Zaloguj się

View Full Version : Odchodze Lollek (Old Paint)



gilak92
09-12-2008, 19:01
Chcialbym sie pozegnac ze wszystkimi nawet z tymi z KRS chociaz nadal jestescie Ku... Rzadza Smietnikiem ale to juz tylko szczegol. Pozdro dla calej guild Nie Lekcewaz Nas. Nie bede wymienial nickow bo duzo ich by bylo troche z nich znam z rl to sie z nimi nie zegnam ale z reszta niestety. Nie zaluje czasu spedzonego na APO jest to najlepszy OTS w Polsce tylko nooby go psuja. A do tych przez ktorych od chodze jak nie potraficie sami kasy zarobic to hackujcie dalej jak sami nie potraficie do niczego dojsc. Pozdro dla Mortiisa i Tygrysa chociarz probowali pomoc jak byla potrzeba. Zegnam nara. Pomysle moze kiedys tu wroce...

Duffenzho_Kocha_Krs
09-12-2008, 19:09
Zegnaj gilq :<<<
Powodzenia w rl zyciu ;' ).
Mam nadzieje ze kiedys jeszcze zobacze twoja czarna bmke podjeżdżającą pod mój dom :D:D

Royal back xD
09-12-2008, 20:07
Kurna Gilu nie tak mialo byc;( Wrocisz tu jescze czopku;D ale nic powodzenia w rl zyciu;) <ja sie tam do was w wakacje przejade wkoncu mam niedaleko^.^> Kontak gje gje jest;>

.Kapitan Alkohol.
09-12-2008, 20:55
WoW zmadrzales ;o Nie lubilem Cie i nadal nie lubie, ale APO to syf i nie ma sensu tu grac
Cya i powodzenia
P.S pewnie ktos powie ze mówie ze apo syf ale gram Bulem - gram do jutro i juz nie bede go mial ;]
Pozdro ;]

Undead...
09-12-2008, 21:21
Niech moc bedzie z toba xDD zegnam powodzenia w rl zyciu :)

Dexter Rook Sorcerer
09-12-2008, 22:17
Powodzenia w rl życiu.
Apo ssie :*
Dobrze ,że odchodzisz sobie życia nie będziesz zawalał.
Jaki to powiedział Undi-Niech moc będzie z tobą :)

Bull aka Bullet
10-12-2008, 15:14
Powodzenia
Coraz więcej znanych osób odchodzi i ja myśle żeby odejsć z APO tylko
coś mnie tutaj trzyma od roku czasu i nie wiem co to jest. Powodzenia ziomek trzym się

Plener123
10-12-2008, 16:53
Powodzenia w RL życiu.
Widzę,że coraz większa ilość osbób opuszcza APO.
Stara atmosfera już dawno znikła.
Pozdrawiam!

Ktoś
10-12-2008, 19:52
Noo widzę już jakiś postęp :P

W sumie to nic poza tym że byłeś w NLN do Ciebie nie miałem. Nigdy nie gadałem z Tobą, ale wydaje mi się że jesteś noobem, bo w pierwszych słowach Twojego pożegnania wyzywasz KRS :)

Idź i nie wracaj :)
Pa.