PDA

View Full Version : Pozegnanie Przemasa :( Dzieki Eferetiemu ...



Efereti Oszust :(
03-01-2009, 20:40
Witam chcialem pozegnac cale apo i przyjaciól i wrogow :p. Przestalem grac dzieki
(Efereti)
Prosze sie z nim nie wymieniac , nie przeprowadzac tranzakcji itp.
Jeszcze odpowie przed wymiarem sprawiedliwosci .
Pozdrawiam :
Stylera :)
Aziel Vara - byles spoko :)
Alvarin - zawsze pomocny :*
Rymbas (leon zawodowiec) wpozo ziom
Instyle (ziom z podstawowki ) xd
I mojego Wujka.
Moze wkoncu zaczne sie uczyc ;D.:D
Narazie .
W sumie go dopadnie moj kuzyn z Bytomia :).
Wie gdzie ta ulica jest ;].

Zbanowany Khuramek
03-01-2009, 20:49
Cześć ;[
Ale to ona cie wy**jała przez allegro?
Weź masakra nie długo nawet przez allegro beda sie bali kupowac wyminiac

Slashek xD
04-01-2009, 21:37
lol's ; o
Ja zamieniłem Eferetiego za Horusa ; oo Przez allegro i nic nie było
Ale z jednej strony powinieneś się cieszyć... Apo coraz bardziej suczy :|
Ja jakbym umiał się zdecydować to już bym dawno nie grał..
Baju Baj .. Pozdrawiam

Rahu$
04-01-2009, 21:57
@Up
To sprzedaj swojego chara za 500 zl ;d i przestań grać
@Topic
Kolejna osoba, fajnie xd na apo będzie grać 100 osob <jupi>. Powodzenia w rl zyciu, w szkole itd.

Is'KiSii.
04-01-2009, 22:01
Mnie ojebali przed świętami na 18kcc bo chciałem kupić 600 RP I co ? w chuj kasy poszło... -.- Chwila czasu i nooby przez allegro będą kitować ciągle....
Pozdro 4yUo

kowalfps
04-01-2009, 22:21
poraz kolejny probujesz mnie pajacu oczernic :) ciebie jednego bym dymal na cos? sprzedaje/kupuje postacie :) handel poplaca i to dobrze :) nie mam zamiaru okradac bo co z tego? a tak to mam frajde z ludzi ktorzy kupuja i sprzedaja mi postacie :) wiec nie klam dziecko ktos cie okradl i probujesz mnie oczerniac :/ / ujawnianie danych osobistych bez pozwolenia osoby jest karalne :/ wiec prosze o sprostowanie tego przez moderatorow :) pozdrawiam w rl zyciu i ogarnac sie zanim sie kogos oskarzy :/

McBBox
05-01-2009, 08:22
Papa.. powodzenia w rl.. trzymaj sie :] I wypoczynku w ferie ;d

~Paso~
05-01-2009, 08:35
Pff? Koles moze to i oszust jezeli nie robiles wymiany przez allegro nic mu nie odowodnisz ;((....
Ale dojebales z tym kuzynem hehe xD
Troche szkoda mi Cie no ale ; / Takie zycie xd

Efereti Oszust :(
05-01-2009, 13:17
Bylo przez allegro :] juz napisalem list :)) wiec moze odzyskam :] A JAK NIE TO DOPADNE HUJA mam jego fotke itp :]

Pampalini
05-01-2009, 13:34
wiesz krecie ze nie mozna dawac danych osobistych ?:) to jest karalne.

@topic idz nie wracaj nie znalem cie nie chce poznac :) ucz sie bo nie zdasz i mama zbije ..

Tylko Nie Bandzioch
05-01-2009, 14:17
ten frajer/frajerka oszukalo mojego kolege na 840 ek xd ale powiem wam tak teraz przez allegro spokojnie mozna oszukac bo jak ci to udowodnia ze dales zle passy ? i jak pojdziesz na policje to predzej cie wysmieja :) ja tez odeszlem z powodu hacka ;/ bye bye pozdro ... P)

Aiwaho 2.0
05-01-2009, 16:17
Nie ty/wy pierwsi, mojego rl przez alegro owalil na 50kcc i 770ed. Dojedz chuja

Kornas Pall
05-01-2009, 17:06
Mnie też dzisiaj ojebał Arcal Sman na 15 kcc....

