PDA

View Full Version : [apo 7.6] - Manasy



BiałyDaroBanned
15-11-2008, 01:39
Propozycja moja jest taka, żeby wprowadzić takiego manasa który dawał by np 2-3 k many ale po jego użyciu nie możemy używać czarów ofensywnych przez 10 sek (tylko leczace)
Czemu miało by to służyć??
Gdy ma się np 30 k many i musisz się wymanasować od 0 do full to jakies 60 razy na manasa i na postac (bez boota)
Aha i te 10 sek to od użycia ostatniego manasa .
Dlaczego tak?
Poniewarz jakby z tego zaczeli (głownie ms/ed) walic spamy to all by nie było najlepiej.
Chodzi mi tu też o boota jak sie ma po 30+ k many to komu by się chciało manasować recznie.
Te czasy już mineły ;D bezpowrotnie ;/
Załatwiło by to booty bo przestało by się oplacać ich uzywać

Techniks
15-11-2008, 01:44
Bot piszę się przez jedno 'o'.
Jestem na nie ponieważ magiczne profesje mają wysokie dmg więc muszą płacić jakąś cenę za to prawda?
10 sec bez ataku lol.. to dobiło tą propozycję już całkiem do dna ...
Boterzy byli ,są i będą ,a jak na razie ekipa nie potrafi nic na to poradzić. :<

BroxiQ
15-11-2008, 09:55
Tematów takich było już sporo ten jest dość oryginalny ale też nic z tego nie będzie :< tylko utrudniło by to grę :P. Dobrze jest jak jest i nie należy nic zmieniać. Jeśli ktoś grać nie potrafi to nikt go nie zmusza :)

BiałyDaroBanned
15-11-2008, 10:23
BroxiQ masz rację.
DObra lipa wiem ,że i tak nic nie zrobią bo im się niechce .
Close topic plx

Scylla xD
15-11-2008, 10:25
Z tego nic nie wyjdzie wiesz ile trzeba scryptów napisać żeby takie coś wprowadzić napewno Kamilowi ani Tygrysowi nie bedzie sie chciało tego wprowadzić

Wiliks
15-11-2008, 11:03
@up
ile skryptów ? To Ci powiem.. 0. :)

Jedynie troche kodu c++ do źródeł i masz z głowy



@topic

nie, a dlaczego ? Panowie UP wyjaśnili

GrulixBaned
15-11-2008, 11:32
Moim zdaniem jest to nie potrzebne. Lepiej by było jak by były normalne manasy co dają około 200+many.

@up XxX
Tygrys nie robi skryptów tylko mapę.

Ankarius
15-11-2008, 11:37
według mnie to jest niewypał u druida i sorca to norma ze sie musza dlugo manasowac to jest ich urok..

Tico
15-11-2008, 12:31
No zapewne jest to męczące ale to drastycznie zmieni postać magów i druidów w pvp... to jakby rycerzom dać exura vita co odnawiała by całe życie...

Dla mnie jest to niesprawiedliwie co za tym idzie... jestem na Nie.
Można by jedynie ustawić że ilość dodawanej many zależy od poziomu magicznego...

Nemiksiol
15-11-2008, 12:57
Ta moze odrazu 10 k many albo 20k zeby bylo ladnie co ? jak bys se dodal 3 k many to masz na 2 -3 mocne ataki ... maximum 1 k

adrianeq :)
15-11-2008, 13:23
Jestem na NIE. Profesje magiczne jak i paladyn i tak mają za dobrze... Może wkońcu coś dla ek dodadzą? Głupi temat. Zobacz po ile bije Knight na 1k lvlu a ile sorc czy drut...

Hrater
15-11-2008, 15:19
Nie?
Skąd, żeś się urwał chłopie?
Jak moi przedmówcy uważam, iż profesje magiczne, za swój dmg, płacą właśnie owym długim czasem manasowania... Jakoś nikomu to wcześniej nie przeszkadzało, więc po co ten wątek?

JaCkAzZ
15-11-2008, 16:28
Nie ma co kombinować z tymi manasami, bez sensu.
APO już się zje.ało jak dodali mega manasy ;/ Kiedyś było jakoś trudniej jak trzeba było sobie manasy pojedyńcze otwierać co chwile, wyrzucać plecaki zużytych manasaów żeby mieć cap na loot.
To było coś mhmm...

