PDA

View Full Version : Horoskopy by Serafin



Serafin
21-04-2007, 23:25
Witam. Jak juz powiedzialem bede pisal horoskopy. Jeden na tydzien na kazdy znak zodiaku. Jezeli jakis znak nie pojawi sie w topicu nie szkodzi. I tak mozna go przyczytac. Uwaga! Pierwszy horoskop w poniedzialek.

Narazie prosze komentowac pomysl.

Moze zostanie podklejony jezeli bedzie dobry, ja uwazam ze tak.

Prosze nie muwic zly temat tylko wogule sie nie wypowiadac bo to jest swego rodzaju nabijanie postow. Nie spamowac... XD

POZDRAWIAM
;)

SyncMaster
21-04-2007, 23:28
To ja już sobie zamawiam na poniedziałek. Mój znak to Koziorożec więc prosze o horoskom.

Z góry dziękuje. :)

Bulwa
21-04-2007, 23:36
Ja chętnie zamówię na poniedziałek. Mój znak zodiaku to Panna. :D


PzdR

Danielek elo elo
22-04-2007, 09:48
Ja też chce mój horoskop na Poniedziałek :)

Mój znak to Rak :D

*Love*
22-04-2007, 10:39
Poproszę Horoskop na Poniedziałek. Mój znak to Byk.
Powiedz mi czy ty sam wymyślisz, skopiujesz czy co?

xD Luki xD
22-04-2007, 14:11
Ja też chcę na poniedziałek jestem Wodnik :D
@SyncMaster
Zmień avatar jeśli jesteś katolikiem

Fallen
22-04-2007, 21:15
Pomysł świetny :) Wreszcie cos ciekawego się pojawiło ;) ;)
Prosiłbym na poniedziałek panne :D:D

Dratris
22-04-2007, 21:20
Na wtorek. Ryba.

Se V aR
22-04-2007, 21:39
Mi możesz na Środę ale lepiej w Poniedziałek.
Znak zodiaku: Byk

Diego
22-04-2007, 21:48
Ja poproszę na wtorek mój znak to waga.

Serafin
24-04-2007, 13:57
Przepraszam ze nie wczoraj...

Panna:
Twe serce przepelnia smutek... Wiesz dlaczego? Zmien swoj stosunek do innych rzeczy wtedy inni cie polubia.

Ryby:
Tak jak ryby czujecie sie zamknieci i chcecie sie pokazac. Nie rubcie szalonych rzeczy. Np. skok na bungee. Wystarczy dobrze sie uczyc.

Baran:
Ostatnio zrobiles sie cos nadwrazliwy. Musisz sie uspokoic. Proponuje zielonom herbatke lub melise i dobrom ksiazke.

Byk:
Uwazaj! Zbilza sie twoje przeznaczenie. Jezeli ktos da ci jakoms propozycje nie odzucaj jej. Przyjmij ja z zapalem.

Bliznieta:
Wez portmonetke, duza torbe i idz na zakupy, poniewaz szukuje sie przyjazn. Moze nawet cos wiecej? Hmm? A jak ty uwazasz? Proponuje market.

Skorpion:
Uwazam ze twoje podejscie do zycia jest zle. Nie mozesz miec wszystkiego. Nie jestes najlepszy na swiecie. Jest tez wiele innych. Zachowuj sie mile wobec wszystkich.

Waga:
To nie jest twoj szczesliwy tydzien. Spotka cie wiele nieszczesc. Najpierw ktos odbierze ci cenna rzecz, a nastepnie stracisz przyjaciela...

Lew:
Miauuu. Lew ma duzom szanse na zyskanie nowego zwierzaka. Pawdopodobnie to kot. Jezeli bedziesz o niego dbal kiedys ci on pomoze.

Wodnik:
Znajdziesz nowe hobby. Polubisz je bardzo. Ale sie nie przywiazuj za bardzo do niego bo gdy ci sie nie uda... To bedziesz mial pecha...

Koziorozec:
Nie udawaj ze nie wiesz o co chodzi. Dobrze wiesz ze chodzi o ciebie. Potrzebujesz pomocy. Znajdziesz ja przez internet...

Strzelec:
Staniesz sie ostatnie dosyc agresywny. Lecz potem na dejdzie okres spokoju, harmonii i ciszy. Polubisz kogos kogo bys sie nie spodziewal...

Copyright by Serafin

Wszystkie wymyslalem.
Mysle ze sie spodobajom.

Pozdrawiam
Serafin
;)

Bobo
25-04-2007, 16:29
A czemu nie zrobileś dla Raka?

Fallen
25-04-2007, 20:21
Łeee ale badziew gówno prawda to wszystko co napisałeś ;/ GZ pomysłu ale wykonanie jak dla mnie cieniutkie ;/

Evil Sonic
02-05-2007, 14:33
Ja bym rowniez poprosil o horoskop na piatek :P
akurat mam maturke z polaka i chcialbym sie dowiedziec co o tym mowia gwiazdy xD moj znak to Panna :] ......

Avatar
04-05-2007, 14:15
Wątpie by ten temat był "przyklejony" bo horoskop w gazecie można zobaczyć lub w internecie. I narazie dałeś tylko jeden horoskop mimo iż ten temat jest od jakiegoś czasu...

Mój znak Bliźnięta spróbuj coś wykombinować na niedziele (horoskop)
PS : Nie ma dla raka, popraw to.

~~Tullo~~
03-01-2009, 22:53
Archeolodzy Rlz... ;D;D
uehauhe
Pisz na caly tydzien jak jestes jeszcze na forum ;D;D

Zbanowany Khuramek
03-01-2009, 23:02
Tullo wlasnie ty odswierzyłeś ten temat z przed dwuch lat więc kogo ty nazywasz archeologiem <lol2>
Serafin ma bana zauwazyles?
@topic
Ryby wlasnie przeczytalem ale mogl by ktos mi dac horoskop na ten rok ;s?

JoVEKRoVeK
03-01-2009, 23:32
W ostatnich dniach widzę, że zatrudniono doskonałych Archeologów, którzy odkopują bardzo stare prehistoryczne tematy. Gratuluję Mortiisie doskonałego wyboru! Ci ludzie zrobią co trzeba by zrobić z tego forum Trollowisko!

Wiele Miałem Kont
04-01-2009, 00:29
Oo... horoskop?
Co do horoskopów niezbyt w nie wierze, ale chciałbym się dowiedzieć czy w końcu choć w części spełni się moje marzenie życiowe:
http://i42.tinypic.com/2ag6bfc.jpg
Ehh... ja chcę taką dziewczynę!! Ohh... aż mi się kur** wierzyć nie chcę że w Wałbrzychu nie znalazłem przez moje kumpele żadnej podobającej mi się dziewczyny Emo.
W sumie na 99% nie znajdę mojego wymarzonego Emuska, ale mniejsza o to... niech sobie będzie :P
PS: Koziorożec, a i przy okazji mogę też tarota? ;)


@Edit
O kur** nawet nie zauważyłem że to temat sprzed 2 lat...
No do hu** poje**** was totalnie żeby takie tematy odświeżać?

Silkroad.
08-01-2009, 16:15
Panna:
Twe serce przepelnia smutek... Wiesz dlaczego? Zmien swoj stosunek do innych rzeczy wtedy inni cie polubia.

O.o? Mam szacun dla każdego, jeżeli chodzi o emo itd. xD

JaCkAzZ
09-01-2009, 01:37
@Wielemiałeśkont
Dobra sucza, bardzo dobra sucza...... Emo Girls <3 dziiz xDDDDDDD hah


@topic
Teraz ja będę pisał horoskopy bo tak :D



Horoskop na najbliższy tydzień\/
Będzie zimno... Koziorożce kupią sobie nowe buty... raki zaczną biegać....a reszta będzie żyła tak jak do teraz..

O_O

Pixelo
09-01-2009, 07:36
Mogli mi nie dawac bannana na Serafinie. xd Pisalbym wtedy ;p