Dojedź skurwiela. Powodzenia w real life ;>

hadesq
05-01-2009, 17:33
Ja mam najlepszy sposób żeby nie dać się przy zamianie oszukać porostu się nie wymieniać. Proste i niezawodne mnie kiedyś też oszukano ale dostałem tego hara xD,
ale to był 80 sorc z rs :D.

Demiz
05-01-2009, 18:01
owszem jest to oszust.. tylko ze nie mieszka on w bytomiu tylko w bydgoszczy :) moge dac jego nick allegro, jesli by sie chcial ktos wystrzec tego nooba. Stracilem 860 eda :) i sie ciesze z tego :) pozdrawiam

Plener123
05-01-2009, 18:59
Nom cóż co mogę powiedzieć?
Ludzie wszystko zrobią,żeby mieć kasę,itemki w tej "zuowieszczej" grze.
Powodzenia w RL życiu :)
Pozdrawiam!

silver ghostek
05-01-2009, 19:41
Ja mu sprzedawalem g bolta za 48kcc i 500 ed i nie oszukal ani nic. Nie rozumiem... Znam go troche i nie wydaje mi sie zeby byl oszustem.

Bywaj i powodzenia w rl zyciu :)

jacek3332
05-01-2009, 19:52
Niestety jeżeli sprzedawałeś coś nierealnego (konta w grach itp.) to nie można winić Allegro :/, w rególaminie nie ma w zmianki o przedmiotach wirtualnych więc takie sprawy nie są egzekwowane. Przykro mi, narka :/.

kowalfps
06-01-2009, 08:30
owszem jest to oszust.. tylko ze nie mieszka on w bytomiu tylko w bydgoszczy :) moge dac jego nick allegro, jesli by sie chcial ktos wystrzec tego nooba. Stracilem 860 eda :) i sie ciesze z tego :) pozdrawiam

jestes smieszny :) to nie ja :) lecz pewien pan "przemas3812" tak to dokladnie ten allegrowicz :) ten ktory sprzedawal 10x eferetiego 10x stylera itd :) a dzieci ktore tutaj probuja mnie oczernic nie robia na mnie zadnego wrazenia :) przyszedl czas kiedy oni zostali wydymani (nie... nie przeze mnie) i teraz beda plakac i niesłusznie kogos obwiniac .... kiedys juz to mowilem ... przez takie dzieci tibia schodzi na psy... pixele , pixele i jeszcze raz pixele ... :(


pozwole sobie tutaj przytoczyc cytat

"Tylko dwie rzeczy sa nieskonczone. Wszechswiat i glupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieje jeszcze watpliwosc."

A. Einstein

Pozdrawiam i prosze sie zastanowic zanim cos napiszecie :) drogie dzieci ;)

Zycze powodzenia w rl.. ale i takze wam zycze abyscie wkoncu dojrzeli :)

Sharpshooter
06-01-2009, 14:50
Idź na komende i powiedz, że okradł Cię na pixele.

Pozdrawiam,
Sharpshooter.

Marixxx
06-01-2009, 14:58
kowalfps jak ty oszukujesz na pixele to ty jestes dzieckiem o.0 i ty musisz dojzec jestes cwelem ktory oszukuje zeby sie wzbogacic ;] i spierdalaj

kowalfps
06-01-2009, 17:11
kowalfps jak ty oszukujesz na pixele to ty jestes dzieckiem o.0 i ty musisz dojzec jestes cwelem ktory oszukuje zeby sie wzbogacic ;] i spierdalaj

no wlasnie o tym chlopcze drogi mowie =/ przez takie dzieciaki jak ty i osoby ktore mnie oskarzaja apo i allegro traca na wartosci :/ no coz nic nie poradze ;// jakies dowody? zero? hmm bo nie robie ludzi w banie? no tak ;< a probujecie tutaj zrobic jakis dym bo jakies allegro kida hackneli a mnie oskarza :D pozdro piesssski ;<

