PDA

View Full Version : 1188 Rp Vs 1430 Ed + 820 Ek



Syczek
27-01-2009, 14:28
Witam przedstawiam Wam fascynujaca walke przez ktora Ci dwaj gracze chceli cos osiagnac, jednak im nie wychodzilo ;)) Zaczelo sie od tego, ze
Mag Robert zaczal spamowac mi na prv "Jestem piekny i wspanialy, wybuduj mi pomnik" po czym dostal ignore i tak robil ze wszystkich charow potem postanowilem nakrecic filmik ze dam rade hezjoda zabic jak to mowili, ze niby 0 pvp jestem oczywiscie tak mowil "Mag Robert" to udowadniam nie dosc ze padl hezjod to bili mnie we dwóch a do tego przyszedl znow i padl drugi raz wtedy ponownie uruchomilem TibieCam i nagrywalem dalej ;) koncowa faza oczywiscie dead.. po to aby wkoncu osmieszyc tych smieciow...

Czytuje slowa Mag Roberta "we dwoch kozak a solo z hezjodem nie wrzucisz na forum i do tego spierdalasz" Oczywiscie jak mnie zabil z Wulfgarem to bylo solo dla Mag Roberta ;d
I teraz do Ciebie: Ja spier? ujawnione jest na filmiku kto ucieka, a kto nie do tego jak mnie we 2 biliscie to spierdalales hehehe :)

Pozdrawiam ;)

http://www.speedyshare.com/120735190.html

Milego ogladania.

Sys3k
27-01-2009, 14:41
Hmm gdy stales z Mag Robert mogles podbic i "sÓfaCJ"
Widze, ze new owner Hejzoda pokazuje klase ^^ od 1200 rp ; o

Syczek
27-01-2009, 14:45
Nie moglem suwac go, bo on ma bota juz go gonilem dzis z 10x uciekal po calej mapie itp. ;) dobra nie bede pisal, ze juz ma bota itp. bo on pisze ze uha sie po 7.5k a ja wale po 7 ;) po pierwsze combo pojdzie 8+ k a po drugie szybciej wale niz on sie uha i to jest najdzwiniejsze, ze on sie uha tak samo jak ja wale biegnac ;) widocznie ma najlepszy refleks na otsie huehe.

Old Knighcik
27-01-2009, 15:21
Powiem jedno psy , lecz niestety na apo jest takich coraz wiecej ...

Pozdro

Plagenzenho_koha_kruliksa
27-01-2009, 17:56
Mag robert to idiota :O................................................ ......

Avek II
31-01-2009, 12:30
Rzal tych noobow............................................ ...........................:D