PDA

View Full Version : NLN vs KRS... i kto tu kur*a pada?;>



Maff
29-11-2008, 21:31
Nie będę się rozpisywał.... Po prostu sami zobaczcie...
Made by me and Blackismith :)

http://pl.youtube.com/watch?v=aqFp-gzilEQ

gupi sempacz <3
29-11-2008, 21:38
Dobre ;>
Trzeba bylo wstawic filmik z jakiejs akcji, a nie same screeny. ;o
mogliscie tez dac jak padacie. xd

ReBcIo
29-11-2008, 21:38
HAHahAHaHhAAHaHHAhAha PIERDOLNALEM JAK ZOABCZYLEM:d ***** wyjebany filmik:D zajebiscie zrobiliscie;*szacuneczek :D NIE LEKCEWAZ NAS!!!!!

@Down
Jeszcze powinnismy doalczyc ze jak Ci pk zniklo po tym jak spierdzielalas jak ciota na map clicku ze dales loga jak chcialem Ci fragnac:)pocwicz

Lost Girl
29-11-2008, 21:47
Jest! jestem sławna 1:54 ;d Oczywiście NLN 10 vs 1 bo muszą mieć przewagę ;). Ile jeszcze zrobicie takich bezsensownych tematów?

P.S A i było dołączyć filmik jak w 20 osob goniliście mnie po całym qodzie to by była zbita <hahaha>


Pieeekny filmik DD o tak :PP pierw kazaszóóóóm teraz krs te same scierwo ;]

"Pierw" to wyjdz stąd ;]

Niebieski Irys :*
29-11-2008, 21:50
@Up
Tyle, że ty nawet pojęcia nie masz
@Topic
Hahah :D Jak kuRwy padają :D Cwaniaki niby takie a na kazdym kroku się składają ^^ Założę się, że niedługo powstanie taki filmik stworzony @ By Kurwy Rządzą Śmietnikiem... Szkoda że ja udziału nie brałem, ale Amedine cały czas w burdelu siedzial ;\

Oxidosis**
29-11-2008, 22:15
Hhaha jakie cioty !! omg ;Ddddd


Zawsze jak ktoś pada to jest 10 typa z nln przy jednym z krs.. poćwiczcie.

bermen
29-11-2008, 22:19
O JA PIERDOLEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!11
ej wy jestescie pro !!!!!!!!11111111111111
po pierwsze nie jestem w krs... po drugie gdybym ja sam mial wstawiac ss z dedow nln odemnie samego film ktory by powstal trwal by 1h ;o + jeszcze reszta krs to z tydzien ogladania byscie mieli! gz wam oczywscie ubijanie w 5-10 choc i tak rzadko wam to wychodzi ;s
jestescie de besd!!!!!!!!!!11111111111111111

Undead Pall
29-11-2008, 22:34
Pieeekny filmik :DDD o tak :PP pierw kazaszóóóóm teraz krs te same scierwo ;]

Ziomus
29-11-2008, 23:03
Kur*a szkoda bo miałem kilka screenów ale nie wysłałem jeszcze, mam nadzieje ze CDN i wtedy coś tam dam :P.

Muflon
30-11-2008, 00:20
Chłopcze jestes żenujący raz wam sie udało kogos zabic i odrazu filmik na forum na youtube no GZ jestscie pro ivól.

Ktoś
30-11-2008, 01:42
Poczekajcie do jutra :)

Filmik, jak filmik... Nic ciekawego :)

Guildmage
30-11-2008, 02:16
Joł, podoba mi się.


NIE PODOBA SIĘ IDZ SIĘ JE**AJ.

i podoba mi się to na końcu :D mamy hajsuuuu : D




i znowu piszecie 10 vs 1 to NIESPRAWIEDLIWE PŁACZCIE BO WAS ZABILI W TIBII W DZIESIECIU !!!! hahhahaahhaha


Nie ważne jakim stylem wygrasz, ważne że wygrasz.

Scix
30-11-2008, 04:51
Zaczne od tego filmik sam w sobie fajny. Fajna nutka itd. Lecz mam zastrzezenia do tych dedów bo one sa takie ze NLN 5 a przecwnik 1 :< Na dodatek siocherzy plus uherzy i wychodzi przewaznie ze padacie :<No ale coz nadal sie bedziemy pizgac czas pokaze jak to bedzie ;] Pozdro. Cya In Tibia ;]

Wiliks
30-11-2008, 08:43
Żal.pl oczywiscie eNeLeN. A ja mam pomysł. Zróbcie Całe, powtarzam całe NLN na CAŁE, jeszcze raz powtarzam CAŁE KRS, a zobaczymy co się stanie. Trudno, że was jest mniej[bo zreszta kto do takiej gildii chce dochodzić..], ale skoro się tak podniecacie wygranymi 10 vs 1, no to pora to zmienic. Do KRS też bym nie doszedł, bo LEPSZSE o wiele są gildie założone przez tych 'mniejszych', ale z większym IQ od was, od jednej i drugiej gildii. Kłócicie się jak w sejmie, nawet gorzej.. po prostu żal.pl

Miasekk
30-11-2008, 09:14
HAHAHAHAHA nie no nie wiedziałem że wy robicie ssy z każdego zabitego... Jakbym ja miał robić ssy z każdego zabitego noobka z NLN to by mi zabrakło miejsca na dysku...... Jestem na początku filmu 2 dedy "Azeff" ale zobaczcie ile osób z NLN było i oni się bali włączyć pk ;/ Mimo że są tam ich PRO siocherzy. Czemu nie pokazujecie ss na których padacie?? Jak ja widzę że ktoś z NLN ma PK to zawsze z uherami i siocherami na schodkach nigdy w pojedynke....