Pixelo
06-01-2009, 17:28
no wlasnie o tym chlopcze drogi mowie =/ przez takie dzieciaki jak ty i osoby ktore mnie oskarzaja apo i allegro traca na wartosci :/ no coz nic nie poradze ;// jakies dowody? zero? hmm bo nie robie ludzi w banie? no tak ;< a probujecie tutaj zrobic jakis dym bo jakies allegro kida hackneli a mnie oskarza :D pozdro piesssski ;<

Najwiekszy pierdolony psiak jakiego w zyciu widzialem.

Bronisz sie tym ze Cie oczernia, ze nie okradles go ani nic.



Horus 1120-1133
Efereti 1121-....?

Niedośc ze przez kilka miesięcy udawales podstępnie transa jako Horus, a tak dokladnie Horuska, to jeszcze coraz bardziej sie ponizasz. Nie proboj mnie tyrac, bo tego nie potrafisz. Idz do Undeada, chyba tylko on umie ;<

Jestes beznadziejnym przykladem ośmioletniego dzieciaka, ktory nie ma innych zajęc poza trzepaniem gruchy i graniem w tibie. No i teraz masz 3 zajęcie. Poniżanie siebie na tym forum.

Poprostu odpuść. I nie zdziw sie jak do drzwi Twoich, lub jak widac po danych do drzwi Twojej mamy zapuka 20+latek w kapturze i huście, i albo Tobie wklei buta na morde, albo przy Twojej mamie rozpierdoli Ci mieszkanie.

:)

To tyle od Serafina.

Przemas
06-01-2009, 17:38
Wymer nie oraj dasz rade:P Tak jestes na plusie i tak Wyjebalo sie go kiedys teraz on wyjebal cie i tez tam innych ,ale sie nie przyzna bo zlodziej nie ma sumienia ::P Niedugo jak dam pozegnanie to zoabczysz jaki spam bedzie na forum::P:D:D:D

kowalfps
06-01-2009, 17:42
Najwiekszy pierdolony psiak jakiego w zyciu widzialem.

Bronisz sie tym ze Cie oczernia, ze nie okradles go ani nic.



Niedośc ze przez kilka miesięcy udawales podstępnie transa jako Horus, a tak dokladnie Horuska, to jeszcze coraz bardziej sie ponizasz. Nie proboj mnie tyrac, bo tego nie potrafisz. Idz do Undeada, chyba tylko on umie ;<

Jestes beznadziejnym przykladem ośmioletniego dzieciaka, ktory nie ma innych zajęc poza trzepaniem gruchy i graniem w tibie. No i teraz masz 3 zajęcie. Poniżanie siebie na tym forum.

Poprostu odpuść. I nie zdziw sie jak do drzwi Twoich, lub jak widac po danych do drzwi Twojej mamy zapuka 20+latek w kapturze i huście, i albo Tobie wklei buta na morde, albo przy Twojej mamie rozpierdoli Ci mieszkanie.

:)

To tyle od Serafina.

po tym co tu przeczytalem to spadlem z krzesla xD!!!!!

1. Co do postaci Horus :) to fakt grala nim jakas dziewczyna Paulina :) kupilem od niej i od jej brata postac Horus :) za S set :) o co mozecie pytac Monike (Assasin Knight) bo przy niej odbyla sie cala wymian.. mialem ja moze tydzien (maksymalnie 2 tygodnie temu) i napisalem do starego Hope for Pally czy by nie zamienil :D wiec dziecko nie napinaj sie skoro nawet zielonego pojecia nie masz co sie dzieje ;O i nie udawalem przez iles miesiecy bo niecaly miech temu wrocilem na ten serv :)

2. Jakis dzieciak z kapturem i chusta? smieszny jestes... musialbys to byc Ty... i z tym kopniakiem to ciezka sprawa chyba bys mnie rozsmieszyl swoja twarza...

