PDA

View Full Version : Tasman mowi Bye Bye ale nie z Apo



Ozi Ek
24-12-2008, 22:44
Miałem grać tym harem do końca mojej gry :( niestety gralem w tych lvlach od 590 do 619. Coś pokusiło o mnie o wymiane za domek na Bamboo Camp : Brolly Knighta wszystko szło z godnie z planem gdyż on oszukał poczym wystawił Negatywa. Bywa na Apo pełno takich ludzi ale nic z tym nie zrobisz.
Nie zrobiłem tego tematu żeby sie żalić tylko żeby kumple wiedzieli ze new owner i ze thief. :)
Też o tym ze jestem new ownerem hara Krol Macius Pierwszy(ciulowy nickxd)
od 717 lvla.
JAK COS NIGDY NIE WYMIENIAC SIE Z BROLLY KNIGHT :/ i tak ma juz przesrane ale żeby nikt nie robił kłopotow nie warto robic z nim tranzakcji
Czas na jakieś pozdrofionka xd No to Go :

Darkrose (Najlepszy ziomek na Apo poznany w KRS, przedewszystkim POMOC! )
Assasin Knight (Jeden z normalnych graczy na APo poznany w KRS)
Abu hamza al Muadzir (Poznany w KRS dla ziomków spoko a wrogów srogi xd)
lukasz (Nie expi tylko gada xd, drugi z normalnych graczy xd)
Old Sunrise Hope( teraz: pianka, dla kumpli jak najbardziej SpOx :P da sie pogadac :P)
Old Mystic Healing (Teraz: Mysticus Poznany w KRS teraz lepszy kontakt GG i Apo rl niestety za daleko mieszkamy xd)
Styler (Teraz: efereti Poznany przez gg Spoko Ziomus)
Alvarin (Poznany w KRS konsekwenty dla skur**** xd )
Van Meghon (kumpel z KRS)
Mag Robert (KRS)
Kasan Pall (On z NLN ale poznaliśmy sie przed dojsciem do tej guild SpoX)
Joker Palladin ( Kumpel kuzyna z RL żyćka Spoko ziomus tez KRS)
bermen (Też musi byc wymieniony poznany na jego 600 lvlu a na moich 1 harze spoko ziomus można mu zaufać!)
Nie wymienionych prosze pisać na prv dopisze!
Je**** NLN!
PS.: Pozderko KRS! odszedlem ale poprosze Assasin o dacie inva
PROSZE O NIE PSUCIE TEMATU TYPU GRULIXBANED CZY SEMPACZ x3 to nie temat dla takich noobs

~GrulixBaned
24-12-2008, 23:01
No gratuluje. Co ty domek przez allegro kupujesz? Król maciuś pierwszy od 600-700 miał chyba z 10 ovnerów. Żegnaj. Darkrose nie poznałeś na 100% może pomocny? Bo każdemu pomaga. Odpisał Ci pewnie na gc gz jak dałeś adv i myślisz, że best frend.

Sempacz x3
24-12-2008, 23:05
nareszcie, wypad dzieciaku i nie wracaj :/ nikt Cie nie kocha

Ozi Ek
24-12-2008, 23:07
Darkrose mam z nim kontakt na codzien....
Zazdrościsz?
Gumi Sepacz podaj nick to sie dogadamy :>
Gram Krolem podaj nick kozaczku to pogadamy inaczej.
Po co piszesz psujesz temat :/

Sempacz x3
24-12-2008, 23:08
kiedys padales ode mnie, i plakales a na solo sie bales isc tylko z darkrose stales jak pk mial ;o

Ozi Ek
24-12-2008, 23:09
Nie pamietam ty Ms ale nicku nie pamietam......

Ozi Ek
24-12-2008, 23:09
To nie temat do gadania.
Jak cos to wypad pisz na prv.

Sempacz x3
24-12-2008, 23:10
Rosstein ;)
nie gram juz na apo, ale gdyby bym go mial to bym Cie rozjechal lajtowo ;)
tego króla maciusia na pvp rozjebalem 5;0 on 700 ja 670 ;)

silver ghostek
24-12-2008, 23:20
No to fragujemy tego psa xd
Pozdro ;] I dobrze ze nie odszedles ;d

Jaszczur 2.0
24-12-2008, 23:40
No gratuluje. Co ty domek przez allegro kupujesz? Król maciuś pierwszy od 600-700 miał chyba z 10 ovnerów. Żegnaj. Darkrose nie poznałeś na 100% może pomocny? Bo każdemu pomaga. Odpisał Ci pewnie na gc gz jak dałeś adv i myślisz, że best frend.

Ty go poznales na 100% ? Powiedz jaki jest jesli go tak dobrze znasz.

