PDA

View Full Version : Muzyka wp?ywa na ?ycie



Dark Peter
22-06-2007, 17:41
Zauważyłem że jak słucham ulubionej piosenki (nie mam na myśli dziekiego metalu) to odrazu jakoś chce mi się żyć, czy dostanę złą ocenę czy sztube. Czy wam też muzyka pomaga przejść trudności w życiu?

Dangerous
22-06-2007, 21:20
Jeżeli mam zły dzień, to staram się słuchać wesołej muzyki.
Lecz czasami nie wytrzymuje i muszę posłuchać czegoś smutnego...
Nie chcę a jednak muszę. Nie zawsze dobrze się po tym czuje.
Jednak przeważnie zawsze słucham radia, czasami prowadzący może pożartować wiec i ja sie wtedy mogę uśmiechnąć. =)

Tripp
22-06-2007, 23:42
Freedom Call- Words of Endeavour...
Czy słońce, czy deszcz!

Elvan
23-06-2007, 07:45
Masz rację Peter. Muzyka daje życie. Masz zuy humor, posłuchaj muzyki, a cała złość Ci przejdzie :)

Muzyka forever :D

Bobo
23-06-2007, 12:33
Na mnie to jeszcze inaczej działa, jak se czasem posłucham jakiegoś zajebistego kawałka, to mam takie agresory, że moge rozwalić całą budę :P...

Pele :)
10-03-2009, 19:28
czlowiek wplywa na muzyke a nie muzyka na czlowieka durniu

Wujek Margoth
10-03-2009, 20:01
@edit
Jaki koleś XDDDDD Patrzcie na daty xddd



Zauważyłem że jak słucham ulubionej piosenki (nie mam na myśli dziekiego metalu) to odrazu jakoś chce mi się żyć, czy dostanę złą ocenę czy sztube. Czy wam też muzyka pomaga przejść trudności w życiu?

Ty jesteś dziki. Zejdź z drzewa plz :/



czlowiek wplywa na muzyke a nie muzyka na czlowieka durniu

Nom.. na pewno człowiek na muzykę wpływa.. Jak się zna qrwa jeden gatunek na krzyż z darciem mordy, że metal to gówno to wiesz... ;p



Muzyka wpływa na człowieka. I chuj.
Jak mi ktoś powie, że nie to dam mu przykłady takiej muzyki i opowiem mi coś o niej =.=

Spaślak
10-03-2009, 20:31
Muza trzyma Mnie przy życiu, przy muzyce mój rap ćwicze :<
Peja - Muza Trzyma Mnie Przy życiu (http://www.youtube.com/watch?v=v_tgNLbKGz0)

Zieniu
10-03-2009, 21:22
ja jak czuje ze jestem w dolku, ze jest zle czy cokolwiek podobnego, wlaczam Boba Marleya albo 2paca i odplywam, nic nie ma wtedy znaczenia...

kamerzysta
10-03-2009, 21:47
No to prawda, ja jak jestem wkuriwony to puszczam sobie Bob'a Marley'a <peace!> Jamala, Dope-Die Motherfucker Die ( ale tylko to ) i Pono-pierdole to . . Ci artysci i ich utwry porpawiaja mi samopoczucie :)

Cielaczek
10-03-2009, 22:01
Rozluźniam się jak zapuszczę sobie jakiegoś Speedcora , albo Trance <3

Pele :)
11-03-2009, 14:43
@edit



Muzyka wpływa na człowieka. I chuj.
Jak mi ktoś powie, że nie to dam mu przykłady takiej muzyki i opowiem mi coś o niej =.=
No to mowie ci znowu ze nie
czlowiek ma taki sam mozg i czlowiek wplywa na muzyke.

to ze nie iwesz jak dziala umysl i nie umiesz z niego korzystac to juz mnie jebie
ale nie pierdol glupot jak nie wiesz



ps. odswiezyc temat moge jak nie jest zamkniety (od tego jest forum)

Arcano
11-03-2009, 15:01
czlowiek wplywa na muzyke a nie muzyka na czlowieka durniu

archeolog z Ciebie xD

#topic

to prawda ze muzyka wpływa, jak sobie dłużej jakiegoś metalu posłucham to mi odwala, jak czegoś przyjemnego posłucham to potem mam dobre samopoczucie

.Sempacz
11-03-2009, 15:04
@ap
metal good, to znaczy zalezy jaki :p
metallica - unforgiven najbardziej podoba mi sie ich kawalek - obsluchaj ;p

