PDA

View Full Version : Tragiczne ?mierci pi?karzy na boisku



Suvi
19-06-2007, 21:57
http://www.youtube.com/watch?v=X8mzeRVuDBU

http://www.youtube.com/watch?v=QDw6sCL58iY

http://www.youtube.com/watch?v=kvC9qP4C_Gc

Jak ktos nie zrozumie jak dany umarl niech pisze to naprawde smutne:(

Czy ktoś o nich jescze pamięta??

Szefu
19-06-2007, 22:22
Mozesz mi wytlumaczyc jak zginol ten pilkarz na 3 filmiku??

Drah Master
19-06-2007, 22:28
Właśnie co on robi ten na 3 filmiku ?
skręcił sobie kark ? hmm ?

R.I.P form Poland

@Edit
Jeszcze Kameruńczyk Marc-Vivien Foe
http://www.youtube.com/watch?v=8Yf3sFV_njY&mode=related&search=
Po prostu straszne :( ;(

The best
20-06-2007, 00:54
:/ az sie grac w gale odechiewa od takich filmikow

Techniks
20-06-2007, 08:34
ten na 3 filmie Dostal tak jakby szalu i zaczał isc do tylu i sie przewracac mogl sobie zlamac kark lub kregoslup :confused: :confused: :confused: :( :(

Misza
20-06-2007, 08:39
To naprawdę jest bardzo smutne ten 1 film jest moim zdaniem najsmutniejszy bo piosenka dodaje takiego klimatu który sprawia, że jest nam naprawdę smutno szczerze bardzo mi żal tych wszystkich piłkarzy ale w końcu odeszli w chwale i w błyskających światłach fleszy. Szczerze oglądając te filmy prawie się popłakałem bo nie na codzień się to zdarza i daje to bardzo dużo do myślenia. Zastanawiałem się co czuły rodziny tych piłkarzy... Bardzo im współczuję.

"Wieczny odpoczynek racz im dać Panie" "A Światłość Wiekuista niechaj im świeci"

@Edit Tu macie link w którym opisane jest jak oni umarli tylko niektórzy.

http://www.youtube.com/watch?v=fg5WN7JXd8A

@Edit Jeszcze kilka smutnych chwil na boisku

http://www.maxior.pl/?p=index&id=22831&0

Elvan
20-06-2007, 08:47
W filmiku nr 3 jest pokazane właśnie to, że mózg po śmierci jeszcze funkcjonuje, a ten ktoś, kto umarł nie może już kontrolować tego, co robi. On umarł już wcześniej. To bieganie do tyłu itd., to sprawa tego, że już nie mógł kontrolować tego, co robi.

Diego
20-06-2007, 09:03
Szkoda mi tych piłkarzy...
Najsmutniejszy był pierwszy i drugi moim zdaniem.
Ten trzeci był straszne mroczny ,i jeszcze ta muzyka...mało się nie przestraszyłem.

#down
Ale to mnie nie bawi...
Jak Ci wadzi ta buźka to ją usuwam.

Misza
20-06-2007, 09:20
Diego jeżeli chcesz się pośmiać to idz do działu humor.

@up nie o to zupełnie mi chodziło. Ale dobrze, że usunąłeś tą buźkę.

Suvi
20-06-2007, 15:00
Elvan napisał:W filmiku nr 3 jest pokazane właśnie to, że mózg po śmierci jeszcze funkcjonuje, a ten ktoś, kto umarł nie może już kontrolować tego, co robi. On umarł już wcześniej. To bieganie do tyłu itd., to sprawa tego, że już nie mógł kontrolować tego, co robi.

Racja on po tym uderzeniu w głowe uszkodził część mózgu i umarł zaraz po tym a to że tak szedł do tyłu to już nie żył tylko ciało jeszcze sie ruszało.Uszkodził jakąś ważną część mózgu i już niemógł sie kontrolować

Gutek
20-06-2007, 15:09
Nie mógł kontrolować mózgu??? Zombi?? ;p
A na serio. Ten pierwszy stracił przytomność, drugi, niestety za dużo ciała, i przemęczenia no i atak serca, trzeci ????

