Zaloguj się

View Full Version : War Hammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade - dyskusja ogólna.



Daaron
07-09-2009, 22:08
Nazwa tematu zgapiona od Quieta nie czepiajcie sie fajnie to brzmi : >.

A więc piszemy w tym temacie swoje wrażenia grając w War Hammera.
Osobiście grałem zwykle takimi frakcjami jak:
Nekroni
Kosmiczni Marines

Jak każdy wie gra Kosmicznymi Marines jest dość łatwa i dla początkujących, po zdobyciu reliktu i Land Ridera tylko kwestią czasu jest wygrana (nie zawsze).


O Nekronach powiem tyle, że są diabelnie wytrzymali jedna drużyna bez problemu wykańcza drużyne przeciwnika ponieważ ma bardzo silny atak i dzięki Polu Zakłócającym silna obrona. Najlepszym sposobem jest tu wykorzystanie jednostek w walce wręcz (przeciwko Wojownikom Nekronów) lub dystansowego ostrzału (Rozdzieracze). Rozpisuje tu takyki, najpierw poczekam aż pojawią się osoby, które grają w War Hammera sam ze sobą pisał nie będe.

<>.<>
07-09-2009, 23:05
aff moze i dark crusade nie jest najnowszym dodatkiem ale tam najwiecej ludu na necie gra ;o na soulstormie masz szczescie jak zalapiesz sie na serwa :)
moim zdaniem wh 40 k dow + dodatki jest o 100 % lepszy niz II (procz grafiki) :P
Mi sie najbardziej podoba w nekronach ich lord :) praktycznie odrazu dostepna jednostka i to dosc silna jest ich lord sam moze pokonac pare grupek marinsow , a jak zginie to jak go chcesz miec next to sie zrespi w tym samym miejsscu w ktorym padl (sa tego + i -) dobra tam dosc o nekronach :) mi sie najlepiej gralo "WAAAGH" nie wiem czemu ale jestem ich fanatykiem ^^ najgorzej mi sie gralo dominium tało nie lubie jak kazda jednostka walczy z daleka (no sa te co z bliska ale zregoly sa slabe , ale fajne jest ze moga wpierdalac ciala zabitych wrogow :D ) chaosem tez sie fajnie gralo , chociaz od kosmicznych marins roznia sie tylko charakterem , skillami , stworkami (ksiaze demonow rlz ^^) i wygladem
Eldarzy to nie moj typ wiec ich nie opisze :)
Niech zrobi to ktos inny

Bleh
07-09-2009, 23:22
aff moze i dark crusade nie jest najnowszym dodatkiem ale tam najwiecej ludu na necie gra ;o na soulstormie masz szczescie jak zalapiesz sie na serwa :)
moim zdaniem wh 40 k dow + dodatki jest o 100 % lepszy niz II (procz grafiki) :P
Mi sie najbardziej podoba w nekronach ich lord :) praktycznie odrazu dostepna jednostka i to dosc silna jest ich lord sam moze pokonac pare grupek marinsow , a jak zginie to jak go chcesz miec next to sie zrespi w tym samym miejsscu w ktorym padl (sa tego + i -) dobra tam dosc o nekronach :) mi sie najlepiej gralo "WAAAGH" nie wiem czemu ale jestem ich fanatykiem ^^ najgorzej mi sie gralo dominium tało nie lubie jak kazda jednostka walczy z daleka (no sa te co z bliska ale zregoly sa slabe , ale fajne jest ze moga wpierdalac ciala zabitych wrogow :D ) chaosem tez sie fajnie gralo , chociaz od kosmicznych marins roznia sie tylko charakterem , skillami , stworkami (ksiaze demonow rlz ^^) i wygladem
Eldarzy to nie moj typ wiec ich nie opisze :)
Niech zrobi to ktos inny

Bleh , cipy mnie zbanowaly :D wiec teraz bede sie wypowiadal z tego czegos ^^