Max'iu
26-12-2008, 19:24
No gratuluje. Co ty domek przez allegro kupujesz? Król maciuś pierwszy od 600-700 miał chyba z 10 ovnerów. Żegnaj. Darkrose nie poznałeś na 100% może pomocny? Bo każdemu pomaga. Odpisał Ci pewnie na gc gz jak dałeś adv i myślisz, że best frend.

Ty myślisz, że jak się kumplujesz z Darkrose to już nikt nie może, bo ma duży lvl? Dziecko, nie liż mu już tej dupy... Pewnie i tak ma Cię już dość :).

@topic
Szkoda chara =d, no ale... dobrze, że grasz :D

^Deduś
26-12-2008, 20:39
To po chuj taki temat, jeżeli nie odchodzisz z apo?
Jesteś dzieckiem bez móżgu, jeżeli dałeś się zrobić w ciula :]

Royal back xD
26-12-2008, 21:56
Na wstepie mojej wypowiedzi chcialbym powiedziec jedno zdanie osobie, ktora cie ojebala. A mianowicie: STARY MASZ U MNIE BROWARA!!! Teraz do tasmana. Po co sie zalisz tutaj skoro sam nie byles lepszy i nie jedna osobe opierdoliles? Poza tym jestes dzieckiem allegro. Zrob chara od 1 lvla, nie zachowuj sie jak glupie dziecko wtedy szacun. A tak to co? wbiles 300 lvl, potem kupiles chara na allegro i fajny jestes? Na dodatek okradasz ludzi... Ale ciesze sie ze nie odchodzisz. Bedzie kogo fragowac;) Tak wiec zakup jeszcze kilkadziesiat kc na sle bo sie przydadza napewno;;) a co do tego "wrzutu" na NLN. Przeciez wczoraj czy przedwczoraj chciales inva? Tylko ze cie nikt tam nie chcial i musisz wrzucac;] Nie pozdrawiam.

*MiszczÓ*
26-12-2008, 22:23
Ktorym ty jestes ownerem??? 100 1103365??
Ja jestem pierwszym do 357lvl ^^

Drako o.o
26-12-2008, 22:49
PS.: Pozderko KRS! odszedlem ale poprosze Assasin o dacie inva
PROSZE O NIE PSUCIE TEMATU TYPU GRULIXBANED CZY SEMPACZ x3 to nie temat dla takich noobs


zalosne

to ***** wkoncu odszedles czy poprosisz asasin o inva?
wpuscic dzieci miedzy ludzi

Ninja :)
26-12-2008, 23:06
Broly knight powinien dostac bana dawno to pojebany thief kiedys mnie chcial ojebac na PARM BH KLAPKI I MU SIE UDALO ;S JESZCZE POWIEDZIAL ZEBYM DOLOZYL 10KCC ^^ ...PIES JEBANY jebie mnie to ze zato moge warna dostac JEBAC GO W CIPKE ...!

Takarji
28-12-2008, 14:01
Najlepiej dwa razy pomyśleć zanim się z kimś wymienisz a najlepiej to sie nie wymieniac/ nikomu nie ufać to nie bedzię problemów.
;>
Cya

Wiele Miałem Kont
29-12-2008, 19:32
Brolly Knight jak niedaleko Czarnkowa/Wałbrzycha mieszkasz masz u mnie PIWKO :)
I tY się żalisz na forum że Cię ktoś oszukał?
Hakerze wyjdź, a ja zamknę drzwi, bo przecież w domu masz firanki...
Może poje***** skur****** daj komentarz na allegro jak mnie oszukałeś to chociaż pozytyw śm***** daj, bo wywiązałem się z umowy pe****.


Śmieciu grasz hakniętą postacią i piszesz w pożegnania? żenada...
Pozdrawiam i życzę wesołej gry ;)

PS: ThX za haka, bo gdyby nie to znów bym grał, ale to nie zmienia faktu że jesteś kur** je**** :***

Czemu nie napisałeś że grasz shakowaną postacią Król Maciuś Pierwszy? za dużo wrogów?



Ktorym ty jestes ownerem??? 100 1103365??
Ja jestem pierwszym do 357lvl ^^
Ja wiem że jestem 4,7,9 i z 13 ownerem. Bo najpierw był jakiś kolo i on był haknięty, późnej haker, później kumpel z rl do 500, ja, jakiś 2 kolesi, ja, Braciszek, ja, braciszek. Ten char miał więcej ownerów niż Neko... ja miałem w sumie postać... hmm... 15lvl a byłem 4 razy posiadaczem postaci :eek:

Bakus
30-12-2008, 17:30
nieodchodz kur*wa niebede mial kim gadac :( xD teraz pewnie har na allegro pojdzie :( Bye Bye

P.S ty wrocisz ! sie moge zalozyc o 100sc ze jeszcze kiedys przyjdziesz
P.S2 aha i dopisz mnie w p0zdro xDD