Zaloguj się

View Full Version : WoW - pomoc



Bleh
15-09-2009, 18:53
Mam klika pytan dotyczacych wowa :
1.W tych buildach daje sie w skille od class trainera czy te ktore sie daje samemu ?
2.Ile sie placi miesciecznie za wowa ?
3.Znacie jakas strone z dobrymi poradnikami , buildami itp do wowa ?

Sylvanas
15-09-2009, 18:58
1. Talent to punkt, który otrzymujesz co lvl od 10 poziomu. Rozdajesz go w dodatkowe bonusy (zwiększające dmg, dodające nowy skill itp) u class trainera uczysz się spelli.

2. 80-100 zł za 60 dni.

3. wow-space.info, world-of-warcraft.pl, na tym forum też masz wielu speców od wowa.

Bleh
15-09-2009, 19:26
1. Talent to punkt, który otrzymujesz co lvl od 10 poziomu. Rozdajesz go w dodatkowe bonusy (zwiększające dmg, dodające nowy skill itp) u class trainera uczysz się spelli.

2. 80-100 zł za 60 dni.

3. wow-space.info, world-of-warcraft.pl, na tym forum też masz wielu speców od wowa.

acha , ale mam dylemat co z tymi skillami od class trainera ? trzeba dawac podone do tych co w buildach czy poprostu je zostawic ?

Sylvanas
15-09-2009, 19:33
acha , ale mam dylemat co z tymi skillami od class trainera ? trzeba dawac podone do tych co w buildach czy poprostu je zostawic ?

xD Nieee. U clas trainera uczysz się podstawowych skili. Talenty tylko ci je rozszerzają. Powiedzmy nauczysz się holy light u class trainera, to w talentach możesz mieć bonus do tego np: 20% większy heal. Talenty dają ci bonusy, a class trainer uczy podstawowych umiejętności.

Talenty to specjalizacje. Class trainer uczy cię wszystkich trzech umiejętności klasy, a talenty rozwijasz w danej specjalizacji.

Jak ja gram druidem i najbardziej lubię biegać w kocie/miśku, to wybieram w talentach feral, gdyż to mi daje największe bonusy do tych właśnie form. Jeśli grasz paladynem i jesteś dps to wybierasz retribution, jeśli tankiem to prot, a jeśli healem do holy.

Łapiesz?

Bleh
15-09-2009, 19:56
xD Nieee. U clas trainera uczysz się podstawowych skili. Talenty tylko ci je rozszerzają. Powiedzmy nauczysz się holy light u class trainera, to w talentach możesz mieć bonus do tego np: 20% większy heal. Talenty dają ci bonusy, a class trainer uczy podstawowych umiejętności.

Talenty to specjalizacje. Class trainer uczy cię wszystkich trzech umiejętności klasy, a talenty rozwijasz w danej specjalizacji.

Jak ja gram druidem i najbardziej lubię biegać w kocie/miśku, to wybieram w talentach feral, gdyż to mi daje największe bonusy do tych właśnie form. Jeśli grasz paladynem i jesteś dps to wybierasz retribution, jeśli tankiem to prot, a jeśli healem do holy.

Łapiesz?
ale co z tymi skilami od class trainera ? w buildach sa tylko talenty . a te "podstawowe" skille daje sie jakie chce ? czy sa do tego tez buildy ? czy moze 1 skilla sie dodaje w talentach oraz u class trainera
jesli dalej nie zalapalem to sorki ale troche z tym wowem nie ogarniam xD

Sylvanas
15-09-2009, 20:33
czyli ze np . mam w buildzie dla locka np fel synergy to mam dodac w tego skilla u class trainera i w talentach ?
jesli dalej nie zalapalem to sorki ale troche z tym wowem nie ogarniam xD

Class trainer uczy cię speli dostępnych wszystkich. Tam nie wybierasz, tylko kase tracisz za naukę. W talentach musisz rozdać punkty tak, aby podchodziło pod to co najbardziej używasz. Przykładowo ja lubię locka affli (klątwy) i tam pakuje talenty bo mam bonusy do klątw. Jeśli ty używasz np. czarów z destruction to robisz build pod destro. Może ktoś inny ci to lepiej wytłumaczy xD

Class Trainer to jest taki NPC co uczy czarów danej klasy (czyli jak w tibii - uczysz się danych umiejętności u tego NPC, a talenty to takie jakby skile).

