Zaloguj się

View Full Version : World of Warcraft - dyskusja ogólna



Strony : [1] 2 3 4 5 6

Sylvanas
05-09-2009, 17:46
Temat ogólny na temat znakomitej gry World of Warcraft.

FAQ

1. Czym jest World of Warcraft?
Jest to znakomita gra MMO RPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game). Obecnie jest to najpopularniejsza gra tego gatunku na świecie.

2. Co to są Add-Ony?
Są to specjalne modyfikacje do gry ułatwiające ją. Pokazują gdzie możemy wykonać Questy, odkrywa mapy, pokazuje dostępne recepty dla profesji oraz gdzie można je zdobyć i wiele, wiele innych.

3. Jaka jest różnica między klasami a profesjami?
W tibii na klasy mówi się profesje, ale w WoWie są to dwie różne rzeczy. Klasa to nasza specjalizacja, a profesje to nasze umiejętności dodatkowe (np: Hunter to klasa, a leatherworking to profesja).

4. Czy istnieje polska wersja gry?
Nie, ale Blizzard już ponoć pracuje nad spolszczeniem. Jest wiele polskich stron fanowskich o tej grze.

5. Co to znaczy dps, dot, hot?
DPS - damage per second - czyli obrażenia jakie zadajesz w jednej sekundzie. Największy DPS wyciągają rogale.
DoT - damage over time - czyli obrażenia jakie dzieją się w ciągu określonego czasu.
HoT - healing over time - czyli leczenie w ciągu określonego czasu. Najsilniejsze HoTy mają druidzi.

6. Jakie funkcje możemy pełnić w WoWie?
Tank - bloker. Na ogół puszka, której zadaniem jest pilnowanie, aby potworek nie rzucił się na członków drużyny.
Heal - leczenie drużyny. Bardzo ważna funkcja, bez niej nie dało by się zrobić raidów. Najsilniejszy jest Klecha (priest) w tej funkcji.
DPS - polega na zadawaniu obrażeń potworkowi. Po prostu nawalaj ile wlezie :P

7. Co to jest raid?
Jest to grupa ludzi, która wybiera się razem, żeby coś zrobić (np: zabić bossa, pozabijać wrogich graczy, itp).

8. Ile kosztuje WoW?
Podstawka + The Burning Crusade - 120zł
Dodatek Wratch of the Lich King - 80 zł
Karta pre-paid 30 dni - 50-60 zł
Karta pre-paid 60 dni - 100-120 zł


9. Warto rzucić Tibię dla WoWa?
Jak najbardziej. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

10. Ile WoW zajmuje miejsca?
13 GB bez add-onów :D (WoW + TBC + WotLK + patch 3.1.3)

Plusy gry:
+ Świetna grafika
+ Ciekawa historia gry
+ Mnóstwo rzeczy do roboty!
+ Ograniczenie poziomowe sprawia, że nie no-life'ujemy tak jak przy tibii
+ Wiele klas (10), którymi można grać na różne sposoby
+ Mnóstwo profesji, które dają wiele ciekawych przedmiotów lub bonusów na przedmioty.
+ Świetne PvP jak i PvE
+ Świetna grafika.

Minusy:
- właściwie brak
- wiele firm tworzy nędzne podróbki WoWa, zmieniając wygląda graficzny i zmieniając ilość/nazwy klas (np: cabal online, Runes of Magic, i wiele, wiele innych).

UWAGA!

Opiszę tutaj jak pobrać WoWa!
http://www.sendspace.pl/file/LZoqEqwh

Wchodzimy w linka i pobieramy pliczek. Otwieramy go i pojawia się nam takie coś:
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/Download.jpg
Jako pierwszą pobieramy podstawkę (1.), potem The Burning Crusade (2.) i Wratch of the Lich King (3.). Po wybraniu pojawi się nam okienko:
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/Download2.jpg

Jest to program, który ściąga i automatycznie przystępuje do instalacji.

Cleyu
05-09-2009, 18:21
Pytanie dotyczace warriora ^^
Na areny opłaca sie robic build arms/prot ( last stand ) ?
Chodzi mi o dluuuugie przetrwanie,zwlaszcza ze Last Stand sie stackuje z Enraged Regeneration :>

@Patrol
Albo sie myle,albo Blizzard pisał ze to naprawia ^^

Patrol
06-09-2009, 21:24
Ja dodam poradę odnoście leczenia paladynem.
Zróbcie build prot/holy z przewagą prot, itemki pod holy i leczycie lepiej niż czyste holy.

@down
Ano, potrafi być nieśmiertelny.

Sylvanas
07-09-2009, 14:13
Ja dodam poradę odnoście leczenia paladynem.
Zróbcie build prot/holy z przewagą prot, itemki pod holy i leczycie lepiej niż czyste holy.

To nie jest do końca tak, bo holy zmienia palka w coś ala prej. Masz dobry heal i duży dmg holy, ale jak już Cleyu napisał naprawiają to tak, żeby pall holy był bardziej na heal.

@Cleyu: długo można też przetrwać z druidem resto, naprawdę potrafi być nieśmiertelny xd

Ciumciak
07-09-2009, 15:36
Zapoda mi ktos jakis fajny guide do dpsu survi hunterem?:/ bo mam problemy z rotacja :mad:
@edit
Najs chyba nawet nikt nie zrozumial o co mi chodzilo ^_^

Cleyu
07-09-2009, 17:45
@Quiet
Wiem ale my robimy 3vs3 nie 2vs2 ^^,a team mamy tak : Warrior(Arms/Prot),Hunter(BM),Druid(Resto),wiec Druid z naszego teamu musi zdbac o Huntera tez ^^

Sylvanas
07-09-2009, 19:37
@Quiet
Wiem ale my robimy 3vs3 nie 2vs2 ^^,a team mamy tak : Warrior(Arms/Prot),Hunter(BM),Druid(Resto),wiec Druid z naszego teamu musi zdbac o Huntera tez ^^

Hunter BM? Fail. Każcie mu sie przebudować na Mks albo Survi. BM na PvP się w ogóle nie nadaje. Na początku, gdy sprzętu brak można trochę pobiegać, ale jeśli ma w miarę sensowny gear, to niech rebuilda wali.

Cleyu
07-09-2009, 20:09
Z BM nawet dobrze jest :> Ważne żeby zabijał ludzi zanim mu sie skończy Enrage.Narazie ma on greeny więc wiesz.. ;/ Staramy się zbierać ludzi którzy ogarniają ^^

Crayon
07-09-2009, 21:21
Słyszałem że druid + warrior to w zasadzie nieśmiertelna para. Warrior może mieć takie uzupełnienie życia że nic go nie zabije. No i double dmg. Prawda?

Daaron
07-09-2009, 21:32
@Up
To zależy, czasem zdarzy sie taki team jak np. Pal Holy + Warr taki warrek potrafi zabić druida na kilka uderzeń.

@Topic
Jakbyś mógł Sylvanas to zmień tam w pierwszym poście i napisz, że Druid feral. Bo o druidzie balance i resto nie wiem za dużo.

Ostatnio spotkałem się z bardzo ciekawym teamem: Druid Balance + Shaman (nie wiem jaki build nie znam sie)
Shamek leczył siebie i Druida a Druid walił takie crity, że z moim palem holy padliśmy w kilka sekund, z tego co widziałem oberwałem około 12k. Na dodatek gdy za 3 lub 4 razem rzuciliśmy sie na shamka nie dało się go praktycznie zabić.


@Edit


@Cleyu: długo można też przetrwać z druidem resto, naprawdę potrafi być nieśmiertelny xd

Też tak myślałem do niedawna, od kąd zobaczyłem co robi Warr z resto : p dosłownie miazge. Być może to tylko przez Sunwell, brak balansacji etc.

Mućka
07-09-2009, 21:58
W 3.1.3 warrior jest zajebiście silny, prawie tak samo jak retri. Ale w 3.2 oboje są z nerfowani.
A co do tego shama + balance to podejrzewam że Sham resto rzucił heroism/bloodlust, a Balance druid zarzucił spama Starfire'a.

Kamor II
07-09-2009, 22:00
WoW - Wirtualny Oręż Wojenny.

@top Nie lubie tego shitu.

Sylvanas
08-09-2009, 09:02
Słyszałem że druid + warrior to w zasadzie nieśmiertelna para. Warrior może mieć takie uzupełnienie życia że nic go nie zabije. No i double dmg. Prawda?

Tjaa, mam kumpla z którym biegamy na WSG razem. Rozwalamy kilka vs nas 2 :P Warek potrafi zajebiście przywalić, a druid może być i warkiem i rogalem xD Crit 8k z shreeda w platy owni :) Palka jade jak psa nawet :D


WoW - Wirtualny Oręż Wojenny.

@top Nie lubie tego shitu.

To nie gadaj. Fajne rozwinięcie :P

@Daaron: Shamek za 10k heala potrafi zrobić, a drut resto ma hoty, a więc i nieograniczony dostęp do many (zanim hoty się skończą, to mana się zregeneruje). Ogólnie, choć to priest potrafi najlepiej leczyć, to resto drut jest dużo silniejszy, wybuchy hotów na globcu czasem 17k wynoszą :) Uwielbiam resto druta za to, że choć w feral jestem, to gdy mało hp mam, to na typa cyclone i się healuje xD

Daaron
08-09-2009, 12:51
Quiet
To fajnie masz z tym shredem... na Sunwellu nawet 3k nie walniesz nim.

Co do Druida Resto jakbym miał spokój tzn. 1 vs 1 to w końcu go zabije xD.

*Razor*
08-09-2009, 14:20
ja rozgryzłem w małym stopniu dzięki kłajetowi szamana Enh :>


prosze mnie dopisać na liste

Crayon
08-09-2009, 15:03
Tjaa, mam kumpla z którym biegamy na WSG razem. Rozwalamy kilka vs nas 2 :P Warek potrafi zajebiście przywalić, a druid może być i warkiem i rogalem xD Crit 8k z shreeda w platy owni :) Palka jade jak psa nawet :D
To może jakieś wskazówki, build, czy co? Mam zamiar ogarniać takim Tauren Drutem z Warriorem everything.

Sylvanas
08-09-2009, 17:00
Quiet
To fajnie masz z tym shredem... na Sunwellu nawet 3k nie walniesz nim.

Bo sunwell jest pojebany. Shreed wali w plecy i crity z talentami naprawdę piękne wejść potrafią. Macie druta znerfionego (czyt. osłabionego) strasznie.


To może jakieś wskazówki, build, czy co? Mam zamiar ogarniać takim Tauren Drutem z Warriorem everything.

Resto czy feral? Resto PvP jest bardzo łatwo zrobić, pamiętaj bylebyś uważał na stun locka. Drzewko ma to chujowe, że wolno biega, więc jak cie stunować zaczną to bye bye. Mimo wszystko rzucaj lifebloomy. 3 razy się stackuje (łączy), więc nie dość, że mocny heal włazi, to jeszcze wybuch oddaje sporą ilość many i sensowny heal. Buildem zajmę się później, gdyż teraz czasu nie mam.

PS. Wyjaśnienia w nawiasach są dla ludzi, którzy się nie znają jak coś, żeby nie było :D
PS2. GZ Crayon dwóch kwadratów. GoGoGo 3 :P

Sylvanas
09-09-2009, 18:07
Mogę odświeżyć temat w ten sposób? 24h niby minęło :D

Znalazłem zajebiste miejsce do grindu dla klas z czarami obszarowymi i z lvlem 70+. 900k epx/h :D W 2h wbiłem z 78-80 lvl altem xD Dam potem mapke z zaznaczonym miejscem i pokażę wyciąg z DPSu :P

Cleyu
11-09-2009, 13:40
Eeee...potrzebuje dobry build dla locka Destro XD

PS.Quiet gdzie Ty grasz?

Mućka
11-09-2009, 13:51
@up
To napisz chociaż pod co chcesz, pve czy pvp.

Sylvanas
11-09-2009, 14:11
PS.Quiet gdzie Ty grasz?

Wolę Nexusa niż suna, bo Sun to serwer bardzo dobry i lepszy niż Nexus, ale nie ma klimatu i 3/4 graczy to dzieci, a Nexusie dzieci się nie utrzymają :D (chodzi o takie naprawdę debilne dzieci :D:D).

_woto_
11-09-2009, 14:37
Ja bym poprosil o jakis build dla rogala pod patch 3.0.9 i WOTLK oczywiscie pvp

Cleyu
11-09-2009, 15:22
@Mućka
Chce build PvP na areny :> Tylko taki zeby byl duzy dmg ^^ (Pod Inc i Confla)

@Down
Dzieki :>

Mućka
11-09-2009, 15:33
http://wow-space.info/postac/talenty/warlock#|2032003011302|05233015220331351005031051| 320

Ja używam tego i nie narzekam.

Sylvanas
12-09-2009, 08:13
Nowiutki idol:
Idol of the Corruptor (http://www.wowhead.com/?item=45509)

Teraz zbieram na:
Relentless Gladiator's Idol of Resolve (http://www.wowhead.com/?item=42591)

Ale raczej zatrzymam ten pierwszy, bo dostanę i crita, i dodge, i ap, i armoru, a w tamtym tylko ap. No i ten drugi jest stanowczo dużo droższy.

Axelo .
12-09-2009, 08:28
ema, sciagam tego wow'a i raczej sie sciagnie w 1 dzien . xd

mam pytanie : bd grał 1 raz na powaznie w ową grę i mógłby mi ktoś podać profe którą gra sie łatwo i przyjemnie?

@ ej .

jak mam na płycie podstawke + bc to moge lisha do tego zainstalowac ?XD tego sciaganego?

Sylvanas
12-09-2009, 10:19
Na start polecam huntera. Łatwy do ogarniącia jeśli chodzi o PvE, bo w PvP jest jedną z najtrudniejszych klas do ogaru. Paladyn też jest dość łatwy no i dosyć mocno przekoksany.

Cleyu
12-09-2009, 11:35
@Axelo
Polecam Ci paladyna:> Znajdz macro na Crusadera,JoL,Divine Storm'a to wtedy juz latwo bedzie ^^

Sylvanas
12-09-2009, 11:37
Dziś Nexus będzie miał nowy sprzęt. Nie będzie w ogóle lagów, no może się zaczną jak będzie grało 3k graczy ++

Mejgerq
12-09-2009, 11:43
ema, sciagam tego wow'a i raczej sie sciagnie w 1 dzien . xd

mam pytanie : bd grał 1 raz na powaznie w ową grę i mógłby mi ktoś podać profe którą gra sie łatwo i przyjemnie?

