Zaloguj się

View Full Version : Czy demony istniej? tylko w Tibi?



Dark Peter
13-06-2007, 18:47
Słysząłem opowieści typu "On został opentany przez złego demona!"
Demony to nie to co duchy. Czy istnieją??

Diego
13-06-2007, 19:39
...
Ile Ty masz lat ?
Dobrze że z ciekawości wszedłem na to forum (a robię sobie przerwę) ,bo tak się uryłem że z ziemi nie mogłem wstać przez kilka minut...
Jak mogą istnieć demony...czy Ty już tak przesiąknąłeś tibią że mózg całkowicie Ci już wyparował ?
To co Ty powiedziałeś
został opentany:D przez zlego demona to jest taka przenośnia.
Debilny temat...
A Ty masz chyba z 8 lat.

Soulshade
13-06-2007, 19:57
Ja niezbyt wierze w Demony. Jeżeli mamy mówić na poważnie to widziałem program na NGeografic o Egzorcystach. Tam mówili o demoach itd. Jednak jak niby wypędzali to twarzy tych "Ofiar" robiły się tak zajebiście śmieszne, że prawie się posikałem. Nie wierzyłem, nie wierze i nie będe wierzył w demony.

catek
13-06-2007, 20:19
ja osobiście nie miałem nigdy do czynienia z demonami (chyba, że z tymi z Tibii oraz orshabaalami :D)

@topic Nie wierze.. ech ludzie to mają wyobraźnie :D to samo piekło, niebo etc..

może i na tym polega wiara, w coś się wierzy lub nie, ale są też tacy co potrzebują dowodów na istnienie duchów, demonów, Boga, ja do takich osób od kilkunastu dni należę.

CoQ
13-06-2007, 20:30
A ja slyszałem, że dzisiaj w nocy po Ciebie przyjdzie Demon i Cię opęta...

*Mordi*
13-06-2007, 21:38
@Diego
Wiesz co to w ogóle Demon? Demon to jest tak jak by Wysłannik Szatana... Tak się to tłumaczy -.-
@Topic
Słyszałem i oglądałem wiele dowodów, lecz Egzorcyzmy w Rosji były najstraszniejsze, baba jęczała było słychać w tle takie jak by wycie. Jeżeli nie jesteście pewni co do Demonów to obejrzyjcie film na Faktach "Egzorcyzmy Emily Rose"... Najbardziej polecam ten film dla Diega.

Qlers
14-06-2007, 14:59
@up
fajny film, oglądałem.:D

@topic
Mamy fajnego ks. na religii i jak coś się Ho zapytamy to przez pół lekcji o tym mówi.
Ktoś się kiedyś zapytał, czy są duchy, demony...
On twierdzi, że tak, ale to w końcu ks.
ja sam nie wiem co o tym myśleć.
Podobno tego Ojca Pio demony opętywały.

Dark Peter
14-06-2007, 15:32
ale z duchami sie rozinal mtemat :D dobra nie piszcie i usuńcie :P

Puma
15-06-2007, 14:47
Dosyć często zastanawiam się nad życiem poza ziemskim ogólnie nie wierze w Demony ale jeżeli jest Bóg to jest i Szatan i jego wysłannicy...

PS Bóg za swoich wysłanników ma Aniołów no to szatan demonów..
Ale ja jestem pokręcony...

Matello
16-06-2007, 12:33
Dosyć często zastanawiam się nad życiem poza ziemskim ogólnie nie wierze w Demony ale jeżeli jest Bóg to jest i Szatan i jego wysłannicy...

JEŻELI jest bóg;)
Ja tam wieże w Demony, no ale napewno nie w takie jak w tibii:p
Ale troche dziwne, bo niby gdzie jest ten "Świat Umarłych":confused:
przecierz podobno odkryli cały świat, a życie duszy jest troche dziwne, bo tego świata nie widać:p
Ale nie odskakując od tematu na ja na 100% wieże w demony, jeszcze raz powtarzam nie w czerwone i duże xD

Jak mogą istnieć demony...
Wieżysz w boga? Jeśli tak to czemu masz pewność że nie ma demonów?

Ile Ty masz lat ?
Ja 14 i wieże, a co mam wieżyc w jakiegoś boga?? LOL !!! Ta wiara (katolicyzm,chrześcijanizm) mnie rozbawia, naprawde:rolleyes:
BIG GZ temu co wymyślił tą bajke, o bogu, bo to naprawde mu sie udało:D :D :D :cool:

Marlan
18-06-2007, 20:21
BOGA NIE MA!!! Ja mam 12 lat ale już zdałem sobie sprawę, że ten cały bóg to kit. A do tematu: demony były, są i pozostaną! (Jak Szatan).