Bleh
15-09-2009, 20:58
Class trainer uczy cię speli dostępnych wszystkich. Tam nie wybierasz, tylko kase tracisz za naukę. W talentach musisz rozdać punkty tak, aby podchodziło pod to co najbardziej używasz. Przykładowo ja lubię locka affli (klątwy) i tam pakuje talenty bo mam bonusy do klątw. Jeśli ty używasz np. czarów z destruction to robisz build pod destro. Może ktoś inny ci to lepiej wytłumaczy xD

Class Trainer to jest taki NPC co uczy czarów danej klasy (czyli jak w tibii - uczysz się danych umiejętności u tego NPC, a talenty to takie jakby skile).

tzn ze u class trainera sie nie traci sie zadnych pktow umiejetnosci ? tylko kase ? i czy u niego sie uczyc czy nie :P ?
To raczej ostatnie pytanie

Sylvanas
15-09-2009, 21:22
tzn ze u class trainera sie nie traci sie zadnych pktow umiejetnosci ? tylko kase ? i czy u niego sie uczyc czy nie :P ?
To raczej ostatnie pytanie

Tam kupujesz za kase spelle. To wszystko. Talenty są oddzielnymi rzeczami. Kupuj spele bo bez nich nie dasz rady.

Bleh
15-09-2009, 21:24
Tam kupujesz za kase spelle. To wszystko. Talenty są oddzielnymi rzeczami. Kupuj spele bo bez nich nie dasz rady.
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P wielkie thx bardzo mi pomogles :)))) reput dodany :P

EsSaY
16-09-2009, 20:24
Rada dla Ciebie. Nie trać kasy na wowa jak znasz go w takim stopniu. :O

Bleh
20-09-2009, 13:50
Rada dla Ciebie. Nie trać kasy na wowa jak znasz go w takim stopniu. :O

kazdy chyba zaczyna nie ? -.-
........................................

Sylvanas
20-09-2009, 13:56
kazdy chyba zaczyna nie ? -.-
........................................

No tak, ale po co wydawać kase skoro na privach możesz za darmo pograć? Nauczysz się grać na priv i wtedy zacznij na globcu :P

Bleh
20-09-2009, 14:19
No tak, ale po co wydawać kase skoro na privach możesz za darmo pograć? Nauczysz się grać na priv i wtedy zacznij na globcu :P
nie mysl sobie ze wow to moje 3 mmo , przerobilem juz z 30 mmo i znam sie na grze
poprostu w wiekszosci mmo jest tak ze masz skill pointy idziesz do class trainera i idziesz w skille jakie sa w buildzie
a w wowie jest inaczej skille tylko za kase u class a po 10 juz na buildzie jedziesz za free (tzn bez szmalcu)
a po 2 ja mam zasade , najpierw glob potem priv ;o

Patrol
20-09-2009, 18:38
Dupa a nie bez szmalcu.
Większość opcji z drzewek talentów nie daje ci nowych umiejętności, tylko ulepsza stare. Więc kasę na skille i tak wydawać trzeba.

Mejgerq
21-09-2009, 09:20
Kto mi powie, jak ogarnąć ench shamana, z dobrym gearem, nic więcej wam nie powiem, bo nie ogarniam shamana, a konto kradzione na Andeerii. :D Mam jeszcze 70 rogala, 65 druida, i jakiegoś 48 shamana ;o

Sylvanas
21-09-2009, 14:41
Kto mi powie, jak ogarnąć ench shamana, z dobrym gearem, nic więcej wam nie powiem, bo nie ogarniam shamana, a konto kradzione na Andeerii. :D Mam jeszcze 70 rogala, 65 druida, i jakiegoś 48 shamana ;o

Razor. On ogarnia shamków. Do mnie można tylko w sprawie drutów i huntów walić, ale już expie rogala, więc za jakiś czas tego też będę ogarniał :D