@ ej .

jak mam na płycie podstawke + bc to moge lisha do tego zainstalowac ?XD tego sciaganego?

Jak masz zamiar grać tylko na privach, to jak najbardziej.

Co do KLASY (profki tibijskiej ......) to polecam paladyna, postać dla kompletnych noobów, na początku łatwa do ogarnięcia, gra się dość przyjemnie. Jak już się zapoznasz ze światem WoW'a, to sam wybierzesz kim chcesz grać. Tylko na początku nie bierz rogue'a, bo to naprawdę nie przyjemne jak początkujący grają rogalem :D

Patrol
12-09-2009, 11:44
Ja polecam granie czym ci się będzie dobrze grało. Wypróbuj wszystko.

Sylvanas
12-09-2009, 20:52
Wreszcie na Nexusie się jakoś gra. 0 lagów, więc jest super. Wcześniej PvP wyglądało jakbym screeny oglądał :P

*Razor*
12-09-2009, 21:50
Zaczynasz gre ? Zacznij gre najpierw heala :P by ogarnoć co i jak podejrzeć techniki osób/klas i ten dps ktory ci sie spodoba graj nim ^^


Osobiście moge dać bulida pod The Burning Crusade Dla Shaman'a Enh szprzedac kilka rad itp choć co do rogala to mój brat nie jest głupi

Pozdrawiam Knight-Capitan Aquis xDDDD

:>



Ave Shatan

Bleh
13-09-2009, 10:45
Moze ktos podac dobry build dla pala na pve i pvp na niski lvl ;p ? a i dla warlocka

Mućka
13-09-2009, 18:18
@up
Dla locka jest kilka postów wyżej. A jak do expa http://wow-space.info/postac/talenty/warlock#2050222031223510050512301151|0032233010300 ||310 to ja tym expie, na 60 możesz zmienić na destro.
@Razor
Najpierw się naucz pisać a potem sprzedawaj rady. A heal na start to zły, wręcz fatalny pomysł. Dps łatwiej ogarnąć a jego śmierć właściwie nigdy nie oznacza wipe.

Bleh
13-09-2009, 18:27
@up
Dla locka jest kilka postów wyżej.
@Razor
Najpierw się naucz pisać a potem sprzedawaj rady. A heal na start to zły, wręcz fatalny pomysł. Dps łatwiej ogarnąć a jego śmierć właściwie nigdy nie oznacza wipe.
a no fakt ;p a i mam jescze 1 pytanie :)
w buildach chodzi o te skille ktore dodajemy u trainera czy o tych po wcisnieciu w grze "n" ? a i jesli ktos by mi mogl udzielic kilku rad na temat gry to bede wdzieczny ;d

Sylvanas
14-09-2009, 09:02
Heal jest dla ogarów. Jeden błąd heala albo brak opanowania może się skończyć wipe całego raidu. Dlatego lepiej zacząć od dps.

EsSaY
16-09-2009, 23:24
Pytanie dotyczace warriora ^^
Na areny opłaca sie robic build arms/prot ( last stand ) ?
Chodzi mi o dluuuugie przetrwanie,zwlaszcza ze Last Stand sie stackuje z Enraged Regeneration :>

@Patrol
Albo sie myle,albo Blizzard pisał ze to naprawia ^^

Szajs.


@Quiet
Wiem ale my robimy 3vs3 nie 2vs2 ^^,a team mamy tak : Warrior(Arms/Prot),Hunter(BM),Druid(Resto),wiec Druid z naszego teamu musi zdbac o Huntera tez ^^

Bm ssie. Lepiej marka pod 3v3.
Warrior arms koniecznie.
Spam aimeda + mortala i cc heala. :]




Słyszałem że druid + warrior to w zasadzie nieśmiertelna para. Warrior może mieć takie uzupełnienie życia że nic go nie zabije. No i double dmg. Prawda?

Gówno prawda. Czasami mam problem z zabiciem druta jak war na plerach siedzi, ale zazwyczaj mane posysam, innervate i znów mana.
A czasami po prostu burst combo 25k w ccu przez 3 sek i chuja zrobi. :D


Tjaa, mam kumpla z którym biegamy na WSG razem. Rozwalamy kilka vs nas 2 :P Warek potrafi zajebiście przywalić, a druid może być i warkiem i rogalem xD 1) Crit 8k z shreeda w platy owni :) Palka jade jak psa nawet :D

To nie gadaj. Fajne rozwinięcie :P

@Daaron: Shamek 2) za 10k heala potrafi zrobić, a drut resto ma hoty, a więc i nieograniczony dostęp do many (zanim hoty się skończą, to mana się zregeneruje). Ogólnie, choć to priest potrafi najlepiej leczyć, to resto drut jest dużo silniejszy, wybuchy hotów na globcu czasem 17k wynoszą :) 3) Uwielbiam resto druta za to, że choć w feral jestem, to gdy mało hp mam, to na typa cyclone i się healuje xD

1) Shred na trinity był zbugowany, a na sunwellu został naprawiony. Enaor i pare innych nerdów (imbaladyn 3 lata globa itd.) robili dokładne wyliczenia i doszli do tego, co jest zbugowane.
2) Z mana drinkerami nie ma szans, bo brak stałego dostępu do many.
3) Jak walczy się z debilem, to nie użyje, żadnego interrupta, ani nie przygotuje się na zdjęcie cycka. Ja poprostu counterspelluje felhunterem jak jest załadowane 1sek/7sek, castując przy okazji czar dmgujący. Jak widzę druta castującego cyclone, to wiem, że już jest z nim koniec.


Jak wyżej Bo sunwell jest pojebany. Shreed wali w plecy i crity z talentami naprawdę piękne wejść potrafią. Macie druta znerfionego (czyt. osłabionego) strasznie.

1) Resto czy feral? Resto PvP jest bardzo łatwo zrobić, pamiętaj bylebyś uważał na stun locka. Drzewko ma to chujowe, że wolno biega, więc jak cie stunować zaczną to bye bye. Mimo wszystko rzucaj lifebloomy. 3 razy się stackuje (łączy), więc nie dość, że mocny heal włazi, to jeszcze wybuch oddaje sporą ilość many i sensowny heal. Buildem zajmę się później, gdyż teraz czasu nie mam.

PS. Wyjaśnienia w nawiasach są dla ludzi, którzy się nie znają jak coś, żeby nie było :D
PS2. GZ Crayon dwóch kwadratów. GoGoGo 3 :P

1) Wystarczy czekać na rejuvie + 3x lifebloomie na stunlocka, który notabene trwa banalnie mało i z armem druta nie powinno być problemu z przetrwaniem go.


Wolę Nexusa niż suna, bo Sun to serwer bardzo dobry i lepszy niż Nexus, 1) ale nie ma klimatu i 3/4 graczy to dzieci, a Nexusie dzieci się nie utrzymają :D (chodzi o takie naprawdę debilne dzieci :D:D).


2) Dziś Nexus będzie miał nowy sprzęt. Nie będzie w ogóle lagów, no może się zaczną jak będzie grało 3k graczy ++

1) Ta, szczególnie dużo dzieci zaczęło grać, jak się dowiedzieli, że są permy za bluzgi. _._
2) Oni ten nowy sprzęt kupują co 3 miesiące i zawsze mówią, że nie będzie lagów. :F


Pozdrawiam,
Wasz mistrzu,
Essay

Ktoś II
16-09-2009, 23:32
Przestałem grać na APO więc zastanawiam się nad grą w WoWa.

Mam kilka pytań :D
Są jakieś prywatne serwery na których się fajnie gra?
Na jakim serwerze gra Daaron?
Którą profesją najlepiej się gra?
Która profesja zadaje największe uderzenia?
Kto ma najwięcej życia?
Co daje expienie w party?
Opłaca się grać w WoWa?

Jestem normalnie zielony w tej grze. Wiem tyle, że są jakieś rajdy ^^.

Sylvanas
17-09-2009, 07:23
Przestałem grać na APO więc zastanawiam się nad grą w WoWa.

Mam kilka pytań :D
Są jakieś prywatne serwery na których się fajnie gra? Tak. www.sunwell.pl/www.wownexus.pl
Na jakim serwerze gra Daaron? Daaron czeka na transfer na Nexus.
Którą profesją najlepiej się gra? A co lubisz? Mi się najlepiej gra huntem/drutem.
Która profesja zadaje największe uderzenia? Klasa. Profka w WoWie to zupełnie co innego. Generalnie to koxami potrafią być wszystkie klasy.
Kto ma najwięcej życia? Zależy od sprzętu. Tanki (blokerzy) mają największe ilości hp.
Co daje expienie w party? Generalnie nic. Czasem do trudniejszych questów potrzeba kogoś do pomocy.
Opłaca się grać w WoWa? Tak.

Jestem normalnie zielony w tej grze. Wiem tyle, że są jakieś rajdy ^^.

Odpowiedź obok cytatu :P

@Essay: mamy sprzęt nowy i lagów nie ma nawet przy 1,5k graczy :) Ponoć serwer może zacząć lagować przy 3k graczy dopiero :P Trzeba by było jakieś testy zrobić. A co do shreeda - full buff + crit + arm pene + idol + kox sprzęt = efekt. Ale do tej pory tylko raz mi się taki hit zdarzył. Na ogół crity wynoszą 3-3,5k w platy max.

Ktoś II
17-09-2009, 07:59
Stronka nie działa :D
Not Found

The requested URL /www.wownexus.pl was not found on this server.

Skąd mogę wiedzieć kim lubię grać, skoro jeszcze nie grałem xD?
Czym się różnia klasa od profki?

Sylvanas
17-09-2009, 11:10
Stronka nie działa :D

Skąd mogę wiedzieć kim lubię grać, skoro jeszcze nie grałem xD?
Czym się różnia klasa od profki?

Klasa to postać, którą grasz. Profka to umiejętności głowne twojej postaci. Na ogół wybiera się profki pod klase. Ja np mam leatherworking, gdyż druid może nosić leathery.

Stronka działa. Poczytaj o klasach na http://www.world-of-warcraft.pl/Klasy/, a o profkach na http://www.world-of-warcraft.pl/Profesje/

EsSaY
17-09-2009, 18:16
Przestałem grać na APO więc zastanawiam się nad grą w WoWa.

Mam kilka pytań :D
Są jakieś prywatne serwery na których się fajnie gra? Sunwell.pl ew. wow.nexus.pl Na sunwellu jest mniej bugów i są one szybciej naprawiane, ale na nexie jak narazie gra więcej graczy
Na jakim serwerze gra Daaron? who cares? xD
Którą profesją najlepiej się gra? Kwestia gustu. Nałatwiej na początku gra się palkiem, shamem lub druidem.
Która profesja zadaje największe uderzenia? Największy ranged burst (dmg w małych odstępach czasowych) - warlock (może nawet mage, ale lock lepszy); największy melee burst - rogue mutilate/preparation; największy ranged dmg - shadow prej/affli lock/hunter. Megaduży dmg nie daje nic szczególnego, ja warlockiem dążę do tego, aby zabić kolesia w 1-3 sekundy, ale niestety nie może nas dzielić żadna ściana, przez co łatwo uciec od moich ataków.
Kto ma najwięcej życia? Drut feral pod tanking
Co daje expienie w party? Szybciej robisz questy.
Opłaca się grać w WoWa? To sam ocenisz.

Jestem normalnie zielony w tej grze. Wiem tyle, że są jakieś rajdy ^^.


Odpowiedź obok cytatu :P

@Essay: mamy sprzęt nowy i lagów nie ma nawet przy 1,5k graczy :) Ponoć serwer może zacząć lagować przy 3k graczy dopiero :P Trzeba by było jakieś testy zrobić. A co do shreeda - full buff + crit + arm pene + idol + kox sprzęt = efekt. Ale do tej pory tylko raz mi się taki hit zdarzył. Na ogół crity wynoszą 3-3,5k w platy max.

No to nie pierdol, jak Daaron mówił, że bije po 3k i odrazu najeżdżasz, że to bug. Druid nie jest tygryskiem który jednym dziabnięciem pazurków rozpierdala powłokę czołgu T-44.

Ktoś II
17-09-2009, 19:39
Wy tutaj gracie w tego głównego WoWa czy na prywatnych serwerach?
Z tego co czytałem DPSem może być każda klasa, ale która się najlepiej do tego nadaje? I czy np. jakiś koleś, który robi postać w kierunku dps, może sam expić bez tankera?
Kim najszybciej można wbić 80 lvl?
Rasa, to wygląd postaci którą robię? Czym się różni Horda od Przymierza?

Sylvanas
17-09-2009, 19:43
Wy tutaj gracie w tego głównego WoWa czy na prywatnych serwerach?
Z tego co czytałem DPSem może być każda klasa, ale która się najlepiej do tego nadaje? I czy np. jakiś koleś, który robi postać w kierunku dps, może sam expić bez tankera?
Kim najszybciej można wbić 80 lvl?
Rasa, to wygląd postaci którą robię? Czym się różni Horda od Przymierza?

Rasa to wygląd postaci, którą bierzesz. Mają też skile klasowe, ale raciale tak naprawdę gówno dają. Przymierze to ci dobrzy, a horda to ta zła (ja gram ally i Daar też).

DPS może być każdy i nie potrzeba tanka. Tank na insty raczej potrzebny.

Szybko się lvluje:
- hunta
- rogue
- pala

Gramy na prywatnych serwerach. Ja bym grał na globcu, ale nie gram bo nie mam czasu na raidowanie, a zdobyć itemy na 80 z samych bg też tak łatwo nie jest.

Ktoś II
17-09-2009, 20:14
Czy gra warriorem/warlockiem na początku jest trudna? Ogarnę to jakoś?
Przypominam, że nigdy nie grałem w WoWa! Chciałbym mieć taką klasę, żeby w miarę szybko zabijać potworki :P

Napisałeś, że lvluje się szybko rogue, ale ktoś wyżej mówił, że to trudno się tym gra.

Sylvanas
17-09-2009, 20:27
Czy gra warriorem/warlockiem na początku jest trudna? Ogarnę to jakoś?
Przypominam, że nigdy nie grałem w WoWa! Chciałbym mieć taką klasę, żeby w miarę szybko zabijać potworki :P

Napisałeś, że lvluje się szybko rogue, ale ktoś wyżej mówił, że to trudno się tym gra.

Do ogaru na pewno ciężko dojść. Hunterem się łatwo gra, ale PvP jest już dużo trudniejsze. O Locka pytaj Essaja.

