PDA

View Full Version : Czy to bug ?



Promet
03-11-2008, 16:28
niewiem czy to bug ale od dnia 3 listopada 16 24 niemoge sie zalogowac ani na stronke ani na kontoi czy wey tez to macie dam ankiete jak by sie komus niechcialo pisac


@down zal mi cie i tyle nieumiesz sie kulturalnie wypowiedziec to sie niewypowiadaj wcale nieidze grzecnie napisac lol ta tera zerknij i mi wytlumaacz co to newbie (zeby niebylo ja wiem XDXD)

Ave Maslo Kombek
03-11-2008, 16:33
No ***** weś wogóle jak widze twoja stara to kwice i mam ochote na słodycze. Po huj z takim gównianym tematem sie pokazujesz? weś ***** zal mi cie newcbie & bencwale

Turbo Sorc
03-11-2008, 16:56
@up
Temat dla ciebie: http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=11546.
Twoja wypowiedź ma błędy ortograficzne i jest wulgarna.
Takie zachowanie grozi warnem.
Ciekawe co na to moderatorzy.
Co do buga od ilu dni się nie logowałeś?
Jeśli tyle dni:
[...] Nie logowałem się pół roku[...] To już tylko Mortiis da radę coś z tym zrobić.
PoZdRo.

kovatenko
03-11-2008, 18:30
Za bledy nie zabijaja zalqu x'/

A za wulgaryzm, moze warn....

na tyle...

Parada Ziom
03-11-2008, 18:33
Ja tego nie mam tego buga przecież widziałem ciebie wczoraj jak chodziłeś po dp swoim charem. Może sprawdź czy wszystko dobrze działa czy masz ip changera włączonego itp. Jak nie pomogło napisz e-maila do mortiisa a mam pytanie tak masz na jednej postaci czy na koncie ? Coś boje się, że hack ale spróbuj jeszcze raz.

poz!om
03-11-2008, 19:59
@ Ave

Jestes wulgarnym dzieciakiem ponieważ on napisał w celu zapytania się nas czy coś takiego miało miejsce. Nie wniosłeś nic do tematu za co należy się warn. Jeżeli dalej masz zgrywać bohatera to nie tutaj wyjdz.

@Temat

Nie mi nic takiego się nie wydarzyło może coś u ciebie wyskoczyło w systemie bo ja problemów nie miałem żeby zalogować się na konto

Kaczor21
03-11-2008, 21:40
No ***** weś wogóle jak widze twoja stara to kwice i mam ochote na słodycze. Po huj z takim gównianym tematem sie pokazujesz? weś ***** zal mi cie newcbie & bencwale


Widać w tym momencie jak Ciebie wychowali , dziecko 10 ,12 lat odrazu wyzywa rodziców , co oni Ci zrobili analfabeto? Może masz trudną sytuację w domu ;o

Hogart 2.0
04-11-2008, 07:57
No ***** weś wogóle jak widze twoja stara to kwice i mam ochote na słodycze. Po huj z takim gównianym tematem sie pokazujesz? weś ***** zal mi cie newcbie & bencwale

O boze,zeby takich idiotow na APO mniej.Czlowieku co ty soba prezentujesz..?Debilizm i brak wychowania,a co do tematu to wlasciwy dzial i jest na miejscu chcial sie tylko upewnic czy wszystko ok ale za to twoj post nie jest na miejscu.Czemu jeszcze nie masz warna...?To mnie trooszku intryguje.Precz wulgaryzmem i debilizem.Wyjaz z tego forum pol mozgu!