PDA

View Full Version : Showtek Rooking :<



Amedine
29-12-2008, 22:04
witam
przedstawiam smutny filmik z rookowania Showtek

oto link:
http://www.speedyshare.com/323371369.html

Bastek10
29-12-2008, 22:34
Jedyne czego mi szkoda to lvl i expa,jak go haknol to mógł zostawić chara a nie rokować;/no ale w końcu takie jest życie...

Kreweta
29-12-2008, 22:36
Kolo na filmiku powiedział że showtek odzyskał już hara to prawda? ? ?

B@rtix
29-12-2008, 23:04
Szkoda straconego exp'a.Pewnie już nie będzie grał.Z tego co słyszałem dużo kasy poszło.Więc?

Huherxx
30-12-2008, 10:18
No podobno poszlo 350kcc xD lv i expa szkoda ale nalezalo mu sie troszke ;/

Maks
30-12-2008, 10:43
Taak, bardzo fajny filmik, a key w nim jeszcze lepszy - polecam wszystkim którzy chcą już sobie nie pograć na APO, obyś dostał bana

Lethorn
30-12-2008, 10:48
Należalo mu sie bardzo tego haka, ukradl mi 160 kcc
a on stracil 350 kcc + i jeszcze exp"a Gz haker jeszcze haknij Nivelato i bedzie git Bardzo gdziekuje ci hakerze !! Jestes najlepszym ziomem na APO !

>>Vegos<<
30-12-2008, 11:14
Kolo na filmiku powiedział że showtek odzyskał już hara to prawda? ? ?

Tak, odzyskał.

@Topic
Tak jak Maks chciałem powiedzieć :D

SzmateX
30-12-2008, 11:58
Pisałem im ze to key ale zaczeli mnie wyzywac to zobaczycie a znam sie na tym a ten akanato to zwykły dzieciak ktory kupił sobie jakiegos keyloggera niewykrywalnego za 50 zł i wczepia w rozne programy a a antywirus tego nie wykryje.

Àkananto
30-12-2008, 12:03
Pisałem im ze to key ale zaczeli mnie wyzywac to zobaczycie a znam sie na tym a ten akanato to zwykły dzieciak ktory kupił sobie jakiegos keyloggera niewykrywalnego za 50 zł i wczepia w rozne programy a a antywirus tego nie wykryje.

Nooo, tak sie składa ze ja to mojego sprzedaje ;< A nie ktos mi ;<? Peszq? :< "Znam sie na tym", idz wydaj 100zl na allegro , kup odemnie hajs i bedziemy all hepi x))

Royal back xD
30-12-2008, 12:04
mogli go zrokwac do lvla 1500 bo troche zal lvla wbijanego przez 1 ownera;) Bo oczywiscie temu 2 ownerowi szczerze mowiac to sie nalezalo i nie zal mi go;) Sam na babce wojence opierdala ludzi to niech teraz ma za swoje;) DO hakera: mam nadzieje ze dalej bedziesz hackowal najwieksze kurwy na APO;)

Bastek10
30-12-2008, 12:55
Taak, bardzo fajny filmik, a key w nim jeszcze lepszy - polecam wszystkim którzy chcą już sobie nie pograć na APO, obyś dostał bana

o tak?powiedz mi gdzie jest ten keyloger>>><<<

Zuy Pan, Wręcz Okropny
30-12-2008, 13:01
Przepraszam bardzo, ale gdzie wy tu widzicie Rooking ? o.O
Temat się powinien nazywać Showtek hacked lub coś w tym stylu...
Co innego jakby mial 10 LvL... To wtedy rooking xD

Amedine
30-12-2008, 14:20
tu jest k logger?!? huashuuhashuuhahusuha padne ze śmiechu
moze juz charów nie macie, uwazajcie :<

Pampalini
30-12-2008, 15:20
Należalo mu sie bardzo tego haka, ukradl mi 160 kcc
a on stracil 350 kcc + i jeszcze exp"a Gz haker jeszcze haknij Nivelato i bedzie git Bardzo gdziekuje ci hakerze !! Jestes najlepszym ziomem na APO !

a Ty jebnij sie w glowe ;) tyle Ci powiem
szkoda showteka ale co poradzic ...

Cash
30-12-2008, 16:53
Szkoda troche... A Lethorn jak zwygle inteligencja "miszcza" i dziecka tibia. Lethorn na prezydenta!! haushauhushauhsuhauhsuhauhsuhu.... Lethornowac trzeba Polske! Sluchajcie Lethorna a bedzie jak on w zime w trampkach popierdalac i doic Swinie?...