Patrol
17-09-2009, 20:33
A jeśli chcesz grać rogalem, to musisz nauczyć się rogalić.
Rogalenie polega na combo stealth, premeditation, ambush, eviscerate
jeśli przeciwnik przeżyje to powtarzamy kombinację tylko, że zamiast stealth używasz vanisha. Jeśli chuj dalej dycha to jebiesz preparation i znowu vanisha.
Ewentualnie jeśli bijesz 1 to zamiast vanisha możesz jebnąć blinda i stealtha.
Premeditation niestety tylko co 20 sekund można użyć, więc damage z eviscerate będzie bardziej chujowy.

Ewentualnie możesz expić pod combat, ale tego ci nie opiszę, bo aż chce się rzygać patrząc na rogala z macą w ręku.

EsSaY
17-09-2009, 21:01
Rasa to wygląd postaci, którą bierzesz. Mają też skile klasowe, ale raciale tak naprawdę gówno dają. Przymierze to ci dobrzy, a horda to ta zła (ja gram ally i Daar też).

DPS może być każdy i nie potrzeba tanka. Tank na insty raczej potrzebny.

Szybko się lvluje:
- hunta
- rogue
- pala

Gramy na prywatnych serwerach. Ja bym grał na globcu, ale nie gram bo nie mam czasu na raidowanie, a zdobyć itemy na 80 z samych bg też tak łatwo nie jest.

Skille klasowe nic nie dają? HA! Gówno prawda, w pvp są bardzo ważne. Proszę zestawienie:

Ally
Human -> nic ciekawego poza większym gainem repy i tym, że może używać trinketów jakie chce (ma uwolnienie z impramentów)
Night Elf -> totalne ścierwo
Dwarf -> masakryczny shit
Gnom -> najlepsze raciale w ally -> +5% intelectu nieźle owni, do tego dość ciekawe uwolnienie spowolnień. Choć klasa która wymaga intelectu nie potrzebuje aż tak bardzo uwolnienia ze spowolnień, choć się przydaje.
Dranei -> shit, przydatne na raidy dzięki aurze, ale i tak w raidzie będą szamani (jedyny wybór w ally), a aury się nie stackują

Horda
Ork ->stuny krótsze o 15% (łącznie z talentami i meta gemem można skrócić stuna o 55%, imponujące, co nie? :>)
Tauren -> aoe stun i moje ulubione 5% hp więcej. Nawet z buffów dostajesz 5% więcej.
Troll -> berserking w połączeniu z buffem szama to aż 40%-60% haste więc... 15% krótsze spowolnienia też spoko
Blood Elf -> silience i odnowienie jest fajne, a 2% affinity się przydaje
Undead -> najlepsze na koniec. :> WILL OF THE FORSAKEN - uwalnia z feara, charma i sleepa czyli kosmos w pvp.






Czy gra warriorem/warlockiem na początku jest trudna? Ogarnę to jakoś?
Przypominam, że nigdy nie grałem w WoWa! Chciałbym mieć taką klasę, żeby w miarę szybko zabijać potworki :P

Napisałeś, że lvluje się szybko rogue, ale ktoś wyżej mówił, że to trudno się tym gra.

Rogue jeden z gorszych experów. Sam dobrze o tym wiem. ;f
Moim zdaniem, warlock i hunter to dwie najprostsze klasy do expienia, bo mają wbudowany tank mode (pety - warlock=voidwalker;hunter=większość petów z tenacity).
A co do DPSu to zależy gdzie chcesz dpsować - pve, pvp wszystko od czegoś zależy.
Ja na początku będąc noobem biłem w następujący sposób:
Posyłam voida -> rzucam 3 klątwy -> biję z różdżki -> następny mob
Tym sposobem marnowałem z 10% many więc banalnie mało + warlock ma zamianę życia na manę więc lajcik. Pozatym void dobrze trzyma aggro, a jeśli moby zaczną Cię bić to void i tak ma tarczę, która poświęca 25% jego życia i daje Ci tarczę absorbującą ileśtam życia (80 lvl w green itemkach ma z 9k hp, a tarcza absorbuje 11k z talentami ;o)

Sylvanas
17-09-2009, 21:06
A moim zdaniem raciale nic nie dają. Rzadko widzę, żeby na bg były używane nie pasywne (prócz uwolnień np: ud). Może na arenach bardziej, ale ja nie mam na arenach doświadczenia.

Night Elf wcale taki zły nie jest. Mogę wrzucić stealtha w każdym momencie, a na ogół przeciwnik na chwilę gubi się i przebiega za mnie. Wtedy łatwiej jest się wyhealować, zawsze to jedna-dwie sekundy zysku. Ogólnie to ally ma słabe raciale, ale w nowym dodatku ma to zostać poprawione.

Poza tym, ja jako druid, zbyt wielkiego wyboru nie miałem, a nie chciałem ciągle w hordzie grać.

EDIT: Na nexusie bugi są naprawiane codziennie =/ oni skryptują wszystko tak, żeby było blizzke, a nie jak Jajcer "byleby działało".

@down: rasę możesz wybrać jaką chcesz. Undead imo najlepiej wygląda na locku, ale praktycznie każdy ma undeada :P

Ktoś II
17-09-2009, 21:10
Czyli jeśli wybiorę Warlocka i rase Undeada, to będzie dobrze?
O co chodzi z kontrolowaniem Demona i siebie? Wyczytałem, że Warlock ma słabą defensywe czyli walczyć może tylko na odległość lub z tankiem? Co robi Warlock jeśli się idzie na rajdy?

Sylvanas
17-09-2009, 21:28
Czyli jeśli wybiorę Warlocka i rase Undeada, to będzie dobrze?
O co chodzi z kontrolowaniem Demona i siebie? Wyczytałem, że Warlock ma słabą defensywe czyli walczyć może tylko na odległość lub z tankiem? Co robi Warlock jeśli się idzie na rajdy?

1. Demon ma skile, które może używać automatycznie lub takie jakie ty mu rozkażesz.
2. Tak. Clothy nic praktycznie nie dają, ale masz tanka więc się nie martw a na bg i tak się biega :P
3. DPS. Nic innego niestety nie może.

Ormin
17-09-2009, 21:34
Build pod Retri Palla na patch 2.4.3 , jakiś polecacie?

No i ew. jeszcze Arcane/Frost Mage Build Arena pod 2.4.3 ( 17 0 / 44 ? ) by sie przydał ;x

EsSaY
17-09-2009, 23:30
EDIT: Na nexusie bugi są naprawiane codziennie =/ oni skryptują wszystko tak, żeby było blizzke, a nie jak Jajcer "byleby działało".

@down: rasę możesz wybrać jaką chcesz. Undead imo najlepiej wygląda na locku, ale praktycznie każdy ma undeada :P

Np. Mirror Image na sunwellu działa "byleby działał". Kopie mają tą samą gildię i nazwę co caster, castują frostbolty, a gdy frostbolt dolatuje castują fireblasta. Nie atakują targetów w poly... Naprawdę zrobione totalnie na odpierdol. =/


Czyli jeśli wybiorę Warlocka i rase Undeada, to będzie dobrze? Ja tak mam, najlepszy wybór pod pvp. (mówię o destro/affli)
O co chodzi z kontrolowaniem Demona i siebie? Wyczytałem, że Warlock ma słabą defensywe czyli walczyć może tylko na odległość lub z tankiem? Warlock ma malutki paseczek na którym zawarte jest 9 komend - 3 zw. z ruche (chodź za mną, stój, atakuj), 4 skille i 3 zachowania demona (pasywny, agresywny, defensywny) i ot całe sterowanie demona. A co do tanka - warlock ma własnego tanka którym jest jeden z demonów.
Co robi Warlock jeśli się idzie na rajdy? Napierdala potwory na potęgę. Choć... zdarzają się raidy, gdzie warlock musi tankować. (patrz illidian stormrage fight na youtube, miałem przyjemność w takiej walce uczestniczyć) :]

@Alex
http://wow-space.info/postac/talenty/paladin#50050000||0523035132030125331351|243
http://wow-space.info/postac/talenty/mage#050025201020||0505323310005010221551|243

Sylvanas
19-09-2009, 09:02
@up: Spele, talenty, insty, to oczywiste, że działają tak jak należy, ale questy są zrobione byleby działały, a u nas każdy achievek, quest, inst jest wszystko skryptowane na 100% blizzke. Nasz admin ma konto na globcu specjalnie, żeby posprawdzać jak coś jest nie do końca wiadome.

http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/WoWScrnShot_091909_090552.jpg

Nawet mój ptak jest większy od gnoma...

EsSaY
19-09-2009, 09:49
@up: Spele, talenty, insty, to oczywiste, że działają tak jak należy, ale questy są zrobione byleby działały, a u nas każdy achievek, quest, inst jest wszystko skryptowane na 100% blizzke. Nasz admin ma konto na globcu specjalnie, żeby posprawdzać jak coś jest nie do końca wiadome.

http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/WoWScrnShot_091909_090552.jpg

Nawet mój ptak jest większy od gnoma...

Bo głównym priorytetem suna jest pvp. ;]
Questy są naprawiane jak ktoś je zgłosi, a jest do tego specjalny dział, gdzie narazie jest zgłoszonych tylko z 200 questów. ;f

A presłania tego ssa nie rozumiem.xD

Ormin
19-09-2009, 19:46
Essay, jakieś porady jak grać takim Pallem?

Patrol
19-09-2009, 22:50
Quiet ma ptaka większego niż gnom. xD '

EsSaY
19-09-2009, 23:11
Essay, jakieś porady jak grać takim Pallem?

http://www.youtube.com/watch?v=XhtxdmjUOQM


Quiet ma ptaka większego niż gnom. xD '

xD

Sylvanas
20-09-2009, 16:30
Mój chujowy char:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Quiet

Marnuje się bo forsy nie ma =/ Trzeba czekać do praktyk.

Żeby nie było to nie mój char :D Taki joke, zdziwiłem się, że jest druid o tym nicku, bo go wcześniej nie widziałem...

Ciumciak
22-09-2009, 10:12
Roflmao :< Nie macie co robic to robicie glupie tematy ?^.-
Btw Dwarf ma najlepsze raciale z ally do huntera ;)
(shadowmelt jest przydatny ,ale hunter ma missdirecta ^_^ wiec raczej jesli ktos nie jest ogarniety w miare to moze dlugo sie nie pobawic na raidzie ^_^)
pozatym Ironforge nie wyglada jak burdel w Holandii w przeciwienstwie do Darnassus :D
Ally ftw !!
@Quiet
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Eonar&n=R%C3%ADverwind
tak sie gra druidem ^_^
@Quiet
Build zjebany?:< wyciaga w feralu 5k dps'a :p a to nie jest malo .
lub lockiem http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Eonar&n=Apiss
(jesli nie widzicie tego to polowa gearu jest z hardmode'ow ^^ )
<3

Bleh
22-09-2009, 17:31
znalazlem nowe siedzisko xd
http://img132.imageshack.us/img132/1505/beztytuudj.th.png (http://img132.imageshack.us/i/beztytuudj.png/)

Sylvanas
22-09-2009, 17:55
@Ciumciak: to nie był mój char :D przecież tamtym drutem gra nieogar. Glify na miśka w buildzie kotka albo glify feral w resto. Żal troche, ale może buildy zmieniał i dlatego ma takie najebanie :D Ale buildy i tak zjebane.


@top: Kilka screenów z WG

Zbiórka na walkę:
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/WoWScrnShot_092109_193650.jpg
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/WoWScrnShot_092109_193902.jpg

"Plac Czerwony":
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/WoWScrnShot_092109_194139.jpg

Keki:
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/WoWScrnShot_092109_195147.jpg

Podliczenie (1 marka + 10k honoru):
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/WoWScrnShot_092109_195519.jpg

Statystyki:
Ally: 138
Keków: 373 (GMowie podliczali :D, hordy zawsze musi być więcej =/)
Padłem: 3 razy
Zabiłem: oficjalnie 3, a tak to 21 fragów
Zadałem 132 679 DMG.

Banów dla bugerów:
Perm: 8 hordy (za wchodzenie do twierdzy, bez zniszczenia bram), 1 ally (za wyrzucanie w tekstury)
Temp: 40 hordy (za wbijanie do twierdzy przed rozpoczęciem walk, wyzwiska), 13 ally (za wyzywanie keków :D)

Jak oceniam WG? Zajebiste :D

Ktoś mi proponował zrobienie tematu i żebym wrzucał tam screeny ze swojego druida, ale w WoWie nie ma co robić generalnie. No zobaczy się. Może jednak go założę?


EDIT: Tak mało screenów, bo nie było czasu ciśkać fotek :D

_woto_
22-09-2009, 19:52
Ponawiam swoja prosbe o jakis fajny build dla rogala pvp patch 3.2.0 :)

Cleyu
25-09-2009, 22:46
Ponawiam swoja prosbe o jakis fajny build dla rogala pvp patch 3.2.0 :)

Łap http://wow-space.info/postac/talenty/rogue#3053031050021225221003010|005000|53202320003 0212000|320
Latwy build muti/prep spec :>

EsSaY
26-09-2009, 19:32
Hahah, Jajcer jaki skromny ->
http://img23.imageshack.us/img23/1584/comparew.jpg

@Quiet
Te demolishery przed rozpoczęciem walki ownią. xDD

@DOWN
"PRIV GLOB!!!11!"

Sylvanas
27-09-2009, 11:59
@Quiet
Build zjebany?:< wyciaga w feralu 5k dps'a :p a to nie jest malo .
lub lockiem http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Eonar&n=Apiss
(jesli nie widzicie tego to polowa gearu jest z hardmode'ow ^^ )
<3

Ale ja miałem na myśli tego typa co dawałem link do jego armory :D On ma zjebane, a nie ten twój kumpel czy kto to jest :D:D

@up: xD Snaf z naszego serwera ma w 90% SotA zrobione + skrypty dla 6 instacji (w tym Naxx i Ulduar) praktycznie gotowych do wprowadzenia. Trzeba je tylko przetestować. Na nexusie zwyczajnie nie wprowadzają wszystkiego na chama, bo po co nam Ulduar skoro nikt go nie zrobi? Pamiętasz jak było z sunem? Szybko trzeba wprowadzić WotLK bo będziemy koxami!!!111 I co? Zjebali. Dlatego na Nexusie się nie spieszą.

