PDA

View Full Version : Ile APO bedzie istnia?o



Scylla xD
30-10-2008, 15:28
Na wstępie nie krytykujcie tego tematu to tylko pytanie

Jak myslicie ile APO wytrzyma czasu moim zdaniem 4ever a wasze jakie jest zdanie piszcie Nie ma o czym tu wiecej gadac.


Coment plax

GrulixBaned
30-10-2008, 15:33
Myślę, że apo będzie 4Ever. Gdy ludzie wysyłają kasę na pacc to będzie na zawsze. lecz jak nie będą wysyłać to może pochodzi z 1 rok, albo mniej.

major jest potezny
30-10-2008, 15:37
jak moze byc apo 4ever skoro downy..mortiis kiedys umrze?.
topic
5l;at

Son Pall
30-10-2008, 15:40
Wydaje mi się , że Apo bd istniało góra 2 lata..
Dlaczego ?.
Spadnie popularność APO bd grało coraz mniej osób ( już gra mniej niż rok temu).
Apo zawładną nooby ..
to bd Plaga..^

i o.. ; d
To było by na tyle. ^ xd

@Down
Jest przecież 1+ ..
w tym przypadku 1+ oznacza 1-4 ...

True
30-10-2008, 15:43
Koleś! Coś Ci nie wyszło z HTMLem więc to popraw... I naucz sie stawiać kropki i przecinki...

@topic

myśle że z 2 lata ale takiej odpowiedzi nie ma nie wiem dlaczego ^^ .;/

...::Matios::...
30-10-2008, 18:19
Jak nie zrobią APO 8.xx to MAX 1 rok...

ZANKI
ZANKI
ZANKI
ZANKI

Arcik
30-10-2008, 18:46
ja zaznaczyłem 5+ ale mysle że więcej niż 6 nie pociągnie... bo tibia o ile sie wszystkim nei znudzi to bedzie juz na o wiele lepszym protokole... i na 7.6 będzie juz nudno a skoro na 7.6 nie ma uhów/manasków na hocie i są bany za boty to poco grac na starszych jak mozna na tych co nie bedziesz mial bana za zbyt szybkie leczenie sie czy manaskowanie... a za te kilka lat dzienna statystyka banów bedzie większa niż teraźniejsza na 3/4 dni... (chyba że Mortiis z Tygrysem coś z tym zrobią... )

Laki
30-10-2008, 19:21
Ja zaznaczylem (1rok+) dlatego ze to to samo co 5+ i 4ever ;ss nie wiadomo kiedy apo wreszcie padnie :D:D

Drake
30-10-2008, 19:24
APO jest to najbardziej dopracowany polski OTS. Napewno wytrzyma 5 lat ;]

Tico
30-10-2008, 20:19
Ja tam stawiam na 10 lat, w tej sprawie będe optymistą :>...
Niech będzie jak najdłużej, mi nieprzeszkadza ani niewadzi, a w dodatku lubię ten OTS. Ktoś wspomniał o śmierci ekhem? Mortiis, on nie jest w takim wieku, żeby umierać.

Roftl Master
30-10-2008, 20:33
Mortiis, on nie jest w takim wieku, żeby umierać.
musze cie zmartwic, ale umrzec moze kazdy w kazdym wieku w tej chwili :(

Rook Niunia
31-10-2008, 23:24
WIec mam nadzieje ze bedzie 4ever i tak wlasnie zaznaczylem.
ci co wymyslili tego ots-a gratulacje dla nich zarabiaja miesiecznie dosyc duzo kasy :) gdybym mial dobrego neta i kompa i na poczatek troche siana bym tez zalozyl no ale cuz zycie lubie tu grac zmiany sa kto wie za rok dwa jak apo bedzie wygladalo oczywisacie nie zmieniajac ze bedzie na tibi 7.6 bo to najlepsza wersja
mista co chwila nowe zmiany potwory super!
jednak troszeczke wiecej miejsc jak na taki ots by sie przydalo
i bardziej troche dopacowane czary
a co do roka tez troche wiecej na facc potworkow i cos lepszego
bo to nie jest nakazane by grac na main roo kjest takze osobna gra jak by non-pvp i pvp w jednym :) dziekuje za uwage

