PDA

View Full Version : Boa tutor stary znajomy viki....



Master Sio
11-01-2009, 19:22
Witam was forumowicze. Po 1 dniu pracy naszego tutora Boa okazalo sie ze viki to jej znajomy. Napisałem raport ,żeby ktoś sprawdził ip graczy. Pan boa odpisał ,że tym się zajmie . a po chwili napisala do mnie viki. Popełniłem błąd ortograficzny w raporcie a ona o tym wiedzala od kogo na pewno nie odemnie. Czemu jakiś gracz ma wiedzieć co inny pisze na raporcie. A w raporcie tez bylo zeby sprawdzic viki ip

link do SS rozmowy z viki zaraz po zamknięciu raporta
http://img156.imageshack.us/img156/8595/ukladypn6.jpg

Puttana
11-01-2009, 19:26
Zawsze były układy z TUTORAMI (Tygrys to jedyny GM który nie ma układów) i to się nie zmieni. Ktoś nie będzie banowany bo jest kolegą gm lub tutora:D

~GrulixBaned
11-01-2009, 19:27
Kur*wa. Jesteś z gorzowa, ale coraz bardziej Cię zaczynam lubić.

"Zajebiście rok 2009 się zaczął" by old pamalini.

To tak samo było jak był grom. Free, cineq i viki dobrana skurwyst*ńska banda.

Semmpacz x3
11-01-2009, 19:28
i chuj ?
sam na mnie nadawales, jak powiedzialem do ciebie "kurwo" i musialem sie jeszcze tlumaczyc bo jestes **** kablem wiec nie ***** kto tu ma uklady c***ju

Pampalini
11-01-2009, 19:29
Myslalem ze ten rok bedzie lepszy :D a tu akananto(boa) wszystko zje ** :D

co do tematu to zal .. Viki juz mi Ciebie jest tak zal ;/ ze nie pytaj ..

Sharpshooter
11-01-2009, 21:07
'wogule' równiez piszemy osobno, w ogóle.
To nie są żadne układy ;d tak po prostu jest i tyle ;p i nie zmienisz tym nic.

Pozdrawiam,
Sharpshooter.

Reptee
11-01-2009, 21:23
Boa to Zeus z old Apo dlatego nie ma sie co dziwic, że ma tutaj znajomych. Niewielu, bo prawie cały skład się zmienił, ale ma.

~Dla mnie Boa jest skończony :s

Mc Maciek
11-01-2009, 21:26
A powiedzcie mi, co Was to obchodzi, kogo on zna? Najważniejsze jest chyba to, żeby sprawował dobrze funkcję Tutora, prawda? Jeśli nie będzie stronniczy, to jakie znaczenie kogo zna?

Nie cierpie, jak ktos w ten sposób ocenia ludzi...

Ohroniasz
11-01-2009, 21:34
A powiedzcie mi, co Was to obchodzi, kogo on zna? Najważniejsze jest chyba to, żeby sprawował dobrze funkcję Tutora, prawda

nie, nikogo to nie obchodzi..jak może dobrze sprawować funkcję tutora mając swoich 'faworytów'? tak samo było z gromem, normalnie za ss nie banował, ale 1 wiadomość na gg od swojego 'kumpla' i ban załatwiony. boa nie powinien mówić zwykłemu kumplowi co drugi gracz pisze w raporcie..ja sam pisałem o tych z ss'a, że sharują i botują nawet się do tego przyznali a bana jak narazie dostał tylko jeden.

n/c

[Mc Maciek] Ale napisałem przecież, że jeśli nie będzie stronniczy...

Boa
11-01-2009, 21:38
#up
Zawsze podchodze jak otrzymam raport i pisze cos w stylu "Zostales osadzony o uzywanie cheatów/etc" i sie sprawdza taka osoba,nie mam tu faworytów, zapewniam was.

Kamor is Back
11-01-2009, 21:52
Niepotrzebnie wrocilem do gry na apo...
Ten Ots przepadl juz dawno temu.
Przez kogo ?
Przez Boty...przez szanownych nowych gm/tutorow którzy absolutnie nienadaja sie do tej roboty...meczycie sie na tych stanowiskach...
I wielu noobow ktorzy kupuja chary na allegro z 700+ lvl i sa koksy.
Jedynie kto tu zostal dobrym czlowiekiem to Mortiis i Tygrys-- zawsze ich szanowalem i szanowac ich będe...

Mortiis jesli czytasz temat to prosze przemysl wszystkie swoje decyzje w ciagu ubiegłorocznego roku na apo... bo na moje cos poszlo nie tak.

Pozdrawiam choc niewiem czy powinienem robic to bo zaraz oskarza mnie o bota...

Ktoś
11-01-2009, 21:54
A powiedzcie mi, co Was to obchodzi, kogo on zna? Najważniejsze jest chyba to, żeby sprawował dobrze funkcję Tutora, prawda? Jeśli nie będzie stronniczy, to jakie znaczenie kogo zna?

Nie cierpie, jak ktos w ten sposób ocenia ludzi...

Ale jakim prawem pisze do innych, to co gracze piszą w raportach?

#Topic
żal, ból i rozpacz.

