Zaloguj się

View Full Version : Tutorzy - TYLKO maszyny do banów?



Exevo knight
23-01-2009, 19:58
Na ogół nie czepiam się tutków ale teraz muszę :/ Dzisiaj napisałem raporta, ponieważ chciałem uzyskac pomoc. Moje pytanie brzmiało tak: Czy da się wygenerować nowy rk jeśli ma się poprzedni?. Pan Boa odpowiedział podając e-mail do Pana Mortiisa. No sry ale to świadczy o tym, że tutorzy na swoich stanowiskach tylko lubią banować a pomoc graczom mjaą gdzieś. Przecież jak bym napisał do mortiisa to bym musiał dwa dni czekać albo w ogole bym nie uzyskał odpowiedzi ;/ Jak narazie tylko Pan Boa pokazał ile wie o APO, do innych nic nie mam.

PS: Mam jeszcze jedno zastrzeżenie, dlaczego nie raz obsługa serwera nie odpowiada na raporty a wiem, że na pewno są online? Nie mówię o sobie ale innych użytkownikach którzy nie raz się żalą :/ Wybrałem prefix "7.6" ale sprawa dotyczy obu serwerów.


Poprostu jeżeli juz jestem w grze to rozpatrze wszystkie RV, po drugie jezeli juz podaje mail do mortiisa to tylko wtedy kiedy odpowiedzi nie znam lub kiedy to jest konieczne.

Maszyna nie jestem, poprostu czasem zdazy sie byc Afk

Czyżby? W takim razie jakoś często się zdarza Panu być afk -.- Jak już nie znasz odpowiedzi na pytanie to w ogóle nie odpowiadaj -.- Rozumiem aby nie znać odpowiedzi na jakieś skompliko9wane pytania. Ale takie pytanie jak: "Jak wygenerować nowy RK jeśli znam stary" to powinna być podstawa!

PS: Ty jesteś gorzej niż maszyna -.-

@Bart
Co do Pana Dexotiego nic nie mam a nawet podziwiam go :P Mi zawsze odpisuje.

Arcano
23-01-2009, 20:04
Tak, to prawda, wczoraj miałem problem z zalogowaniem sie na storne, napisalem reporta, boa dał mi jakiegoś tam linka, powiedziałem że nie w tym problem, a za 10 minut

"Report channel has benn closed"

i pogadane ;(

Smutne ale prawdziwe, tutorzy do pomocy nie są skorzy, tylko do banów.

Boa
23-01-2009, 20:19
Poprostu jeżeli juz jestem w grze to rozpatrze wszystkie RV, po drugie jezeli juz podaje mail do mortiisa to tylko wtedy kiedy odpowiedzi nie znam lub kiedy to jest konieczne.

Maszyna nie jestem, poprostu czasem zdazy sie byc Afk

Takarji
23-01-2009, 22:04
Niech dają bany to się nauczą dzieci ;] nie wiem czy teraz wieksze luzy będą bo 2 servery trzeba pilnować :)

Ktoś
23-01-2009, 22:24
Nadal jestem zdania, że danie pozycji tutora tej osobie to jedna, wielka pomyłka.
Z tego co napisałeś, można wywnioskować, że Boa nie ma zielonego pojęcia o APO.

Boa, prędzej czy później wylecisz.

Ajron
23-01-2009, 22:28
Oni tylko do banów są ;s Wczoraj sobie normalnie stoję i się manasuje na MSach w Ank, nagle kick, myśle "łot de fak is immunitet?!", loguje sie a tutaj ban za "macro/bot" -.-' No sorry, ale nic takiego nie było ;/

Black Morn
23-01-2009, 22:32
Tak jak "Boa" na skepie nam gadał. Patrzy na wszystkie raporty tylko nie chce mu się pisać w nich " sprawdziłem" albo "ok dałem mu ostrzeżenie" lub po prostu małe "kk sprawdzony" tylko dają prawy przyciskiem myszki na raporta i naciskają "closed" bo po co ma ekpa informować, czy bana dała czy nie? Jest od tego zakładka bany nieprawdaż?