3. Nie robie ludzi w chuja o jakiegos smiesznego ots'a... zamieniam/kupuje i na tym sie wzbogacam :O a nie okradam jakis jak to nazwales "osmiolatkow" bo nie chce im psuc dziecinstwa :/ tak jak to zrobili tobie (wynika to z twojej wypowiedzi)

4. Co do moich zajec... hmm mysle ze wystarczy jak powiem ze chodze do LO Uniwerysteckiego , ktory jest pod opieką naukową Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Śląskiego. :) takze zajec mam sporo ;D wiecej wymieniac nie musze...

5. Nie wierzysz? to jakos mnie to szczerze wali ;O malo interesujesz mnie ty i ten twoj maly swiat... nie podoba sie? to wez zabawki i idz do innej piaskownicy :/ coz ci dziecko poradze

6. Radze zainwestowac w slownik jezyka polskiego "huscie"


:)

Pixelo
06-01-2009, 17:51
po tym co tu przeczytalem to spadlem z krzesla xD!!!!!

1. Co do postaci Horus :) to fakt grala nim jakas dziewczyna Paulina :) kupilem od niej i od jej brata postac Horus :) za S set :) o co mozecie pytac Monike (Assasin Knight) bo przy niej odbyla sie cala wymian.. mialem ja moze tydzien (maksymalnie 2 tygodnie temu) i napisalem do starego Hope for Pally czy by nie zamienil :D wiec dziecko nie napinaj sie skoro nawet zielonego pojecia nie masz co sie dzieje ;O i nie udawalem przez iles miesiecy bo niecaly miech temu wrocilem na ten serv :)

2. Jakis dzieciak z kapturem i chusta? smieszny jestes... musialbys to byc Ty... i z tym kopniakiem to ciezka sprawa chyba bys mnie rozsmieszyl swoja twarza...

3. Nie robie ludzi w chuja o jakiegos smiesznego ots'a... zamieniam/kupuje i na tym sie wzbogacam :O a nie okradam jakis jak to nazwales "osmiolatkow" bo nie chce im psuc dziecinstwa :/ tak jak to zrobili tobie (wynika to z twojej wypowiedzi)

4. Co do moich zajec... hmm mysle ze wystarczy jak powiem ze chodze do LO Uniwerysteckiego , ktory jest pod opieką naukową Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Śląskiego. :) takze zajec mam sporo ;D wiecej wymieniac nie musze...

5. Nie wierzysz? to jakos mnie to szczerze wali ;O malo interesujesz mnie ty i ten twoj maly swiat... nie podoba sie? to wez zabawki i idz do innej piaskownicy :/ coz ci dziecko poradze

6. Radze zainwestowac w slownik jezyka polskiego "huscie"


:)

Ztrzymałem sie na trzecim punkcie bo mi sie znudzilo. Ssij :)

kowalfps
06-01-2009, 17:52
hahah ^^ ponapinaj sie i bedzie dobrze :) wiec jak widzisz malo interesuje mnie opinia dzieci ;( wybacz :*

znudzilo? a moze literek sie skladac nie chce? albo prosic kogos o przeczytanie? to dam ci dobra rade... sciagnij sobie Ivona... bedzie czytal za ciebie

Pixelo
06-01-2009, 17:55
hahah ^^ ponapinaj sie i bedzie dobrze :) wiec jak widzisz malo interesuje mnie opinia dzieci ;( wybacz :*

znudzilo? a moze literek sie skladac nie chce? albo prosic kogos o przeczytanie? to dam ci dobra rade... sciagnij sobie Ivona... bedzie czytal za ciebie

Genialny jestes, mama nauczyla? Wersja trial mi sie skonczyla, przykro mi. Nie czytam bo większych glupot to nawet w sejmie nie ma :rolleyes:

Down:
Jestes najsmieszniejsza rzeczą jaką spotkalem na tym forum.

kowalfps
06-01-2009, 17:57
no wlasnie ^^ tym sie roznimy ;O ze ciebie trafia juz :O a ja sie smieje ;P dzieci :) no coz :) lece sie uczyc zycze milego napinania sie :O moze ktos ci odpisze :)

Pampalini
07-01-2009, 00:28
serafin strac sie prosze Cie .. znowu zasmiecasz forum noobie ... kowal wcale nie jest hakerem ;o nie oszukuje ludzi _._ znam go dobrze wiec wiem ...

