Zaloguj się

View Full Version : Gratisowe 3 dni pacca nie dzia?aj? -.-



DannRook
21-12-2008, 00:23
Otóż 3 dni temu jak i dzisiaj chciałem sobie aktywować free pacca...
Nigdy go jeeszcze nie aktywowałem więc myślałem, że to bd bułka z keczupem, ale...no jest jedno ale-.-
Od godziny 23 55 (w obu dniach) klikałem w gratisy potem w aktywuj pacca około 10 razy na minutę, od 00 00 klikałem około 20 razy na minutę, do 00 05 klikałem ręcznie, natomiast od 24 06 tasker robił to za mnie do 00 17 i w obu dniach nie zdołałem go aktywować...
Przypominam, że nigdy nie aktywowałem jeszcze tego free pacca.
W ciągu 3 czy 6 sekund nie mogło mnie ubiec 30 czy 50 czy ile tam może ludzi aktywować ten pacc w ciągu 2 dni...
Chciałem pograć do wtorku na free paccu a w środę bym miał już normalny ale kuwa oczywiście nie da się aktywować -.-
Proszę aby w tym temacie nie wypowiadali się ludzie, którzy mają mi do powiedzenia "idź na inny ots" czy "pewnie aktywowałeś już kiedyś pacc i chesz 2 za fri".
@down
Tak ale ja chciałem dograć te 3 dni, przez które bd czekał na pacca którego sobie kupie.
Nie sądzę, żeby w 3 sekundy ubiegło mnie 30/50 osób.
W czwartek było to samo a wtedy nie było tyle osób online, może z 100.

~~~~!KamileQQQ!~~~~
21-12-2008, 00:57
OMG widziałes ile dzis masz osób online o godzinie 0 : 30 było 250 osób co tu się dziwić
YHY to nie lepiej wydać 10 zł i mieć spokój i zbyć zdrowym niż sobie szargać nerwy.?!

Busst
21-12-2008, 01:13
Też nie mogłem trafić przez kilka dni. Logowałem się przed 00:00, lecz nie udawało się. Zalogowałem się po godzinie 14, patrze, udało się. ;)
Próbuj, aż się uda. ;)