Spaślak
11-01-2009, 21:57
Zawsze były układy z TUTORAMI (Tygrys to jedyny GM który nie ma układów) i to się nie zmieni. Ktoś nie będzie banowany bo jest kolegą gm lub tutora:D

Tutaj mnie rozpier*oliłes Tygrys jakies 2 lata temu dal 300kcc graczowi o nicku Ojciec Chrzestny : >
Za free, tzn to byl jego kumpel, a skad to wiem? bo ojciec chrzestny jest kuzynem skocia i tą kase dał skociowi :>
Uhahahah teraz to mnie rozje*ałes, nawet dawniej o tym z Mortiisem pisałem i go to nie zdziwiło.

@topic
Fajnie.

Jasium
11-01-2009, 22:01
Niepotrzebnie wrocilem do gry na apo...
Ten Ots przepadl juz dawno temu.
Przez kogo ?
Przez Boty...przez szanownych nowych gm/tutorow którzy absolutnie nienadaja sie do tej roboty...meczycie sie na tych stanowiskach...
I wielu noobow ktorzy kupuja chary na allegro z 700+ lvl i sa koksy.
Jedynie kto tu zostal dobrym czlowiekiem to Mortiis i Tygrys-- zawsze ich szanowalem i szanowac ich będe...

Mortiis jesli czytasz temat to prosze przemysl wszystkie swoje decyzje w ciagu ubiegłorocznego roku na apo... bo na moje cos poszlo nie tak.

Pozdrawiam choc niewiem czy powinienem robic to bo zaraz oskarza mnie o bota...
Z tobą sie zgodze. A tak do tematu to dziwne że Boa tak bardzo na tym temacie się skupia coś go w nim ciekawi zaglądam na jgo profil i cały czas pisze że ten temat ogląda.

Is'KiSii.
11-01-2009, 22:02
^Up

Na Serio ? :<
Coś mi się obiło o uszy...ale jeśli to prawda to to jest nad zwyczajne skurwysyństwo n/c ;s

Benek Kox
11-01-2009, 22:11
A powiedzcie mi, co Was to obchodzi, kogo on zna? Najważniejsze jest chyba to, żeby sprawował dobrze funkcję Tutora, prawda? Jeśli nie będzie stronniczy, to jakie znaczenie kogo zna?

Nie cierpie, jak ktos w ten sposób ocenia ludzi...

Czyżby udowadniasz że też nim jesteś?
Wmawiasz że dobrze sprawuje funkcję? I tu się mylisz.
Robi wszystko na grymasy : Viki , Wulfgar von Cookie , Sunrise Hope i innych piesków , robi się ta sama akcja co z Grom'em. Czyli wszystko na znajomości.
Powiem krótko n/c

[Mc Maciek] Nie, nikogo nie bronię, ale chodzi o to, że oceniacie go już w drugi dzień sprawowania funkcji... Tak samo było z oceną nowych moderatorów - każdy był zły i w ogóle...

~Paso~
11-01-2009, 22:19
Ja tam nie osadzam zadnego Gm....(mam zastrzezenia co do sieki ;) ale to przeszlosc)
Co do Gm'a Boa narazie nic nie mam...Nie wazne Rl/Nie RL!!!
Wazne aby Gm Robili swoje !

Ktoś
11-01-2009, 22:20
#MC Maciek

Czy Ty do tej pory nie zauważyłeś, że każdy Moderator/Tutor, który zaczyna karierę na APO jest krytykowany?
Zazwyczaj jeżeli czymś zaimponuje gracze zaczynają go lubić.
Nie pamiętasz jak było z Tobą? Tak samo wiele osób na początku Cię tępiło, a teraz masz opinię najlepszego tutora.

Wszedł ten Boa i już w pierwszych dniach coś źle robi...

[Mc Maciek] Wiem jak było, dlatego o tym piszę... BTW ja nie mam tutora ;P

Orelex II
11-01-2009, 22:24
rozmawialem z viki na gg to powiedziala ze Boa jej rl wiec wychodzi na to samo. jak ktos chce pisac na prv to dam rozmowe bo w archiwum mi sie szperac nie chce na potrzebe forum.

Ktoś
11-01-2009, 22:26
#Mc Maciek

Dałem tylko takie porównanie...
Czy Ty wypisujesz na forum, to co ludzie piszą Ci w prywatnych wiadomościach?
-Raczej nie...

p.s
Po co wyłączyliście opcje edytowania postów?
Przecież, to co napisałem teraz mógłbym wpisać w poście 2x wyżej.

Viki :o
11-01-2009, 22:29
nie czaje was... _._ i w pplr ni weiem o co wam chodzi;/ u co ze znajomy?_._
aj jebac was

Soulcrash
11-01-2009, 22:45
Moze i warna dostane ale huj

Co wy sie do niej dopierdalacie?
Zazdroscicie ze ona zna Boe z rl i ze on jest nowym tutorem i ze go zna?
Odjebcie sie od niej a nie pierdolicie ty szczegolnie "Stworco Tematu"

Boa
11-01-2009, 22:55
Nikogo z rl nie znam lol.. Juz pisalem ze nikt nie jest wyrozniany

Master Sio
11-01-2009, 23:01
Dobra suczki była to pomyłka . bo pan boa napisal do viki co ja napisalem w raporcie tylko nie potrzebnie cale skopiowal. Prawda jest taka ze do wulfa ziomek na chate przychodzi i gra . Closed temat.
Viki pomodle sie za ciebie.

Viki :o
11-01-2009, 23:04
k ja za ciebie etz;/
i nie da;ej was nie czaje.. jutro przezytam ten temat...