Zaloguj się

View Full Version : Mój meil do mortiisa... co jak i kiedy ?



Jaros Jaroz Jaro
30-10-2008, 15:08
Witam.Ostatnio zapomniałem passów do mojej postaci o nazwie artas.Poradzili mi żebym napisał meila do mortiisa... Wszystko opisałem w meilu. Minoł tydzień i żadnej odpowiedzi. A jeszczcze w tym saymym dniu napisał raporta kiedy mortiis odpowie na mojego meila....mortiis odpisał że za 1 albo 2 dni.. a już tydzień minoł i nic.... Co dalej w takim razie? :confused:

True
30-10-2008, 15:10
jezeli powiedzial że odpisze to odpisze ewentualnie zapomniał to przypomnij mu sie w raporcie.. A opcja "Odzyskaj hasło" pomogła?

Jaros Jaroz Jaro
30-10-2008, 15:17
jezeli powiedzial że odpisze to odpisze ewentualnie zapomniał to przypomnij mu sie w raporcie.. A opcja "Odzyskaj hasło" pomogła?

Weś mnie nie dobjiaj.... przypomniałem mu jakies 3 dni temu.A to czy opcja przypomnji haslo cos dalo...to chyba wiadomo ze nie...omg....zapomnialem haseł na poczte... i dlatego pisze....

Scylla xD
31-10-2008, 08:00
Wytłumacze ci to

Mortiis ma dziennie 200 e maili do przeczytania usuwanie błędów na serwerze
oraz jeszcze siedzenie na forum sprawy związane z paccem.

Rada moja

Napisz jeszcze 1 e maila to nie boli i wyslij teraz powinien przeczytac
a po 2 po co wy go tak tymi e-mailami obsypujecie.

Ţŷģŗŷş
31-10-2008, 08:08
Mortiis nie odpowiada na takie emaile. Zapomniałeś hasła? Jest coś takiego jak przypomnienie hasła na stronie głównej serwera.
http://armia.toproste.pl/haslo.php
Mortiis w emailu to samo Ci odpisze. Że masz użyć przypomnienia hasła.
Więc nie wysyłaj już emaili!

@down
Umiesz czytać podpisy? :o

Daaron
31-10-2008, 08:13
@Up
Będe strzelał... Ser@fin?

@Topic
NIE MA KOMPLETNIE MINIMALNYCH SZANS! Strata hasła do poczty do konta równa się stratą danej postaci bardzo mi przykro. Cytuję:


4 - Każdy gracz jest odpowiedzialny za numer i hasło swojego konta. Ekipa APO nie ponosi żadnej odpowiedzialności za konsekwencje ewentualnej ich utraty.

O takie rzeczy trzeba dbać zakopać je w szarych komórkach lub w notatniku. Mortiis prawdopodobnie nawet jak odpisze to dostaniesz w e-mailu to co Ci napisałem wyżej więc odpuść.


Prosze o zamknięcie tematu bo przerodzi się on w masowe nabijanie postów. Każdy kto napisze pode Mną powinien dostać Warna.

AzoreH HarD
01-11-2008, 15:45
@ SCylla

hahahAHAHhahahahaHAHhaha Myslisz ze on te maile czyta? ze rozwiazuje bugi servera?

Jemu TYlko $ w glowie on sra na server Tygrys wszystko robi on tylko wejdzie na 5 min zbanuje 300 osob i sie wyloguje i czeka na kase za pacc

Scylla xD
01-11-2008, 20:57
AzoreH czy jakoś tak.

Wcale że Mortiis nie czeka na żadne pieniądze z pacc ponieważ pisze czasami do niego jakieś e-maile i odpowiada mi na nie. Czy ty myslisz że jak takie noobki mu spamują dasz ,,cos plz !" to też go denerwuje jak każdego chyba. Ok nobkow mamy z głowy teraz przejdzmy do sprawy z paccem. Codziennie w sprawie związanej z paccem przychodzi do niego minimalnie 100 e-maili i musi na nie odpowiedzieć ponieważ chodzi o czyjeś pieniądze. Powiedz mi że jak by do ciebie pacc nie przyszedł czy byś napisał do Mortiisa??? chyba tak !! więc nie czepiaj się go. To też jest człowiek więc !!!!!! . Miałbyś swojego otsa na czym by ci bardziej zależało na ots czy na kasie <--- łatwo się domyślić.
Prosze ciebie więc o to żebyś nie czepiał się bez powodu.

Pozdrawiam

jacek3332
02-11-2008, 22:44
Jak nie wiesz co jest to zobacz na ten temat.
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?p=317478#post317478