PDA

View Full Version : To ju? jest koniec... ^^



sebo14_92
01-01-2009, 22:36
Tak wiec odchodze z apo... gralem tu dluzej niz wiekszosci z was sie wydaje... wymienie moje pixelki :)

Faro Daren [0-378]
Gogle [0-401]
Paint [0-554]
Rock of Golden [713-911]

Screen z ostatniej postaci i spadam ;]

http://i42.tinypic.com/2sacbnk.jpg

Pozdrawiam wszystkich ktorych poznalem przez te 3 lata gry ;*

krzysiek_15
01-01-2009, 22:37
Ohoh kox pvp odchodzi z apo ;< ;] po czesci dzieki mnie gdyz to ja zapoczatkowalem spowrotem gre na rl ;] Moim zdaniem byles jednym z lepszych graczy pvp dobre. ;] ale nie ukrywajmy ze rto ja nauczylem cie grac. byles moim poslusznym uczniem!! pozdro i oddawaj moj zegarek ..l.. goo 100 lvl na rl ;]

Silkroad
01-01-2009, 22:42
Daj mi linka do skórki :P, bardzo duże osiągnięcia i.wg. wszystkiego dobrego w 2009 roku, czyli w rl życiu ;) Nie wracaj w te pixele, bo niewarto.

Shadow Sorcer
01-01-2009, 22:47
Szkoda stary ze odchodzisz :( fajnie sie z Toba pkowalo zawsze pomagales kiedy napisalem fajny z Ciebie gosc, powodzenia w zyciu
narazie

Royal back xD
01-01-2009, 23:10
***** sloniu chujowo ze odchodzisz;/ Bedzie mi Cie brakowalo piczo;/ Wkoncu nie od dzis sie znamy;> Ale wrocisz cipko;*** No nic kontakt gg jest;] I zawsze mozna na skype/ts pogadac. Trzym sie piczo. I pamietaj ze jestem twoim mastahem;D

~Paso~
01-01-2009, 23:15
Hoho Kupowales chary i kox byles odejdz i wróc i wbij sam taki lvl ;( upss nie dasz rady Cya aa Co do twojego pvp to jest równe ~-5 xD Cya

Rock of Golden
01-01-2009, 23:15
No to trzymaj się.
Byłem 1 ownerem RofG i gratuluje Ci wbicia takiego h lvla.

Pzdr.

sebo14_92
01-01-2009, 23:22
@paso
Kupilem cos? Gowno wiesz to sie nie udzielaj... Glupota nie zaimponujesz...

~Paso~
01-01-2009, 23:23
@paso
Kupilem cos? Gowno wiesz to sie nie udzielaj... Glupota nie zaimponujesz...


A ROFG kuR** to ja kupilem? moj rl jest jego 1 ownerem wiec nie kozacz KUPILES CHARA I KOzaczysz CyA

sebo14_92
01-01-2009, 23:28
Nie chce mi sie z toba klocic... nie wiem tylko na jakiej podstawie twierdzisz ze jestem 2 ownerem... mysl co chcesz, ja nic nie kupilem. Ok nie mam zamiaru z toba rozmawiac pa

~Paso~
01-01-2009, 23:30
Nie chce mi sie z toba klocic... nie wiem tylko na jakiej podstawie twierdzisz ze jestem 2 ownerem... mysl co chcesz, ja nic nie kupilem. Ok nie mam zamiaru z toba rozmawiac pa


OMG Kupiles RofG Moj kumpel z klasy jest jego 1 ownerem napewno ma duzo ss z postaci Nie kozacz tutaj nie bij postow...Przyznaj kupiles postac
Dobra Nara odchodz jak najszybciej

Rock of Golden
01-01-2009, 23:35
Prosze Cię tylko nie mów, że jesteś 1 ownerem RofG... bo i tak nie jesteś...

sebo14_92
01-01-2009, 23:42
Co za dzieci... Patrz -.- koles up gral charem do 680 lvl> pozniej gral nim jakis leb przez 3 lvle...>pozniej jakis next do 713> i od tego czasu bylem ja -.- postaci nie kupilem tylko wymienilem sie za painta -.- kpw?

