Zaloguj się

View Full Version : Witam wszystkich graczy



Alu
28-11-2008, 17:34
Po chyba półtora roku wróciłem. Malutko osób może mnie znać (chyba że Karpiq/Glaedr). APO zmieniło sie mocno, i widzę także nowego GM-a, Doxito bodajże.
Tak więc jeszcze raz - witam was!

@edit
następny troll? rozumiem, że ty byłeś wcześniej? nie no spoko, nie chcę ciebie wygryść z posady... wyzywać mnie i w ogóle mnie nie znać - gratuluję zioom!

@edit2
już wiem o co kolesiowi chodzi. źle oceniłem jego propozycję w dziale "Propozycje", więc to robi w akcie zemsty... biedne dziecko, pewnie mi czegoś zazdrości... może poczucia godności, a może nie potrafi przyjąć krytyki?

Muflon
28-11-2008, 17:56
Następny troll na forum żenada
Jak dla mnie moze cie tutaj nie byc.

Jaros Jaroz Jaro
28-11-2008, 18:22
Witam Serdecznie... Ty old player apo ?
Napisz jakimi charami grałeś...może cię znam.

Miłego Grania!

Alu
28-11-2008, 18:45
grałem mało znanym playerem Devonem Debonairem, ale przez zbyt długie niekorzystanie z niego nie ma już takiej postaci. jedynym dowodem jest filmik gracza Karpiq Rookslayer (Rookstayer może jednak), kiedy z nim robiłem questa na devil helmet i obstidian lance (stare apo)

rzet xD
28-11-2008, 18:57
Jeżeli jestes "Alucard'em" to WYPIERDALAJ ! Jeżeli jesteś new kolesiem na forum to możesz sie okazac spoko gościem ;)

Alu
28-11-2008, 18:59
Alu to owszem, skrót od Alucarda, lecz jako że to było zajete, to mam taki nick.

PS: Alucard chyba se nie zrobił dobrej opini, co widzę...
może jakis admin porównac moje IP z IP tego "Alucarda"?

rzet xD
28-11-2008, 19:01
aha jeżeli nie jesteś alucardem to już cie lubie :P pogadajmy na prv :P

Lechista92
28-11-2008, 19:05
No również witam Cię bardzo serdecznie. :)
Powodzenia w grze... :)

Mechó
28-11-2008, 22:26
Karpiq .. Jasne, że pamiętam :) Byłeś od początku nowego forum, miałeś avatar z Czesiem. ;p
Mehsunes Dagon here jak coś