PDA

View Full Version : Oto IQ gracza Bannann..



Znuf_-.-
29-12-2008, 12:11
http://i39.tinypic.com/25oyu7b.jpg

Byłem na ghostach, jakis noob zaczął mi na górze wybijać monstery, zawijać loot, więc poszłem na dół.. Gdy zobaczyłem 'Wypad' od Bannanna pokusilem się, zeby tam poexpic :). Zaczal mi wybijac ghousty, zawijac loot, straszyc main charem. Oto jego reakcja, gdy zobaczyl ze jestem graczem 'magnus kaktus'.
Oczywiscie to byl taki maly joke, zeby go wystraszyc, dalej zobaczycie sami ='d

~GrulixBaned
29-12-2008, 12:13
Ale napinacz. Kasa na allegro i świeci :):):)

Roftl Master
29-12-2008, 12:15
Dobra on noobi, ale ty też swoje napisałeś...
@offtop
Jakaś dziwna moda zapanowała na tego typu tematy...

Bananos
29-12-2008, 12:22
tylko że zacznijmy od tego ze nie wyslal calej rozmowy.. bo to on zaczal straszyc mnie main charem zacznijmy od tego.. sami zobaczcie w rozmowie.. po drugie wrypal mi sie na expa. Wiec sie wkurzylem, nie bedzie mi jakis lamus wpiepszal sie na expa...

Znuf_-.-
29-12-2008, 12:37
Tak, ale gdzie jest napisane ze tam ma expic 1 osoba? Tam moze sie zleciec caly rook i?

@Do idioty Grulixa
Na allegro to Ty ukladasz rzeczy alfabetycznie -.^
Eq z trade rook>main, wiec morda..

DannRook
29-12-2008, 13:10
Ale napinacz. Kasa na allegro i świeci :):):)

Jak ku_wa mu ten co założył ten temat wbił na respa to po 1 nie wybijał mu ghostów bo to był jego resp a po 2 założyciel tematu znoobił 0.o
@topic
No i po co to tutaj zamieściłeś?
Tylko się ośmieszyłeś tym, że podajesz się za kogoś innego, wbijasz na resp etc.
Zaraz i tak ktoś to zamknie więc nie widzę sensu zamieszczania tutaj tego typu tematów.

Znuf_-.-
29-12-2008, 14:08
***** czaisz ze tam moze expic cale apo? Tam niema czegos takiego jak 'zajete'... Poprostu tam expilem i? wybijal mi monstery.. Tym screenem chcialem pokazac jakie z niego dziecko.. Tylko umie pisac o moich rodzicach i wyzywac od 'pizd', 'pedalow' a na mainie sie nie zmiezy.. Napisalem, ze jestem magnusem kaktusem a ten odrazu zdygal ;O. Dobra, magnusem nie jestem, ale jest to moj best friend ;)

DannRook
29-12-2008, 14:14
***** czaisz ze tam moze expic cale apo? Tam niema czegos takiego jak 'zajete'... Poprostu tam expilem i? wybijal mi monstery.. Tym screenem chcialem pokazac jakie z niego dziecko.. Tylko umie pisac o moich rodzicach i wyzywac od 'pizd', 'pedalow' a na mainie sie nie zmiezy.. Napisalem, ze jestem magnusem kaktusem a ten odrazu zdygal ;O. Dobra, magnusem nie jestem, ale jest to moj best friend ;)
Nie ma chmurek więc to jest 1 resp -.0
Żeby tam się normalnie expiło to może tam expić tylko jeden player O.o
Jakby każdy przestrzegał tego typu rzeczy to ty byś mógł expić 2 h na pustym respie i on by mógł expić 2 h na pustym respie, ale ty wolisz 2 h noobić i expić na 20 procent normy niż iść na inne expowisko. Jak ktoś mówi zajęte to chyba jest zajęte, no nie? Ty też byś chciał mieć pusty resp, ale innemu będziesz wbijał, omg. Tak tak, może mie przyjść ten twój pro ivól kumpel zabić.
Mój nick Abarai Renji, 187 knight bez sla...

Vivek
29-12-2008, 14:14
To tak:
Grulix jak nie wiesz to się nie odzywaj, pomysł on miał na rooku i z tamtego ma eq. I do tego chara na mainie.
Bananos jesteś aż takim noobem czy udajesz? Od kiedy to jest resp dla 1 osoby? Tam prawie zawsze są 2 osoby a że jesteś noobem i musisz suwać i bić jego potwory to się nie wypowiadaj.
No i mój ukochany Dann
Po co założył ten temat? po to by pokazać jakie dzieci mogą być cwane jak niema pvp.
Bo według ciebie jakbym sobie zajął całe magic island było by ok? To jest prawie to samo.
Po co ma cie magnus ubić jak "znuf" cie noob charem na fraga na looozach zabije.
To ja powiem zajete i masz nigdzie nie expić bo jest zajęte.. kapujesz?
Tak to dlaczego na qóże mu sie typ wbił i jakoś pisał zajete to on zabijał mu ghosty. Wytłumaczysz mi to?

kumor15
29-12-2008, 15:52
bannann to noobeq do potęgi "n-tej" wiec nie ma co się nim przejmować
proponuje dać obydwóm panom bana :P

Mioo
29-12-2008, 15:52
tak mówisz na bannanna a sam reprezentujesz biedę umysłową ;|

Bananos
29-12-2008, 15:58
ja proponuje zeby kumor15 sie zamknal i nie wypowiadal

kumor15
29-12-2008, 16:04
oj święta już minęły i życzenia się nie spełniają!!!!!!!!

@edit bannann gratuluje ortografii :)
idziesz na konkurs ortograficzny??
look na ten link pomoże ci :> http://so.pwn.pl/

Bananos
29-12-2008, 16:07
ej zamknijcie ten temat bo gracz kumor15 pisze tylko po to zeby nabijac sobie posty...

kumor15
29-12-2008, 16:10
ej??? czy Modek się ucieszy ze mówisz do niego "ej" mama nie uczyła
Proszę, dziękuje, przepraszam??