Old APO jakby było to bym pograł chętnie, oczywiście ze starą ekipą, a nie to co teraz się dzieje ;/

Jaros Jaroz Jaro
15-11-2008, 16:46
Ja już swoją teorie mowiłem...żeby pomniejszyć wszystko....ataki..mane hp...ładowanie manasa i uha.....A wraz z tym pomniejszyć hp potworom...

To by sie fajnie gralo..mówię wam... czasami sie otsem zajmuje i tak na swoim zrobiłem...czemu czasami ? -bo gram w tibie ;o

Zuy Pan, Wręcz Okropny
15-11-2008, 22:12
Ja proponuję coś innego ale bardzo podobnego...
H LvL ma lipe z manaskami bo dosyć długo mu idzie naładowanie 30k many...
Więc proponuję żeby moc manasa zależała od lvla (im większy lvl tym manas daje więcej many...) :)
Co wy na to ? ;>

Jaros Jaroz Jaro
15-11-2008, 22:37
Ja proponuję coś innego ale bardzo podobnego...
H LvL ma lipe z manaskami bo dosyć długo mu idzie naładowanie 30k many...
Więc proponuję żeby moc manasa zależała od lvla (im większy lvl tym manas daje więcej many...) :)
Co wy na to ? ;>

Nie zabardzo.... ja jak gram małymi lvlami na apo to lubie manasa dac i mam całą mane od razu...a tak pewnie bd mniej...

I nie wiadomo czy mortiis potrafiłby takie coś ustawić/zrobić.

Ale nawet mi sie podoba ten pomysł...

Muflon
15-11-2008, 23:23
Nie wiem po jakiego ch*ja wymyślacie te durne propozycje?
Przeciez Mortiis nawet tego nie czyta, więc prosze was zachowajcie swoje idiotyczne propozycje dla siebie i swoich kolegów bo jak to czytam to aż żal sie robi, mówie o tym wątku i innych idiotycznych tematach typu:

"Ja kce rzeby byla moja profesja niezniżczalna!"
"Manasy ktUre dajom 10ka many!"
"Trainery z kturyh nie kicka i nie czeba pżesuwadz dzwignijj!"

Poprostu żenada.

Silkroad
17-11-2008, 19:11
Człowieku takich tematów była MASA! I by był tylko manas ue ue ue manas ue ue ue...
3k many manas? Człowieku a może manaruny wprowadzimy? Nie zgadzam się oczywiście bo ta propozycja jest denna ale można wprowadzić jakieś 2 razy droższe co by dawały 200 many więcej :) Jestem na nie!

Assassin Altair
19-11-2008, 18:09
Ja myślę że to zły pomysł, bo nie wiem jak tu jest z softami ale na Mazurskim 30 k many bez manasów z softami mi sie zrobiło w ok 20 sek więc się ubije stworki postoi przez ok 20 sek i jedziesz dalej :)

Kate a.k.a Kisse
19-11-2008, 20:53
zenujacy pomysl...to napewno nie wejdzie a po drugie gmowie tego i tak nie ogladaja szkoda czasu : <

Flutebone
19-11-2008, 21:20
Po 1. Ż.E.N.A.D.A!!!
Po 2.@2x up żal.. to nie mazurski??
Po 3. Hmm od razu manarune po 7k many no nie??
Po 4. Jeśli manasy to dodające po 700-800 many MAX!

Close plax!

Arturer
19-11-2008, 21:20
NIe to nie jest potrzebne ... Zła propozycja .

dodox
19-11-2008, 21:40
Kolejny głupi temat o manasach, jeszcze raz: NIE!!!!.

^Deduś
20-11-2008, 07:17
Nie, botów by używali dalej... bo tu chodzi o to, że musisz kliknąć z bp na siebie... a tak to masz manasa na hotkeyu i tylko hot napierdalasz... więc boty były by tyle, że musieli by mniej razy hota nacisnąć... więc jestem na nje :<

Feryn
20-11-2008, 12:36
Propozycja moja jest taka, żeby wprowadzić takiego manasa który dawał by np 2-3 k many ale po jego użyciu nie możemy używać czarów ofensywnych przez 10 sek (tylko leczace)


LOL ?! 10 sek bez ataku huahuahuah Padłem... to nigdy nie przejdzie... Lepiej popracuj nad składnią :)