Zaloguj się

View Full Version : Idiota Na Forum!



CoQ
25-06-2007, 13:24
Witajcie...

Jak dobrze zauważyliście jest tu jakiś debil, który ciągle spammuje, następnie admini go banują, on zaklada nowe konto i tak w kólko!!

Dlatego proszę moda/admina o BANA NA IP DLA NIEGO, bo to zaczyna być denerwujące -.-

xD Luki xD
25-06-2007, 13:50
Przecież pisał Elvan że mod nie może dac bana na IP. Tylko admin może, a ich nie ma za często na forum ;|

Qlers
25-06-2007, 13:51
I co myślisz, że On nie dostał bana na IP?
Dostał tylko zapewne ma zmienne ip.

Dark ninja
03-07-2007, 19:58
nawet jak gmi zrobili ban na ip do forum to co jak on ma zmienny ip :confused:

FastMolt
03-07-2007, 20:02
Wiesz człowieku ile jest takich ludzi pół polski by banował pewnie jak by miał czas...

Maly down
03-07-2007, 21:41
nawet jak gmi zrobili ban na ip do forum to co jak on ma zmienny ip :confused:


*****!!! Rany Ty jesteś jakimś niedo%#^$m! Zobacz na date ostatniego postu Ty Ty.......ahh szkoda mi słów.....Kiedy Ty do k***y nędzy przestaniesz odświeżać te stare tematy!!!:mad:



@Topic. Ehhh, co im po banie na Ip, skoro każdy z nich ma Neostradę(dobijałem się im na pw., odpisali normalnym językiem, ale mówili że i tak rozwalą to forum, aż trzeba będzie zakładać trzecie....) Teraz zaczęli zmieniać nicki, bo tamte zbyt sie rzucały w oczy, a teraz biorąc normalny nick,nie ma żadnych podejrzeń, że tam ukrywa sie spammer....Ale cóż, gdy tylko pojawiają się posty Trolli, to je najzwyczajniej ignorujcie, w końcu to się im znudzi...


PS: Jak chcecie(moderatorzy) możecie dać mi warna...Ale ku**a nie moge juz wytrzymać z tym Dark Ninja on wiecznie odświeża tematy z ostanich stron forum! I To nie tylko tutaj non-stop temat z przed miesiąca, a tu post Dark Ninji!!! Ja nie wiem on czytać nie umie czy co?!!?! Nie widzi jakie stare są te posty??!! I jak tu wytrzymać...!!??:mad: :mad: :mad: