do kolesia co blaga o fri itanz to by mi dal bana za "okrutne wyrażanie się"?

Master Sio
03-11-2008, 15:36
Czytająć forum wiele było wiele przypadków free banów. najczęściej zakończone ostrzeżeniem np . o
soba nie ma bota a tu
sieka:
wyłącz bota bo ban
osoba: nie mam bota
sieka :no to banik
osoba: wyłączony (choć go i tak nie miał)
sieka: następnym razem ban , życze miłej gry
Wogule żal mi tych gm mój kolega podobnie miał wg nie ma żadnego wykrywania scar itp . sieka twierdzi , że nie morzna biec i sie manasować -.-

Pretoriann
08-11-2008, 20:25
Tak zgadzam sie ale niektore bany za boty sa przypadkowe. Tak jak w moim oraz Kruszona przypadku [na pewno jest wiecej takich przypadkow]
Koles , ktory szybko sie manasuje nie znaczy ze ma bota ;/
Pozdro ALL:D:D