PDA

View Full Version : Amedine, Dementis allegrowicze?



Cineczek
02-11-2008, 00:56
http://i33.tinypic.com/2psj95u.jpg


He.
Aż 60k cc :o

a tu Dementis.


http://i38.tinypic.com/260528p.jpg



:rolleyes:

Techniks
02-11-2008, 00:57
Amedine kupił bo musiał.
Tak na marginesie to nie możnamieć podobnego nicku? :>

Skurwol
02-11-2008, 00:59
a co cie to gówno obchodzi..skąd możesz wiedzieć, że jak mają taki nick na allegro to w tibii taki sam? -,-'

kruszynka
02-11-2008, 02:13
pytalem sie amedina po tym jak mnei zwal allegro boyem ; ] tak to jego allegro ponoc dla cytat "kupilem dla ziomka juz nie pierwszy raz "

Amedine
02-11-2008, 08:08
sorki, ale ta kasa nie jest dla mnie, kolega poprosił mnie o przysługe więc mu zamówiłem. sam sie go pytaj. nick Rembus on ci all opowie jak bylo. i jeszcze jedno zapytasz sie Stylera czy będzia miał tą kasę czy nie


@up buy słownik...

@Skurwol może i mam taki sam nick na allegro i w tibii ale nie będzie mi nikt wmawiał że ta kasa jest dla mnie

@down dzia za pomoc, ale jak napisałeś to świadczy o nim samym...

Metalsider
02-11-2008, 08:08
lol moze to ty sam zrobiles takie 2 konta i zrobiles foty zreszta co cie to obchodzi niech se kupuja nawet 60kkkcc
i co z tego? "allegrowicz" to sam jestes bo po co na allegro patrzyles? wiedziales ze kupili i postanowiles wejsc :>?

Kapitan Alkohol
02-11-2008, 08:39
No i ? -.-
Sam też pewnie kupujesz/kupywałes -.-
Bezsensowny teman -.-

Splaxor
02-11-2008, 09:04
Faktycznie Dementis_tibia to moje konto, ale Cineczek pochwal się swoją błyskotliwościa i odpowiedź na pytanie dlaczego kupiłem aż jedną sztuke?
Weź najpierw pomyśl, rusz tą Twoją pustą główką zanim coś napiszesz.
Czekam na odpowiedź: Dlaczego zakupiłem tylko jedną sztukę :)

@down
"Nie Jeden Frajer, Swe Kompleksy Za Klawiaturą Chowa."
Widać swój podpis kierujesz do własnego siebie, a teraz czas skomentować twoją jakże śmieszną wypowiedź :)

Zakupiłem jedną sztukę, ponieważ ..... Dalej czekam na Cineczka, po co mam mu odbierać możliwość odpowiedzi na pytanie?
A kto powiedział, że nie jestem "pojebany" (cytowałem).
Wiesz ty nigdy nie zrozumiesz sensu jakim jest Tibia. Dla ciebie Tibia to wbijanie pustych lvli, okradanie graczy, żebranie o kasę, przekupowanie koleżanek kasą, aby były twoimi koleżankami.
Po pierwsze od Natki to się odpierdol bo co do niej to jestem pewny. Nie to co do dede, tr@n$@! W sumie to ty mówiłeś mi i jej, że ją kochasz. Po drugie sam chciałeś ją przekupić pandemką, aby z tobą była w Tibii. Tę pandemkę ukradłeś? <-- Uznaj to za pytanie retoryczne.

~Johny
02-11-2008, 09:18
Faktycznie Dementis_tibia to moje konto, ale Cineczek pochwal się swoją błyskotliwościa i odpowiedź na pytanie dlaczego kupiłem aż jedną sztuke?
Weź najpierw pomyśl, rusz tą Twoją pustą główką zanim coś napiszesz.
Czekam na odpowiedź: Dlaczego zakupiłem tylko jedną sztukę :)

Zakupiłeś jedną sztuke ponieważ dali ci zbyt małą wypłate?!

20 lat i grać w takie głupie gry... Trzeba być pojebanym...

Mmm'yh.. Próbujesz tu znaleść miłość:< Albo już znalazłeś.

'Moja natka, moja koffana' pewnie znowu trans jak dede, kup jej kwiatka i wyślij w Tibi buziaka(:*) i daj jej jakieś KCC bo tylko tego raczej chce...


Co do tematu, niech kupują na tym allegro co was to obchodzi?

Yamaha
02-11-2008, 10:09
Ha ! xd poraz kolejny ktoś daje ss moich aukcji ; o ps. nie wasza sprawa kto co kupuje poza tym xd ci co wyzywają od allegro sami kupują <lol2> nie raz xd jakiś 1k lvl u mnie kcc brał raz nawet 1.5k <lol2> xd

tak nawiasem ;d wysprzedasz jest brać kcc bo zł potrzebuje

Cineczek
02-11-2008, 10:09
@Splaxik

Zakupiłeś tylko 1 sztuke gdyż, nie masz kasy na sl xddddd pwned.