Bleh
21-09-2009, 16:14
Mam pewien problem ;/
Sciagnolem se wowa z tego linka co ty w swoim temacie podales
kupilem klucz na tej aukcjii :
http://www.allegro.pl/item742780266_world_of_warcraft_klucz_cd_key_wow_4 0_dni_24h_7.html
aktywowalem konto na www.woe-europe.com i tam dziala mi wszystko itp ...
A jak wchodze w wowa zeby se zagrac wyskakuje mi takie cos :
http://img23.imageshack.us/img23/1084/beztytuudx.png
O co w tym chodzi ??? Jak cos to wszedlem w ta strona ktora jest tam pokazana i pisze ze zle passy do konta ...

Mejgerq
21-09-2009, 16:15
Zbanowali mi rogala na Andeeri. Jak ktoś chce grać, to mam do oddania palka i shamana w przedziale 45-50 na osobnych kontach. A ja się ucze ogaraniać tego shamana, mam full alchemy i herbalism, gear nienajgorszy, ale to kradzione konto ;S

Cleyu
21-09-2009, 16:27
@2 up
Sprawdź czy masz dobry realmlist :>
(set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com)

Mejgerq
21-09-2009, 16:32
Właśnie, gdzie levelować druida 65 lvl? Bo nie wiem gdzie będzie lepiej, gear taki nie najgorszy, głownie rare. No i jak levelować? W kotku czy w miśku (boomkina nie mam, bo ułożony na feral jest)?

Bleh
21-09-2009, 16:39
@2 up
Sprawdź czy masz dobry realmlist :>
(set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com)

ten link nie dziala , i co to to realmlist ;p ?

Cleyu
21-09-2009, 16:40
Mejgerq,ja na 65 levlu druidem expiłem w Nagrand,w wioske Broken Draenei(nazwa plemienia-Kurenai).Jeśli jesteś w Feral to w kocie :> chyba że trudniejszy przeciwnik to misiek.

@up
To nie jest link xDDD to realmlist.
Wejdz do pliku gdzie masz wowa>Data>EnUS/EnGB(zalezy jak masz)>otworz realmlist notatnikiem i wklej to

Bleh
21-09-2009, 16:54
set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist us.version.worldofwarcraft.com
set realmlistbn ""
set portal us

Cleyu
21-09-2009, 16:57
Zmien na:

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com

Sylvanas
21-09-2009, 17:03
Mej, tylko kociak. Jeśli chcesz sobie pobić coś silniejszego (elitke czy coś) to wtedy misiak. Chcesz build feral exp?

http://wow-space.info/postac/talenty/druid#|503202032322210050120033013511|20550311200| 320

Bleh
21-09-2009, 17:06
Zmien na:

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com

WIELKIE thx juz wszystko dziala :)
reput leci
@edit
ahh zapomnialbym mam jescze jedno pytanie :
Czy skille od class trainera mozna dawac wszystkie jakie sie chce tzn wedlug uznania ? czy trzeba jakies poszczegolne

Mejgerq
21-09-2009, 17:46
WIELKIE thx juz wszystko dziala :)
ahh zapomnialbym mam jescze jedno pytanie :
Czy skille od class trainera mozna dawac wszystkie jakie sie chce tzn wedlug uznania ? czy trzeba jakies poszczegolne

mozesz kupować jakie ci się podoba, ale kupowanie wszystkich to strata hajsu na początku więc myśl co kupujesz.

Bleh
23-09-2009, 14:02
Znowu jakis blad ...
http://img188.imageshack.us/img188/3618/beztytuukj.th.png (http://img188.imageshack.us/i/beztytuukj.png/)
O co z tym chodzi / co mam zrobic ?

Cleyu
23-09-2009, 15:15
@Bleh
Pisze ze masz zla wersje gry (Patch)

Bleh
23-09-2009, 15:27
@Bleh
Pisze ze masz zla wersje gry (Patch)

da sie to jakos naprawic czy sciaganie od poczatku ?

Cleyu
23-09-2009, 18:55
da sie to jakos naprawic czy sciaganie od poczatku ?

Nic z tych rzeczy ^^ po prostu sciagnij z neta patch 3.2.2 bo teraz na globie ten patch obowiazuje