PDA

View Full Version : Jak siebie oceniacie.



SyncMaster
21-04-2007, 22:19
Tak jak zaczołem temat hciałbym sie dowiedzieć jak sie oceniacie jak myślicie
1 Jesteście przystojni
2 Mądrzy
Jakie macie cechy charakteru. Przed zaczęciem tematu najlepiej się przedstawić i Opowiedzieć coś o sobie ile macie lat i gdzie mieszkacie.

Ja siebie oceniam tak- Nazywam sie Artur nie wiem czy jestem przystojny ale mam podobno fajny charakter i jestem miły. Lat mam 13 wiem że to niewiele. Mieszkam w małej wiosce Koło Ślesina nawywa sie Niedzwiady Małe.


Komentujcie temat Prosze. :):) oczywiście komentujcie jak chcecie.

JaCkAsS
21-04-2007, 23:44
No to jak nikt nie pisze to napiszę ja:PP

Mam na imię Jacek (Arcon Shooter w grze:P), mieszkam w Poznaniu, w grudniu kończę 18 lat xD, słucham rap/gangsta rap.
Dobra koniec tych formalności bo to i tak nikogo pewnie nie interesuje:P
Więc: Jestem wporządku ziomkiem dla tych którzy są tacy dla mnie, a w sumie nie lubię pisać o sobie więc tyle starczy xD LóL ale dużo napisałem buahaha xD

Acha.....i jeszcze jedno.......KOCHAM JEŚĆ!!!!!! Tylko teraz nie myślcie że jestem grubasem bo ważę zaledwie 68kg przy wzroście 189cm!!! Ale potrafię naprawdę bardzo dużo w siebie zmieścić!!!!!!!!!!!!xD

Pozdro

Diego
24-04-2007, 15:51
Ja mam na imię Marcin.






Nie wiem czy jestem przystojny(ja się na tym nie znam)
Jeśli chodzi o charakter to jestem pomocny,miły,ale czasem straszny nerwus.

Blade Master Pall
24-04-2007, 17:12
Mam na imie Piotrek ( Blade Master Pall ), mam 13 lat i mieszkam w Krakowie. Lubie saluchac rapu i techno.

Nie mam pojęcia czy jestem przystojny. Wydaje mi sie ze to powinny oceniac dziewczyny. Choc czasem jestem zlosliwy to lubie pomagac innym.

Qeen
24-04-2007, 17:27
Acha.....i jeszcze jedno.......KOCHAM JEŚĆ!!!!!! Tylko teraz nie myślcie że jestem grubasem bo ważę zaledwie 68kg przy wzroście 189cm!!! Ale potrafię naprawdę bardzo dużo w siebie zmieścić!!!!!!!!!!!!xD



Haa witaj w klubie ; DD chociaz chyba troche mniej w siebie wrzuce.. ale uczucia te same xD

Wiec ja mam na imie Agata, lat 14 (w pazdzierniku bdz 15) Trenuje ju-jitsu ii jezdze na snołbordzie. Hmm z wyglądu średnia, potrafie być tak samo wredna jak i miła, zależy w stosunku do kogo he ; d złośliwa, baaardzo nerwowa, ambitna, zawzięta, uparta ; D troche tych cech by się znalazło.. ale nie chce mi sie teraz myśleć, może pozniej cos dopiszę ; )

Morek
24-04-2007, 18:57
Nie ważny wygląd zewnętrzny tylko wewnętrzny ;]
Mam na imię Daniel, lubie uprawiać Shotrack (Szybką jazde na lodzie), mam 15 lat
jestem uczciwy, czy przystojny to każdy ma swoje zdanie do tego, lubie oglądać
Jetix. =] Ogólnie pozytywnie się oceniam.

JaCkAsS
27-04-2007, 00:53
Hmm z wyglądu średnia.

Odrazu widać że jesteś skromna, bo z tego co widziałem w temacie ze zdjęciami powiedziałbym że jesteś piękna, ale cóż, to tylko moje skromne zdanie xD

VaReZ
27-04-2007, 08:34
15 lat
Paweł
łatwo mnie wnerwić żadko kiedy w grze nie mam fraga .. bo zawsze jest ktoś do ubicia w rl wczoraj goniłem kolesia jak moją dziewczyne przezwał (nie wiedziałem że tak szybko można biegać) czy jestem przystojny tego nie wiem :) mieszkam w Lublinie pozdro dla kumpli :P

KomisarzTDF
03-05-2007, 21:08
żadko

A nie, bo gęsto!


w rl wczoraj goniłem kolesia jak moją dziewczyne przezwał (nie wiedziałem że tak szybko można biegać)

Uuu, mocny z Ciebie zawodnik. Naje ałeś mu tak, że aż mu kredki z tornistra wypadły? :D


A co do mnie.
Charakter mam podobno fajny, towarzyski jestem, nie lubie frajerstwa wszelkiej maści :D

I ZAWSZE WRZUCAM CIAŁA DO OGNIA PRZY DEPO! Muszą się ładnie kremować!

linux
11-05-2007, 16:12
dziwak który 8 lat siedzi przed komputerem w ciemnym pokoju. SERIO

Killer Master
11-05-2007, 18:15
Hmmm mam na imię Robert. Rocznikowo mam 13 lat. według mnie jestem brzydki ale niewiem jak mnie inny oceniają. Staram sie być koleżeński i duuużo gadam. Pytam sie ludzi rożne rzeczy(nie muszę podawać jakie :> No i to chyba wszystko:cool: :p

*Love*
11-05-2007, 18:18
Mam na imie Maciuś, 14 lat. Przystojny to ja napewno nie jestem, ale za to dobry w matkie i wysportowany. Bardzo dobrze idzie mi w biegach. Prawdopowobnie zagrożony z 5 przedmiotów. Z Matmy mam z 10 jedynek, ale Każdy sprawdzian, kartkówkę pisze na conajmiej 4. I jedna z najważniejszych informacji o mnie - Mam gogle! (czyt. Okulary)

Mera
17-05-2007, 17:45
Nie ważny wygląd zewnętrzny tylko wewnętrzny ;]
Mam na imię Daniel, lubie uprawiać Shotrack (Szybką jazde na lodzie), mam 15 lat
jestem uczciwy, czy przystojny to każdy ma swoje zdanie do tego, lubie oglądać
Jetix. =] Ogólnie pozytywnie się oceniam.
Kurde na lodzie to bym sie z tobą pościgał :] xD

My name is Janek(Mera)
Cechy: Ambitny, Mądry, Uczciwy, Zaufany
:]