P.S
Pewnie uznacie, że jestem satanistą. Ale nie jestem ateistą. (Nie wierzę w żadne "bóstwa")

Golden
18-06-2007, 22:52
USHas8SushUSHaushAUShasAUS as AS a8s A8S 8ahs8AHS AS
Umyj dupe..

Will that Dead 18:33:12 332 by Demon
MDW ...

jacek3332
09-11-2008, 10:19
Ja wierze w duchy ale nie w takie, że chodzą i zabijają, tylko dobre dusze itp. A co do demonów to są przypadki opętań, możecie poszukać w internecie a znajdziecie nawet filmiki.

Darian
09-11-2008, 10:25
Japier**** jaki ty kur** jestes poje**** zeby odświeżać temat od ponad roku co za idiota japier**** kur** leze z takich idiotów najlepiej takim kur*** dawac bany i to na wszystko kur** nara jacek3332 to jeb**** su**

GrulixBaned
09-11-2008, 10:42
Ja wierzę w demony, bo naoglądałem się tych głupich seriali typu: Czarodziejki.

majorzalosnypies
09-11-2008, 13:08
grulix debilu .............nie widzisz ze temat z 2007? nie karmic trola

~~Elite Knighteczka~~
09-11-2008, 13:13
Boże... Jaki temat. Taak, demona isteniją nawet jak będziesz spał to Ci pod kołdrę przyleci jeden demon :< Strzeż się!

Calipse
11-11-2008, 14:02
Powstał film na faktach Emily Rose która została opętana.

Oglądnijcie se ten filmik

http://pl.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk&feature=related


Ja tam sama nie wiem czy wierze w to że istnieją demony ;p ale ta historia Emily Rose jest przerażająca :P

Sopranis
11-11-2008, 20:06
Najpierw tak o:
Grulixbanded:Ty smieciu zamknij morde i sie nieodzywaj dziecko *&@^#($*&@. jak masz cos pisac to niepisz,naogladaj sie mody na sukces idioto.

Dark Peter and Topic: Demony istnieją i duchy(dobre i złe)

Filmy:Oprócz egzorcyzmów Emli Rose(czy jakos tak)polecam też Duchy na Discovery(kiedys o 22 w piatki,teraz w niedziele o 24:00).

Wszyscy którzy nie wierzą w swoją Religie:Nic wam niebęde mówić po śmierci(lub nawet jak będziecie żywi)będzie Sąd-miejsce w którym wylądujecie nie musze opisywać.
Wszyscy co wierzą w Demony duchy a nie w swoją religię:Nie życze wam złego ale żeby wierzyć w to co złe a nie w to co dobre to trzeba mieć coś z głową.

Kapitan Alkohol
14-11-2008, 19:20
Tak istnieja xD Przyjda w nocy i Cie zjedza :D

A tak serio to hmm sam nie wiem xd

H5N1
14-11-2008, 19:24
Z tego co wiem świadkowie Jehowy nazywają demonami szatana^^

@
Dziecinny temat...:rolleyes:

Nakomi takahata
14-11-2008, 19:25
prostymi slowami-demon=gowno................

Crayon
14-11-2008, 19:55
Ja 14 i wieże, a co mam wieżyc w jakiegoś boga?? LOL !!! Ta wiara (katolicyzm,chrześcijanizm) mnie rozbawia, naprawde:rolleyes:
BIG GZ temu co wymyślił tą bajke, o bogu, bo to naprawde mu sie udało:D :D :D :cool:
Człowieku. To co zrobiłeś woła o pomstę do nieba. Wiesz jak się teraz będzie czuć Tett, kiedy (prawie) Jego rówieśnik wieży ?!
Imo Katolicyzm, a Chrześcijanizm to to samo. Śmieszy Cię ta bajka o Bogu ? Dlaczego ? Masz argumenty ? Wytocz je.

A Demony ? W sumie poza Orshaballem nikogo takiego nie znam. Te postacie to tylko wymysł człowieka...

BroxiQ
14-11-2008, 19:56
Jasne demony są nie tylko w tibi :> Są też w kilku innych grach typu "Diablo", "Baldurs Gate". Itd...
Ale co do życia to się nie spotkałem i nie wierze :P. Wiele osób mówi że widziało i nie krytykuje ich za to xd. Może widzieli może im się tylko wydaje, też uwierzę jak zobaczę.

Nusultan Tudialkbai
15-11-2008, 11:04
Polecam OOBE ;) (out of body experiences)

Is'KiSii
15-11-2008, 11:19
O **rwa jakie zajpiszczy temat :o

Taa.... instnieją już jeden Dejmon mnie przeleciał pod kordełką ;) :)

Daaron
15-11-2008, 11:52
Człowieku. To co zrobiłeś woła o pomstę do nieba. Wiesz jak się teraz będzie czuć Tett, kiedy (prawie) Jego rówieśnik wieży ?!
Imo Katolicyzm, a Chrześcijanizm to to samo. Śmieszy Cię ta bajka o Bogu ? Dlaczego ? Masz argumenty ? Wytocz je.