Raz na dwa dni dc występuje, 95% spelli i talentów działa (tylko dk i rogale są znerfieni, ale u DK już praktycznie 2 skile do poprawy zostały i podniesienie dmg u rogala więc).

WG ma kilka bugów, ale dlatego, że fixów nie wgrali :D Z tym to nie wiem na co oni czekają =/

I tak uważam, że Nex lepszy, bo tutaj trzeba zapracować, żeby zdobyć coś, a na sunie bardzo szybko zdobywasz wszystko ;s

Essay, niedawno wasz kochany Jajcer tak spieprzył questy, że od razu je zaliczało :D Kumpel w 20 min 3 lvl wbił (66-69) :D:D

Mój ulubiony sposób na odświeżenie tematu :D Skopiuj tekst, usuń post i napisz jeszcze raz xD

To tak, dziś siedzimy sobie na WG i mamy obronę. Przez 30 minut się broniliśmy i horda nie mogła się przebić. 1 minuta do końca. Horda dalej się nie mogła przebić, owniliśmy ich jak cholera :P 20 sekund do końca walk, nagle jakiś debil z ally rozjebał bramę do reliktu! o *****! 15 sekund do końca, wbige sobie paleq na bańce i przejmują twierdze. 15 SEKUND PRZED KOŃCEM WALKI! Myślałem, że zajebie tego debila z ally...

Essay masz od ludzi z Nexusa:
http://img25.imageshack.us/img25/9320/comparewy.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/4428/lolnel.jpg

Mejgerq
29-09-2009, 19:44
Gra ktoś z was na HellGroundzie?
Albo grał i ma do oddania chara, tak 15+ :) Z góry dzięki.

Sylvanas
30-09-2009, 18:27
Łapcie mój nieogar w balance druid:
http://www.youtube.com/watch?v=IR_PnPBgUZw

Cleyu
30-09-2009, 21:08
Zamieszcze tutaj drobny trick do WoW'a ^^
Jak zrobić zeby twoje spelle AoE wygladaly bardziej"Epicko"? Proste! Wpisz w wowie /console SpellEffectLevel[Liczba]
Ja uzywam liczby 100 i spelle warlocka wygladaja naprawde przerabanie ^^

PS: Lepiej nie przesadzac z ta liczba bo potem imba sciny

Sylvanas
04-10-2009, 10:54
Po zakupach:


Pas za marki WG (15):
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/PaszWG.jpg

S5 Head:
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/S5Head.jpg

Naramy S5:
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/S5Naramki.jpg

Macka z BSa:
http://i159.photobucket.com/albums/t130/Bartek1315/TitansteelGuardian.jpg

Jeszcze trochę i będę full ep na Balance :P Feral nudne jest =/

EsSaY
04-10-2009, 12:29
Quiet Twoje gemy ownią. xD

Sylvanas
04-10-2009, 12:37
Nie mam na razie kasy żeby kupić lepsze ;p

Sylvanas
06-10-2009, 12:55
Mała zmiana w opisie tematu. Nie wiem co tam zrobić jeszcze. W każdym razie, Mufi mi da bana na IP, bo odchodzę na dobre. Może dam Essay'owi passy, żeby dodawał tam jakieś pytania itp.

Shoter
06-10-2009, 15:18
http://img25.imageshack.us/img25/9320/comparewy.jpg

To nie tak że gm bluźni i wyzywa ale lepiej napisać w czym chcesz pomoc większa szansa ze się udzieli.
Co do planów serwera naprawienie wysokich bosów z naxxa z tego co mi wiadomo.
Po hacku mojego pala zrobiłem locka
http://i37.tinypic.com/16i6vrc.jpg

Myst
10-10-2009, 14:27
Siemka już gram w WoWa na serwerze avalon znacie może?? To prywatny serwer i mam pytanie gra ktoś tam?? Bo zabardzo niewiem co mam robić teraz oprócz expienia mam night elfa i co w nim mam jechać?

Axelo .
10-10-2009, 19:00
http://wow-space.info/postac/talenty/druid#|503232132322105311251|05503001|243

dobry build dla druida?

Selinara
10-10-2009, 20:42
Słuchajcie, nie moge zabić trola na 20 lvl, waliłem w niego magiczną łucznią, a o nic, potem przyszedł jakiś noob, i omg żal...

EsSaY
10-10-2009, 23:46
Już nie gram w WoW'a. Ave liceum z IB Learners' Profile (http://pl.wikipedia.org/wiki/Matura_międzynarodowa).

Jak coś to na pytania mogę odpowiadać.

@Axelo
Build do czego? ;]

Myst
11-10-2009, 10:18
A kto teraz gra z apo na jakimś prywatnym serwie napiszcie tu :)

Zajacz3k
14-10-2009, 22:23
A kto teraz gra z apo na jakimś prywatnym serwie napiszcie tu :)

Ja gram na Apocalypse (APO) KLIK! (http://www.apocalypse-wow.pl) Jest to serwer z high ratami pod TBC 2.4.3 mam tam 52 rogala bo nie gram ostatnio i nie chce mi sie wejsć na 2 godz. i dobić 70 :D

Brat gra na Crogges Serwer tam sa raty x1 też jest TBC 2.4.3. Wbił tam 2x 70lvl. Jedna postać to palladyn którym dawno nie gra, a drugą postacią jest shamanka o nick Shoxy :cool: no i ogólnie ma już cały set na ench i napierdala na PvP heh

Hjubert
19-10-2009, 17:50
Zaczalem gre w WoW'a i gram na nexusie, mam 14 lewur, prawie 700 deffa i ogolnie czuje sie pr0 plajerem :X Gram palladynem. Aaa i zapomnialem dodac, gram na NEXUSIE :O

× Hexolic ×
19-10-2009, 18:05
To powiedz nick, przekażę Quietowi, bo siedzi na HG i Nexusie, więc może cie wesprze :P Jak coś to on w ally siedzi :P

Hjubert
21-10-2009, 15:24
To powiedz nick, przekażę Quietowi, bo siedzi na HG i Nexusie, więc może cie wesprze :P Jak coś to on w ally siedzi :P


Narazie, to mi nic nie trzeba ;D Kumple ze szkoly graja, to jak cos, to poratuja ^^ Wszyscy maja 70+ lvle, wiec lajt ;D Narazie 16 lvl, bo nie ma czasu expic, nick: Hjubert. XD Dzis wbije z lvl, moze dwa i trzeba bedzie sie pouczyc na spr z histy :C

× Hexolic ×
21-10-2009, 18:02
Uwaga! Info od Quieta!

Mam nowy nick: Marrik :P nie kojarzcie sobie z naszym Marikiem z forum :D Zamieniłem się na hunta. Pozdro

End of transmission.

`Carlosek
25-10-2009, 17:09
Sciagam wlasnie wowa, kolo 22 moze zaczne grac :D tam gdzie wy;d

Old Capitan Rook
31-10-2009, 00:17
Polecam serwer Hellground sam tam gram 0 lagów 1500 ludzi online 1.5 rate ;) naprawde polecam posiadam 29 rogala ;) Apocalypse w chwili obecnej jest wyłoczone z powodu ze nie maja za co zaplacic za serwer bo głowny gm odszedł i wziol pieniądze które byly przeznaczone na oplate serwera .

Mejgerq
31-10-2009, 13:30
Polecam serwer Hellground sam tam gram 0 lagów 1500 ludzi online 1.5 rate ;) naprawde polecam posiadam 29 rogala ;) Apocalypse w chwili obecnej jest wyłoczone z powodu ze nie maja za co zaplacic za serwer bo głowny gm odszedł i wziol pieniądze które byly przeznaczone na oplate serwera .

/facepalm.

Apocalypse chodzi od przedwczoraj, niestety nie wiesz do końca jak było, faktycznie jeden z adminów zajebał pieniądze, ale mamy hojnych graczy, dzięki którym serwer już śmiga.

Zapraszam na APOcalypse, przyjemna atmosfera, pomocni GM'i i w ogóle, fajnie się gra! Już można z powrotem zakładać konta!

Bleh
01-11-2009, 15:13
Dla odswiezenia tematu przedstawie wam moje 2 skromne wyniki :
AB
http://i35.tinypic.com/21l0f87.jpg
WG
http://i36.tinypic.com/110akc5.jpg

Axelo .
01-11-2009, 16:58
mejger frajerze na apo grasz? xd
moj nick : Pijanymiszcz
64 mage undead .


@ edit

z góry mówie ze jestem w wowa kompletnym noobem i mam pytanie.

s2 = set drugi, so za co moge go zdobyć i co mi bedzie dawał?
wiem że za honor i marki, wiec powiedzcie ile honoru trzeba i za ile marek i wyjasnic co to sa te marki xd

Mućka
01-11-2009, 17:07
Mam pytanie, na Apocalypse gracie w hordzie czy ally? Bo w ally mam full s2+ dodatki mage. ;x

@down
Hacked + perm i nie polecam ally na Burningu, przeludnione.

Tr4X 2.0
01-11-2009, 19:13
s2 = set drugi, so za co moge go zdobyć i co mi bedzie dawał?
wiem że za honor i marki, wiec powiedzcie ile honoru trzeba i za ile marek i wyjasnic co to sa te marki xd

Marki są to odznaki(?) czy coś w tym stylu. Dostaje je za walki na battlegroundach (warsong gulch - capture the flag, arathi basin - przejmij i utrzymaj bazy, alterac valley - tu nie wiem dokładnie, gdyż mało miałem okazji zagrać na tym BG, ale polega chyba na zabiciu bossa przeciwnej frakcji, eye of the storm - połączenie AB i WSG).

Itemy kosztują od 10k + 10-20-30 marek z któregoś z BG. To samo itemy.

@Mućka: co z twoim charem na globcu?

@top: Quiet od grudnia zowni Burning Legion :D Będę miał stałą pracę, więc będą pieniążki.

Najbardziej mnie wkurwia fakt, że będzie trzeba expić znowu...

OFC Ally Hunter. Ale nie wiem jaką rasę dobiorę.

Mejgerq
02-11-2009, 19:42
mejger frajerze na apo grasz? xd
moj nick : Pijanymiszcz
64 mage undead .


@ edit

z góry mówie ze jestem w wowa kompletnym noobem i mam pytanie.

s2 = set drugi, so za co moge go zdobyć i co mi bedzie dawał?
wiem że za honor i marki, wiec powiedzcie ile honoru trzeba i za ile marek i wyjasnic co to sa te marki xd



No to tak
S2 to w skrócie Season Set 2, czyli podczas 2 sesji aren był dostępny jako nagrona za Arena Pointsy. Obecnie jest dostępny za marki, czyli itanki z BG. Przegrywając BG dostajesz jedną markę, wygrywając trzy. Itemy kosztują powiedzmy 20 marek i 12k honoru lub 30 marek i 15k honoru, wszystko różnie. A są rodzaje BG
- WSG - capture the flag, przejmij flagę przeciwnika i przynieś ją do swojej bazy
- AB - zajmnij bazy przeciwnika i tym samym zbieraj punkty, po osiągnięciu 2k punktów wygrywasz.
- EotS - To połączenie AB i WSG, zajmujesz bazy i czekasz na punkty, a jako dodatek możesz nosić flagę dającą ileś tam pkt (zajmując 4 bazy i przynosząc flagę do jednej z nich, dostajesz epic zastrzyk pkt)
- AV - chodzi, żeby jak najszybciej ubić bossa przeciwnej frakcji, jak nie wiesz co robić, to po prostu biegniesz za innymi i lejesz co oni leją :d


Jak coś chcesz wiedzieć, to pisz mi w grze. Nick Larane, BE rogue (klasyk jak u mnie zresztą :d)





Mam pytanie, na Apocalypse gracie w hordzie czy ally? Bo w ally mam full s2+ dodatki mage. ;x

Oj te S2 to jest przecież tydzien roboty, plus te dwa dni na wbicie 70, ziom, chodź do hordy :d

Kreweta
03-11-2009, 15:18
Yo od wczoraj gram w wowa i mam parę pytań:
1.Jaki jest dobry serwer gdzie dużo ludzi tak 800+ i taki wmiare exp tak od 1-5 ?
2.Jaka klasa jest dobra na początek ?
3.Posiadam wotlk i patch 3.1.3

Tr4X 2.0
03-11-2009, 15:52
Yo od wczoraj gram w wowa i mam parę pytań:
1.Jaki jest dobry serwer gdzie dużo ludzi tak 800+ i taki wmiare exp tak od 1-5 ?
2.Jaka klasa jest dobra na początek ?
3.Posiadam wotlk i patch 3.1.3

1. Nexus/Sunwell (większość na Nexusie siedzi :D)
2. Paladin/Hunter/Priest
3. Fajnie :P Ja mam all wersje (TBC 2.4.3, globca i 3.1.3)

Hjubert
04-11-2009, 19:26
Yo od wczoraj gram w wowa i mam parę pytań:
1.Jaki jest dobry serwer gdzie dużo ludzi tak 800+ i taki wmiare exp tak od 1-5 ?
2.Jaka klasa jest dobra na początek ?
3.Posiadam wotlk i patch 3.1.3

1. Graj na nexusie :D http://wownexus.pl
W chwili obecnej masz:

Nexus Realm: Online
Online Players: 1508


Rate

* Exp x2
* Gold drop x2
* Item drop x1

2. Ja zaczalem grac paladynem i w miare dobrze mi sie nim expi ;P Duzo hp, many, hity w miare i w dodatku duzego heala ma ;]

ByOutek aka Kulfonek
07-11-2009, 15:35
Witam! Bardzo chciałbym zagrać w WoW'a, ale nie wiem jak się do tego zabrać?
W sensie co mam ściągnąć i jaki serwer wybrać, ktoś może mi pomóc?

Poziomkuwa
07-11-2009, 21:16
@up
Ściągasz sobie plik InstallWow.exe, odpalasz, klikasz ''Download World of Warcraft''*, jak skończy to ''Download TBC'' i na Koniec ''Wotlk''. Następnie sprawdzasz stronę interesującego cię serwera, patrzysz jaki ma być patch, które ściągasz już sobie ręcznie z google. Ew. możesz do mnie wpaść, mam nagrane ;S
Ja złożyłem sobie kilka dni temu nowego kompka i właśnie WoWa instaluje. Zamierzam grać z kumplami ze szkoły na serwerze http://fd-wow.pl/.

A, i jeszcze sobie tam realmlista zmieniasz ale to wszystko na stronie serwera pisze.

*- Coś w tym stylu, piszę z pamięci.

