PDA

View Full Version : B?ad w serwerze ? Cofka ?



Grimkins
26-01-2009, 20:45
Witam,
kupując SL'e kupiłem ich 5 = 500c, poszedlem na monster skielety płatne 100cc, expiac wyrzuciło mnie z serwa, odczekałem 10min zalogowałem się ponownie i co zobaczylem ?
ani jednego sla tylko na sobie i jetsem w temle.. Cofło serwer a ja teraz nie dość ze nie mam za co kupic sl'i to i za co expic ?:/

Drako o.o
26-01-2009, 21:48
3 - GM/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za straty graczy spowodowane ewentualnymi błędami serwera.

niestety nic sie nie da zrobic, czasem tak bywa.. to nie wina mortiisa

Arcano
26-01-2009, 22:39
Serwer wyłączyło i cofło bo mieli jakieś problemy z bazą danych i w momencie którym została naprawiona cofło się wszystko od ostatniego zapisania. Smutne, ale prawdziwe i tak jak mówił pan #up - nie oddadzą Ci, tak pisze w regulamine... Temat CLOSED...

old Don Mateo
27-01-2009, 00:06
Witam,
kupując SL'e kupiłem ich 5 = 500c, poszedlem na monster skielety płatne 100cc, expiac wyrzuciło mnie z serwa, odczekałem 10min zalogowałem się ponownie i co zobaczylem ?
ani jednego sla tylko na sobie i jetsem w temle.. Cofło serwer a ja teraz nie dość ze nie mam za co kupic sl'i to i za co expic ?:/

Jeśli masz dowody na to że kupiłeś to pewnie ci odda kase ale pewnie ich nie masz bo z kąd mogłeś wiedzieć

@2 up

ale nie mowa tam o Godzie xD