A Demony ? W sumie poza Orshaballem nikogo takiego nie znam. Te postacie to tylko wymysł człowieka...


Skoro to tylko wymysł człowieka to dlaczego miliony osób rocznie jest opętanych? Robią sobie jaja na tle kościoła? Chcą być fajni nawet sam na sam z księdzem co najlepsze po 24 godzinach męczarni wychodzą zdrowi duchem? Uwierz mi to nie jest choroba psychiczna...

@Topic
Głęboko wierze że, istnieją demony sam przekonałem się tego na własne oczy akurat pojawił się taki temat gorąco zapraszam na msze dzisiaj w Częstochowie któa rozpoczyna sie ok. godziny 16:00 zobaczycie to na własne oczy oczywiście Ci którzy mogą tam być. Wierząc w Boga musicie uwierzyć w Szatana oraz jego sługi, tak jak w anioły. Chcielibyście dowodu na istnienie takich rzeczy ale zwróćcie uwage na fakt że, Bóg wystawia Was na próbe chce sprawdzić czy dacie rade uwierzyć nie polegając na zmysłach wizycznych, największem sprawdzianem jest żeby zdać sobie sprawe z tego że to wszystko istnieje. Można powiedzieć jako nałóg w pewnym sensie Tibia to demon który zniewala Was większość graczy na APO nie da rady skończyć z tą grą nastąpi koniec APO dalej będą grać na innych serwerach po prostu można to nazwać opętaniem...


Dla niedowiarków, jak kiedyś powiedział Cineq:
„Największym sukcesem szatana, było wmówienie ludziom, że nie istnieje”.

Too Get
19-11-2008, 17:07
Słysząłem opowieści typu "On został opentany przez złego demona!"
Demony to nie to co duchy. Czy istnieją??

BSUhaushauhsauhsuahsa
Mój obiad własnie wylądował na monitorze :) No ogar .

Crayon
19-11-2008, 17:18
Skoro to tylko wymysł człowieka to dlaczego miliony osób rocznie jest opętanych? Robią sobie jaja na tle kościoła? Chcą być fajni nawet sam na sam z księdzem co najlepsze po 24 godzinach męczarni wychodzą zdrowi duchem? Uwierz mi to nie jest choroba psychiczna...


Dla niedowiarków, jak kiedyś powiedział Cineq:
„Największym sukcesem szatana, było wmówienie ludziom, że nie istnieje”.

Uważam, że osoby 'opętane' wmówiły to sobie. To wszystko dzieje się w psychice człowieka.

A co ja mam słuchać Cineqa ? Że 'mądrze' mówi ?

Wiliks
19-11-2008, 17:20
Mi ksiądz coś opowiadał o tych duchach.. demonach i innych złych 'stworzeniach'. Cineq w tym wypadku miał racje. Niech ktoś z Was obejrzy egzorcyzmy to się przekona.. podobno prze****e jest.. :<

Lu$hOoOoOfy Cineq
20-11-2008, 14:09
Uważam, że osoby 'opętane' wmówiły to sobie. To wszystko dzieje się w psychice człowieka.

A co ja mam słuchać Cineqa ? Że 'mądrze' mówi ?

To jeśli nie jesteś zamkniętym w sobie dzieckiem, który napina się w necie to idz do EGZORCYSTY, który u was rezyduje, i nie wciskaj, że nie ma, bo w Polsce każda diecezja ma.
Porozmawiaj i poszukaj zbawienia, bo je straciłeś.

Ktoś
20-11-2008, 14:25
Kiedyś nie wierzyłem w żadne demony itp.
Po obejrzeniu filmu Egzorcyzmy Emily Rose na faktach uświadomiłem sobie że istnieją.
Zacząłem czytać w necie co to jest, czy w ogóle naprawdę istnieją.

Polecam zacząć oglądać ten film o 2 w nocy :D Ciarki przechodzą ^^

Pelé
20-11-2008, 14:28
Człowieku. To co zrobiłeś woła o pomstę do nieba. Wiesz jak się teraz będzie czuć Tett, kiedy (prawie) Jego rówieśnik wieży ?!
Imo Katolicyzm, a Chrześcijanizm to to samo. Śmieszy Cię ta bajka o Bogu ? Dlaczego ? Masz argumenty ? Wytocz je.

A Demony ? W sumie poza Orshaballem nikogo takiego nie znam. Te postacie to tylko wymysł człowieka...

Smieszny czlowieczku on mial racje z ta bajka :)
chcesz to podam ci 10 argumentow ze nie ma boga a ty nie podasz mi chociarz 2 ;)