@topic jeszcze raz Bye. ucz sie wreszcie ..

Efereti Oszust :(
08-01-2009, 15:09
dzieki all :)
Efereti nie osmieszaj sie dzieciaku bo mam Cie w DuPie oszuscie jebany :)
Prosze o zamkniecie tematu bede czasami wklejal moje ss z Fortery :)
Dowidzenia.

kowalfps
08-01-2009, 15:28
oj dalej sie osmieszasz ... wyklinasz , oskarzasz a jestes pajacem? ogarnij sie :< poprosze dowdy :/? nie masz? oj jak mi przykro ktos cie wydymal a ty bedziesz mnie osadzal :O GZ! noob :/

Efereti Oszust :(
11-01-2009, 19:21
noob to twoj stary i twoja stara bo cie urodzili takiego pajaca jak ty to cale apo nie widzialo teraz nie udawaj niewiniatka suko idz sie wypinac na ulicy dowodem jest twoj smieszny ryj i dymaja cie starzy na ulicy bo domu niemasz i napierdalasz w tibie na kartonie.

Guerinho!~>
11-01-2009, 20:46
Ta np. taki typ od nas z Lublina [Akuzino,Mentor,Aziel (pare lvl),i wiele innych] nie mowie o silver ghost'ku .. opierdalal na allegro na okolo i nic ;| to tyle ;d

Powodzenia :)
elo

Slashek xD
11-01-2009, 20:59
frajer3k rzadzi ...

silver ghostek
11-01-2009, 21:01
@up
odezwal sie "uczciwy uzytkownik allegro"... chciales wyludzic kase od yeaull'a oskarzajac go o oszustwo... sam opierdalales ludzi i sie nie wykrecaj ;] np. moze sie pochwalisz skad miales Azeffa ktorego zamieniles za Elendrilla?
najpierw lizales dupe mi i obecnemu horusowi gdy nie bylo wariata a gdy wrocil odrazu wjazd na nas
jestes dwulicowa suka
mam wyjebane na ciebie i na michala bo obaj chcieliscie mnie wychujac ale wam sie nie udalo
pozdrow mame
nie twoj silv3r x<

@topic
Znam was obu i nie wiem co o tym myslec : (

silver ghostek
11-01-2009, 21:05
To mialo byc 2xup ;x jak pisalem tamtego posta to nie wypowiedzial sie Slashek xD :<

kowalfps
12-01-2009, 15:40
"oszust efereti" coz ja ci moge dziecinko poradzic? poplacz sie a twoje smieszne zagrywki na rodzicow itd to w piaskownicy przed dzieciakami zademonstruj ... nie rusza mnie to ... dzieci , psy , koty apo ;)

Efereti Oszust :(
12-01-2009, 16:48
umyj ryj szmato nie umiesz sie przyznac do oszustwa na pixele to twoj problem ;)

Dexter Rook Sorcerer
12-01-2009, 17:11
Szkoda ,że odchodzisz ale niepowinieneś podawać danych osobowych osoby która niewyraziła na to zgody... Miłego wypoczynku w ferie,powodzenia w szkole itd.

Efereti Oszust :(
12-01-2009, 18:00
dzieki all close topic plx
Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka. Prosze wydłużyć swoją wypowiedź do przynajmniej 40 znakó

Reptee
12-01-2009, 19:11
Postaciami wymieniacie się na własną odpowiedzialność więc teraz nie miejcie pretensji. Jeśli zostałeś oszukany, to raczej ty jesteś frajerem, bo się dałeś ;].

kowalfps
12-01-2009, 20:51
zebym go jeszcze okradl... ale chlopak placze o nic...... ktos go okradl a smiec mnie oskarza :/ masakra ^^

Reptee
12-01-2009, 22:29
Jak nie ma o co to luzuj zwieracz :). A jak ma o co to tez luzuj, nic ci nie zrobia :).

13 - Ogłaszanie sprzedaży/wymiany/kupna kont jest zabronione.