Suvi
20-06-2007, 16:06
Nie mógł kontrolować mózgu??? Zombi?? ;p
A na serio. Ten pierwszy stracił przytomność, drugi, niestety za dużo ciała, i przemęczenia no i atak serca, trzeci ????


Z uwagi na to że widze dużo noob postów napisze jak umarł każdy z nich.

1-Miki Feher Węgier z Portugalskimi rodzicami.Świetny piłkarz i jeden z najlepiej zapowiadających się talentów.Kiedy dostał żółtą kartkę poczuł się źle.
Tak naprawde dostał migotania komór(coś ala zawał ale szybsze dużo)
Trwało to ok.5sekund.Kiedy upadł już nie żył.
2-Marc Vivien Foe.Kameruński piłkarz reprezentujący barwy Manchasteru City(jak żył).On miał natomiast wrodzoną wadę serca której nie wykryto.
Dostał typowego zawału serca.Zmarł w drodze do szpitala.
3-Tu mi mniej wiadomo.Piłkarz reprezentacji Arabi Saudyjskiej.
Dla tych co nie wiedzą jak umarł postaram się to wytłumaczyć.
Kiedy dostał kopa w głowe uszkodził jakąś bardzo poważną część mózgu co spowodowało utrate kontroli nad swoim ciałem i śmierć jescze zanim upadł.
Było to podobne do padaczki(dla tych którzy wciąż nie rozumieją)
A skakał i robił różne akrobacje dlatego że nie wiedział co się z nim dzieje.
Zero kontroli.Nie wiem którą część mózgu uszkodził więc nie napisze co było bezpośrednim powodem jego śmierci.Jednym słowem uszkodził mózg,stracił nad sobą kontrole.
Zanim napiszesz że czegoś nie rozumiesz przeczytaj ten post.
Jeśli nadal nie rozumiesz postaram sie lepiej wytłumaczyć dany przypadek.
To powinno skończyć pytania.
Suvi:(

Misza
20-06-2007, 16:14
Suvi nie jest tak jak napisałeś dałem linki do filmów gdzie opisane jest jak zginoł ten 1 i ten 2 a tego 3 nie mogłem znaleźć więc może lepiej najpierw zobacz co napisali inni a dopiero potem opisuj.

@Edit Suvi wszystko co opisujesz a raczej ten 3 punkt to już były na to odpowiedzi i najpierw rada obejrzyj te filmiki które ja dałem i potem możesz opisywać. Uproszczę Ci i przypomnę
http://www.youtube.com/watch?v=fg5WN7JXd8A

Ucho666
20-06-2007, 16:29
Stało się to 1 dzień przed moimi 11 czy 10 urodzinami :( Żal mi go :(
Niech spoczywa w pokoju...


Edit:
Chodzi tu o Miki Feher'a

Qlers
20-06-2007, 19:26
Ten 1 filmik jest taki smutny...
najbardziej... W tym trzecim jest za bardzo pomieszane.. A ten drugi to szkoda, że ze zdjęć sie składa....:(

Suvi
20-06-2007, 21:28
Te filmy pokazują ile jest warte życie człowieka.Pare sekund i może nas nie być:(

Evil
20-06-2007, 22:09
:( Ten ma trzecim filmiku...
Napewno tak go bolało że ... sami widzieliscie az skakal do tylu :/
Szkoda naprawde mi ich :(:( ...

.................................R.I.P............ ..........................

Angel Death
20-06-2007, 22:18
Kiedyś mówił o tym mrjabba no i wspomnę o tym ja, to forum nie służy do prawienia gorzkich żali ze śmierci kogoś , rozumiem to okropne jak ktoś odejdzie chociaż statystycznie 1 osoba to jest mało ale każda 1 osoba to jest ból , mogę to zrozumieć ale nie mogę już zrozumieć czemu na tym forum? Pisząc posta oglądacie komedie? A może śmiejecie się z tego jak np. ten 3 piłkarz 'skakał'? A może słuchacie skocznej muzyki? I tym niby okazujecie współczucie i wielki żal? Nie , nie wy ich jeszcze bardziej poniżacie więc takie ' ' ala znicze gówno pomogą jak już aż tam bardzo żal wam ich to idźcie do kościoła tam można o takich sprawach 'porozmawiać' z Bogiem.