Marcineks 10:06:53
splaxorek
Cold xd 10:07:06
To smierdzacy moderatorek


\/
Btw. czasem lubie pooglądac allegro naprzykład po to, by dowiedziec sie kto sprzedaje postacie(kto bedzie miał nowego own).

.

Ero Senin
02-11-2008, 10:12
Cineczek a ty czego na allegro szukałeś? ^.-
Mogą sobie robić co chcą

Splaxor
02-11-2008, 10:28
@Splaxik

Zakupiłeś tylko 1 sztuke gdyż, nie masz kasy na sl xddddd pwned.


Jednak nie jesteś inteligentny, szkoda bo może nie byłoby tak śmiesznego tematu.
Kupiłem jedną sztukę bo autor aukcji chciał, abym zakupił 1kcc, wymienił się z nim komentarzem i po sprawie. Ani ja, ani on nie dostaliśmy kasy. Kto jest autorem aukcji? Nie ważne, nie chcę robić nikomu złej opini.

Niebieski Irys :*
02-11-2008, 10:58
Dementis niech se napier***a na tym allegro kase, nic do niego niemam. Ale Amedine to lekka przesada. Wyzywa innych od Allego Kid'ów a sam nim jest. : )
Pomyśl czasem logicznie chłopcze... Poprosił Cię o przysługę, ty wydasz na to swoją kasę, a on ci odda w postaci kcc? : ) Czyli on nic nie zyska, a ty bedziesz miał kasę z allegro i na jedno wychodzi. :D Chyba że Ty mu chcesz dać swoją kasę rl, w co wątpię, albo jest twoim RL kumplem w co także wątpię.

GrabeQ
02-11-2008, 11:04
ma pieniadze to niech kupuje >< pacc od mortiisa tez kupujecie i nikt nie wylatuje ze screenami na forum ;x

Gwizdek_72
jakubeczek_2006
JaJurand
puppi123
krycho500
boooczek_2006
Macius550
patryklol2
damianlel
k06ut1
VoNtaGe_apo

oni kupuja na allegro a a nie umiem !11!1 ;( !1!1!!!!

GrulixBaned
02-11-2008, 11:26
O widzę, że Showatek znowu sprzedaje kcc na allegro nieładnie. Każdy ma prawo kupić sobie to co chce nawet prezerwatywy przez allegro.

karmus
02-11-2008, 11:26
zal ja moge sobie zrobic na allegro neko knight i co tez bedzie allegrokids ;/ zzall nie masz 100% pewnosci

old Don Mateo
02-11-2008, 11:41
A tak serio to co cie obchodzi dla mnie to oni mogą nawet sprzedać matke za kcc ale co mnie to ich życie ich kasa to niech se wydają na byle gówno

Yamaha
02-11-2008, 11:43
Gulix ne nabijaj postów 400k na allegro to moja kasa nei showtka show nie widział tyle na oczy ; o 600 k już sprzedałem ;p ponad albo i 800

co do tematu do zamknięcia!

BiałyDaroBanned
02-11-2008, 12:22
... normalnie ***** no comment ...
Autorowi tematu przydał by się nowy muzg kupiony na allegro za 3.50
Potrafisz udowodnić że to był on??
Co z tego, że podobne nicki??
Potrafisz udowodnić??

Son Pall
02-11-2008, 12:26
O lol.. Nie mozna miec podobnego nicku ?.. Po 2.. co Cie to interesuje..

Amedine
02-11-2008, 13:14
boże ale wy jesteście tępi, mowie że to nie dla mnie kasa wiec wara ode mnie.pytajcie sie Rembusia ze to dla jego rl zamawiałem.


@up zgadzam sie co was to do ... obchodzi... pewnie sami zamawiacie ile wlezie i płaczecie że ktoś ma kasę, zamówił sobie i będzie miał więcej od was...

Plx Zamknięcie Tematu.

Oxidosis**
02-11-2008, 13:26
O widzę, że Showatek znowu sprzedaje kcc na allegro nieładnie. Każdy ma prawo kupić sobie to co chce nawet prezerwatywy przez allegro.

Jak zwykle chuja wiesz, a pierdolisz. Gówno nie Showtek.

@Topic

Chuj, że kupują.

Enchox
02-11-2008, 13:50
... normalnie ***** no comment ...
Autorowi tematu przydał by się nowy muzg kupiony na allegro za 3.50
Potrafisz udowodnić że to był on??
Co z tego, że podobne nicki??
Potrafisz udowodnić??
Jaki idiota, nie widzisz ze splaxor sie przyznal ze to ejgo konto i tak samo ame~? naucz sie czytac


aha zapraszam na ortografia pl

Splaxor
02-11-2008, 13:58
Jaki idiota, nie widzisz ze splaxor sie przyznal ze to ejgo konto i tak samo ame~? naucz sie czytac


No, ale oni i tak myśleli, że jest to konto drugiego ownera Sevipera, który jest mylony ze mną.

P.S Dżem RoXXX!

Jak dla mnie sprawa została wyjaśniona i temat można zamknąć.

Mystic
02-11-2008, 14:10
Noi co stego ,że kupują kase na allegro,jak mają dużo kasy i im nie szkoda to niech kupują.