Clizz
03-11-2008, 15:20
Myślę że postoi max 1 rok i padnie już i tak wiele nie zostało może oczywiście chodzić nawet i 10 lat ale w takim przypadku max będzie 30osob online, żadna bez pacca pewnie bo niebedzie ludzi na respach,albo z paccami ale same 1000+ co im żal forsy której wydali na postacie. ;p

Delta
13-11-2008, 14:58
Powoli się sypie więc jeszcze z około rok :P

BroxiQ
13-11-2008, 15:23
Na apo gra tyle samo osób co rok temu ;> Wielu jest na banie... Apo będzie dopóki Mortiis się nie zestarzeje :). Więc ponad 5+ lat.

Mortalix
13-11-2008, 16:42
Apo będzie stało póki się nie przewróci.. -.-
Co to za topic?
Mortiis jak się 'zestarzeje' przekaże serwer swojemu synowi i będzie istniało 4ever : o!
Tak się kręci interes rodzinny Xd

Aristes
13-11-2008, 17:28
Apo będzie stało póki się nie przewróci.. -.-
Co to za topic?
Mortiis jak się 'zestarzeje' przekaże serwer swojemu synowi i będzie istniało 4ever : o!
Tak się kręci interes rodzinny Xd


A z kąd wiesz że Mortiis chce mieć dzieci lub będzie mieć dzieci? Mówił Ci?

Magic Gladiator
13-11-2008, 18:21
@up
idioto on se zlewke robi a ty robisz z siebie dziecko...:cool: zal i bol
@topic
moim zdaniem niepociagnie ani roku no moze zledwoscia rok:)

Quik
13-11-2008, 18:24
Zaznaczyłem 1 rok jest szansa,że APO się w końcu rozpadnie.Zresztą to już resztki ,,starego" dobrego APO.Nie życzę serwerowi upadku bo przezyłem w nim dużo przygód.:) Wątpie by mortiis do 24 lat chciał prowadzić nadal ten serwer w końcu znajdzie porządniejsza pracę i usunie APO.Pozdrawiam

DobraForma
13-11-2008, 18:50
Stawiam że max 1 rok ...
ponieważ jak teraz widać po 30-40 banow dziennie i rosnie ilość to z czasem wszyscy beda zbanowani i odejda ;) wiec nie bedą juz kupowac paccow i Mortiss zwinie interes ;) i zamknie serwer

Ales Thon
13-11-2008, 19:32
Mniej niż zero...

Lady Sande Drande
13-11-2008, 19:40
Apo bedzie istniało jeszce 1 rok max ;d dobrze ze juz tu nie gram

StaryMistrzBorysiatko
13-11-2008, 19:52
apo bedzie tak dlugo az mortiisowi sie znudzi, bo tutaj zawsze ktos gra :) a jak bedzie malo osob to nie zdziwie sie jak zrobi serw pod tibie 8 +.

Ober Caster
13-11-2008, 20:46
Co prawda APO nie będzie trwało wiecznie, ale nie padnie aż tak szybko! Zaznaczłem 5+ bo na moje oko Mortiis do 30-stki poprowadzi gdzieś i wkońcu sie mu znudzi, ew. (nie daj Boże) umrze przedwcześnie...


@down




Dam sobie głowę uciąć, że już takie pytanie ktoś zadawał na tym forum...

Też tak sądze ...

Crayon
13-11-2008, 20:57
APO będzie istnieć, dopóki grać na nim będą ludzie.

Dam sobie głowę uciąć, że już takie pytanie ktoś zadawał na tym forum...

jołek
13-11-2008, 21:54
^Crayonie dam Ci podpowiedz w stylu...