Możecie po mnie jechać do woli że nie mam serca i w ogóle jestem idiotą to moje cholerne zdanie i tyle mam na ten temat do powiedzenia.

Misza
20-06-2007, 22:31
A mam do Ciebie pytanie jeśli umarłby twój tata czego Ci nie życzę to byłbyś ucieszony?? Zapewne nie. A więc nie poszedłbyś w tedy kiedy on zmarł do kolegi i nie powiedział:
"Wiesz dzisiaj umarł mi mój tata :(" a za 5 minut "To co idziemy na imprezę dzisiaj??" zrobiłbyś tak?? Zapewne nie. Nie będę na Ciebie najeżdżał bo to kraj wolny i każdy może mieć swoje zdanie. Jednak niczyja śmierć nie powinna być dla nas czymś obojętnym. I to co napisałeś, że tu piszemy, że nam bardzo przykro a tak naprawdę słuchamy skocznej muzyki to u niekórych napewno się sprawdziło. Ale nie u mnie i podejrzewam, że nie tylko u mnie.A więc zanim coś napiszesz zastanów się bo możesz tym naprawdę kogoś zranić, a poza tym nikt nie karze Ci odwiedzać tego forum ani się tu wypowiadać więc... A jeżeli Ci się nie podoba i masz komuś robić przykrość to lepiej się wogóle nie wypowiadaj.

P.S. To też jest poje zdanie.

Angel Death
20-06-2007, 22:40
@up
No ciekawe gdzie ja napisałem że jestem uchahany co? Pokażesz mi to bo chyba muszę iść do okulisty , nie udawajcie że wam aż tak bardzo żal ponieważ pewnie ich nawet nie znaliście , połowa forum dopiero dowiedziała się od tego autora tematu który se szukał po youtube filmików 'nice dead ojejde!'.Śmierć to jest dla każdego prywatna sprawa i nie powinniście się to mieszać i przypominać wydarzeń z iluś tam lat nie wyobrażam sobie debila pytającego 'na co twój tata zmarł'? Albo debila który rozpowiada że jego tato zmarł.Jedźcie po mnie dalej mam to gdzieś po prostu nie podchodzicie do tego poważnie bo żaden mądry człowiek nie daje linków z tragicznymi filmikami na takim forum i jeszcze mówi że o jak mu bardzo żal.

@Evil
R.I.P to se możesz strzelić w czoło.

@Quel( czy jak mu tam)

A ten drugi to szkoda, że ze zdjęć sie składa.... a no bo pewnie byś se chciał obejrzeć w DVD RIPIE co nie? Lepsza jakość do cholery , no jasne!

@Misza
Jeszcze se po rzucaj mięsem może Ci ulży jak to ma być twoja riposta to ja bardzo dziękuje za tą interesująca wymianę zdań.

ps. Czemu niby mod ma tego tematu nie zamknąć? Bo ktoś jeszcze ma się wyżalić? O tak niech całe forum napisze w tym temacie ' '.

ps.2 i co z tego że o mną się opiekują? Ja chociaż jak ty nie zakładam durnych tematów że 'tnę się o nieeee'! takie durne prowokacje możesz robić na innym forum ale tutaj Ci to nie wyjdzie , pewnie jesteś dzieckiem który chcę zabłysnąć na forum tak niektórzy próbują tym że ćpają , pałą , piją byś był super autorytetem dla swojego dziecka.

Btw. o warna się zatroszczę.

Misza
20-06-2007, 22:48
Mam do Ciebie prośbę i przepraszam wszystkich mogę dostać nawet warna. Wypierdalaj z tego forum rozpieszczony mami sunku ***** jak nie wiesz co to znaczy życie to po chuj pierdolisz jak Ci się nie podoba to spierdalaj z tąd jebany nabijaczu postów. A jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to idz do szkoły i się trochę podłucz. To tyle ode mnie i proszę nie zamykać tego tematu a za moją wypowiedź mogę dostać warna.