Myst
09-11-2009, 18:55
Dajcie linka na pw do serwera gdzie gracie :). Bo tez chce z wami grać bo głupio się gra samemu na innym serwie :(

Mejgerq
09-11-2009, 19:00
http://www.apocalypse-wow.pl/

2.4.3 PvP

Axelo .
11-11-2009, 15:05
cze, mam problem
otoz chce sobie pograc na takim pvp noobskim potrenowac sobie i chce zmienic realm w realmlist.wtf i nie moge . pisze tak :

http://i35.tinypic.com/30iyxya.jpg

_woto_
13-11-2009, 12:14
Prosilbym o jakies w miare dobry build pvp na daggerki dla rogala patch 3.2.0a

Mejgerq
13-11-2009, 16:22
#up
Dawno nie grałem na 3.2.0, jednak myślę, że filozofia gry Rogalem się nie zmieniła, a więc pod daggerki grałbym czymś w stylu

http://www.wowhead.com/?talent#f0xfoxgkVrsczZ0xV0xfx0MZ0b

Czyli Ambush + Mulilate, reszta jakoś wleci :d

_woto_
13-11-2009, 21:56
cze, mam problem
otoz chce sobie pograc na takim pvp noobskim potrenowac sobie i chce zmienic realm w realmlist.wtf i nie moge . pisze tak :

http://i35.tinypic.com/30iyxya.jpg

W realm.wtf , oprocz realmu serva musisz miec wpisane takie cos:
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com
set realmlistbn ""
set portal eu

tutaj ss:
http://i634.photobucket.com/albums/uu63/WotoTV/ddddd.jpg

Jezeli pomoglem, prosze o reput :)

lol561
14-11-2009, 16:24
Ma może ktoś na jakimś serwie konto z 60plus lvl do oddania bo mi się nie chce levelować postaci.

Palldino
14-11-2009, 17:19
Moze mi ktos z tym pomuc bo niewiem co z tym zrobic http://www.iv.pl/images/aq7pk2u3vks7lzq6shns.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=aq7pk2u3vks7lzq6shns.jpg)

tu powinna sie wczytac ta licencja ale sie niewczytuje

Axelo .
19-11-2009, 19:22
Znów mam problem, chce zagrać na Nexusie i mam patcha 3.1.3 i gdy chce wejść do gry to ni z gruchy ni z pietruchy : http://i50.tinypic.com/2evdsfr.jpg

Arcuś <3
19-11-2009, 19:29
cze, mam problem
otoz chce sobie pograc na takim pvp noobskim potrenowac sobie i chce zmienic realm w realmlist.wtf i nie moge . pisze tak :

http://i35.tinypic.com/30iyxya.jpg

Daj prawym na realmlist/własciwosci i zobacz czy masz zaznaczone "tylko do odczytu" jeśli tak to odznacz i mozesz normalnie wpisywać ip.

_woto_
20-11-2009, 13:59
Kim wedlug was jest najlepiej grac na patch'u 3.2.0
Pal(holy),Druid resto, mag, Shaman resto??? fast odp

Cleyu
20-11-2009, 17:05
@Up
Kim umiesz ;> a jak chcesz sie dalej upierac ze chcialbys ktora z tych profesji to wyprobuj kazda i sprawdz ktora ci sie najlepiej gra

@Top
Potrzebuje dobry build dla wara 2.4.3 pod mace spec :| jesli by ktos mogl zrobic bede wdzieczny

Dαniel3k =)
20-11-2009, 17:30
To kto gra w końcu na Apocalypse? :D
Jbc 70 druid feral, nick: Ayashi! ;>

lol561
20-11-2009, 17:39
Ponowie moją prośbę nie chce mi się levelować i nie mam na to czasu może ktoś ma gdzieś na 3.1.3 konto z jakimś wyższym levelem

Mejgerq
20-11-2009, 22:23
To kto gra w końcu na Apocalypse? :D
Jbc 70 druid feral, nick: Ayashi! ;>


BE sub-rogue, Larane

Ale chyba zbieram na daggi i robie się na ambushera :d 5k w clothy <3

Daaron
26-11-2009, 11:53
Ktoś gra na Sunwellu :p? Ja właśnie zrobiłem postać Blood Elfa Paladyna, jakby co to piszcie tu albo na gg 11863294. Na razie mam 20 lvl.

Marek
26-11-2009, 17:42
Witam pobrałem i zainstalowałem najnowszego World of warcraft.
I teraz mam takie pytanie czy są pod niego prywatne serwery bo na globalu nie będę grać bo szkoda mi kasy.

Wiem , że jest pełno serwerów ale na tych starych trzeba jakieś patche i w ogóle instalować.

A ja chcę grać na serwerach prywatnych pod najnowszego klienta.
Pomóż ktoś ;p

Mejgerq
26-11-2009, 17:44
Patchuj do 3.2.2 jak chcesz 'najnowszego' WoW'a

Serwerów szukaj sobie tutaj http://www.xtremetop100.com/world-of-warcraft

Marek
26-11-2009, 17:52
Mam najnowsze wszystko jesli chodzi o wowa tylko wlasnie nie wiem jak sie laczyc z tymi serwerami...

Axelo .
27-11-2009, 23:19
Dobra gram na hellgroundzie, ally nick Tede hunter night elf .
z datkami pisać w grze xd

Jakie addony sciagnac sobie do gry druidem?

Hjubert
29-11-2009, 16:30
@up
Napewno qhelpera :D X-pearla tez mozesz, bo przydatny.
Jak chcesz grac feralem, to lap talenty: http://wow-space.info/postac/talenty/druid#|503202130320212053123033013511|205501010|31 0
Ukladane przez najlepszego feral druta z nexusa :]

Btw. Nie gram palkiem, gram drutem, mam 23 lvl i do tego kumpel mi dal 80 rogala, zebym se kasy zarobil ;d

Daaron
30-11-2009, 07:58
double post ;c

Jakie addony sciagnac sobie do gry druidem?

Na Twoim miejscu przeniósłbym się na Nexusa albo Sunwell, pewne są takie sewery.
A o do Druida to polecam Druid Bar - pokazuje mane w każdej przemianie, choć Addony napisane przez Pana up też bodajże to potrafią.

Deragon
01-12-2009, 13:28
Elos. ^^
Dzisiaj już chyba pogram.Pobrałem już all teraz ściągam patche :]
Grałem już kiedyś na dwóch serverach ale niezbyt dobrze mi szło ^^
Gdzie gra najwięcej osób?Na Nexusie?
Brać wojownika czy paladyna na początek?(chyba najprostsze na początek z tego co wyczytałem..)

Axelo .
01-12-2009, 14:59
Ok, mam jeszcze jedno pytanie. Gram ofc na 2.4.3. druid feral i taka sprawa:
Do pvp jakiej formy używać i niech ktoś mi opisze jakoś pvp w tej formie
Bo na PvE używałem kotka i dobrze mi sie expiło, teraz na BG też używam owej formy. Z tego co widziałem to większość leje się w niedzwiadku ale u mnie to niezbyt te hity siadają.

Daaron
04-12-2009, 10:47
Kotek jest szybszy i jeżeli dobrze wykorzystasz bleeedy tzn. Rake Rake Rake Mangle Rip to zabijesz takiego niedźwiadka bo on wali mocno ale rzadziej.

Kotek to forma DPS dużo Attack Power i jedziesz.
Miś to forma bardziej nadająca się do tankowania i ładujesz Strenght chociaż walczyć też nią można np. z rogalem. No i zależy gdzie grasz są serwery na których Druid jest OP są takie na których prawie w ogóle nie działa...

Axelo .
05-12-2009, 18:56
OK, dzieki za wszystko. Bede miał prawdopodobnie woltka i zagram na takim servie aka Apocalypse, h rate byle pvp. Stad moje pytanie : jeśli chodzi o woltk to kogo wybrać:
-Hunter
-Rogue
-Druid
?

UWAGA

Quiet zachęca do grania na Nexusie!
WolTK 3.1.3 patch.
Oferuje pomoc finansową i oczywiście drobne rady.
W razie czego jego gg : 3534780 . albo moje 9380512

/Od Quieta do Mejgera

Mejger możesz wyjaśnić o co Ci poszło?
Albo przynajmniej się ''odbraź''











BEZ ODBIORU

Hjubert
05-12-2009, 20:48
Nieogary : /

http://i45.tinypic.com/24cffc7.jpg

Najlepiej sie wali w cat formie, bo potrafi walnac kilka razy po 50-100~ combosy, to hordziak szybko pada ;] Bear'em nie expie, bo za wolno wali, w tym czasie, zanim bym miskiem zabil 1 moba, co ma 500hp, to kotem bym juz dwa zabil ;x Srednio taki mob co ma 400hp pada w jakies 4sec, to zle nie jest ;d

No i jak pisalem talenty w Feral Druidzie pakuj tak:
http://wow-space.info/postac/talenty/druid#|503202130320212053123033013511|205501010|31 0

pozdro xd

Sasha
05-12-2009, 22:21
@up
Tylko jak masz 70 dire bear forme to jesteś prze chuj.
@topic
Gra ktoś może na ToD - Theatre of Dreams ?

Axelo .
12-12-2009, 10:59
Zapraszam na Nexus. Gram w Ally.
Nicki:

Quiet - Dwarf Hunter
Eiyael - Night Elf Priest


Serdecznie zapraszam. Jak coś to mogę pomóc q robić albo kasy trochę dać ;P

wownexus.pl

Aktualnie serwer off bo wgrywają 1800 poprawek. Jak włączą serwer to będą takie zmiany:

2 areny: Ring of Valor oraz Dalaran
mnóstwo poprawek do questów, talentów, speli
VoA, VH, Naxx 10/25, Azjol Nerub
SotA oraz dokończenie poprawek do WG
mtmaps - koniec z wpadaniem w tekstury postaciami/mobami albo z latającymi petami!


Od Quieta .

DzorDi
12-12-2009, 20:08
Siema .
Mialbyktos troche hajsu kopsnac? bo mi nawet na czary nie starcza;p
jc. nick Neytan

Daaron
12-12-2009, 20:28
Ja w tej chwili gram DK. I powiem Wam, że DPS jest świetny jak się dobierze dobry gear PVP to będzie wymiatał. Jakby ktoś miał pytania co do Druida Feral to odpowiem bo grałem nim ponad pół roku.


Jako, że mi się nudzi zrobię tutaj kilka Buildów na 80 lvl Druid Feral pod PVP:
http://wow-space.info/postac/talenty/druid#|530202030320212053103033313511|205103012|31 0

Tylko tutaj zależnie od tego co lubicie używać Mangle czy Shred, ja zrobiłem build pod Mangle. Aha i nie wiem jak to jest na innych Sewach, ale najlepiej NAJPIERW UKŁADAĆ FERAL POTEM RESTO dzięki temu przemiana kosztuje Was niespełna 244 many.
Staty:
Attack Power, Agility, Stamina, Critical Strike Rating, Resilence Rating.


Druid Feral Tank PVE:
http://wow-space.info/postac/talenty/druid#|550232130320212353101303313001|205003012|31 0

Staty:
Strenght, Stamina, Dodge Ratig, Parry Rating, Hit Rating ewentualnie Haste Rating.


To tylko sposób z jakiego ja korzystałem, każdy robi jak chce.


@Down
Postać mam ale to moje zabezpieczenie, żebym mógł kiedyś tam grać ; p.

@Edit
Nexus jest spoko, ale Admini za bardzo się tam noszą.

lol561
13-12-2009, 00:55
Ma ktoś może hara na nexusie do oddania?

Axelo .
14-12-2009, 14:29
@Edit
Nexus jest spoko, ale Admini za bardzo się tam noszą.

Na nexusie admini się nie cackają /Q

Kilka SS od Quieta:
http://i196.photobucket.com/albums/aa268/Bartek1320/WoWScrnShot_121409_142151.jpg
http://i196.photobucket.com/albums/aa268/Bartek1320/WoWScrnShot_121409_142358.jpg
http://i196.photobucket.com/albums/aa268/Bartek1320/WoWScrnShot_121409_142448.jpg

A i hunter guide w pdf i doc:
http://www.speedyshare.com/files/19785128/Hunters_Guide_by_Quiet.doc
http://w932.wrzuta.pl/plik/6gQbsgMWqZU/hunters_guide_by_quiet

Axelo .
19-12-2009, 20:13
Jak na nooba przystało mam duzo pytan oto nastepne:

Kim lepiej grać :

-Warek
-Lock

Mój kolega ma warriora i elegancko sie nim gra, co sądzicie o tym porównaniu? kogo radzicie wybrać?

Daaron
19-12-2009, 22:25
Kilka SS z mojego chara ;p aktualnie gram Death Knight - Night Elf - Frost.

Kolega z PT Aniol po prostu świetne ujęcie xd:
http://i47.tinypic.com/efexdv.jpg


Postać ogólnie, dodge, arm, AP, etc.:
http://i46.tinypic.com/jgs577.jpg


Wypad na Naxxramas i Gluth, pokonany za 4 razem :D pierwszy raz tankowałem zombie:
http://i47.tinypic.com/rbch88.jpg

Axelo .
20-12-2009, 08:34
Daaron, dlaczego biegasz z unholy buffem skoro frost jesteś? Tracisz na tym mase armoru, a tankom jest armor potrzebny. Mnie już wkurza expienie prejem, ale jakoś się przymuszam i dziś 72 lvl wbiłem (kox).

BTW: To test Nexusa czy mi się wydaje?
/Q

Bleh
21-12-2009, 15:09
Teraz ja dam kilka ssow od siebie :) :
Wypad na ICC (niestety starczylo czasu tylko na 1 bossa , bo tanki juz musialy isc) jak cos to marrogwar ma 7 mln hp
http://i47.tinypic.com/2iizsap.jpg
Drop z Marrowgara , naszczescie sie mnie przypisal ^^
http://i48.tinypic.com/rckgn7.jpg
Czas tera przyszedl na zakupy :
http://i50.tinypic.com/1zgez3b.jpg
http://i47.tinypic.com/2eewjfs.jpg
http://i48.tinypic.com/jkvcww.jpg
http://i48.tinypic.com/2r2x4yg.jpg
Gdy insty mi sie znudzily pochodzilem se troche na wsg :
http://i47.tinypic.com/14xicnp.jpg
Niestety narazie nie pogram se lockiem , poniewaz prepaid sie skonczyl (dzisiaj kupuje) i stworzyl sie fatalny bug ;/ gdy bylem a tocu 25 , polega on na tym ze mam po 5-10 sekundach dc zawsze i ciagle , ale tylko na warlocku , pisalem 3 razy do gma , pierwszy raz przeniosl do sw dalej dc , drugi raz wyslal mi mailu z 5 sposobami (zrobilem 5/5 sposobow i dalej dc) na trzeci ticket nie odpowiedzial , zostaje mi tylko pogran na palku/dk i spamowac ich az mi go naprawia ^^
@Edit
Naprawili buga :)

Daaron
22-12-2009, 02:11
Tutaj razem z PT do robienia Daily na WG postanowiliśmy zabić Essaya całkiem nie honorowo, ale i tak padł xD:
http://i46.tinypic.com/20at9vk.jpg


Mam nadzieję, że sie Essay nie obrazi ; ).

Axelo .
22-12-2009, 09:48
Essay cie zabije chyba :D Ale dziwne, że gra jeszcze.

Daaron bij lvl na Nexusie, bo niedługo otwierają naxx 10/25, VoA, Azjol, Violet Hold :D


@Bleh: gz ninja waistów dla heala :D ALe i tak gz chara.

Cleyu
22-12-2009, 10:40
@ Axelo
Czemu uwazasz ze zninjowane i dla heala ^^.Lockowi sie tez przydadza ( np. haste rating) + 2 sloty na gemy to hmmm duzo moim zdaniem xD a jezeli chodzi o Spirit to:

Fel Armor
Increases spell power by 180 plus additional spell power equal to 30% of your Spirit . Also regenerate 2% of maximum health every 5 sec.
30 minutes remaining

^^

@Bleh
Ładna postać , w sumie baaardzo ładna zwlaszcza ze pare miesiecy temu dopiero w WoW'a zaczales grac. Jak dobrze pojdzie to wbijam tam do Ciebie na Chamber of Aspects ^^

Kosmo
23-12-2009, 15:22
Jakie są wymigania systemowe do tej gry?

EsSaY
23-12-2009, 16:22
Tutaj razem z PT do robienia Daily na WG postanowiliśmy zabić Essaya całkiem nie honorowo, ale i tak padł xD:
http://i46.tinypic.com/20at9vk.jpg


Mam nadzieję, że sie Essay nie obrazi ; ).

Chuj, że było Was tam 6 czy tam 7, a nas 2. (w tym same dk/retri/wary)
Ale już nie wspomnisz, że za pierwszym razem całą waszą ekipę rozjebaliśmy we 2? xD
A tekst dużymi literami "RAZEM ROZWALIMY ESSAYA" wcale nie jest noobski. ;D

Hjubert
24-12-2009, 03:28
Ostatnio troche zakupow kupilem w AH, zeby staminy dodawalo i nie licho chyba jest jak na moj lvl ;d Nie wiem, czy dobrze robie pakujac wszystko w stamine, ale szczegol ;p

Moj pr0 ivól sóper char ;x

http://i48.tinypic.com/20k855v.jpg

Daaron
24-12-2009, 14:08
Chuj, że było Was tam 6 czy tam 7, a nas 2. (w tym same dk/retri/wary)
Ale już nie wspomnisz, że za pierwszym razem całą waszą ekipę rozjebaliśmy we 2? xD
A tekst dużymi literami "RAZEM ROZWALIMY ESSAYA" wcale nie jest noobski. ;D

To miało być noobskie przecież wiem na co Cie stać i to, że uda mi sie Ciebie rozwalić w 10 vs 1 to jest coś czym moge się chwalić xD. A tak na poważnie to ja chciałem robić daily ale Ci z mojego PT sie rzucili :p. Ja im mówie, że nas rozjebie oni mnie wyśmiali ... rozjebałeś nas. Potem powtórka i daliśmy rade.

Axelo .
24-12-2009, 17:24
Ja teraz gram hunterem 2v2 i 3v3. Nagrywam też filmiki, więc niedługo zobaczycie mój own3d na arenach :D

_woto_
26-12-2009, 18:35
potrzebuje build dla pala holy pod pve patch 3.2.0a :)
dziekuje pjona czesc

Axelo .
28-12-2009, 19:42
Ja teraz nonstop areny gram. Chce wbić 1850 ratingu ;P

EsSaY
29-12-2009, 01:04
http://www.sunwell.pl/forum/index.php?/topic/493-wymyslamy-skille-do-nowych-dodatkow/

Patrzcie moje uber pomysły na talenty!!! :F

Bleh
29-12-2009, 10:15
ICC 10 done ^^
http://i46.tinypic.com/6izbza.jpg
Niestety 3 itemy dla casterow zgarnela alcora ... najciekawsze jest to ze ona jest wygirowana ztoca 25 hc , a ja z t9 i z toca hc , wiec jak o takich ludziach powiedziec ?

Axelo .
29-12-2009, 10:22
Pojebany ninja :D

Bleh wbij na gg bo mam sprawę. Możesz porobić screeny petów hunterów na globie i pokazać ich ilość hp? Wiesz ztargetuj, najedź na hp tak by było je widać, fotka i wrzuć gdzieś albo wyślij przez gg.

Zrób fote hunta z petem, target na peta, pokaż hp i tyle.

EsSaY
29-12-2009, 14:32
Btw. Bleh napish do mnje na gg. :D
4647894 mam sprawę zw. z siła spelli locka

Daaron
30-12-2009, 18:09
Wreszcie udało mi się zdobyć Smoka:
http://i49.tinypic.com/x5cwn8.jpg

Zawsze chciałem go mieć xD.

Axelo .
31-12-2009, 20:35
http://armory.wownexus.pl/character-sheet.php?name=Quiet&Realm=Nexus

Ciągle nie mogę dobrego kompana do 2v2 znaleźć OMG. Czekamy na otwarcie rejestracji na Nexusie =/

Stronghold
31-12-2009, 21:38
http://i48.tinypic.com/1qnae8.jpg .

Axelo .
31-12-2009, 21:53
To samo się tyczy tibii, tylko, że za to gówno płacić nie trzeba ^^ Średnia wieku graczy w WoWa wynosi 32 lata więc :D (globa)

Daaron
31-12-2009, 22:21
http://i48.tinypic.com/1qnae8.jpg .

Tu chyba nikt nie gra na globalu. W zasadzie to strata pieniędzy choć bardzo chciałbym tam grać.

EsSaY
01-01-2010, 16:58
Daron, chcesz zrobić ze mną mały mancyk? :D
Ja kupię Ci pety tylko dla Hordy, a Ty mi tylko dla Alliancu, wymienimy się nimi przez Gadgetzan Auction House. :D

Ty kupujesz:

Vendor Items (Alliance):
Rabbit Crate (Snowshoe) ( Dun Morogh )
Cat Carrier (Bombay) ( Elwynn Forest )
Cat Carrier (Cornish Rex) ( Elwynn Forest )
Cat Carrier (Orange Tabby) ( Elwynn Forest )
Cat Carrier (Silver Tabby) ( Elwynn Forest )
Cat Carrier (White Kitten) ( Stormwind City, Rare Vendor )
Great Horned Owl ( Teldrassil )
Hawk Owl ( Teldrassil )
Blue Moth Egg ( The Exodar )
White Moth Egg ( The Exodar )
Yellow Moth Egg ( The Exodar )

Ja kupuję:

Vendor Items (Horde):
Golden Dragonhawk Hatchling ( Eversong Woods )
Red Dragonhawk Hatchling ( Eversong Woods )
Silver Dragonhawk Hatchling ( Eversong Woods )
Black Kingsnake ( Orgrimmar )
Brown Snake ( Orgrimmar )
Prairie Dog Whistle ( Thunder Bluff )

Potem będę mógł Ci wycraftować to coś:

Crafts:
Mechanical Squirrel Box ( Engineering 75 )
Tranquil Mechanical Yeti ( Engineering 250 )
Lifelike Mechanical Toad ( Engineering 265 )

Daaron
02-01-2010, 04:02
Esay, powiem Ci że bardzo chętnie. Jak będziesz miał czas to napisz do mnie na GG (priw) to sie zgadamy.

Axelo .
02-01-2010, 12:00
Da ktoś linka do addonów? Bo ściągnołem całą paczke i nic nie działa.

Potrzeba mi :

- Q helper
- X perl

DzorDi
02-01-2010, 13:17
Axelo

Quest helper - http://hostuje.net/file.php?id=d5674dd6e787dd6f1a38323286b3ce03
X perl - http://hostuje.net/file.php?id=367ce6bbe4e9febdd05d29a833b6ba54

Linki brałem z forum nexusa, więc chyba działają.

Axelo .
02-01-2010, 13:41
Dziala niby, w prawym rogu mam napisane q ale nie pokazuje mi na mapie gdzie są potwory/quest

Daaron
03-01-2010, 14:06
Do expienia zdecydowanie bardziej polecam Carbonite, lepiej pokazuje i zawsze działa i ma opcje pokazywania obszaru w którym mamy czegoś szukać.


POBIERZ (http://www.wowinterface.com/downloads/dl.php?id=12965)


Ma trochę słaby design co strasznie wkurza, ale to można zmieniać.


@Quiet
Largest hit dealt: 11277


Co powiesz na 25k :D? Na Naxxramas pobiłem taki rekord moim DK xD.

Houston
03-01-2010, 15:27
Ej cze, na jakim Wy w ogóle serwie gracie? Jeżeli będziecie tak łaskawi i mi odpowiecie, to może do was dołączę (jak dostanę kompa z serwisu).

Daaron
03-01-2010, 15:52
Sunwell:
Daaron - Ally
Essay - Horda
Axelo (nie Quiet) - Ally

Nexus:
Quiet - Ally


reszty nie wiem ; o Mejger CHYBA na Apocalypse gra.

Axelo .
03-01-2010, 16:46
Sunwell:
Daaron - Ally
Essay - Horda
Axelo (nie Quiet) - Ally

Nexus:
Quiet - Ally
Hjubert - Ally
Neytan - Ally
Axelo (nie Quiet) - też w ally bd grał, czekam na otwarcie rejestracji


reszty nie wiem ; o Mejger CHYBA na Apocalypse gra.

@Quiet
Largest hit dealt: 11277


Co powiesz na 25k ? Na Naxxramas pobiłem taki rekord moim DK xD.

Full buffed + instancjowe skrypty jajcera (czyt. full buff + wszystko na odpierdol, byleby boss działał i byleby tylko się pochwalić jaki sunwell jest pro). Siła dk na 3.1.3 też miała w tym swój udział. Krótko mówiąc: GZ.

Małe poprawki :D Zbieram kasę na engi =/

Daaron, o co poszło na sunwellu z jakimś graczem co go odbanowali, bo jest "zaufanym" administracji?

Q

Daaron
03-01-2010, 17:55
A więc zrobiono ss Dorianosowi jednemu z największych pro imba graczy w Hordzie jak używa FH koło aren w Shattrath, ale Jajcer stwierdził, że skoro on kogoś kojarzy to musi coś to znaczyć i nie będzie dawał bana. Teraz tak patrze na ten temat i doszło do mnie coś dziwnego...
po
1. Usunęli temat o zbanowaniu Dorianosa.
2. W temacie komentarzy na ten temat usunięto ponad połowe wiadomości... (Zostawili tylko GMa)

Szczerze mówiąc chyba przestane grać w WOWa doszedłem do wniosku, że nie potrafie ogarnąć żadnej postaci na tyle by iść na arenę.


Tu SS:

http://img710.imageshack.us/img710/1306/dorian2.jpg


@Edit
A mój kolega, który nie potrafiłby obsłużyć pilota do telewizora dostał bana na SH, gy spytał na forum czemu etc. dostał taką odpowiedź:


Trzech GMow ogladalo twoja walke i kazdy widzial na co Cie stac ...

koniec tematu

Axelo .
03-01-2010, 20:05
Jajcer i jego polityka :) Kumple mi właśnie o tym zdarzeniu powiedzieli, ale że (jak można było się spodziewać) usunięto temat nie wiedziałem o tym za wiele. Kilkunastu moich kumpli przenosi się na sangreal czy coś takiego, bo na Nexusie jest już close rejestracja, a sunwela i jajcera mają dość.

EsSaY
03-01-2010, 22:00
Do expienia zdecydowanie bardziej polecam Carbonite, lepiej pokazuje i zawsze działa i ma opcje pokazywania obszaru w którym mamy czegoś szukać.


POBIERZ (http://www.wowinterface.com/downloads/dl.php?id=12965)


Ma trochę słaby design co strasznie wkurza, ale to można zmieniać.


@Quiet
Largest hit dealt: 11277


Co powiesz na 25k :D? Na Naxxramas pobiłem taki rekord moim DK xD.

Ja 32k miałem z drain soul. ;p

Daaron
04-01-2010, 01:02
Jajcer i jego polityka :) Kumple mi właśnie o tym zdarzeniu powiedzieli, ale że (jak można było się spodziewać) usunięto temat nie wiedziałem o tym za wiele. Kilkunastu moich kumpli przenosi się na sangreal czy coś takiego, bo na Nexusie jest już close rejestracja, a sunwela i jajcera mają dość.

A niech zamkną Sunwella to będzie pretekst bym grał na Nexusie. Jeszcze powróci ten głupi dylemat kim grać bo DK mi sie nudzi troche.

Chyba bym pograł Lockiem mam tendencje do DOTów a wzięło mi się to od kąd pierwszy raz poznałem bleedy u Druida Feral.

EsSaY
04-01-2010, 12:51
A niech zamkną Sunwella to będzie pretekst bym grał na Nexusie. Jeszcze powróci ten głupi dylemat kim grać bo DK mi sie nudzi troche.

Chyba bym pograł Lockiem mam tendencje do DOTów a wzięło mi się to od kąd pierwszy raz poznałem bleedy u Druida Feral.

Aflikszon jest spoko, chodzę w nim na rajdy. (30k z drain soul ftw xD)
Jak będziesz chciał, to będę mógł Cię pouczyć grać afflikcjonerem w 2v2 (tam naprawdę KOSI razem z szamem).

Axelo .
07-01-2010, 15:01
Ja na chwilę obecną instaluje 2.4.3 i idę grać na HG, dopóki WotLK nie będzie w miarę dobrze grywalny. Mam dość bugów.

EDIT: 15 lvl już :D BE Mage :D Astenis nick. Nie wiem skąd mi się ten nick kojarzy, ale ciul, nie mogłem niczego wymyślić :d

_woto_
08-01-2010, 17:57
Moglby mi ktos podac kto z forum gra na nexusie?
I co lepsze nexus czy sunwell?

