PDA

View Full Version : Szybko?? klapki, time ring, winged helmet.



Daaron
28-12-2008, 19:55
Nie wiem jak inni ale ja zauważyłem że, praktycznie time ring i Winged helmet nie dają prędkości :/ czy można to jakoś naprawić? Zrobiłem próbe włożyłem klapki, winged helmet i time ring za drugim razem natomiast nie miałem nic oprócz "Strong Haste" i właściwie biegłem tak samo bez eq jak w wydaje mi się że, jest to błąd warty naprawienia bo jak wiadomo szybkość jest ważna przynajmniej dla profesji magicznych.

Czy jest możliwość naprawienia tego problemu?


One dają tyle prędkości co bohy, a bohy mało dają więc wiesz jak to jest..
Klapki dają prędkośc 2x jak boh.



i tutaj się z tobą nie zgodzę, osobiście biegam w wingecie i niekończącym się time ringu+haste, gdy schowałem wingeta do bp okazało się że biegam o wiele wolniej ;\
Zapewne nie dałeś "Haste" lub "Strong Haste" co całkowicie zmienia efekt.

[kizi~~mizi]
28-12-2008, 19:56
Tez mi sie wlasnie cos wydaje ze za wolno chodze :/ nawet jak nosze time ringa i wingeta

Mo$uke
28-12-2008, 20:15
Czy ja wiem...tez zwrocilem na to uwage ale sie juz przwyczailem...
Mozna by bylo cos z tym zrobic...

Marcin <3
28-12-2008, 20:20
One dają tyle prędkości co bohy, a bohy mało dają więc wiesz jak to jest..

Guerinho!~>
28-12-2008, 20:30
Tej roznicy nie widac np. w city bo to zalezy od podloza [czyt. po czym biegamy] zauwazysz zmiane w chodzeniu np. na trawie ? piachu ... tak mi sie zdaje ... elo

espanian
28-12-2008, 20:34
Nie wiem jak inni ale ja zauważyłem że, praktycznie time ring i Winged helmet nie dają prędkości :/ czy można to jakoś naprawić? Zrobiłem próbe włożyłem klapki, winged helmet i time ring za drugim razem natomiast nie miałem nic oprócz "Strong Haste" i właściwie biegłem tak samo bez eq jak w wydaje mi się że, jest to błąd warty naprawienia bo jak wiadomo szybkość jest ważna przynajmniej dla profesji magicznych.

Czy jest możliwość naprawienia tego problemu?

i tutaj się z tobą nie zgodzę, osobiście biegam w wingecie i niekończącym się time ringu+haste, gdy schowałem wingeta do bp okazało się że biegam o wiele wolniej ;\

Wiele Miałem Kont
28-12-2008, 21:25
One dają szybkość, ale w city nie odczujesz, bo tam chodzenie jest bardzo szybkie. Idź np. na ms w ank i miej założone boh, a miej softy i przy 1 rzeczy odczujesz. A teraz zdejmij all items do szybkości i załóż, a zobaczysz że bardzo dobrze to działa.

PS: Sprawdź piach ;)

Sempacz x3
28-12-2008, 21:34
pierdolenie ;d winged, klapy + th = szybkosc, jak cos zle, to sellaj wh, ja osobiscie wole m turbana, ale wh jak biegam :>
szczeze? tak jak powiedzial pan up. idz na piach i zobacz czy szybciej biegasz w wingedzie, czy bez wingeda. ;p

hadesq
28-12-2008, 21:45
Masz racje boh i tak prawie nic nie dają a jak dają to bardzo mało a wh to nic chyba mam 270 palka i nie robi żadnej różnicy jak mam wh czy nie.

Tfój Janek
28-12-2008, 23:10
Chuja wiecie.Szybkość wh+klap i innych dziadostw zależy potem od lvla.Bohy owszem daja odrazu speeda.A szybkosc mozna zauwazyc przy 200+lvl.to jest zauwazalne co 200 lvli praktycznie.Wiem bo sam testowalem to.;x

Hrater
29-12-2008, 07:40
Chuja wiecie.Szybkość wh+klap i innych dziadostw zależy potem od lvla.Bohy owszem daja odrazu speeda.A szybkosc mozna zauwazyc przy 200+lvl.to jest zauwazalne co 200 lvli praktycznie.Wiem bo sam testowalem to.;x

Bohy w sumie nic nie daja ;d Śmigałem w softach i w bohach, i nie widziałem żadnej różnicy w prędkości ;)
Klapki dają speeda, to widać ;> Ja tylko z klap korzystam ;D
Muszę sobie kupić niekończącego się time ringa ;d

Tohur
29-12-2008, 10:18
Tak, problem jest i całkowicie się zgadzam z Daronem ,ale nie oszukujmy się!
Ile błędów zauważonych przez graczy zostało naprawionych??Ile propozycji weszło do gry z działu ,,propozycje"??Bardzo znikoma ilość ... niestety

PS Zaraz któryś z moderatorów powie,że my gracze chcemy coraz więcej i więcej i będzie temat cloused a dla mnie warn za ubliżanie Ekipie APO
Pozdro

Fajnos Knightos
29-12-2008, 22:09
Hey, Hey, jeżeli na 1000 lvl nałożysz Klapki które zwiekszają o 40 lvl szybkość to za dużej różnicy nie zauważysz ale za to ze 100 - 150 lvl to różnica jest bardzo duża (nie licząc w helmeta).
PozdrO.

Khuramek
29-12-2008, 22:22
Eee mi się wydaje bo jak próbwałem/ to z klapkami i wingedem biegłem tak jak na utani gran hur.
a z utani gran hur biegłem tak jak z tym setem up

Tomshi
01-01-2009, 21:02
bohy dodaja predkosc 20 lvl wh tak samo klapy 40 haste 20 i strong haste 40 przynajmienj tak jest na rl nie wiem jak tutaj jak sie pomylilem to mowcie

Night Raven
01-01-2009, 21:30
Ja jak założę bohy + winged + haste = bohy +winged + haste + tr, czyli że coś jest źle bo powinno być szybciej, tylko co?

Ktoś
01-01-2009, 21:34
Ja mam takie samo odczucie...
Jak mam np. Winged klapki i time ring to włączę czas Strong Haste i on działa przez kilka sekund, a potem już chodzę normalnie...

Lechista92
01-01-2009, 21:36
Ja tam dużej różnicy nie widze, nosze: klapki + wh + t ring + "utani hur" i chodze prawie tak samo jak softy + winged + rots + "utani hur".