.Bart.
23-01-2009, 22:58
@up
właśnie powinien odpisywać nawet małe 'zbanowany'

@topic
Codziennie pisze przynajmniej 10 raportów i od ponad 2 tygodni nie ani razu nie dostałem odpowiedzi, a ktoś z ekipy był na pewno online w większości przypadków, bo sprawdzałem godziny banów w zbanowanych. dzisiaj kumpel napisał raport i dexoti mu odpisał po chwili, ja napisałem 3 raporty, pisałem nowy co 20min i nikt do tej pory nie odpisał..

@boa
proponuje odpisywać każdemu na raporty, a nie tylko wybranym.;)

Haqumen
24-01-2009, 22:05
Dobrze ze powstał taki temat.
Gm Boa dał Edzio Firs bana za niby boty ale nie miał pewności Edzio powiedział ze ma ss'y.
Gm Boa zaczął mu grozić ze jak nie da ss'a to dostanie bana za boty.
Brat nie dał mu ss bo nie miał bota wiec nie miał sie czego bać. Lecz po 10+ min rozmowy dostał niespodziewanie bana! I czego to dowodzi.... Potem z innego chara dał Gm Boa ss'a lecz odbanowany nie został.
Wiec jak tu pogadać/poradzić sie gm?Nie trawie tego Tutora i chciałbym sie doczekać dnia w którym wyleci z ekipy Apo.

Spaślak
24-01-2009, 22:54
No w końcu na tym polega ich praca nie?
Banować tych co nagminnie łamią regulamin.

Dalekowidz84
24-01-2009, 23:18
HaHa Ha Ha
w pełni się z tobą zgadzam
Ja kiedys zawołałem boa'yego bo mi noob wbił na respa to boa powiedział ,że nie wie czy to jest resp czy wolne expowisko ....
N/C

Zaraki Kenpachi
25-01-2009, 00:09
@Up
A co on kur.. wróżka?!
Człowiek jak człowiek, nie maszyna.
Każdy człowiek popełnia błędy..
Czasem jest to dziurawa prezerwatywa, a czasem przypadkowe zamknięcie raportu w tibii..

Exevo knight
25-01-2009, 00:19
Hmm... ja sam już nie wiem co o nim sądzić :/ Pamiętam swój pierwszy raport do niego, owszem odpisał. poprosiłem go aby się do mnie tp i tak zrobił ;o Lecz jak już go zapytałem gdzie są kingi to zamilkł i odpowiedział zwyczajne "nie wiem". Na tym się skończyło :P Boa bardzo mało wie o APO a dostał taką rangę :o Pan Mortiis chyba musiał być chory jak go zatrudnił :/ Proszę w tym temacie o nic nie oskarżać Pana Dexotiego ponieważ sądzę że to najlepszy tutor! W niektórych dniach (a szczególnie teraz kiedy weszło 8.4) tylko on daje bany bo tylko on jest online! Zanim coś napiszecie to pomyślcie czy aby to jest prawda. Nie chcemy przecież by ktoś przez kłamstwo wyleciał, prawda? ^.- Pogadam jeszcze z Panem Mortiisem o ile będzie online i zobaczymy co odpowie :/ Dam edita chyba, że sporo osób napisze pode mną to napiszę nowy post :P

@up
To te "przypadkowe" zamykanie raportów często mu się zdaża nie uważasz? W obsłudze serwera powinny być osoby które wiedzą coś o APO a pan Boa nie zna nawet podstaw -.- Właśnie tutorzy są od pomagania we wszystkim. Jak byś czytał uważnie to byś zauważył, że w pierwszym poście opisałem inny problem -.- I naucz się edytować posty.

00:33 Gamemaster (Dexoti): zreszta boa odszedl
Boa odszedł. Kto wie, może to dzięki wam? xD

Zaraki Kenpachi
25-01-2009, 00:22
Sorry za doubla..
@up
Tutor jest kur.. raczej od banowania,pomaganiu w wypadku buga a nie odpowiadanie na pytanie "kaj są kingi", od tego jest game-chat.
Poza tym, nie obrażaj Św. Boa'yego.