Axelo .
08-01-2010, 18:00
Ja (Quiet) gram na Nexusie, Neytan, Hjubercik.

Sunwell ssie.

Teraz gram na HG, bo WotLK mnie wkurza swoją łatwością. TBC miało lepszy klimat, choć kilka rzeczy z WotLK by się w TBC przydało ^^

wiking tor
08-01-2010, 22:11
Chce zagrac w WoW'a mam masę pytań najlepiej jakby ktos napisał do mnie na gadu: 4454690

EsSaY
09-01-2010, 12:14
Ja (Quiet) gram na Nexusie, Neytan, Hjubercik.

Sunwell ssie.

No sunwell ssie na maxa. Ostatnio uptime ciągle po 24h (potem serw reset) i jak widać - admini nie dbają o graczy... na nexusie rzadko jest uptime 5h i tam nie ma DC, tam gm jest tak opiekuńczy i dba o swoich graczy, że urządza wam przerwy na jedzenie.

Btw. Quiet - nie masz dowodów - stfu.
Sunwell ma już 1,7 online i uptime jak już mówiłem uptime 24h.
W PEŁNI DZIAŁAJĄCE insty na sunwellu: Ahn'kahet: The Old Kingdom, Azjol Nerub, Gundrak, Halls of Stone, Halls of Lightning, Nexus, Utgarde Keep, Drak'Tharon Keep, Naxxramas CAŁE (2 ost. bossy wyłączone, bo dropią sprzęt o większym ilvlu niż reszta).
Patrzałem na wasz bugtracker - nie można powiedzieć, że serw nie ma bugów, bo ma i do tego dość dużo.
A i jak tam Wasze Ulduar, o którym pisałeś już kilka miesięcy temu? ;d

Axelo .
09-01-2010, 12:28
Sun ssie nie dlatego, że ma mało bugów, bo jeśli pod tym względem patrzeć, to często na gg mówiłem ludziom, że na sunie działa dużo więcej, ale ssie bo tam dużo noobów gra, a jeszcze ta akcja z Dorianosem...

Na ulduarze 3 pierwsze bosy działają w pełni ^^, ale teraz nie gram na Nexusie bo to żal co admini tam robią... Naxx miało być 20 grudnia, bo były niby tylko błędy kosmetyczne, ale teraz wychodzi że w chuj bugów... Albo VoA... Na 10 min był z lootem... Gundrak też miał być z lootem już dawno, a ciągle otwarty bez jest, żeby testować czy all działa...

Dlatego poszedłem na HG, bo mam dość bugów WotLK, a poza tym TBC fajniejszy klimat ma :D

EsSaY
09-01-2010, 12:35
Dlatego poszedłem na HG, bo mam dość bugów WotLK, a poza tym TBC fajniejszy klimat ma :D

Woltk pvp lepsze. ;D

Axelo .
09-01-2010, 12:36
Woltk pvp lepsze. ;D

Ale mnie już nudzi pvp. Zawsze grałem tylko na pvp, teraz chce też pve pograć, a na wotlk jak z pve jest to wiadomo...

P3d0b34r
09-01-2010, 16:39
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Auchindoun&n=Rames

Moja nowa postać :)

halO
09-01-2010, 17:19
Szukam jakiegoś fajnego serwera pod TBC 2.4.3 ale żeby dużo polaków grało bo dopiero zaczynam w to grać ;p

Eiyael
09-01-2010, 20:21
Szukam jakiegoś fajnego serwera pod TBC 2.4.3 ale żeby dużo polaków grało bo dopiero zaczynam w to grać ;p

Hellground. Ja tam gram, Blood Elf Mage. Pisz do mnie na GG w razie pytań: 3534780.

PS. Założyłem nowe konto, nie będę ciągle siedział na Axelu ^^

halO
09-01-2010, 20:56
http://i48.tinypic.com/wv3444.jpg

Ładny widok nieprawdaż ?

Eiyael
09-01-2010, 21:18
Gdzie grasz?

Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka. Prosze wydłużyć swoją wypowiedź do przynajmniej $vboptions[postminchars] znaków.

Houston
09-01-2010, 23:08
JBC to gram na Nexie, Human Rogue, nick: Tre ...

Daaron
10-01-2010, 00:43
Essay, wiem że to dość osobista sprawa, ale chciałbym Cię prosić o pokazanie swoich skilli na pasku 1- = i wytłumaczenie jakich Curse najlepiej używać :p. Gram sobie na fun serwie póki mnie nie odbanują na sunie.

Używam Curse Of Agony, Seed Of Corruption, Immolate i wale Chaos Bolt potem spam Shadow Bolt jak kończą się klątwy to ponawiam, zależne czy jeszcze żyję :D, i czy target żyje.

Aha, ofc gram w Destruction. Bez peta walczę, strata soul shardów na takim np. WSG.

Bleh
10-01-2010, 11:07
Essay, wiem że to dość osobista sprawa, ale chciałbym Cię prosić o pokazanie swoich skilli na pasku 1- = i wytłumaczenie jakich Curse najlepiej używać :p. Gram sobie na fun serwie póki mnie nie odbanują na sunie.

Używam Curse Of Agony, Seed Of Corruption, Immolate i wale Chaos Bolt potem spam Shadow Bolt jak kończą się klątwy to ponawiam, zależne czy jeszcze żyję :D, i czy target żyje.

Aha, ofc gram w Destruction. Bez peta walczę, strata soul shardów na takim np. WSG.
Curse na destruction ? jedyny dot ktory rzucac na destro powinienes to curse of elementals , potem immolate i congerflate (ofc jesli masz) chaos bolt i incerniate , a walczyc bez peta bo zal soulshardow to lepiej przezuc sie na maga ... soulshardy mozesz zrobic jak widzisz ze gostek ma malo hp rzucasz drain soul i masz soul sharda

Daaron
10-01-2010, 11:27
Curse na destruction ? jedyny dot ktory rzucac na destro powinienes to curse of elementals , potem immolate i congerflate (ofc jesli masz) chaos bolt i incerniate , a walczyc bez peta bo zal soulshardow to lepiej przezuc sie na maga ... soulshardy mozesz zrobic jak widzisz ze gostek ma malo hp rzucasz drain soul i masz soul sharda

Ale mnie zdemotywowałeś, mag lami...


Przypomnę, że gram Warlockiem pierwszy raz... na WSG zabijają mi peta i nie mam czasu go przyzwać więc to olewam i wale czym mam, ale dzięki za rade, wczoraj kapnąłem się tylko z Immolate > Chaos Bolt :p.

Eiyael
10-01-2010, 12:23
Mi się magiem fajnie gra :D na 30 lvl na areny biegam ^^ (skirmy).

Daaron
10-01-2010, 13:12
Ja na WSG moim 36 lockiem wymiatałem :p, wsadzałem DOT (Affli) na każdego kogo widziałem, on nie patrzył na HP i padał i czasem udawało się zabić 3- 5 osób na raz np. gdy kampili nas przy resie tam na dole a my z góry ich biliśmy.

Eiyael
10-01-2010, 13:23
Affli lock to jest wrzuć doty i zapomnij... Na 2.4.3, bo wtedy klątwy locka były op :D

lol561
10-01-2010, 13:27
Powiem tak ja na globalu 60 lockiem w demo na AV robiłem tak Fel Guard + doty (CoA, Corruption, Immo) + fear i w miedzy czasie wand lub SB i dobijałem SF'em lub metamorphosis + fel guard i SF

EsSaY
11-01-2010, 02:20
http://i49.tinypic.com/107ksqr.jpg

Wszystko to makra. ;p

Cleyu
11-01-2010, 15:16
@Up
Rofl ;O Essay na jakich Ty klawiszach chodzisz ;o. Spelle masz na 5,6,7,8.... . Klikasz czy wyciagasz tak daleko palce z W na - xD

EsSaY
11-01-2010, 19:27
@Up
Rofl ;O Essay na jakich Ty klawiszach chodzisz ;o. Spelle masz na 5,6,7,8.... . Klikasz czy wyciagasz tak daleko palce z W na - xD

Myszkom hodzem. :<

Eiyael
11-01-2010, 20:03
http://forum.toproste.pl/group.php?groupid=286

Heh :D Wbijajcie keki.

Już 30 lvl na HG. Jak mnie wkurza expienie...

Hjubert
11-01-2010, 20:25
Wbilem 40 lvl ;D Wiem, ze wolno expie, ale wchodze jak mam czas ;D Dire Bear Forme juz mam, to sobie moge szpanowac i sie w tanka bawic :D haa ;D koXik ze mnie wiem :D

Eiyael
12-01-2010, 16:58
Wbilem 40 lvl ;D Wiem, ze wolno expie, ale wchodze jak mam czas ;D Dire Bear Forme juz mam, to sobie moge szpanowac i sie w tanka bawic :D haa ;D koXik ze mnie wiem :D

Ja na ratach 4x na sunie expiłem swojego hunta 4 miechy :D

Oto najnowsza instancja Blizzardu! Zostanie otwarta zaraz po zabiciu Arthrasa. Lepiej się już szykujcie!

http://img207.imageshack.us/img207/495/kosciolslair.jpg

Cleyu
12-01-2010, 20:21
@Up
I tak nikt tej insty nie zrobi .. ;c Nawet Ensidia nie da rady :<

Daaron
13-01-2010, 01:16
Wale tego locka. Druid Feral rox :<.

Pitbull19945
13-01-2010, 12:29
Ja gram magiem pod 2.4.3 build arc/fire bardzej fire pod pvp ja nie wiem czemu ludzie mowie ze z fire nie da sie grc na pvp ja pyroblast poleci to innaczej gadaja. i polymorph sie przydaje

PS. gram na lastwow (www.lastwow.com) moj nick to Awangard jeste w Przymierzu.

Eiyael
15-01-2010, 08:19
Ja gram na HG i jestem zadowolony. Kupiłem mounta właśnie 60% i zaczynam bić 40 lvl :D Może za jakiś czas założę na forum własny life?

Nie chce mi się aktualnie expić. Mnie expienie przysparza o mdłości. Gram znowu na Nexusie.

Axelo .
15-01-2010, 15:34
dawaj, rób life jakieś może być ciekawie ;d

lol561
15-01-2010, 15:41
A ja mam takie pytanie czy ktoś z was gra na globcu albo zamierza grać? Hmm dfieście!

Eiyael
15-01-2010, 19:36
http://www.youtube.com/watch?v=UHjW-rGS9OY

VoA 25-man.

Μejger
15-01-2010, 19:43
http://www.youtube.com/watch?v=UHjW-rGS9OY

VoA 25-man.


Nie wiem, czy bardziej nieogarniali melee dmg czy ten tank.

Z tego co liczyłem, to zgubił aggro 7 razy, no ale bywa.

Eiyael
15-01-2010, 20:15
Nie wiem, czy bardziej nieogarniali melee dmg czy ten tank.

Z tego co liczyłem, to zgubił aggro 7 razy, no ale bywa.

Tank musiał biegać, bo ten boss rzuca chmurką i kolcami, dlatego często nie miał jak tautnąć, ale był off tank i na niego aggro szło. Malee dps też łatwo nie mieli, bo musiali atakować bosa, gonić go i uciekać przed chmurką, dlatego 3/4 dps na VoA to ranged :D

Daaron
15-01-2010, 20:16
http://www.youtube.com/watch?v=UHjW-rGS9OY

VoA 25-man.

Czy Ty używasz addonu, który pokazuje czym bić xd?


Btw. Znacie jakiś addon, który pokazuje Aggro i można go do woli włączać i wyłączać?

Eiyael
15-01-2010, 20:20
Czy Ty używasz addonu, który pokazuje czym bić xd?


Btw. Znacie jakiś addon, i można go do woli włączać i wyłączać?

Omen threat meter. Możesz to też włączyć w display > show aggro %. Ja mam addon, który mi wyświetla ikonkę jak cd zniknie :D

Daaron
15-01-2010, 20:24
Tą opcję w Display mam, ale na takim Doomwalkerze (?) nie pokazuje się aggro, tylko na instach :P.

@Edit
Ok ściągnąłem ten ... meter.

Stronghold
15-01-2010, 20:25
Kur.wa musicie mnie naumieć kiedyś w to grać : O
Tak dla weekendowej zabawy.

Eiyael
15-01-2010, 20:30
Kur.wa musicie mnie naumieć kiedyś w to grać : O
Tak dla weekendowej zabawy.

To napisz to cie naucze :D

Myślę nad założeniem life mojej postaci. Po co? Po to, że z poziomu gracza łatwiej się nowicjuszom z tym wszystkim zapoznać :D

Daaron
15-01-2010, 21:05
Quiet, i kolejna owca, która pójdzie za Tobą na Nexusa xD.

Cleyu
15-01-2010, 23:17
Quiet nice voa ;P ale jedno zle...CLICKER XD ja nie umiem grac bez bindow. Praktycznie na kazdym action barsie mam bindy :P ( po 4 na 1 action bar )

Techniks
16-01-2010, 00:58
Ogólnie zacząłem grać jakieś 2tyg temu w WOW'a i spodobało mi sie :d
Pytanko - Do jakiej broni dążyć/zbierać dla Shaman'a?

Eiyael
16-01-2010, 08:04
Quiet nice voa ;P ale jedno zle...CLICKER XD ja nie umiem grac bez bindow. Praktycznie na kazdym action barsie mam bindy :P ( po 4 na 1 action bar )

Gdzie ty tam masz clickera? To że aspekty myszką zmieniam czy 2-3 klawisze używam myszką to nie znaczy, że clickerem jestem xD


Ogólnie zacząłem grać jakieś 2tyg temu w WOW'a i spodobało mi sie :d
Pytanko - Do jakiej broni dążyć/zbierać dla Shaman'a?

Ale dla którego? Resto/ele to mace na sp, ale na encha to nie wiem.


PS. Komentujcie mój life, link w podpisie.

Bleh
16-01-2010, 09:17
A ja mam takie pytanie czy ktoś z was gra na globcu albo zamierza grać? Hmm dfieście!

ja gram na globcu realm "Chamber of Aspects" czy jakos tak ^^

Cleyu
16-01-2010, 11:24
Quiet sorry,ale ja juz jestem tak wyczulony ze jak ktos naciska cokolwiek to odrazu ze clicker ^^ Przyzwyczajony jestem juz tak ;c jesli czujesz sie urazony to sorry ;p

Eiyael
16-01-2010, 11:30
Quiet sorry,ale ja juz jestem tak wyczulony ze jak ktos naciska cokolwiek to odrazu ze clicker ^^ Przyzwyczajony jestem juz tak ;c jesli czujesz sie urazony to sorry ;p

Nie jestem urażony. Jak ja gram PvP, to mam bindy PvP, a skile które klikam są PvE, więc wiesz. Po co mi one na PvP?

Daaron
16-01-2010, 12:36
Mam kumpla DK, który jest klikerem i wymiótł by każdego z Was xD. Na arenie rat 2100.

Eiyael
16-01-2010, 13:13
Mam kumpla DK, który jest klikerem i wymiótł by każdego z Was xD. Na arenie rat 2100.

Clicker nie znaczy gorszy w PvP. Jedynie spele wolniej rzuca i to wszystko. Komentnij mój temacik :D Link w podpisie.

Stronghold
17-01-2010, 11:02
Debiut Nexus One!

Google oficjalnie prezentuje telefon Nexus One - urządzenie przygotowane przez HTC, wznoszące platformę Android na wyższy poziom.



Lol,chyba macie konkurencję.

EsSaY
17-01-2010, 14:43
Clicker nie znaczy gorszy w PvP. Jedynie spele wolniej rzuca i to wszystko. Komentnij mój temacik :D Link w podpisie.

Ja też klikam, i chuj. Zjade każdego z Was na 1v1. :<


Mam kumpla DK, który jest klikerem i wymiótł by każdego z Was xD. Na arenie rat 2100.

O rly? :<


Ale dla którego? Resto/ele to mace na sp, ale na encha to nie wiem.

Bullshit.


Ogólnie zacząłem grać jakieś 2tyg temu w WOW'a i spodobało mi sie :d
Pytanko - Do jakiej broni dążyć/zbierać dla Shaman'a?

Enha - najlepiej z 2x fist łipon wygląda
Ele/resto - tarcza + 1h jakieś ścierwo co daje Ci najwięcej

Daaron
17-01-2010, 19:46
@Up
Rly, jak biegłem w Twoim kierunku na WG to właśnie on Cie kurfa zabił pierwszy :p. Tylko tam dało się Ciebie jakoś rozkojarzyć xD.


@Topic
Zapraszam do nowo utworzonego tematu dla osób, które wachają się czy zagrać czy też nie w WOWa:

Klik (http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?p=575403#post575403)

Jakbyście zauważyli jakieś błędy, lub mieli pomysły na poprawki pisać, ten poradnik jest stworzony przez osobe nie na maxa ogarniętą :p.

EsSaY
17-01-2010, 22:21
@Up
Rly, jak biegłem w Twoim kierunku na WG to właśnie on Cie kurfa zabił pierwszy :p. Tylko tam dało się Ciebie jakoś rozkojarzyć xD.


@Topic
Zapraszam do nowo utworzonego tematu dla osób, które wachają się czy zagrać czy też nie w WOWa:

Klik (http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?p=575403#post575403)

Jakbyście zauważyli jakieś błędy, lub mieli pomysły na poprawki pisać, ten poradnik jest stworzony przez osobe nie na maxa ogarniętą :p.

Ja mówię o duelu, a nie o wg 2++v1, w dodatku, że mieliście tenacity.

Daaron
18-01-2010, 15:55
Ja mówię o duelu, a nie o wg 2++v1, w dodatku, że mieliście tenacity.

Ciężko mieć tenacity jak są 3 raidy hordy i 1 raid ally :>. Ale spoko mieliśmy tenacity.

EsSaY
18-01-2010, 17:52
Ciężko mieć tenacity jak są 3 raidy hordy i 1 raid ally :>. Ale spoko mieliśmy tenacity.

No jeśli grasz w ally, to masz tenacity. :O

lol561
18-01-2010, 20:13
Czemu nie ma osobnego podziału? Jest rl tibia i CS to czemu wow nie może być w propozycjach zaraz mi temat usunęli? Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna?

Daaron
18-01-2010, 20:20
Czemu nie ma osobnego podziału? Jest rl tibia i CS to czemu wow nie może być w propozycjach zaraz mi temat usunęli? Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna?

CS to gra na chwilę, RL Tibia ma zaufanych graczy, WOW jest nowy dla niektórych i zabiera graczy.


No jeśli grasz w ally, to masz tenacity. :O

Zabawne u nas mówią dokładnie to samo o Was :).

lol561
18-01-2010, 21:06
Nowy jak nowy ja gram w niego hmm rok może global-priv(zależy od kasy) a pierwszy raz miałem go na kompie jakieś 3lata temu, i u mnie jest tas gra bardzo popularna ale to nie znaczy, że takiego "poddziału" nie może mieć.

@czytał ktoś z was książkę/i "Warcraft" lub/i "World of Warcraft" Myślę, że to zadanie do mnie na wakacje.

Taki se pazdzioszek
18-01-2010, 21:20
@Up
Ja czytałem książkę "Tibia moim życiem".

@topic
Fajne macie chary, ale niestety WoW to gra, która uzależnia najbardziej ze wszystkich gier jakie kiedykolwiek powstały na PC, dlatego lepiej grać w gry typu Tibia, czy chociażby moje 4story. Od tego w co gracie ciężej się oderwać. ;d

@down
pewnie grasz na privach :P

Μejger
18-01-2010, 21:38
@Up
Ja czytałem książkę "Tibia moim życiem".

@topic
Fajne macie chary, ale niestety WoW to gra, która uzależnia najbardziej ze wszystkich gier jakie kiedykolwiek powstały na PC, dlatego lepiej grać w gry typu Tibia, czy chociażby moje 4story. Od tego w co gracie ciężej się oderwać. ;d


No nie wiem. Ani razu nie zaliczyłem nocki grając w WoWa, ani razu nie zrezygnowałem z dotychczasowych zajęć, żeby grać w WoWa, nigdy, przenigdy nie grałem w WoWa z przymusu (typu musze dzis wbic 60 lvl, wczesniej nie zchodzę z kompa). Traktowałem tą grę bardziej jako wypełniacz wolnego czasu, jak miałem go nadmiar to grałem, nigdy więcej niż 4,5h dziennie.

Daaron
18-01-2010, 22:26
No nie wiem. Ani razu nie zaliczyłem nocki grając w WoWa, ani razu nie zrezygnowałem z dotychczasowych zajęć, żeby grać w WoWa, nigdy, przenigdy nie grałem w WoWa z przymusu (typu musze dzis wbic 60 lvl, wczesniej nie zchodzę z kompa). Traktowałem tą grę bardziej jako wypełniacz wolnego czasu, jak miałem go nadmiar to grałem, nigdy więcej niż 4,5h dziennie.

Ja identycznie :P. Pazdzioszek uwierz, że Tibia zabiera więcej czasu, w WOWie po wbiciu 80 lvla jest więcej do roboty niż w Tibii, w któej bijesz lvl w nieskończoność... WOWa da się przejść xD. Ja gram tylko wtedy gdy mam ochote już mi dziś pisali na emaila z Gildii, że nie ma mnie drugi dzień online i czy będe grał :D.

EsSaY
18-01-2010, 22:26
@Up
Ja czytałem książkę "Tibia moim życiem".

@topic
Fajne macie chary, ale niestety WoW to gra, która uzależnia najbardziej ze wszystkich gier jakie kiedykolwiek powstały na PC, dlatego lepiej grać w gry typu Tibia, czy chociażby moje 4story. Od tego w co gracie ciężej się oderwać. ;d

@down
pewnie grasz na privach :P

W Wowie nie ma takiego czegoś, że sie wkurwiasz jak zdechniesz. ;D

Shoter
19-01-2010, 00:00
No jeśli grasz w ally, to masz tenacity. :O
Singed na pewno co do sunwella horda ma raciale ally od hoya luda a my raciale i nooby
Wbije 80 druidem to wstawię kilka ss

EsSaY
19-01-2010, 17:19
Singed na pewno co do sunwella horda ma raciale ally od hoya luda a my raciale i nooby
Wbije 80 druidem to wstawię kilka ss

Nie czaję Twojej wypowiedzi. :F
Tenacity dostaje ta strona, której jest mniej, aby wyrównać szansę.

Eiyael
19-01-2010, 17:46
Nie czaję Twojej wypowiedzi. :F
Tenacity dostaje ta strona, której jest mniej, aby wyrównać szansę.

On chciał powiedzieć, że macie dużo lepsze raciale i dużo lepszych ludzi, niż są w ally :D

Lady Knighter
19-01-2010, 21:51
Pytanko... Opłaca mi się bardziej pobrać WoW-a czy kupić??
Mam 250zł i nie wiem czy kupić WoW-a bez czekania(pobieranie -.-) czy pobierać... Poza tym już kilka razy coś się waliło i nie chciał się patch 2. cośtam do 2.4.3 zainstalować ;/

Μejger
19-01-2010, 21:53
Kup i graj na globie, nie ma porównania z privem.

lol561
19-01-2010, 22:46
Priv to dno jak znajde dobry demot który to porównuje to go zaraz edytne.
Polecam pobrać z oficjalnej strony (ja tak zrobiłem) zrobić konto 10dni friko i kupić battlechest z tbc odrazu (Dodatkowo na start shaman i JC)
dobić 70 w miare możliwości (plus 10dni za test tbc i 10dni wotlk czyli w sumie 10x3 plus 30dni free za battlechest czyli w sumie 2miechy spokojnie da się na hamca wylevelować postać do tego 70.

Old Capitan Rook
19-01-2010, 23:15
Jeżeli ktoś nie ma kasy na granie na serwerze globalnym chociaż ja gram :D to polecam Hellground 2500tys online ;) bez lagów czasem się zdarzy dc ;) .

Lady Knighter
20-01-2010, 19:57
Uzbieram jeszcze 80 zł to zamawiam WoW + TBC + WotLK

Μejger
20-01-2010, 20:14
#Up
Nie ma sensu, WotLK nie daje ci dodatkowych dni gry, zatem najlepiej jak sobie kupisz Battlechesta i prepaida, a WotLK po tym jak wbijesz ten 68 level.


#Topic
Rogue Sub - Swordy czy mace (axe odpada)? Lepiej ity z agi czy ap?

lol561
20-01-2010, 22:27
Tak jak up nie zbieraj i nie wbijaj kodów z dodatków od razu bo Ci przepadną dodatkowe dni.
Najlepiej tak
Battlechest->trial TBC-> tbc-> trial wotlk -> wotlk
nie wbijaj trialów jeżeli nie masz dodatków a masz odpowiednio levele 60 i 70 (gdyż szkoda dni darmowych)

Shoter
22-01-2010, 09:16
Kilka ss od mnie
80 druida [wbity w 7 dni na 2x xp boost]
http://i45.tinypic.com/28sww43.jpg
Trening skiningu
http://i45.tinypic.com/2uokghi.jpg
15k dps na WC : O
http://i46.tinypic.com/jubtp5.jpg
Nowa czapka
http://i45.tinypic.com/25psajn.jpg
Stare czasy wsg lockiem 70-79
http://i47.tinypic.com/2vwgzls.jpg
80 Lockiem
http://i49.tinypic.com/103earp.jpg
@edit
Sunwell
A żeby pokazywało hp nad mobami wejdź w infrance Status Text i tam zaznacz gdzie Ci ma pokazywać hp

Eiyael
22-01-2010, 10:43
Co za serwer? Fajny SS z tą świnką :D

Co to za addon ten z hp nad mobami?

Bleh
22-01-2010, 12:36
To se teraz ja wstawie kilka ssow :D
Zacznijmy od starszych
Szczyt IF :
http://i49.tinypic.com/wul6wx.jpg
Niedobitek ?
http://i50.tinypic.com/zk1sh5.jpg
Dla niedowiarkow :
http://i49.tinypic.com/33w14le.jpg
Wiem tez jak sie dostac do starej sali tronowej w IF , jak satac kolo aucionera w IF i jak sie dostac pod sw , moze jak mi sie kiedys bedzie nudzilo wstawie ssy ^^
To teraz troche nowsze zdjecia , ktorych nie wstawilem bo mi sie nie chcialo :
4 bossy w icc (kiedys to byly wszystkie ale teraz wprowadzili 12 >.< z czego ostatni to LK)
http://i49.tinypic.com/nvqe6q.jpg
Latajace noobki xd
http://i46.tinypic.com/33n9f0p.jpg
A teraz najnowsze sprzety :
Heum :
http://i48.tinypic.com/qqee87.jpg
Dagger :
http://i49.tinypic.com/2l8xli8.jpg
Jutro bedzie icc 25 , to moze sie uda zalatwic sandifita heuma ;d

Kreweta
23-01-2010, 11:58
Mam małe pytanko na którym lvlu można iść do jak ja to nazwałem głównego miasta (dużó ludzi wszystkie klasy itd ) bo na początku jesteś w mieście zależnym od rasy

@down
HAHAH o stary ale dojebałeś... hahah

aLiN
23-01-2010, 12:01
@topic
Ta gra jest do dupy . . . Nie grajcie w nią.

EsSaY
23-01-2010, 14:50
@topic
Ta gra jest do dupy . . . Nie grajcie w nią.

Też wole tibie. ;/

@Kreweta
7-10 lvl ;)

Kreweta
23-01-2010, 18:12
Mam problem z patchem 3.0.9 to 3.1.0 pokazuję się taki komunikat przy instalowaniu
The file "\base\world\maps\Northrend\Northrend_37_27.adt" could not be opened. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Open) Mogę zrobić coś innego niż reinstal bo nie chce czekać kolejnego dnia :/

@edit
Problem rozwiązany repair pomógł :D

Eiyael
23-01-2010, 18:21
@topic
Ta gra jest do dupy . . . Nie grajcie w nią.

Heh, miałem coś napisać, ale tak mi żal jest takich tibijczyków, że powstrzymam się od komentarza :P

@Bleh: jak widzę itemy +700sp to normalnie żal... Już widzę co w cataclysmie będzie... Wiecie o tym, że nie będzie żadnych bonusów zielonych? (ap, crit, sp, itp). Ze statów sprzętu to będzie wyłazić.

Robciq
24-01-2010, 12:41
Siemka all
Zaczynam znów grać w WoW'a (niektórzy być może mnie pamiętają, jak np Quiet ;]). Na Nexusie ofc., szkoda mi kasy na globala. Zaczne hordą>troll hunter. Może ktoś mi podać dobry build do expienia do 80 lvla? Z tego co pamiętam najlepszy był build pod bm, nie wiem jak jest teraz :D Więc prosiłbym dobry build do expienia. Oraz mam takie pytanie: jakie polecacie profesje?