SzmateX
30-12-2008, 19:43
Akananto
Jak taki z ciebie zawalisty programista to po co dedasz postaci i all zabierasz?
Nie lepiej ci zrobic program co robi ci kase ? a nie meczyc sie wysyłanie tego scierwa all ?
Moze pokazesz jakas probke jak robiles tego virka bo nie nie wieże ze sam go robiles.
Aha i jak taki z ciebie haker to pokaz co potrafisz jeszce oprocz wysyłania tego keya i dedania ludzi.

~GrulixBaned
30-12-2008, 20:20
Powiem szczerze należało mu się. Każdy wie jak zarobił na s seta i 200kcc.


Wbij do domku i pokaż eq.

Alana Sio "Nick Gracza
Dzięki za pande i klapy. Pamiętasz? Nam mówił na skeypie, że zna mortiisa. I oddał mu s seta.

Àkananto
30-12-2008, 21:16
Akananto
Jak taki z ciebie zawalisty programista to po co dedasz postaci i all zabierasz?
Nie lepiej ci zrobic program co robi ci kase ? a nie meczyc sie wysyłanie tego scierwa all ?
Moze pokazesz jakas probke jak robiles tego virka bo nie nie wieże ze sam go robiles.
Aha i jak taki z ciebie haker to pokaz co potrafisz jeszce oprocz wysyłania tego keya i dedania ludzi.


Per 1. Powiedz mi , z kosmosu do kurwy nedzy sie urwałes? Jaki program do kopiowania kasy? o_0

Per 2. " Mała Próbka"
http://image-fast.com/image/06a9e26975cd/beztytuu.png

Per 3. Gdzie pisze ze ktoś sie bierze za "Hackera"? Powiedzmy ze zrobiłem wam przysługe; )

#Jaco
30-12-2008, 21:26
Smutne :<


oehiejoeheuieoehueeobheuehie

SzmateX
30-12-2008, 22:56
Akananto to jest C++ albo pascal nie wiem czy to sam pisałes bo tego jest sporo na forach ale niech ci bedzie niedługo ja cos wstawie.
a co do kopiowania tej kasy to da sie to zrobic tylko trzeba wiedziec czym jest robiona tibia i wiedziec protokoły.
ok juz sie nie wypowiadam i ide..

Royal back xD
31-12-2008, 08:16
Powiem szczerze należało mu się. Każdy wie jak zarobił na s seta i 200kcc.



Dzięki za pande i klapy. Pamiętasz? Nam mówił na skeypie, że zna mortiisa. I oddał mu s seta.

hah dokladnie!
No i gdzie tu sprawiedliwosc? Jak Rugoniastego hackneli to co dostal? gowno!
Brawo Mortiis tak dalej;)

Huher
31-12-2008, 18:30
lol powiem tyle showtek ubil mnie raz bez sl fakt mial prawo ale za co ???? wali mnie to co sie stalo z nim jego harem i kto bedzie nastepny jezeli to taki dobry haker to powodzenia !! chociaz mogli mi zucic klapy itd xD

Kolega@Kolegi
31-12-2008, 20:04
Jakim programem to otworzyc ten filmik.
Tak na marginesie , gz dla chakera bo ma umiejetnosci ;>
Plx plx plx naucz mnie i chakne Asasyn Kapuchy czyt (Asasyn Salach)
Mleko (Neko Knight) Abu Sramza (Abu hamza i tak dalej) , Viseko Leko
Barta Marta , i Tagera Menela

Ikki
01-01-2009, 11:01
@Szmatex

Widać, że nie znasz Akannanto. Jak i pewnie większość osób tutaj, bo kto go zna chociaż trochę to wie, że on się na tym zna bardzo dobrze. Wystawiał nawet na allegro aukcje gdzie miał prawie na każdym świecie w tibi po 100cc, ale tibia to dla niego pewnie tylko taka zabawa.

Master Sio
01-01-2009, 11:08
Showtka mi nie szkoda.(thief) Tylko słyszałem że można hakować przez RKEY czy to w ogóle możliwe jest?Ponoć showtka tak shakowali.

Royal back xD
01-01-2009, 12:06
Showtka mi nie szkoda.(thief) Tylko słyszałem że można hakować przez RKEY czy to w ogóle możliwe jest?Ponoć showtka tak shakowali.