[Elvan] No i warna otrzymasz ... Ahh ten mój czarny humor ;>

Ormin
20-06-2007, 23:06
No przepraszam ale Angel ma racje, ubolewacie nad kims kogo nie znacie, i te wasze podpisy to odruchowe zachowanie, ale nie pomyslicie o tym wiecej niz ~5 minut ( wrazliwcy ~15 ). Rozumiem, Smierc rzecz straszna, szczegolnie w takim stylu, ale to nie powod by robic o nich topici!
Uwazam, ze aby uszanowac ich pamiec, nie powinnismy pisac glupot i ,,udawac zalu" ( bo zal to nie jest napisanie i po 5 minutach zapomnienie, to jeszcze gorsze niz o nich nie myslec ).

To wszystko.
Ormin

*Jan*
20-06-2007, 23:07
:( Szkoda mi ich, cos mi sie robiło jak oglądałem ten 1 film i ten 3 :(

Evil
21-06-2007, 06:42
@Angel Death
"skakał" to było w przenośni -.- chyba powinienes to wiedziec -.- (chyba ze do szkoly nie chodzisz)

Jesteś noob i wszystkich sie czepiasz a sam nie lepszy -.-

@Down

O Angelu

Misza
21-06-2007, 07:23
Evil mam pytanie o kim mówisz?? A tak po 2 to zkąd wy możecie możecie wiedzieć co my czujemy??


@Down

a Więc coś Ci powiem nie napisałem, że każde życie jest ważne a co do zabicia myślisz, że nie spróbowałem?? Wylądowałem w szpitalu jak się obudziłem bawet nie wiedziałem co się dzieje.

Bald Drah
21-06-2007, 07:31
Szkod ami ich ale cóż ten z wadą serca powinien ją mieć wykrytą sa to specjalistyczne badanie a ze nie wykryli to wlasciwie wina lekarzy!


A inni no cóż strasnze sma gram wpiłke ale narazie kontuzje mało powżne! ;D

PS Misza znalazl sie znawca piszesz w postach co to jest zycie ile warte ,a ty pisales ze jest gowno warte jak chciale ssie niby zbaic lol!



Ale co do tematu dobrze ze taki powstal skoda mi ich !

Tumanbuga
21-06-2007, 17:50
Nie zakladajcie takich tematow prosze ... naprawde mi ich zal tych pilkarzy byli tacy mlodzi ;/ ale nie robcie tego tu na forum bo lezki sie w oku kreca

Misza
24-06-2007, 18:38
Kto zna tytuł piosenki z pierwszego filmu ?? Jak ktoś zna niech napisze.

Coguar
24-06-2007, 22:46
Trzeci film jest niewyobrażalny... Możliwe, że było, jak wspomniał Elvan... nie kontrolował siebie po śmierci.

Lecz zdaniem kapłanów, księży, egzorcystów etc., było to zwykłe opętanie...
Ja uważam, że było tak, jak wspomniałem za drugim razem... Było to opętanie. Choć nie ma na to dowodów.

Pr... Aż mnie ciarki przeszły, po obejrzeniu tego.

Kaisza
27-06-2007, 11:48
Troche dyskutowałam z Coguarem na ten temat, rzeczywiście to dziwnie wyglada ale jak dla mnie był to poprostu paraliż układu nerwowego- tak wyjasniliby to medycy ,coż opętanie? watpie...

Magiq
28-06-2007, 01:16
Oglądałem ten mecz w telewizji , w którym zginął Marc Vivien Foe. Było to podczas Pucharu Konfederacji. To tragiczna , ale także wymarzona dla piłkarza śmierć. Zmarł podczas uprawiania swojej pasji.

Citko7
28-06-2007, 07:26
Wieć tak głupio zacząć o tym rozmawiac, najlepszym komentarzem była by ta bużka :(. Lecz człowiek musi wszytskiego sie tknąc więc tak zrobie i wyrażę swoją opinię. Miklos Feher na zawsze w mojej pamięci pozostawnie reprezentował moją ukochaną Benfice Lizbona. foe ogladałem mecz, straszne :/. 3 przypadek trudno coś powiedzieć nie znałem tego piłkarza ale takze zapla świeczke czy znicz Niech zyją wiecznie i rozgrywają swój ostatni mecz poza ziemską grawitacją...