PDA

View Full Version : Wyspiarze



Pandora
27-06-2007, 07:51
Witam.Chciałbym przedstawic nowa gre na przegladarke internetowa ktora nosi nazwe Wyspiarze. Na poczatku mamy mala wyspe , budujemy wioske , kopalnie , karczme , i wiele wiele innych budynkow ktore pomoga nam w rozwoju naszej wyspy.Gra jest podobna do ogame.pl tylko ze tu mamy calkiem cos innego ktore potrafi wciagnac. Naprawde polecam !

www.wyspiarze.pl < zapraszam do rejstrowania sie. Moj nick to Pandora i mam wyspe Elinee < sam ja tak nazwalem xd

jeszcze dopisze ze wczesniej myslalem ze nie ma lepszej gry na przegladarke niz Bitefight ale kiedy zobaczylem wyspiarzy, bitefight jest u mnie na 2 miejscu :)

@down: z tego co wiem to nie ma takich linkow :)
@Qlers: no zeczywiscie xd mozemy zrobic sojusz APO xd

Diego
27-06-2007, 09:52
Gra naprawdę świetna ,już się zalogowałem ,polecam innym ;).

#edit
EXTRA ! właśnie buduję kopalnię żelaza ^^

Porada ode mnie :
Na początek nie budujcie jakichś dupereli ,tylko budynki potrzebne do zyskiwania surowców ;).

#down
Sojusze od 300 pkt :/
Ile macie pkt ?
Ja dopiero 4 :D

Qlers
27-06-2007, 09:58
Sprawdzam. Zapewne będzie fajna. Dam edita jak sprawdzę do końca;) .

@edit
Fajne. Będę w to grał.
Może jakiś sojusz zrobimy

Pandora
28-06-2007, 09:13
odswiezam temacik ( nielegalnie %) ) bo widze ze nie komentujecie , a warto :) takiej gry nie mozna przegapic. Tylko Angel Death mi napisal ze jest do zupy xd a reszcie sie podoba.co wy o tym sadzicie ? Ehh coment plax ;)

Bulwa
02-07-2007, 16:31
Zajebista gierka , na początku jak sie rejestrowałem 4 razy wpisywałem zły kod bo 0 wyglądało jak o xD Teraz zapoznam się z grą i popylam!! :D


Thx , za link do gry ;d