Showtek przed hackiem nie mial rkeya;) Czyli to nie jest to;p

Przemo ziom
01-01-2009, 13:05
Szkoda mi go,a lubiałem go.
Ja miałem dilette postac i jakos nie placze;/.
a co to keya:

To kazdy moze byc shakowany ,wystarczy jak np,pobierzesz ten plik uruchomisz go a w tle ci keylogger instaluje sie.
Plik bedze działał i bedze mial 0/39 AV wykrywalnosci.
Wystarczy ze haker zbinduje keya z filmikiem,to juz mozecie miec po postaci.
Takie czasy,co gorsza,lepiej juz nie grac w Tibie bo nastepny hak moze dopasc własnie ciebie!!

Royal back xD
01-01-2009, 14:42
no jest tak dokladnie jak przemo napisal;] Czyli nie scaigac filmikow z apo, botow, nie wchdozisz w linki podejrzane i nic wam sie nie stanie;] To tyle;)

Amedine
01-01-2009, 15:20
omfg ale macie problem nie chcecie to nie ogladajcie, nikt was nie zmusza

Tylko Nie Bandzioch
02-01-2009, 13:53
temu ownerowi dobrze... on mnie prawie by wychu(**) ale mniejsza o to xD
dobrze wiemy ze np.Piotr Błażejewski nick. Nivelato. wystawia nivelato za kcc juz chyba 10 raz i ktos kupuje ale on dalej gra tym harem ;o dziwne no nie? tak samo showtek robil trzeba je*ac ich ^.=

martusia16
02-01-2009, 17:31
Akananto to jest C++ albo pascal nie wiem czy to sam pisałes bo tego jest sporo na forach ale niech ci bedzie niedługo ja cos wstawie.
a co do kopiowania tej kasy to da sie to zrobic tylko trzeba wiedziec czym jest robiona tibia i wiedziec protokoły.
ok juz sie nie wypowiadam i ide..

Edit: Zapomniał bym o najważniejszym: Twój poziom udowodniła nieumiejętność identyfikacji języków programistycznych. Pewno usłyszałeś gdzieś hasło " C++ " bądź " Pascal " albo nawet znasz jakieś wygodne środokowisko pracy z tymi językami, ale nic więcej.
End of Edit. :)
" Czym jest robiona tibia " - Great! Właśnie widać twoją pro znajomość programowania i rzeczy pochodnych od tej dziedziny.
No to przypuśćmy że wiesz już czym jest tibia " robiona " ( chodź to nie ma różnicy za dużej bo dobry programista jest elastyczny ) oraz znasz wszelkie dziury oraz mocne strony klienta zostaje jeden problem stany postaci jak i wszelkie inne tego rodzaju dane są zapisywane w bazie danych więc i tak gówno zrobisz bo nie przechwycisz danych strumieniowych z konfiguracją ( login, hasło, baza ) bazy danych. Oczywiście można spekulować czy jest to możliwe czy nie ale nawet jak by było to po pierwsze:
1) To nie było by takie hop-siup i do przodu bo klient jak i silnik są odpowiednio zabezpieczone.
2) Nawet jeżeli było by to możliwe ( szczyt marzeń ) oraz znalazł byś osobę która umiała by przechwycić odpowiedni strumień danych ( tak tak! wiem masz wujków, ojców, kuzynków, babcie itd.) to nie będzie się człowiek który pracuje w dolinie krzemowej lub ma aspiracje pracować tam się bawił z podrostkami ( czytaj: młodymi i infatylnymi ludźmi ) w " KrAdZiEż Sc w TiBiA "

lol561
02-01-2009, 22:55
Po pierwsze popatrzcie na definicje Hakera i Crackera! Bo nie którzy mogą czuć się obrażeni. To przybliżę te oto dwie postacie:
Haker-osoba wykrywająca błędy w logu windowsa próbująca poszerzyć swoją wiedzę oraz poinformowanie osób nieświadomych.
To jako niektórzy mają znać pliki pisane w języku C++ czy inne rzeczy jak nawet mówią na CRACKERA HAKER
Craker-to samo robi co Haker tylko, zamiast wykrywać błędy robi to do własnego zysku by zwiększyć swój majątek.
Topic: Szkoda nawet największemu gówniarzowi by się takie coś należało.

Zbanowany Khuramek
02-01-2009, 23:16
Smutne tyle leveli tyle eq. 350 k cc.
Akananto mogłeś wziąść sobie EQ, a zrookować chara do 1501 levela tylewbił pierwszy owner

hadesq
03-01-2009, 14:45
Mi noramalnie smutno szkoda tyle lvl i po jakiego h*ja on go tak rookował ale Showtek też powinien mieć key. No ba co poradzić 1 Knighten na apo juz niejest ;D.

Aprico
03-01-2009, 15:43
Nie no troche szkoda chłopaka, ale nie zapominajcie ze to tylko gra.