PDA

View Full Version : Poszukuje ekipy...



Misza
25-06-2007, 22:10
A więc poszukuje ekipy która pomogła by mi rozwinąć taką jakby fundację a raczej "Biuro Pomocy Zdesperowanym". Otóż potrzeba mi do tego 2 osób które znają język html i które mogły by zrobić stronę internetową i grafika który zrobiłby grafikę do stronki. Poszukuje również osób które znają ten ból i to uczucie kiedy człowiek chce się zabić znają bo albo sami to przeżyli. Oraz kilku osób które zajęły by się reklamowaniem naszego "biura". Ja natomiast mógłbym założyć forum i również pisać notatki które pomagałby by w tym, żeby przetrwać te najtrudniejsze chwile. A więc pisać czy ktoś podjąłby się tego trudnego i odpowiedzialnego zadania. Proszę również o to aby żadni krytykanci i spamerzy nie robili sobie z tego żartów. Myślę, że mój plan się powiedzie i będę a raczej będziemy mogli pomagać innym osobą.

@Zasady
Zasady nie są trudne a w zasadzie są tylko 2 zasady.

1. Musisz się na tym znać.
2. Musisz być odpowiedzialny.


To tyle ode mnie pisać.

linux
25-06-2007, 22:27
ja sie troche znam. mam fajne cmsy i kumpli co w php robia.

*Rox_Is*
26-06-2007, 08:30
Chcesz pomagać osobom, ktore targna na swoje zycie, mimo tego, ze sam chciales sie zabic. Aff
Widzialem twoj temat, w ktorym oglosiles jakie zycie jest zle i trzeba z nim skonczyc. Czy Ty jestes Emo?
Ja raczej bym sie zajol soba na twojim miejscu, bo nie sadze abys mogl pomoc innym ludziom w czesto ciezkich chwilach.
@
Więc co powiesz takiej osobie, ktora chce sie zabic?
Nie rób tego. Napiszesz, ze taka osobe rozumiesz?
LOL

Misza
26-06-2007, 09:42
Olewam takich ludzi jak ty. To tyle.
"Nie patrze na uwagi innych to moje życie ja decyduję"

@
Powiem coś ale Tobie nie pasuje Ci ten pomysł to nie krytykuj i nie wypowiadaj się. A jeżeli nie chcesz pomóc to czytaj to co napisałem wyżej.

Diego
26-06-2007, 12:40
Ja mogę zająć się tym Twoim forum ,mogę nawet je zrobić.
Swoich for mam chyba z 10 ,a też mi źle w życiu (jedno z wymagań :D?) ,tylko że żyję dalej , i nie załamuję sie jak niektórzy ,bo zawsze może być lepiej.
Jeśli chcesz mogę zrobić forum ,i się nim zająć.
Odpisz.

#edit
Jeśli chodzi o html ,to na niewiele się zdam ,a jeśli chodzi o grafikę (hmm...) mogę zrobić jakieś logo do stronki ;).

Tripp
26-06-2007, 19:10
Rox.. coś tam: przeżył to, wyszedł z tego, wie jak to jest, wie, co dana osoba myśli w takim stanie = może COKOLWIEK poradzić.
Misza: to jest forum, może pisać, co chce, oczywiście w ramach regulaminu.
Topic: ja mogę pomóc jedynie od strony merytorycznej, umiem rozmawiać, na życie nie narzekam, ale wiem jak jest w trudnych chwilach :). Jeśli komuś bym pomógł, bardzy byłbym się cieszył :).

*Love*
26-06-2007, 19:14
Ja mogę się zająć grafiką, ale nie wiem czy znajdę czas. Jeżeli miałbym cokolwiek robić to trzeba byłoby mi podawać dokładne wymiary. Co do pixela.

Misza
26-06-2007, 21:58
Ok więc podam wam jutro gg bo teraz już nie mam czasu to się skontaktujemy.

*Rox_Is*
26-06-2007, 22:10
@Tripp
Doskonale rozumiem, ale chodzi mi o to, ze nie wierze w pomoc osoby, ktora przez dziewczyny chce sie zabic. Rozumiem fakt, iz Misza stracil bliskie osoby, sam to przerabialem.
Jezeli chcemy pomoc innym, musimy miec w sobie wiele, ze tak napisze mocy.
Rozumiesz?
@Misza
Jesli Ci wyjdzie cos takiego, to szczery respekt.
Jesli nie. Fajnie, ze sie starales stworzyc cos takiego, co moze pomoc. Wcale w to nie watpie. Jak chcesz podaj mi swoje gg, chetnie z toba to pogadam.