@down
w kazdym poscie piszesz cya a nizej znow post... nie wiem jak Ciebie ale mnie mama nie "byla"... aha i jezeli dla Ciebie wymiana i kupno to jeden chu** to nie wiem o czym rozmawiamy...

~Paso~
01-01-2009, 23:55
Wymiana=Kupno jeden chu** tlumaczysz sie jak by Cie mama byla CyAA

Pelé
02-01-2009, 00:09
Nara cnotko (:

Ziomus
02-01-2009, 00:09
Pa. Powodzenia w RL ;]. To postanowienie na nowy rok ;p. Sellnij chara, dostaniesz kase i spoxik ;p.

PS. mam nadzieje, że będziesz wbijał chociaż pogadać

@Paso
Ty jesteś niepełnosprytny jakiś ? Dorobił się druida, którego zamienił za knighta.... ale allegro omg...

*Tanuki*
03-01-2009, 13:16
Aj :( Rocku$ odchodzi :c Aptekarz hihi ^^ Byłeś spoko ziomuś :d Ogieeerr Xd No nic powodzenia w rl życiu i wiesz takie tam duperele Xd Pozdro your Khuram :<

Wiele Miałem Kont
03-01-2009, 14:42
Ja wniosę do tematu bardzo dużo.
Pamiętam jak grałem Zając Sorc i Ci painta ganiałem, bo o coś tam poszło :P a tak ogólnie nie mogę się do niczego przyczepić.
Powo w rl life!

Pereleczka
06-01-2009, 19:27
:((((
No szkoda, że odchodzisz;< Byłeś jednym z normalnych osób na tym serverze ;)
Powodzenia rl life;);*
Pozdrawiam:)

Zóy Kowal
06-01-2009, 20:19
:((((
No szkoda, że odchodzisz;< Byłeś jednym z normalnych osób na tym serverze ;)
Powodzenia rl life;);*
Pozdrawiam:)

Zapomnialas o swoim chlopaku Netloverze on tez jest chyba noramlny skoro zakochuje sie przez internet tak jak ty :)

@Topic
Nie odchodz Rock :( bendem plakal

Piaskun1990
06-01-2009, 21:02
Wymiana=Kupno jeden chu** tlumaczysz sie jak by Cie mama byla CyAA

Takie dzieci jak ty mnie rozwalają,normalnie brakuje tego waszego neostradowego tekstu (Baushaushausha spam z hotkeya by Paso) pozdro i schowaj żyły na zębach zanim się zaczniesz wypowiadać...... a,co do autora tematu to nie znałem Cię ale powodzenia w rl życiu,obyś nie popełnij tego samego błędu co ja wracając tu xS

Nebass
06-01-2009, 21:04
to już jest koniec nie ma juz nic jesteśmy wolni możemy isć to juz jest koniec możemy iść jesteśmy wolni bo nie ma juz nic

To juz jest koniec nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy iść to juz jest koniec możemy iść jesteśmy wolni bo nie ma już nic

Robaczek w swej dziurce jak docent za biurkiem i pszczółka na kwiatkach jak kontrol w tramwajach tak dłubie i gmera napisze wymyśli obejdzie wokoło zabrudzi wyczyści i krzaczek przy drodze jak brat przy maszynie jak noga w skarpecie sprzedawca w kantynie kamyczek na polu i strażnik na straży lodówka wciąz ziebi kuchenka wciąż parzy a po co a po co tak dłubie i dłubie a za co a za co tak myśli i skubie i tak sie przykłada i mówi z ekranu i bredzi latami wieczorem i rano

to już jest koniec nie ma juz nic jesteśmy wolni możemy isć to juz jest koniec możemy iść jesteśmy wolni bo nie ma juz nic

Robert el Hombre
07-01-2009, 17:17
Kolejny noob, kolejne gówno odchodzi od apo.
Zycze wesołeeeeego.........
Co do pvp to masz słabe loozem Cię rozwalałem, na pvp i władce też.
Jestem z tego rad że rs wbił:>

sebo14_92
07-01-2009, 18:29
@up
Gówno to moze z Ciebie jest... podaj swoj nick bo jakos nie kojarze kto mnie tak luzem rozwalal na pvp ;/
ps. A co mi do wladcy?