... Było to rok temu niejaka zima oraz niecały rok temu niejaką wiosną pytanie zadawał niejaki...



Powiem Ci na GG. ^^

Lord Nightwish
14-11-2008, 14:46
Jak nie zrobią APO 8.xx to MAX 1 rok...


jesli mortiis zginie to apo tez xD










x

Silkroad
14-11-2008, 16:10
Mortiis widzi co się dzieje i robi r-keya który mniał być dawno wprowadzony za PACC! Apo nie potrzyma długo jak mortiis nie zrobi albo klienta apo albo 8.31 jeżeli nie zrobi to max rok bo nie ma co robić na apo. Jak Abu wbije 2k level to się skończy apo xD

Muflon
14-11-2008, 17:55
Nie grałem tutaj pare miesięcy jak zrobiłem teraz konto wbiłem pare lvli to taka noobiarnia ze jap***dole, wyzywaja za nic, kradna loot nawet z ratów:eek: a po drugie zal juz grac nie ma oco i z kim rywalizowac Abó prawie 1.8k lvl neko 1.7 reszta po 1.5k + n/c.
Dlatego moje zdanie jest takie ze postoi rok moze dłużej bo coraz mniej osób tutaj gra 2 przyczyny:
1. Noobów od zaje**nia
2. Brak kultury co sie równa z 1 pktem.

~Paso~
14-11-2008, 19:24
wedlug mnie Apo bedzie ~2-3 Lat z 1 powodu TIBIA 7.6 ODCHODZI w ZAPOMNIENIe Teraz kazdy gracz Gra na 8.31 itp Wiele graczy odejdzie na rl poniewaz niedlugo Tak czytalem na tibia.pl ze Wejdzie tibia 3D wiec Nie wiem co o tym myslec ;o

Zezikan
14-11-2008, 19:30
Server istnieć będzie tak długo aż dla Mortiisa to przestanie przynosić jakikolwiek zysk ... Wiadomo nic nie trwa wiecznie Mortiis jeszcze zapewne 2-3 lata pobawi sie e pixele i tyle grać, zacznie jakieś studia/prace i nie będzie czasu ... rodzina itp :)


A co do ludzi to kto będzie chciał to będzie grał ja jestem zwolennikiem Tibi 7.6- i na pewno nie jestem sam ... Jest dużo takich ludzi co grali tu, grają i będą grać ...

szalony kowboj
14-11-2008, 19:30
tyle ile mortiis bedzie zyc;p z 10lat;p ale co bedzie jak zamkna apo ?;/ tyle czasu na marne? zrobmy tak zeby bylo jak na rl-4ever!!!!!!

Wiele Miałem Kont
14-11-2008, 20:37
@up
Falubaz rządzi, byłem na speedwayu kiedyś u wujka właśnie na Falubazie!!

@topic
Moim zdaniem potrzyma się jeszcze długo, jednak lepiej by było gdyby padło. Jak widzę te wszystkie dzieci co za życie mają grę to mnie hu* strzela...

Ernim
15-11-2008, 00:09
Nie bede glosowal poniewaz apo moze byc dlugo ale czy ktos bedzie gral? xD jak dla mnie to apo wielkimi krokami schodzi na psy, lepiej niech mortiis cos wymysli bo niedlugo nikt niebedzie gral.

Zuy Pan, Wręcz Okropny
15-11-2008, 21:42
Ja myślę, że będzie 4ever ;]
Tak jakoś se wkręciłem xD
A tak naprawdę to z 3-5 lat... :p

login
21-11-2008, 18:21
serwer bedzie istniał dopóki bedą z niego przychody ... jezeli bedzie grała spora ilość graczy i będzie sie to opłacać to moze istniec wiele wiele lat. Zresztą pewnie niezłe Mortiis ma przychody wiec tak szybko nie zrezygnuje

@kanalia wulgaris
21-11-2008, 22:16
Moim zdaniem
1rok + ponieważ coraz więcej boterów coraz więcej
lagów freezów na serwerze
Po prostu jednym słowem serwer się sypie

Sepaczus <3
21-11-2008, 22:17
apo padnie kiedy Mortiis'a nie bedzie stac na glany

Old Rembik
22-11-2008, 18:50
Góra 5 lat.. Wtedy na exp x5 będzie 100x 2k lvli i 500x 1k Więcc.. W końcu zrozumie Mortiis, lub jego następnik, że nie da rady prowadzić serVa.