@topic
zgadzam sie z Pele xd czlowiek wplywa na muzyke :D

Wujek Margoth
11-03-2009, 17:36
No to mowie ci znowu ze nie
czlowiek ma taki sam mozg i czlowiek wplywa na muzyke.

to ze nie iwesz jak dziala umysl i nie umiesz z niego korzystac to juz mnie jebie
ale nie pierdol glupot jak nie wiesz



ps. odswiezyc temat moge jak nie jest zamkniety (od tego jest forum)


Człowiek robi muzykę. Muzyka wpływa na samopoczucie człowieka mózgu...
Posłuchaj sobie ambientu albo dark ambientu (np. Sunn O))) )a jak jesteś za spokojny i chcesz sie ożywić posłuchaj sobie Noisy (Masonna). Ambient ma za zadanie rozluźnić. Dark ambient ma wywołać strach i niepokój. Noisy to ostry popierdol dla mocnych ludzi.

I powtarzam Ci mózgu i pro elo znawco. Człowiek robi muzykę. A muzyka wpływa na człowieka. Tzn. ja np. jego samopoczucie. KOksie... Może linki Ci podać?

@edit
Kij Ci w cewkę. Akurat wiem co mówie bo bardzo dużo muzyki słucham : (((



@edit2
Down2

Umarłem... Jazz gównem?... OJAPIERDOLE... xd Jazz roksuje : }

Daaron
11-03-2009, 17:50
Na Mnie muzyka nie wpływa. Słucham bo lubie. Lecz wpływ na muzyke ludzie także mają, od nich zależy jakiego rodzaju muzyka jest i będzie.

handlarz_narkotykow
11-03-2009, 17:51
Tak. Ja mam tak, że do każdego nastroju - przypada mi inna muzyka. Słucham wszystkiego oprócz techna, jazzu i poodbnych gówien. Głównie metalu^^

Pampalini
11-03-2009, 18:02
jak nie mam nastroju a poslucham moich ulubionych piosenek to zaraz mi przestaje, moim zdaniem muzyka wplyta na zycie ; O Pozdro...

Syczek
11-03-2009, 18:44
Brak muzy - brak zycia u mnie muza jest wazna jako 50% mojego zycia ... nawet w szkole jak mam informatyke musze puszczac muzyke bo nie wytrzymuje... kocham muze, kocham bassy ;D ostre basy mi zastepuja dziewczyne .... dlatego do 30stki sie bawie potem bede zaloze rodzinke jazda ;DDDD!!!!!!!

Feryncio
11-03-2009, 19:01
Pierdoleni Szowiniści. Co macie do Metalu?


@topic
Tak .

JaCkAzZ
13-03-2009, 00:03
Taaak... Nie ma nic lepszego jak się wku*wiam, nic tylko zaje*ać sobie Tupaca na słuchawkach na pełnej ku*wie i jest dobrze :D hehe

Wrona
20-03-2009, 21:17
Odświeżę, bo dobry temat. :) Dla mnie muzyka jest czymś więcej, niż tylko muzyką.. Czymś więcej, niż tylko dźwiękiem. Słucham i preferuję muzykę trance i pozwolę sobie zacytować słowa osoby, która również zakochała się w tym gatunku po uszy; "Trance to nie tylko muzyka, to styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat. Miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje. Słuchać możesz skakać, albo płakać, poczuć przypływ energii, lub tez wzruszenie i fale wspomnień. Trance jest jak ocean uczuć - kiedy się raz w nim zanurzysz - utoniesz, uzależni cie i będzie ci towarzyszyć już na zawsze...' w moim przypadku jest to 100% prawda. Niezależnie od humoru, trance mi pomoże; ) są dni, w których lubię posłuchać nieco mocniejszego brzmienia trochę głośniej, ale są też dni, w których potrafię słuchać jej w miarę cicho i są to utwory bardzo spokojne tzn. Chillout trance. Można się przy tym na prawdę nieźle zrelaksować i przemyśleć wiele spraw. :) tak więc podsumowując, dla mnie muzyka ma ogromne znaczenie w życiu.. :)

Ktoś II
20-03-2009, 23:20
Muzyka wpływa pozytywnie na życie :D
Jak jestem wkurzony to tylko muzyka mnie uspokaja i czuje sie o wiele lepiej.