Zaloguj się

View Full Version : Nowe Miejscez items ?



Rook.Men.Mariusz.
07-11-2008, 15:15
Dzis expiąc na gs zauwazyłem to....
http://i33.tinypic.com/5kn8ft.jpg


Wie ktos do czego to? ozdoba tylka czy powinien tam byc npc??

Zioomal
07-11-2008, 15:22
yhym chyba wiem co to jest... :) to jest miejsce na rook Sonie :) tak mi sie przynajmniej wydaje ... sa tam itemki polozone wiec bedzie chyba npc a bramka bedzie na key z tego gustu co go robilem

Druid z Armi
07-11-2008, 15:24
Moim skromnym zdaniem :D to jest, albo sklep z lepszymi broniami, ale Tygrys zapewne nie skonczyl tego i zapomniał i tyle z tego wyszlo, albo dla to dla picu, ale obstawiam sklep.


@up
co do klucza masz racje (zapewne) :P

Arhain
07-11-2008, 15:40
Ja tam mysle ze raczej to bedzie ozdoba, watpie ze mortiis zgodzil by sie aby z rooka zrobic juz prawie main... Key do czegos innego...

Hogart 2.0
07-11-2008, 16:49
Tam zapewne Mortiis da Npc ale czy napewno do items a moze do kupna sl xd Nie mam pojecia zreszta;DD

Bysio
07-11-2008, 18:09
TO jest pewnie tylko ozdoba. Gdyby był to NPC który skupuje lub sella eq to było by już po rooku. Były by dwa mainy.

Dnes
07-11-2008, 18:26
no hheeh dobre jest to moze cos mortiis zorbie fajnego na rook :>

GrulixBaned
07-11-2008, 18:58
Prawdopodobnie będzie tam npc który będzie kupował wszystkie rzeczy na roku. Żeby móc korzystać z npc trzeba zabić nowego potworka z którego leci "taki jeden przedmiot" i wymienia się go na klucz, który tp nas za drzwi. Klucz jest nieskończony.

Marik
07-11-2008, 19:16
Prawdopodobnie będzie tam npc który będzie kupował wszystkie rzeczy na roku. Żeby móc korzystać z npc trzeba zabić nowego potworka z którego leci "taki jeden przedmiot" i wymienia się go na klucz, który tp nas za drzwi. Klucz jest nieskończony.

takie potworka ? jakiego ...
taki przedmiot ? jaki

mozesz powiedziec co jak i gdzie ? :D

GrulixBaned
07-11-2008, 19:54
takie potworka ? jakiego ...
taki przedmiot ? jaki

mozesz powiedziec co jak i gdzie ? :D

Potwór będzie silniejszy troszkę od The Old Windowa. Trzeba będzie go ubić aby lotnąć jakiś item (nic z eq potrzebny do questu) i wymieniamy go na key, który potrzebny do przedostania się do npc.

H5N1
07-11-2008, 20:05
Haha a ja tam bylem tez http://i37.tinypic.com/xdxaa0.jpg
Fajnie nie???


Prawdopodobnie będzie tam npc który będzie kupował wszystkie rzeczy na roku. Żeby móc korzystać z npc trzeba zabić nowego potworka z którego leci "taki jeden przedmiot" i wymienia się go na klucz, który tp nas za drzwi. Klucz jest nieskończony.

Jakiego potworka???.... Bujna wyobraznia :) ale moze Ci sie przydaje :D:D

Marik
08-11-2008, 01:28
Tygrys
W tym miejscu będzie NPC skupujące "lepsze" itemy. Gorzej jest z cenami, no ale już nad tym pracuję

chbya juz wszystko jasne

mozna zamknac temat :)

Rook.Men.Mariusz.
08-11-2008, 15:56
Zamiast tego klucza pomyśłalem o Magic Emerland Ring to by była przepustka do npc ^^.Ring na rooku jest bardzo drogi >>100cc<< to by było właśnie fajne :).

Elite Swood III
08-11-2008, 16:13
@up moze dla high lev fainie ale pomysl np o takim 120 lev kturemu exp sie nie zwraca i terz by chcial sellac drozej np te d lance,bohy :D