Asar Rook
23-11-2008, 14:54
Apo to najlepszy ots w Polsce.
Nie ma zadnego ots pod protokol 7.6 ktory byl by konkurencja dla podkarpackiego.
Lecz coraz wiecej osob wybiera ots'y 8.+.
Wybralem 5 lat +.

Kate a.k.a Kisse
23-11-2008, 15:01
wg mnie apo pociagnie jescze z 5 lat + moze wiecej ale napewno nie forever ludzie......myslcie z deka : )

Annusia
30-11-2008, 13:20
Nie da się takich rzeczy przewidzieć dlatego nie zaznaczyłam nic. Ale jeśli ten ots stał dotąd tak długo to nie widzę przeszkód by wytrzymał jeszcze z rok. Jakiś profit twórca musi z tego mieć. Poza tym serwer wykupiony jest zapewne do jakiegoś konkretnego okresu i działać będzie nawet pod nieobecność Gmów :)

Alu
30-11-2008, 13:41
mam nadzieję, że Mortiis znajdzie dobrego następcę, dzięki czemu OTS będzie miał więcej GM-ów. Więc jeśli bedzie wiecej GM, n00bki będą banowane, przez co OTS wytrzyma długo, długo... chyba że przenieść silnik na 8.21, wtedy każdy zacznie od tego momentu, na jakim skończył na 7.6, chyba że każdemu dać tylko itemy i kasę, bez domków, wtedy też było by7 guud. Co do ankiety - 5+, lecz mam nadzieję, że około 15 lat pociągnie... Jeśli będą nowi GM i dziedzic OTSa(np. Tygrys albo dzieci Mortiisa)

@down

a kto powiedział, że ja jeszcze będę grać, ja przestanę za kilka lat...

Ikki
30-11-2008, 14:03
@Up

A po co Ci jeszcze 15 lat? Zamierzasz tyle grać? Ja myślę, że Apo wytrzyma jeszcze z 5lat i padnie

Jaros Jaroz Jaro
30-11-2008, 15:23
4ever - ?
1 rok- możliwe
5 lat+ - możliwe.

Ale nie nazawsze...Apo pewnie zniknie jak mortiis zniknie (wiecie o co chodzi).
Oczywiście w żadnym wypadku nie życze tego nikomu.

Zdrowie Wasze i Moje ;p Mortiis nie zamknie apo... (Raczej)

Fajnie by było jakby się wypowiedział sam mortiis tutaj ;]

Lechista92
30-11-2008, 15:27
Wydaje mi sie że Mortiis " rozwali '' APO jak przestanie mu to dostarczać pieniędzy...

masterdavcio
30-11-2008, 15:46
ja mam nadzieje ze APO bedzie jak najdluzej :)

Osecik
30-11-2008, 17:54
Mysle ze Apo bedzie istnialo 5 lat moze dluzej.... Kiedys sie Mortiisowi znudzi Tibia chodz pewnie to jego jedyne zrodlo utrzymania... Chodz mysle ze cos studiuje i jakas przyszlosc w zyciu sobie pomalu uklada :)

Sillmarilien
30-11-2008, 18:25
będzie istniało forever, bo Mortiis będzie przekazywał APO w testamencie swojemu synowi, ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,ten swojemu synowi,i tak dalej.

Elfozord
30-11-2008, 19:37
@up
auhsuahsuahsu? br? no? die nap!!!
@topic
max pól roku