Zdenio
25-01-2009, 00:43
Macie racje co do raportów... trzeba czasami od 30 min do godziny czekać aż ktos odpisze ;/

Akananto
25-01-2009, 10:07
Macie racje co do raportów... trzeba czasami od 30 min do godziny czekać aż ktos odpisze ;/

Bo ***** jebane debile nikt nie siedzi 24/h jak wy

Evileq
25-01-2009, 11:26
Jeśli Boa odszedł to jego sprawa . Dla niektórych to plus dla niektórych minus ;p

ByE BoA

Wiele Miałem Kont
25-01-2009, 11:50
@Exevo knight
Napiszesz do Pana Mortiisa?
Muahhahahaha... Owned... Wiesz czemu nazywasz go panem? Bo grasz po 16h dziennie pewnie na jego śmiesznym servie. Jesteś chyba jedyną osobą, która nazywa Mortiisa- "Panem". Leże w hoi z tego...człowieku on nie ma 40lat żeby mu na pan mówić, ale liż dalej du** choć on nie przeczyta Twoich postów.
Za każdym razem jak piszesz o Mortiisie jest... Pan Mortiis. Owned ;(

@topic
Apo jest teraz noob serv'em wiec o co chodzi?
Kiedyś była atmosfera jak się zerw dopiero rozkręcał, a teraz... prawie same debile i osoby lubiące kogoś powyzywać... no i naturalnie wielkie miszcze z hiht lefelami.


Macie racje co do raportów... trzeba czasami od 30 min do godziny czekać aż ktos odpisze ;/
Sądzisz że oni mają siedzieć 24/h? muahahhaha... ciesz się, bo lepiej jest tu z gm niż z gm na rl.
Tak w ogóle to oni się z was śmieją że jak frajerzy siedzicie po 16h przed kompem, a oni idą w tym czasie na piwko i mają gdzieś te wasze raporty.

Milker Men
25-01-2009, 13:08
BOa to poprostu człowiek , ktory bardzo mało wie o APO i niezna sie na grze ... szczęście ze chyba odeszedł... zgadzam się z tym ze reszta tuorów jest tylko do dawania banow i tyle.

Thesea
25-01-2009, 15:44
Tutor nie jest tylko po to, aby dawał bany.. (...)

Exevo knight
25-01-2009, 16:08
@Exevo knight
Napiszesz do Pana Mortiisa?
Muahhahahaha... Owned... Wiesz czemu nazywasz go panem? Bo grasz po 16h dziennie pewnie na jego śmiesznym...

Nawet nie wiesz co to znaczy -.- Pan Mortiis jak pisze do niego raporta również odpisuje do mnie Pan i co, to ma oznaczać, że jestem jego Panem? Nie! To jest po prostu forma grzecznościowa. To, że cię rodzice nie wychowali to mniej do nich pretensje i nie udzielaj się w tym temacie jeśli sam nie wiesz co piszesz. Jeśli ci się serwer nie podoba to nikt cię tu nie trzyma. Moim zdaniem właśnie ten serwer jest jednym z lepszych i to ile gram to już nie twoja sprawa.

Teraz zwracam się do tych co twierdzą, że tutorzy nie siedzą 24/h. A kto powiedział, że siedzą. Dokładnie napisałem, że raporta wysłałem wtedy kiedy mam pewność, że GM/TUTOR jest online! Sprawdzam to na stronie w Zbanowanych a więc przestańcie pisać takich bezsensownych treści po to aby sobie posta nabić.

Milker Men
25-01-2009, 17:12
Mortiis poprostu się zwraca do wszystkich z szacunkiem a nie tak jak ty:rolleyes: .... weś stary.. nie można nikomu powiedzieć "Pan" ?? Bo co juz odrazu niewiadomo co sobie myślisz.:mad: