Zaloguj się

View Full Version : Stracone 7.1kcc ?al ?al BUG albo co?!!!



Takarji
18-04-2009, 11:34
Witam, dzisiaj mój kolega Chudy stracił 7,1kcc w taki sposób że położył kase na dp na senji i obok stał noob Petlic. Rzucił kase a on ( Petlic) w tej samej sekundzie położył chyba z 1000 spearów!!!!!!!! I cały czas zarzucał. To jest jakiś bug ponieważ nie da sie zarzucać na depo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! nie stojąc koło niego.......
oczywiście pisał raport ale nikt nie odpisał, oddajcie mu to 7,1 kcc to wasza wina że takie coś zaistniało na serverze zawsze tracić i żal!!!!!!!! A winny nigdy nie dostanie bana i nic mu nie zrobicie?

a tu przykład jak to wyglądało ( nie byla to ta scena ) ale żeby pookazać jak to wyglądało

http://i40.tinypic.com/2mycf0n.jpg

Prosze o odpowiedź GM'a :mad::mad:

ronida
18-04-2009, 11:37
Miałem dokładnie to samo;/ Tylko, że z pandemką i noobek nazywał się Ewa Michajluk!!!!!!!!!! I niestety nie mam ss'a ;/

Knight Lukas
18-04-2009, 11:39
HeHe i będzie miał nauczkę :D poco się chwalił

Ale dziwne ze dało się coś na depo wrzucić

Zumun Rooker
18-04-2009, 12:12
No, nie trzeba się było chwalić :D
I to raczej nie bug, tylko wszechobecne tzw. noobstwo, choć nie ma takiego wyrazu, więc powiem: wszechobecny idiotyzm.
Powiem to tak: Twój kumpel zachował się głupio, a ten drugi, co mu to cc zniknął, jak ciota bez jaj.

Aha, podobno osoby używające więcej niż trzy wykrzykniki/znaki zapytania mają spaczoną psychikę (nic nie sugeruję), ale sam rozumiem, emocje...
A czemu ty musisz to za kumpla zgłaszać? Zapadł w szok? Ja bym był trochę wnerwiony.

`FilipeK <3
18-04-2009, 12:21
Kogo to obchodzi ze on stracil?
To nie wina serwera , nasza ani Mortiis'a lecz tylko i wylacznie jego.
LUDZKA GLUPOTA NIE ZNA GRANIC

MasterQ
18-04-2009, 12:40
Jasne, może 5kcc za stracone nerwy?
Zapomnij o kasie, to wyłącznie wina kolegi, że rzucił to na depo.
Close.

Gaston
18-04-2009, 14:41
3 - GM/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za straty graczy spowodowane ewentualnymi błędami serwera.


@ to nie bug - to idiotyczni i dziecinni gracze na OTS...


@założyciel tematu

powinien byc warn za nieznajomość regulaminu....


@Close.

jacek3332
18-04-2009, 15:15
Bo oni muszą się pochwalić ile to oni kasy mają. Ewidentnie jego wina, miał pecha że trafił na nooba z spears'ami :P.

Domcio
18-04-2009, 15:31
Zal uwazaj bo ktos ci odda kase shushushsuhsushushsush nikt ci tej kasy nie odda a ty jest noob ze rzuczasz kase na depo

FoczeQ
18-04-2009, 19:09
@up

Zamknij dupe frajerze jebany :| stracił kase i jeszcze Go wyzywasz?
Żebyś ty ***** stracił kase, to byś odrazu odszedł


@do GM :o

Powinniście sprawdzić tego chara jakiego ma main chara i mu go zbanować omg :-o

Pampalini
18-04-2009, 19:15
Wiesz co ?:) ten twoj kolega napewno nie odzyska kasy, nie potrzebnie sie chwalil ile to kcc ma ^^ pro eful mastah,na przyszlosc niech nie robi tego 2 raz :) Pozdrawiam

Bakus
18-04-2009, 19:18
@up

Zamknij dupe frajerze jebany :| stracił kase i jeszcze Go wyzywasz?
Żebyś ty ***** stracił kase, to byś odrazu odszedł


@do GM :o

Powinniście sprawdzić tego chara jakiego ma main chara i mu go zbanować omg :-o

szkoda ze tam zadnego nicka nie bylo widac ;]

Exevo knight
18-04-2009, 19:33
Moim zdaniem to jest fake. Sprawdzałem, nie da się... To na pewno jest fake :]